Livescores

Στον παρακάτω πίνακα μπορείτε να δείτε τα λάιβ σκορ και τα αποτελέσματα ανά αγωνιστική ημέρα.

ΝOΤΙΑ ΑΜΕΡΙΚΗ: Κόπα Σουνταμερικάνα
03:45 FT Νασιονάλ 1 - 0 (1 - 0) Σολ Ντε Αμέρικα
ΒΡΑΖΙΛIΑ: Καμπεονάτο Μπραζιλέιρο B
01:15 FT Brasil de Pelotas 1 - 1 (0 - 1) Αβάι
03:30 FT Πόντε Πρέτα 3 - 1 (2 - 1) Κριτσιούμα
ΗΠΑ: Μέιτζορ Λιγκ Σόκερ
05:30 FT Λός Άντζελες 2 - 2 (0 - 0) Colorado Rapids
ΙΑΠΩΝIΑ: J Λιγκ
13:00 Γκάμπα Οσάκα ? - ? Σαπόρο
13:00 Ουράβα ? - ? Γιούμπιλο Ιβάτα
13:00 V-Varen Nagasaki ? - ? Κασίμα
13:00 Τόκυο ? - ? Κασίβα
13:00 Καβασάκι ? - ? Τόσου
13:00 Βίσσελ Κόμπε ? - ? Χιροσίμα
13:00 Σερέζο Οσάκα ? - ? Σιμίζου
13:00 Βεγκάλτα Σεντάι ? - ? Σονάν
13:30 Γιοκοχάμα Μάρινος ? - ? Ναγκόγια
ΝOΤΙΟΣ ΚΟΡEΑ: K Λιγκ
13:00 Τσουνάμ Ντράγκονς ? - ? Γκανγκβόν
13:00 Ποάνγκ Στίλερς ? - ? Γιεονμπούκ
13:00 Γιέγιου ? - ? Νταεγκού
13:00 Σουβόν ? - ? Σεούλ
13:30 Ίντσεον ? - ? Σάνγκγιου Σανγκμού
13:30 Γκιεονγκνάμ ? - ? Ulsan Hyundai
ΑΓΓΛΙΑ: Μπλού Σκουέαρ Νορθ
21:45 Ντάρλινγκτον ? - ? Μπλιθ
ΑΥΣΤΡIΑ: Ρετζιοναλίγκα Ανατολή
17:00 Langenegg ? - ? Γκρόντιγκ
18:00 Hohenems ? - ? Κουφστάιν
18:00 Άλταχ (Ερασ.) ? - ? Bischofshofen
18:00 Σαν Γιόχαν ? - ? Schwaz
18:00 Union Gurten ? - ? SC Weiz
19:00 Σεεκίρχεν ? - ? Λιέφερινγκ
19:00 Wals-Grunau ? - ? Reichenau
19:00 Κιτζμπούελ ? - ? Ντορνμπέρν
ΓΕΡΜΑΝIΑ: Ρετζιοναλίγκα Βορρά
16:00 Pipinsried ? - ? Μπάγερν Μονάχου (Ερασ.)
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: NOFV-Ομπερλίγκα Σούντ
14:00 SV Turkgucu Ataspor ? - ? Schwaben Augsburg
15:00 Dachau ? - ? Kirchanschoring
15:00 Ισμάνινγκ ? - ? Sonthofen
17:00 Νέμαρκτ ? - ? Wurzburger Kickers II
17:00 Kottern-St. Mang ? - ? Ράιν
18:30 Nordlingen ? - ? Vilzing
19:00 Αουμπστάντ ? - ? Spvgg Ansbach 09
19:30 BTS Neustadt ? - ? Habenhauser
19:30 Abtswind ? - ? Έρλανγκεν
19:30 Ammerthal ? - ? Jahn Forchheim
19:30 Μπάγερν Χοφ ? - ? Μπάμπεργκ
19:30 Schilksee ? - ? Bordesholm
19:45 Αλτζενάου ? - ? Turk Gucu Friedberg
20:00 Βαλντγκίρμες ? - ? Ederbergland
20:00 Eddersheim ? - ? Έσεν Κάσελ
20:30 TuRU Dusseldorf ? - ? Kleve
20:30 Hilden ? - ? Βέλμπερτ
20:30 Ginsheim ? - ? Μπαουτανάλ
20:30 Σπέλντορφ ? - ? Dusseldorf-West
20:30 Schonnebeck ? - ? Meerbusch
20:30 Μποσολτέ ? - ? FSV Duisburg
20:30 Χόμπεργκ ? - ? Baumberg
20:30 FC Monheim ? - ? Jahn Hiesfeld
20:30 SC Velbert ? - ? Germania Ratingen
ΔΑΝIΑ: Κύπελλο Λαντσπόκαλ
19:00 Greve IF ? - ? Ρόσκιλντε
19:30 Χβιντόβρε ? - ? Φρεμάντ Αμάγκερ
ΕΥΡΩΠΗ: Ευρωπαϊκό Σούπερ Κύπελλο UEFA
22:00 Ρεάλ Μαδρίτης ? - ? Ατλέτικο Μαδρίτης
ΙΣΛΑΝΔIΑ: Κύπελλο
22:15 Στιαρνάν ? - ? Χαφναρφιόρντουρ
ΚOΣΜΟΣ: Διεθνή Φιλικά
19:00 Μολδαβία U21 ? - ? Αρμενία U21
ΚOΣΜΟΣ: Φιλικά Συλλόγων
17:00 Χέρτα Βερολίνου ? - ? Χάλεσκερ
19:00 Αμβούργο ? - ? Μπάγερν Μονάχου
19:00 Τ. Σεγκοβιάνα ? - ? Ναβαλκαρνέρο
19:15 Μπαρτσελόνα ? - ? Μπόκα Τζούνιορς
19:30 CD Calahorra ? - ? Μπούργκος
20:00 Castellon ? - ? Τερουέλ
20:00 UCAM Murcia ? - ? Οντινιέντ
20:00 Hercules ? - ? Μούρθια
21:00 Αραντίνα ? - ? Unionistas de Salamanca
ΡΟΥΜΑΝIΑ: Κύπελλο
17:30 Inainte Modelu ? - ? Axiopolis Cernavoda
17:30 Agricola Borcea ? - ? Oltenita
17:30 CSM Focsani ? - ? Targu Secuiesc
17:30 FC Baia Mare ? - ? Unirea Tasnad
17:30 Ramnicu Sarat ? - ? Metalul Buzau
17:30 Unirea Cristuru ? - ? AFC Harman
17:30 Sportul Petresti ? - ? Cugir
17:30 Gloria Cornesti ? - ? Moreni
17:30 Petrofac Ticleni ? - ? Filiasi
17:30 Industria Galda ? - ? Performanta Ighiu
17:30 Victoria Zabrani ? - ? Soimii Lipova
17:30 Sanatatea Darabani ? - ? Bucovina Radauti
17:30 Cetate Deva ? - ? Municipal Lugoj
17:30 Unirea Bascov ? - ? Rosiorii de Vede
17:30 Universitatea Galati ? - ? Liesti
17:30 Τούρντα ? - ? Σανατάτεα Κλούζ
17:30 Unirea Mircesti ? - ? Κέαλολ
17:30 Teuz Cermei ? - ? Sebis
17:30 Victoria Traian ? - ? Slobozia
17:30 Pescarusul Sarichioi ? - ? Οτελούλ
17:30 Viitorul Liteni ? - ? Roman
17:30 Avrig ? - ? Alba Iulia
ΣΚΩΤIΑ: Τσάλεντζ Καπ
21:45 East Kilbride ? - ? Spartans
21:45 Cove Rangers ? - ? Μοντρόουζ
21:45 Έλγιν Σίτι ? - ? Άρμπροαθ
21:45 Νταντί Γιουν. ? - ? St Johnstone U20
ΣΛΟΒΕΝIΑ: Κύπελλο Σλοβενίας
17:00 Νάφτα ? - ? Ankaran Hrvatini
17:00 Akumulator Mezica ? - ? Brda
17:00 Grad ? - ? Αλουμίνι
17:00 Bilje ? - ? Τσέλιε
17:00 Sampion Celje ? - ? Ivancna Gorica
17:00 Jesenice ? - ? Κόπερ
17:00 Videm ? - ? Τρίγκλαβ Γκορένισκα
17:00 Ντράβα ? - ? NK Bravo
19:00 Korotan ? - ? ΝΚ Κράνι
ΣΟΥΗΔIΑ: Κύπελλο
19:00 Κάρλσταντ ? - ? Γκέφλε