Livescores

Στον παρακάτω πίνακα μπορείτε να δείτε τα λάιβ σκορ και τα αποτελέσματα ανά αγωνιστική ημέρα.

ΕΛΛΑΔΑ: Σούπερ Λιγκ
19:00 Ξάνθη ? - ? Απόλλων Σμύρνης
19:00 Παναιτωλικός ? - ? Άρης
19:00 ΟΦΗ ? - ? Αστέρας Τρίπολης
19:00 ΑΕΚ ? - ? ΑΕΛ
19:00 ΠΑΟΚ ? - ? Λεβαδειακός
19:00 Λαμία ? - ? Ολυμπιακός
19:00 Ατρόμητος Αθηνών ? - ? Παναθηναϊκός
19:00 Πανιώνιος ? - ? ΠΑΣ Γιάννενα
ΕΛΛΑΔΑ: Φούτμπολ Λιγκ
15:00 Σπάρτη ? - ? Απόλλων Πόντου
15:00 Απόλλων Λάρισας ? - ? Πλατανιάς
ΑΓΓΛΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ
15:30 Έβερτον ? - ? Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
18:00 Κάρντιφ ? - ? Λίβερπουλ
18:00 Άρσεναλ ? - ? Κρίσταλ Πάλας
ΙΣΠΑΝΙΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν
13:00 Λεβάντε ? - ? Εσπανιόλ
15:00 Χετάφε ? - ? Σεβίλλη
17:15 Ρεάλ Μαδρίτης ? - ? Αθλέτικ Μπιλμπάο
19:30 Βιγιαρεάλ ? - ? Λεγκάνιες
21:45 Μπέτις ? - ? Βαλένθια
ΙΣΠΑΝΙΑ: 2η Κατηγορία
13:00 Κάντιθ ? - ? Νουμάνθια
17:00 Λα Κορούνια ? - ? Εξτρεμαδούρα
19:00 Οβιέδο ? - ? Κόρδοβα
21:00 Τενερίφη ? - ? Αλμερία
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Μπουντεσλίγκα
16:30 Φράιμπουργκ ? - ? Μπορούσια Ντόρτμουντ
19:00 Χέρτα Βερολίνου ? - ? Αννόβερο
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: 2η Κατηγορία
14:30 Ντάρμσταντ ? - ? Μπόχουμ
14:30 Χάιντενχάιμ ? - ? Σαν Πάουλι
14:30 Αρμίνια Μπίλεφελντ ? - ? Ινγκολστάντ
14:30 Ντιναμό Δρέσδης ? - ? Κολωνία
14:30 Ρέγκενσμπουργκ ? - ? Μαγδεβούργο
ΓΑΛΛΙΑ: Λιγκ 1
16:00 Ναντ ? - ? Αμιέν
16:00 Τουλούζ ? - ? Λιλ
18:00 Ρεμς ? - ? Σεντ Ετιέν
22:00 Παρί Σεν Ζερμέν ? - ? Μονακό
ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ερεντιβίζιε
13:15 Εξέλσιορ ? - ? Βίλεμ
15:30 Φορτούνα Σιτάρντ ? - ? Μπρέντα
17:45 PSV Αϊντχόφεν ? - ? Ντεν Χάαγκ
ΒΕΛΓΙΟ: Τζούπιλερ Λιγκ
19:00 Άντερλεχτ ? - ? Γάνδη
21:00 Μπέβερεν ? - ? Μουσκρόν Περουβέλτζ
ΑΥΣΤΡΙΑ: Μπουντεσλίγκα
15:30 Πόλτεν ? - ? Red Bull Σάλτσμπουργκ
15:30 Στούρμ Γκρατς ? - ? Άντρα
18:00 Α. Βιέννης ? - ? Λίντσερ
ΣΚΩΤΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ
14:30 Χιμπέρνιαν ? - ? Σέλτικ
ΤΟΥΡΚΙΑ: Σούπερ Λίγκα
13:30 Ανκαραγκούτσου ? - ? Κόνιασπορ
16:00 Μπασακσεχίρ ? - ? Ρίζεσπορ
19:00 Αλάνιασπορ ? - ? Φενερμπαχτσέ
ΚΥΠΡΟΣ: 1η Κατηγορία
17:00 Απόλλων Λεμεσού ? - ? ΑΕ Λεμεσού
17:00 Παραλίμνι ? - ? Ανόρθωση
19:00 ΑΕΚ Λάρνακας ? - ? ΑΠΟΕΛ
ΡΩΣΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ
16:30 Ουράλ ? - ? Ρούμπιν Καζάν
19:00 Σπάρτακ Μόσχας ? - ? Γιενισέι
ΔΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα
17:00 Χόρσενς ? - ? Σοντερίσκε
19:00 Βέιλε ? - ? Άαρχους
ΣΟΥΗΔΙΑ: Άλσβενσκαν
16:00 Χάκεν ? - ? Τζουργκάρντεν
18:30 Χάμαρμπι ? - ? Βάσμπι
ΜΕΞΙΚΟ: Πριμέρα Ντιβιζιόν Κλαουσούρα
01:00 FT Νεκάξα 2 - 2 (1 - 1) Πατσούκα
01:06 FT Κλαμπ Λεόν 5 - 2 (1 - 0) Άτλας
03:00 FT Κρούζ Αζούλ 2 - 1 (1 - 0) Πούμας
03:00 FT Τιγκρές 3 - 3 (0 - 2) Μονάρκας
05:00 FT Τσίβας Γουαδαλαχάρα 1 - 3 (1 - 2) Πουέμπλα
20:00 Τολούκα ? - ? Κλαμπ Αμέρικα
ΗΠΑ: Μέιτζορ Λιγκ Σόκερ
02:30 FT Νιού Ίνγκλαντ 1 - 0 (0 - 0) Νέα Υόρκη
02:30 FT Κολόμπους 1 - 3 (0 - 2) Πόρτλαντ
05:00 FT Σαν Χοσέ 4 - 1 (2 - 0) Κάνσας
23:00 Ουάσινγκτον ? - ? Νέα Υόρκη Σίτι
ΙΑΠΩΝΙΑ: J Λιγκ 2η Κατηγορία
07:00 FT Kagoshima Utd 1 - 0 (0 - 0) Ryukyu
08:00 FT Γκίφου 0 - 1 (0 - 0) Μίτο
08:00 FT Kanazawa 0 - 0 (0 - 0) Κασίβα
08:00 FT Γιοκοχάμα FC 3 - 1 (0 - 1) Σίμπα JEF Γιουνάιτεντ
08:00 FT Γιαμαγκάτα 0 - 1 (0 - 0) Renofa Yamaguchi
09:00 HT Ματσίδα Ζέλβια 0 - 0 Ομίγια
ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: K Λιγκ
08:00 FT Γιέγιου 2 - 4 (1 - 2) Γκανγκβόν
10:00 Σεούλ ? - ? Ίντσεον
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμ Β Μετροπολιτάνα - Πλέι Οφ
21:30 Φλαντρία ? - ? Ολ Μπόιζ
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Β
01:00 FT Ιντστιτούτο Κόρντομπα 1 - 1 (0 - 1) Γιμνάσια Μεντόζα
03:00 FT Τεμπερλέι 1 - 1 (0 - 1) ΚΑ Πλατένσε
21:10 Μπράουν Αντρόγκε ? - ? Νουέβα Σικάγο
21:10 Σαρμιέντο Τζουνίν ? - ? Γκιγιέρμο Μπράουν
21:10 Ντεφενσόρες ντε Μπελγκράνο ? - ? Άρσεναλ Σαραντί
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: A Λιγκ - Πλέι Οφ
10:00 Ουέλινγκτον Φίνιξ ? - ? Μέλμπουρν Χαρτ
ΑΥΣΤΡΙΑ: Έρστε Λίγκα
11:30 Βάτενς ? - ? Βόρβαρτς Στιούρ
ΒΕΛΓΙΟ: 2η Κατηγορία
17:00 Λόμελ Γιουνάιτεντ ? - ? Ρόζελαρ
ΒΟΛΙΒΙΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Απερτούρα
22:00 Νασιονάλ Ποτόσι ? - ? Ορόρα
22:00 Σαν Χοσέ ? - ? Ρόγιαλ Πάρι
23:00 Μπολιβάρ ? - ? Γκουαμπίρα
ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: A PFG
17:30 Βερέια ? - ? Έταρ
20:00 Μπερόε ? - ? Τσέρνο Μόρε Βάρνα
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Καριόκα - Σούπερ Τελικός
22:00 Φλαμένγκο ? - ? Βάσκο Ντε Γκάμα
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Παουλίστα - Πλέι Οφ
22:00 Κορίνθιανς ? - ? Σάο Πάολο
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: 3η Κατηγορία
14:00 Καϊζερσλάουτερν ? - ? Χάνσα Ρόστοκ
15:00 Σπορφρόιντε Λότε ? - ? Κότμπους
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: NOFV-Ομπερλίγκα Σούντ
14:30 Νοϊστρέιλτζ ? - ? Strausberg
15:00 Τοργκελόβερ Γκρεΐφ ? - ? CFC Hertha
15:00 Μεϊεντόρφερ ? - ? Αλτόνα
15:00 Χάνσα Ροστόκ ΙΙ ? - ? Ουνιόν Βερολίνου
15:30 Αρμίνια Λούντβιγκσαφεν ? - ? TuS RW Koblenz
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Βορρά
15:00 Ομπερχάουζεν ? - ? Κολωνία ΙΙ
15:00 Βικτόρια Κολωνίας ? - ? Έσεν
15:00 Μπορούσια Ντόρτμουντ ΙΙ ? - ? Lippstadt
18:00 Μπάκμπαχ ? - ? Pipinsried
19:00 Μέμινγκεν ? - ? Μπάγερν Μονάχου ΙΙ
ΔΑΝΙΑ: Βιασάτ Ντιβίζιον
14:45 Ελίτ 3000 Χέλσινγκορ ? - ? Θίστεντ
14:45 Λίνγκμπι ? - ? Nykobing
14:45 Βίμποργκ ? - ? Νέστβεντ
14:45 Χβιντόβρε ? - ? Σίλκεμποργκ
14:45 Φρεντερίτσια ? - ? HB Κόγκε
14:45 Ρόσκιλντε ? - ? Φρεμάντ Αμάγκερ
ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Λίγκα Αγκίλα - Απερτούρα
01:00 FT Ιντεπεντιέντε Μέντελιν 3 - 0 (1 - 0) Τζαγκουάρες ντε Κόρντομπα
04:00 FT Σάντα Φε 1 - 2 (0 - 1) Ντεπορτίβο Κάλι
22:00 Πατριόταζ ? - ? Κουκούτα
ΚΟΣΜΟΣ: Διεθνή Φιλικά
17:00 Γαλλία U18 ? - ? Μεξικό U18
19:00 Πορτογαλία U18 ? - ? Δανία U18
ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ντε Ασένσο - Σούπερ Τελικός
03:00 FT Ζακατέκαζ Μινέρος 1 - 0 (0 - 0) Οαχάκα
05:00 FT Ατλέτικο Σαν Λουίς 2 - 1 (1 - 1) Σελάγια
ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν
01:00 FT Πενιαρόλ 1 - 1 (0 - 0) Σέρο
22:00 Juventud ? - ? Boston River
22:00 Λίβερπουλ Π. ? - ? Ρασίνγκ Μοντεβιδέο
22:15 Ντιφενσορ Σπόρτινγκ ? - ? Plaza Colonia
ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν Απερτούρα
00:00 FT Τσέρο Πορτένο 1 - 3 (1 - 1) Ολίμπια Ασουνσιόν
02:15 FT Λιμπερτάδ 2 - 1 (1 - 0) Ρίβερ Πλέιτ
ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 1
18:00 Γκαζ Μετάν ? - ? Καλαράσι
21:00 Β. Κονστάντα ? - ? Σ. Βουκουρεστίου
ΣΕΡΒΙΑ: Σούπερ Λίγκα
18:00 Προλετέρ Νόβι Σαντ ? - ? Μλάντοστ
19:30 Radnicki Nis ? - ? Παρτιζάν
ΣΚΩΤΙΑ: 2η Κατηγορία
18:05 Άρμπροαθ ? - ? Ρέιθ Ρόβερς
ΣΛΟΒΑΚΙΑ: Κόργκον Λίγκα
16:00 Σ. Μπρατισλάβας ? - ? Ρουζομπέροκ
ΣΟΥΗΔΙΑ: Σουπερετάν
16:00 Νόρμπι ? - ? Γιόνσεπινγκ
18:30 Ντάλκουρντ ? - ? Μιάλμπι
ΤΟΥΡΚΙΑ: Μπανκ Άσια 1 Λιγκ
14:00 Μπολουσπόρ ? - ? Γκαζιαντεπσπόρ
16:30 Αλτάυ ? - ? Χατάγιασπορ
16:30 Αφιέτ Αφιονσπόρ ? - ? Αλτινόρντου
19:30 Αντάνασπορ ? - ? Ανταναντεμίρσπορ
ΤΣΕΧΙΑ: Γκαμπρίνους Λίγκα
18:00 Σλόβαν Λίμπερετς ? - ? Σλόβακο
18:00 Σίγμα Όλομουτς ? - ? Τέπλιτσε
18:00 Μαρίλα Πρίμπραμ ? - ? Πλζεν
18:00 Μποέμιανς 1905 ? - ? Γιάμπλονετς
18:00 Σπάρτα Πράγας ? - ? Κάρβινα
18:00 Ντούκλα Πράγας ? - ? Μλάντα Μπόλεσλαβ
18:00 Μπάνικ Οστράβα ? - ? Οπάβα
18:00 Ζλιν ? - ? Σλάβια Πράγας
ΤΥΝΗΣΙΑ: Λιγκ Προφεσιονέλ 1
17:00 Stade Gabèsien ? - ? Sfaxien
17:00 Μοναστίρ ? - ? Σεντ Εσπεράνς
17:00 Σταντ Τυνισιέν ? - ? Γκαμπές
17:00 Χαμάμ-Λιφ ? - ? Metlaoui
ΧΙΛΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Κλαουζούρα
00:30 FT Χουατσιπάτο 1 - 1 (0 - 0) Κόλο Κόλο
03:00 FT Αουντάξ Ιταλιάνο 1 - 1 (0 - 0) Ουιόν Λα Καλέρα
22:30 Ουνιβερσιδάδ Ντε Χιλή ? - ? Τσούριτσο Ουνίδο