Livescores

Στον παρακάτω πίνακα μπορείτε να δείτε τα λάιβ σκορ και τα αποτελέσματα ανά αγωνιστική ημέρα.

ΑΓΓΛΙΑ: 1η Κατηγορία
21:45 Σκάνθορπ ? - ? Ντονκάστερ
21:45 Ρόδεραμ ? - ? Μπράντφορντ
ΑΓΓΛΙΑ: 2η Κατηγορία
21:45 Νιούπορτ ? - ? Μόρκαμ
21:45 Νότς Κάουντι ? - ? Κρόλεϊ
ΑΓΓΛΙΑ: Λιγκ Καπ
21:45 Μπρίστολ Σίτι ? - ? Μάντσεστερ Σίτι
ΙΣΠΑΝIΑ: Κόπα Ντελ Ρέι
22:30 Σεβίλλη ? - ? Ατλέτικο Μαδρίτης
ΓΕΡΜΑΝIΑ: 2η Κατηγορία
19:30 Μπόχουμ ? - ? Ντούισμπουργκ
21:30 Νυρεμβέργη ? - ? Ρέγκενσμπουργκ
21:30 Ινγκολστάντ ? - ? Σαντχάουσεν
21:30 Χοστάιν Κιέλ ? - ? Ουνιόν Βερολίνου
ΓΑΛΛIΑ: Λιγκ 2
20:00 GFCO Αζαξιό ? - ? Νιμ
ΒEΛΓΙΟ: Τζούπιλερ Λιγκ
21:30 Σεντ Τρούιντεν ? - ? Μέσελεν
21:30 Μουσκρόν Περουβέλτζ ? - ? Κόρτραϊκ
21:30 Ζoύλτε Βάρεγκεμ ? - ? Σταντάρ Λιέγης
ΣΚΩΤIΑ: Πρέμιερ Λιγκ
21:45 Πάρτικ Θιστλ ? - ? Σέλτικ
ΣΚΩΤIΑ: Κύπελλο
21:45 Λίβινγκστον ? - ? Φόλκερκ
21:45 Πίτερχεντ ? - ? Νταμπάρτον
21:45 Ά. Ρόβερς ? - ? Σεντ Τζόνστον
ΝOΤΙΑ ΑΜΕΡΙΚΗ: Κόπα Λιμπερταδόρες
00:15 FT Γουόντερερς 0 - 0 (0 - 0) Ολίμπια Ασουνσιόν
01:00 FT Μακάρα 1 - 1 (1 - 0) Ντεπορτίβο Ταχίρα
03:15 FT Οριέντε Πετρολέρο 2 - 0 (1 - 0) Ουνιβερσιτάριο
ΑΓΓΛΙΑ: Μπλού Σκουέαρ Νορθ
21:45 Κιντερμίνστερ ? - ? Γιουνάιτεντ οφ Μάντσεστερ
21:45 Harrogate ? - ? Στόκπορτ
21:45 Poole Town ? - ? Τσίπενχαμ
21:45 Χέμελ Χέμπστεντ ? - ? Τσέλμσφορντ
21:45 Λέμινγκτον ? - ? Γκαίνσμπορο
21:45 Μπλιθ ? - ? Άλφρετον
ΑΓΓΛΙΑ: Μπλού Σκουέαρ Πρέμιερ
21:45 Fylde ? - ? Maidstone
21:45 Γκέιτσχεντ ? - ? Γουόκινγκ
21:45 Τσέστερ ? - ? Χάρτλπουλ
ΑΓΓΛΙΑ: Τζόνστονς Πέιντ Τρόφι
21:00 Σριούσμπερι ? - ? Όλνταμ
21:30 Chelsea U23 ? - ? Όξφορντ Γιουνάιτεντ
21:45 Λίνκολν ? - ? Πιτέρμπορο
ΑΣIΑ: AFC Τσάμπιονς Λιγκ
11:00 FT Μπρισμπέιν 2 - 3 (1 - 1) Ceres
14:00 Chiangrai Utd ? - ? Persisam Putra
14:00
1'
Eastern AA (Hkg) 0 - 0 Ταν Χόα
14:30 Μουανγκτόνγκ Γιουν. ? - ? Γιόχορ
ΑΦΡΙΚΗ: Αφρικάνικο Πρωτάθλημα Εθνών
21:00 Ρουάντα ? - ? Λιβύη
21:00 Ισημερινή Γουινέα ? - ? Νιγηρία
ΒΡΑΖΙΛIΑ: Καμπεονάτο Καριόκα - Σούπερ Τελικός
00:00 FT Goytacaz 2 - 2 (1 - 1) Μπονσουτσέσο
20:30 Μαντουρέιρα ? - ? Boavista
ΒΡΑΖΙΛIΑ: Παουλίστα - Πλέι Οφ
00:00 FT Σάντος 0 - 1 (0 - 0) Μπραγκαντίνο
ΓΑΛΛIΑ: Κύπελλο
19:30 Ναντ ? - ? Οσέρ
19:30 Canet Roussillon ? - ? Καέν
19:30 Stade Briochin ? - ? Λανς
19:30 Γκράνιβιλ ? - ? Concarneau
19:30 Κολομιέρ ? - ? Σοσό
19:30 Μπουργκ Περόναζ ? - ? Τουλούζ
19:30 Σατορού ? - ? Chambly
22:00 Επινάλ ? - ? Μαρσέιγ
ΙΣΡΑHΛ: Στέιτ Καπ
19:05 Κφαρ Σάμπα ? - ? Χάποελ Κφαρ Σαμπά
19:05 Άκο ? - ? Χαποέλ Χάιφα
19:05 Χ. Ραανανά ? - ? Νες Ζιόνα
19:05 Σμόνα ? - ? Hapoel Shfaram
21:00 Ράματ Γκαν ? - ? Χάποελ Μπίερ Σέβα
ΚOΣΜΟΣ: Φιλικά Συλλόγων
10:00 FT Σπάρτακ Τρνάβα 2 - 1 (1 - 0) Ζόρια
11:00 FT Saturn Ramenskoye (Rus) 4 - 2 (0 - 1) Kolomna
12:00 FT Σένιτσα 3 - 1 (2 - 1) Sered (Svk)
12:00 FT Ρούχ Χορζόφ 2 - 2 (1 - 1) Pniowek
12:00 FT Μλάντα Μπόλεσλαβ 0 - 1 (0 - 0) Βάρνσντορφ
12:00 FT Μπάγερ Λεβερκούζεν 3 - 1 (2 - 0) Ομπερχάουζεν
13:00 HT Vihren 1 - 0 Septemvri Sofia
13:00 AFC Hermannstadt ? - ? Poli Timisoara
13:00 Κρίστιανσουντ ? - ? Μπράτβαγκ
14:00 Σπορ Ποντμπρεζόβα ? - ? Πόπραντ
14:30 Ράιντορφ Άλταχ ? - ? Στσζέτσιν
14:30 Τίρανα ? - ? Τσέρνο Μόρε Βάρνα
15:00 Γκαμπέλα ? - ? Igman K.
15:00 Χόμπρο ? - ? Σκίβε
15:00 Arsenal Tula ? - ? Viktoria Berlin
15:30 Βίσεραντ ? - ? Τέπλιτσε
16:00 Βαρντάρ ? - ? Μπερόε
16:00 Ζαντάρ ? - ? Primorac Biograd
16:00 Βίσλα Κρακοβίας (Πολ) ? - ? Βίντεοτον
16:00 Ριντ ? - ? Union Gurten
16:00 Κρσκο ? - ? Ρουζομπέροκ
16:00 Λουκέρνη ? - ? Κιασό
16:00 Τούν ? - ? Βιλ
16:00 Δυναμό Μόσχας ? - ? Stumbras
16:45 Άλερχάιλιγκεν ? - ? Gleisdorf
17:00 Λεχ Πόζναν ? - ? Etar
17:00 Λοκομοτίβ Μόσχας ? - ? Τιανγίν ΣονγκΓιάνγκ
17:30 Στούρμ Γκρατς ? - ? Ντινάμο Κιέβου
17:30 Puskas Academy ? - ? Όσιγιεκ
18:30 Μπιέλσκο-Μπιάλα ? - ? Namestovo
19:00 Χάκεν ? - ? Ούτσικτενς
19:00 Stammersdorf ? - ? Παρντόρφ
19:00 Όστμπαν ? - ? Ebreichsdorf
19:00 Mannsdorf ? - ? Sieghartskirchen
19:30 Heven ? - ? Wattenscheid
19:30 Eilenburg ? - ? Άουερμπακ
20:00 Donau Linz ? - ? Βόρβαρτς Στιούρ
20:00 Έρεμπρο ? - ? Κάρλσλουντ
21:45 Ντρογκέντα Γιουνάιτεντ ? - ? Μποέμιανς
21:45 Ντάνταλκ ? - ? Cabinteely
22:00 Μετροπολιτάνος ? - ? Pantoja
ΟΥΑΛIΑ: 1η Κατηγορία
21:45 Ράθιν ? - ? Κ. Παρκ
ΠΟΡΤΟΓΑΛIΑ: Λιγκ Καπ - Πρώτος Γύρος
22:45 Σετουμπάλ ? - ? Ολιβεϊρένσε
ΡΩΣIΑ: 2η Κατηγορία Κέντρο
13:30 Alsinaat Alkahrabaiya ? - ? Karbala