Livescores

Στον παρακάτω πίνακα μπορείτε να δείτε τα λάιβ σκορ και τα αποτελέσματα ανά αγωνιστική ημέρα.

ΕΥΡΩΠΗ: Τσάμπιονς Λιγκ
21:45 ΑΠΟΕΛ ? - ? Τότεναμ
21:45 Μάντσεστερ Σίτι ? - ? Σαχτάρ Ντόνετσκ
21:45 Μονακό ? - ? Πόρτο
21:45 Μπορούσια Ντόρτμουντ ? - ? Ρεάλ Μαδρίτης
21:45 Νάπολι ? - ? Φέγενορντ
21:45 Σπάρτακ Μόσχας ? - ? Λίβερπουλ
21:45 Σεβίλλη ? - ? Μάριμπορ
21:45 Μπεσίκτας ? - ? Λειψία
ΑΓΓΛΙΑ: Τσάμπιονσιπ
21:45 Νότινγκχαμ Φόρεστ ? - ? Φούλαμ
21:45 Μίντλεσμπρο ? - ? Νόριτς
21:45 Μίλγουολ ? - ? Ρέντινγκ
21:45 Μπάρνσλεϊ ? - ? ΚΠΡ
21:45 Μπρίστολ Σίτι ? - ? Μπόλτον
21:45 Κάρντιφ ? - ? Λιντς
21:45 Μπάρτον ? - ? Άστον Βίλα
21:45 Μπρέντφορντ ? - ? Ντέρμπι
21:45 Χαλ ? - ? Πρέστον
21:45 Ίπσουιτς ? - ? Σάντερλαντ
ΑΓΓΛΙΑ: 1η Κατηγορία
21:45 Όλνταμ ? - ? Πιτέρμπορο
21:45 Σάουθεντ ? - ? Γουίμπλετον
21:45 Μίλτον Κέινς Ντονς ? - ? Νορθάμπτον
21:45 Πόρτσμουθ ? - ? Μπρίστολ Ρόβερς
21:45 Γουόλσολ ? - ? Τσάρλτον
21:45 Γουίγκαν ? - ? Πλίμουθ
21:45 Μπέρι ? - ? Όξφορντ Γιουνάιτεντ
21:45 Μπράντφορντ ? - ? Φλίτγουντ Τάουν
21:45 Μπλάκμπερν ? - ? Ρόδεραμ
21:45 Μπλάκπουλ ? - ? Ρότσντειλ
21:45 Τζίλιγχαμ ? - ? Σκάνθορπ
21:45 Ντονκάστερ ? - ? Σριούσμπερι
ΑΓΓΛΙΑ: 2η Κατηγορία
21:45 Σουίντον ? - ? Κόβεντρι
21:45 Πορτ Βέιλ ? - ? Άκρινγκτον
21:45 Μόρκαμ ? - ? Λούτον
21:45 Γουίκομ ? - ? Κρου
21:45 Κέιμπριτζ ? - ? Φόρεστ Γκριν
21:45 Τσέλτεναμ ? - ? Μάνσφιλντ
21:45 Τσέστερφιλντ ? - ? Γέοβιλ
21:45 Καρλάιλ ? - ? Στίβενατζ
21:45 Λίνκολν ? - ? Μπαρνέτ
21:45 Κρόλεϊ ? - ? Νιούπορτ
21:45 Γκρίμσμπι ? - ? Κόλτσεστερ
21:45 Έξετερ ? - ? Νότς Κάουντι
ΑΓΓΛΙΑ: Κύπελλο FA
21:45 Heybridge ? - ? Metropolitan
21:45 Bideford ? - ? Bodmin
ΑΥΣΤΡIΑ: Κύπελλο
20:00 Α. Κλάγκενφουρτ ? - ? Κάφενμπεργκ
20:00 Παρντόρφ ? - ? Μάτερσμπουργκ
20:00 Bad Gleichenberg ? - ? Αντμίρα
ΒΡΑΖΙΛIΑ: Καμπεονάτο Μπραζιλέιρο
02:00
52'
Σπορ Ρεσίφε 0 - 1 (0 - 1) Βάσκο Ντε Γκάμα
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν
01:05 FT Λανούς 1 - 0 (0 - 0) Νιούελς Όλντ Μπόις
03:05
7'
Εστουδιάντες 0 - 0 Σαν Λορέντζο
ΑΓΓΛΙΑ: Μπλού Σκουέαρ Νορθ
21:45 Ηστ Θάροκ Γιουν. ? - ? St. Albans
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμ Β Μετροπολιτάνα - Πλέι Οφ
21:30 Σαν Μιγκέλ ? - ? Βίγια Σαν Κάρλος
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Β
03:05 Αλντόσιβι ? - ? Νουέβα Σικάγο
ΑΣIΑ: AFC Τσάμπιονς Λιγκ
19:00 Αλ Χιλάλ ? - ? Περσέπολις
ΓΕΡΜΑΝIΑ: Ρετζιοναλίγκα Βορρά
20:00 Ομπερχάουζεν ? - ? Μπορούσια Ντόρτμουντ (Ερασ.)
ΙΣΡΑHΛ: Λιούμιτ Λιγκ - Υποβιβασμός
19:15 Χαποέλ Νατζράτ Ίλιτ ? - ? Λέτζιον
19:15 Hapoel Katamon ? - ? Hapoel Afula
19:15 Χάποελ Κφαρ Σαμπά ? - ? Μ. Ερτζλίγια
19:15 Hapoel Hadera ? - ? Ironi Nesher
19:15 Χαποέλ Τελ Αβίβ ? - ? Ακί Ναζαρέτ
ΙΤΑΛIΑ: Σέριε C1/A
17:00 Σιαρακούσα ? - ? Αντρία
ΝΟΡΒΗΓIΑ: 2η Κατηγορία
20:00 Ούλ/Κίσα ? - ? Μπόντο Γκλιμτ
ΝΟΡΒΗΓIΑ: 2η Κατηγορία - Γκρούπ 1
17:00 Μπιάσεν ? - ? Ο. Γκρένλαντ 2
ΠΟΛΩΝIΑ: Κύπελλο
19:00 Κρόμπρι Γκλόγκοου ? - ? Πιάστ Γκλίβιτσε
ΣΟΥΗΔIΑ: Σουπερετάν
20:00 Έργκριτε ? - ? Τρέλεμποργκ