ΑΣΙΑ: Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου

Βαθμολογία διοργάνωσης
ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ
Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ Β Ν Ι Η Γ Δ Φ
Group A
1 Κατάρ 2 6 2 0 0 11:1 10 ΝΝ
2 Κουβέιτ 2 3 1 0 1 4:1 3 ΝΗ
3 Ινδία 2 3 1 0 1 1:3 -2 ΗΝ
4 Αφγανιστάν 2 0 0 0 2 1:12 -11 ΗΗ
Group B
1 Ιαπωνία 2 6 2 0 0 10:0 10 ΝΝ
2 Βόρειος Κορέα 2 3 1 0 1 6:2 4 ΝΗ
3 Συρία 2 3 1 0 1 1:5 -4 ΗΝ
4 Μιανμάρ 2 0 0 0 2 1:11 -10 ΗΗ
Group C
1 Νότια Κορέα 2 6 2 0 0 8:0 8 ΝΝ
2 Ταϊλάνδη 2 3 1 0 1 4:3 1 ΝΗ
3 Κίνα 2 3 1 0 1 2:4 -2 ΗΝ
4 Σιγκαπούρη 2 0 0 0 2 1:8 -7 ΗΗ
Group D
1 Μαλαισία 2 6 2 0 0 5:3 2 ΝΝ
2 Ομάν 2 3 1 0 1 3:1 2 ΗΝ
3 Κιργκιζστάν 2 3 1 0 1 4:4 0 ΝΗ
4 Κινεζική Ταϊπέι 2 0 0 0 2 0:4 -4 ΗΗ
Group E
1 Ιράν 2 4 1 1 0 6:2 4 ΙΝ
2 Ουζμπεκιστάν 2 4 1 1 0 5:3 2 ΙΝ
3 Τουρκμενιστάν 2 1 0 1 1 3:5 -2 ΙΗ
4 Χονκ Κονγκ 2 1 0 1 1 2:6 -4 ΙΗ
Group F
1 Ιράκ 2 6 2 0 0 6:1 5 ΝΝ
2 Βιετνάμ 2 3 1 0 1 2:1 1 ΗΝ
3 Φιλιππίνες 2 1 0 1 1 1:3 -2 ΙΗ
4 Ινδονησία 2 1 0 1 1 2:6 -4 ΙΗ
Group G
1 Σαουδική Αραβία 2 6 2 0 0 6:0 6 ΝΝ
2 Τατζικιστάν 2 4 1 1 0 7:2 5 ΝΙ
3 Ιορδανία 2 1 0 1 1 1:3 -2 ΗΙ
4 Πακιστάν 2 0 0 0 2 1:10 -9 ΗΗ
Group H
1 Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα 2 6 2 0 0 6:0 6 ΝΝ
2 Μπαχρέιν 2 3 1 0 1 2:2 0 ΗΝ
3 Υεμένη 2 3 1 0 1 2:2 0 ΝΗ
4 Νεπάλ 2 0 0 0 2 0:6 -6 ΗΗ
Group I
1 Αυστραλία 2 6 2 0 0 8:0 8 ΝΝ
2 Λίβανος 2 2 0 2 0 1:1 0 ΙΙ
3 Παλαιστίνη 2 1 0 1 1 0:1 -1 ΗΙ
4 Μπαγκλαντές 2 1 0 1 1 1:8 -7 ΙΗ
  • Άνοδος
ΤΕΛΙΚΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ
ΟΜΑΔΑ ΑΓ O 0.5 U 0.5 Γκολ υπέρ Δεν δέχθηκε γκολ
Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα 3 3 0 2.3 2 αγώνες
Αυστραλία 3 3 0 3.3 2 αγώνες
Κατάρ 2 2 0 5.5 1 αγώνας
Κουβέιτ 2 2 0 2 1 αγώνας
Ινδία 2 2 0 0.5 1 αγώνας
Αφγανιστάν 2 2 0 0.5 0 αγώνες
Ιαπωνία 2 2 0 5 2 αγώνες
Βόρειος Κορέα 2 2 0 3 0 αγώνες
Συρία 2 2 0 0.5 1 αγώνας
Μιανμάρ 2 2 0 0.5 0 αγώνες
Νότια Κορέα 2 2 0 4 2 αγώνες
Ταϊλάνδη 2 2 0 2 0 αγώνες
Κίνα 2 2 0 1 0 αγώνες
Σιγκαπούρη 2 2 0 0.5 0 αγώνες
Μαλαισία 2 2 0 2.5 1 αγώνας
Ομάν 2 2 0 1.5 1 αγώνας
Κιργκιζστάν 2 2 0 2 1 αγώνας
Κινεζική Ταϊπέι 2 2 0 0 0 αγώνες
Ιράν 2 2 0 3 1 αγώνας
Ουζμπεκιστάν 2 2 0 2.5 0 αγώνες
Τουρκμενιστάν 2 2 0 1.5 0 αγώνες
Χονκ Κονγκ 2 2 0 1 0 αγώνες
Ιράκ 2 2 0 3 1 αγώνας
Βιετνάμ 2 2 0 1 1 αγώνας
Φιλιππίνες 2 2 0 0.5 0 αγώνες
Ινδονησία 2 2 0 1 0 αγώνες
Σαουδική Αραβία 2 2 0 3 2 αγώνες
Τατζικιστάν 2 2 0 3.5 0 αγώνες
Ιορδανία 2 2 0 0.5 0 αγώνες
Πακιστάν 2 2 0 0.5 0 αγώνες
Μπαχρέιν 2 2 0 1 1 αγώνας
Υεμένη 2 2 0 1 1 αγώνας
Νεπάλ 2 2 0 0 0 αγώνες
Μπαγκλαντές 2 2 0 0.5 0 αγώνες
Λίβανος 2 1 1 0.5 1 αγώνας
Παλαιστίνη 2 1 1 0 1 αγώνας
ΤΕΛΙΚΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ
ΟΜΑΔΑ ΑΓ O 1.5 U 1.5 Γκολ υπέρ Δεν δέχθηκε γκολ
Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα 3 3 0 2.3 2 αγώνες
Κατάρ 2 2 0 5.5 1 αγώνας
Αφγανιστάν 2 2 0 0.5 0 αγώνες
Ιαπωνία 2 2 0 5 2 αγώνες
Μιανμάρ 2 2 0 0.5 0 αγώνες
Νότια Κορέα 2 2 0 4 2 αγώνες
Ταϊλάνδη 2 2 0 2 0 αγώνες
Κίνα 2 2 0 1 0 αγώνες
Σιγκαπούρη 2 2 0 0.5 0 αγώνες
Ιράν 2 2 0 3 1 αγώνας
Ουζμπεκιστάν 2 2 0 2.5 0 αγώνες
Τουρκμενιστάν 2 2 0 1.5 0 αγώνες
Χονκ Κονγκ 2 2 0 1 0 αγώνες
Φιλιππίνες 2 2 0 0.5 0 αγώνες
Ινδονησία 2 2 0 1 0 αγώνες
Σαουδική Αραβία 2 2 0 3 2 αγώνες
Τατζικιστάν 2 2 0 3.5 0 αγώνες
Ιορδανία 2 2 0 0.5 0 αγώνες
Πακιστάν 2 2 0 0.5 0 αγώνες
Μπαχρέιν 2 2 0 1 1 αγώνας
Υεμένη 2 2 0 1 1 αγώνας
Νεπάλ 2 2 0 0 0 αγώνες
Αυστραλία 3 2 1 3.3 2 αγώνες
Μπαγκλαντές 2 2 0 0.5 0 αγώνες
Κουβέιτ 2 1 1 2 1 αγώνας
Ινδία 2 1 1 0.5 1 αγώνας
Βόρειος Κορέα 2 1 1 3 0 αγώνες
Συρία 2 1 1 0.5 1 αγώνας
Μαλαισία 2 1 1 2.5 1 αγώνας
Ομάν 2 1 1 1.5 1 αγώνας
Κιργκιζστάν 2 1 1 2 1 αγώνας
Κινεζική Ταϊπέι 2 1 1 0 0 αγώνες
Ιράκ 2 1 1 3 1 αγώνας
Βιετνάμ 2 1 1 1 1 αγώνας
Λίβανος 2 1 1 0.5 1 αγώνας
Παλαιστίνη 2 0 2 0 1 αγώνας
ΤΕΛΙΚΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ
ΟΜΑΔΑ ΑΓ O 2.5 U 2.5 Γκολ υπέρ Δεν δέχθηκε γκολ
Κατάρ 2 2 0 5.5 1 αγώνας
Αφγανιστάν 2 2 0 0.5 0 αγώνες
Ιαπωνία 2 2 0 5 2 αγώνες
Μιανμάρ 2 2 0 0.5 0 αγώνες
Νότια Κορέα 2 2 0 4 2 αγώνες
Ταϊλάνδη 2 2 0 2 0 αγώνες
Κίνα 2 2 0 1 0 αγώνες
Σιγκαπούρη 2 2 0 0.5 0 αγώνες
Ιράν 2 2 0 3 1 αγώνας
Ουζμπεκιστάν 2 2 0 2.5 0 αγώνες
Τουρκμενιστάν 2 2 0 1.5 0 αγώνες
Χονκ Κονγκ 2 2 0 1 0 αγώνες
Πακιστάν 2 2 0 0.5 0 αγώνες
Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα 3 2 1 2.3 2 αγώνες
Αυστραλία 3 2 1 3.3 2 αγώνες
Κουβέιτ 2 1 1 2 1 αγώνας
Ινδία 2 1 1 0.5 1 αγώνας
Βόρειος Κορέα 2 1 1 3 0 αγώνες
Συρία 2 1 1 0.5 1 αγώνας
Μαλαισία 2 1 1 2.5 1 αγώνας
Ομάν 2 1 1 1.5 1 αγώνας
Κιργκιζστάν 2 1 1 2 1 αγώνας
Κινεζική Ταϊπέι 2 1 1 0 0 αγώνες
Ιράκ 2 1 1 3 1 αγώνας
Ινδονησία 2 1 1 1 0 αγώνες
Σαουδική Αραβία 2 1 1 3 2 αγώνες
Τατζικιστάν 2 1 1 3.5 0 αγώνες
Νεπάλ 2 1 1 0 0 αγώνες
Μπαγκλαντές 2 1 1 0.5 0 αγώνες
Βιετνάμ 2 0 2 1 1 αγώνας
Φιλιππίνες 2 0 2 0.5 0 αγώνες
Ιορδανία 2 0 2 0.5 0 αγώνες
Μπαχρέιν 2 0 2 1 1 αγώνας
Υεμένη 2 0 2 1 1 αγώνας
Λίβανος 2 0 2 0.5 1 αγώνας
Παλαιστίνη 2 0 2 0 1 αγώνας
ΤΕΛΙΚΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ
ΟΜΑΔΑ ΑΓ O 3.5 U 3.5 Γκολ υπέρ Δεν δέχθηκε γκολ
Αφγανιστάν 2 2 0 0.5 0 αγώνες
Ιαπωνία 2 2 0 5 2 αγώνες
Μιανμάρ 2 2 0 0.5 0 αγώνες
Σιγκαπούρη 2 2 0 0.5 0 αγώνες
Ιράν 2 2 0 3 1 αγώνας
Ουζμπεκιστάν 2 2 0 2.5 0 αγώνες
Τουρκμενιστάν 2 2 0 1.5 0 αγώνες
Χονκ Κονγκ 2 2 0 1 0 αγώνες
Πακιστάν 2 2 0 0.5 0 αγώνες
Κατάρ 2 1 1 5.5 1 αγώνας
Κουβέιτ 2 1 1 2 1 αγώνας
Βόρειος Κορέα 2 1 1 3 0 αγώνες
Συρία 2 1 1 0.5 1 αγώνας
Νότια Κορέα 2 1 1 4 2 αγώνες
Ταϊλάνδη 2 1 1 2 0 αγώνες
Μαλαισία 2 1 1 2.5 1 αγώνας
Κιργκιζστάν 2 1 1 2 1 αγώνας
Ιράκ 2 1 1 3 1 αγώνας
Ινδονησία 2 1 1 1 0 αγώνες
Σαουδική Αραβία 2 1 1 3 2 αγώνες
Τατζικιστάν 2 1 1 3.5 0 αγώνες
Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα 3 1 2 2.3 2 αγώνες
Νεπάλ 2 1 1 0 0 αγώνες
Αυστραλία 3 1 2 3.3 2 αγώνες
Μπαγκλαντές 2 1 1 0.5 0 αγώνες
Ινδία 2 0 2 0.5 1 αγώνας
Κίνα 2 0 2 1 0 αγώνες
Ομάν 2 0 2 1.5 1 αγώνας
Κινεζική Ταϊπέι 2 0 2 0 0 αγώνες
Βιετνάμ 2 0 2 1 1 αγώνας
Φιλιππίνες 2 0 2 0.5 0 αγώνες
Ιορδανία 2 0 2 0.5 0 αγώνες
Μπαχρέιν 2 0 2 1 1 αγώνας
Υεμένη 2 0 2 1 1 αγώνας
Λίβανος 2 0 2 0.5 1 αγώνας
Παλαιστίνη 2 0 2 0 1 αγώνας
ΤΕΛΙΚΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ
ΟΜΑΔΑ ΑΓ O 4.5 U 4.5 Γκολ υπέρ Δεν δέχθηκε γκολ
Ιαπωνία 2 2 0 5 2 αγώνες
Μιανμάρ 2 2 0 0.5 0 αγώνες
Κατάρ 2 1 1 5.5 1 αγώνας
Αφγανιστάν 2 1 1 0.5 0 αγώνες
Βόρειος Κορέα 2 1 1 3 0 αγώνες
Συρία 2 1 1 0.5 1 αγώνας
Νότια Κορέα 2 1 1 4 2 αγώνες
Σιγκαπούρη 2 1 1 0.5 0 αγώνες
Μαλαισία 2 1 1 2.5 1 αγώνας
Κιργκιζστάν 2 1 1 2 1 αγώνας
Ιράκ 2 1 1 3 1 αγώνας
Ινδονησία 2 1 1 1 0 αγώνες
Τατζικιστάν 2 1 1 3.5 0 αγώνες
Πακιστάν 2 1 1 0.5 0 αγώνες
Αυστραλία 3 1 2 3.3 2 αγώνες
Μπαγκλαντές 2 1 1 0.5 0 αγώνες
Κουβέιτ 2 0 2 2 1 αγώνας
Ινδία 2 0 2 0.5 1 αγώνας
Ταϊλάνδη 2 0 2 2 0 αγώνες
Κίνα 2 0 2 1 0 αγώνες
Ομάν 2 0 2 1.5 1 αγώνας
Κινεζική Ταϊπέι 2 0 2 0 0 αγώνες
Ιράν 2 0 2 3 1 αγώνας
Ουζμπεκιστάν 2 0 2 2.5 0 αγώνες
Τουρκμενιστάν 2 0 2 1.5 0 αγώνες
Χονκ Κονγκ 2 0 2 1 0 αγώνες
Βιετνάμ 2 0 2 1 1 αγώνας
Φιλιππίνες 2 0 2 0.5 0 αγώνες
Σαουδική Αραβία 2 0 2 3 2 αγώνες
Ιορδανία 2 0 2 0.5 0 αγώνες
Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα 3 0 3 2.3 2 αγώνες
Μπαχρέιν 2 0 2 1 1 αγώνας
Υεμένη 2 0 2 1 1 αγώνας
Νεπάλ 2 0 2 0 0 αγώνες
Λίβανος 2 0 2 0.5 1 αγώνας
Παλαιστίνη 2 0 2 0 1 αγώνας
ΤΕΛΙΚΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ
ΟΜΑΔΑ ΑΓ O 5.5 U 5.5 Γκολ υπέρ Δεν δέχθηκε γκολ
Κατάρ 2 1 1 5.5 1 αγώνας
Αφγανιστάν 2 1 1 0.5 0 αγώνες
Βόρειος Κορέα 2 1 1 3 0 αγώνες
Μιανμάρ 2 1 1 0.5 0 αγώνες
Μαλαισία 2 1 1 2.5 1 αγώνας
Κιργκιζστάν 2 1 1 2 1 αγώνας
Ιράκ 2 1 1 3 1 αγώνας
Ινδονησία 2 1 1 1 0 αγώνες
Τατζικιστάν 2 1 1 3.5 0 αγώνες
Πακιστάν 2 1 1 0.5 0 αγώνες
Αυστραλία 3 1 2 3.3 2 αγώνες
Μπαγκλαντές 2 1 1 0.5 0 αγώνες
Κουβέιτ 2 0 2 2 1 αγώνας
Ινδία 2 0 2 0.5 1 αγώνας
Ιαπωνία 2 0 2 5 2 αγώνες
Συρία 2 0 2 0.5 1 αγώνας
Νότια Κορέα 2 0 2 4 2 αγώνες
Ταϊλάνδη 2 0 2 2 0 αγώνες
Κίνα 2 0 2 1 0 αγώνες
Σιγκαπούρη 2 0 2 0.5 0 αγώνες
Ομάν 2 0 2 1.5 1 αγώνας
Κινεζική Ταϊπέι 2 0 2 0 0 αγώνες
Ιράν 2 0 2 3 1 αγώνας
Ουζμπεκιστάν 2 0 2 2.5 0 αγώνες
Τουρκμενιστάν 2 0 2 1.5 0 αγώνες
Χονκ Κονγκ 2 0 2 1 0 αγώνες
Βιετνάμ 2 0 2 1 1 αγώνας
Φιλιππίνες 2 0 2 0.5 0 αγώνες
Σαουδική Αραβία 2 0 2 3 2 αγώνες
Ιορδανία 2 0 2 0.5 0 αγώνες
Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα 3 0 3 2.3 2 αγώνες
Μπαχρέιν 2 0 2 1 1 αγώνας
Υεμένη 2 0 2 1 1 αγώνας
Νεπάλ 2 0 2 0 0 αγώνες
Λίβανος 2 0 2 0.5 1 αγώνας
Παλαιστίνη 2 0 2 0 1 αγώνας
ΠΡΩΤΟΙ ΣΚΟΡΕΡ
Α/Α ΠΑΙΚΤΗΣ ΟΜΑΔΑ ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΠΕΝΑΛΤΙ
1 Almoez Ali Κατάρ 5 2
1 Caio Canedo Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα 1 0
2 A. Hrustić Αυστραλία 1 0
2 A. Ueda Ιαπωνία 5 0
3 Saleh Al Shehri Σαουδική Αραβία 4 1
3 J. Irvine Αυστραλία 1 0
4 Ali Mabkhout Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα 3 2
5 Jong Il-Gwan Βόρειος Κορέα 3 0
6 J. Maclaren Αυστραλία 3 0
7 Son Heung-Min Νότια Κορέα 3 1
8 Shabaib Al Khaldi Κουβέιτ 2 1
9 S. Azmoun Ιράν 2 0
10 Dion Cools Μαλαισία 2 0
11 M. Duke Αυστραλία 2 0
12 A. Kamolov Τατζικιστάν 2 0
13 Mostafa Meshaal Κατάρ 2 0
14 R. Mingazow Τουρκμενιστάν 2 0
15 S. Mueanta Ταϊλάνδη 2 0
ΑΣΣΙΣΤ
Α/Α ΠΑΙΚΤΗΣ ΟΜΑΔΑ ΑΣΣΙΣΤ
1 Homam Ahmed Κατάρ 4
1 Harib Abdalla Suhail Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα 1
2 M. Boyle Αυστραλία 1
2 J. Ito Ιαπωνία 4
3 Arif Aiman Μαλαισία 3
4 Anis Al Maari Υεμένη 2
5 Ali Jasim Ιράκ 2
6 Ali Saleh Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα 2
7 A. Amanow Τουρκμενιστάν 2
8 S. Azmoun Ιράν 2
9 T. Dangda Ταϊλάνδη 2
10 A. Dzhalilov Τατζικιστάν 2
11 C. Goodwin Αυστραλία 2
12 Lee Kang-In Νότια Κορέα 2
13 C. Metcalfe Αυστραλία 2
14 T. Minamino Ιαπωνία 2
15 E. Shomurodov Ουζμπεκιστάν 2
ΚΑΡΤΕΣ
Α/Α ΠΑΙΚΤΗΣ ΟΜΑΔΑ ΚΟΚΚΙΝΕΣ ΚΙΤΡΙΝΕΣ
1 Faisal Al Harbi Κουβέιτ 1 1
1 Ali Mabkhout Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα 0 1
2 A. Hrustić Αυστραλία 0 1
2 Farzad Ataie Αφγανιστάν 1 1
3 O. Abdurakhmanov Κιργκιζστάν 0 2
4 S. Rublico Φιλιππίνες 0 2
5 A. Bäşimow Τουρκμενιστάν 0 2
6 Abdallah Nasib Ιορδανία 0 2
7 A. Mangkualam Ινδονησία 0 2
8 Mohammed Al Hardan Μπαχρέιν 0 2
9 Mohammad Abu Hasheesh Ιορδανία 0 2
10 Jihad Ayoub Λίβανος 0 2
11 N. Etheridge Φιλιππίνες 0 1
12 A. Shrestha Νεπάλ 0 1
13 Lee Soon-Min Νότια Κορέα 0 1
14 Wang Chien-ming Κινεζική Ταϊπέι 0 1
15 Harun Hamid Πακιστάν 0 1
ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
2nd Round, Group Stage
Πέμπτη 16 Νοεμβρίου 2023
Αυστραλία 7 - 0 Μπαγκλαντές
Ιαπωνία 5 - 0 Μιανμάρ
Φιλιππίνες 0 - 2 Βιετνάμ
Νότια Κορέα 5 - 0 Σιγκαπούρη
Ταϊλάνδη 1 - 2 Κίνα
Μαλαισία 4 - 3 Κιργκιζστάν
Τατζικιστάν 1 - 1 Ιορδανία
Τουρκμενιστάν 1 - 3 Ουζμπεκιστάν
Λίβανος 0 - 0 Παλαιστίνη
Ιράν 4 - 0 Χονκ Κονγκ
Ιράκ 5 - 1 Ινδονησία
Ομάν 3 - 0 Κινεζική Ταϊπέι
Κατάρ 8 - 1 Αφγανιστάν
Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα 4 - 0 Νεπάλ
Κουβέιτ 0 - 1 Ινδία
Σαουδική Αραβία 4 - 0 Πακιστάν
Συρία 1 - 0 Βόρειος Κορέα
Υεμένη 0 - 2 Μπαχρέιν
Τρίτη 21 Νοεμβρίου 2023
Πακιστάν 1 - 6 Τατζικιστάν
Μιανμάρ 1 - 6 Βόρειος Κορέα
Κινεζική Ταϊπέι 0 - 1 Μαλαισία
Φιλιππίνες 1 - 1 Ινδονησία
Μπαγκλαντές 1 - 1 Λίβανος
Κίνα 0 - 3 Νότια Κορέα
Βιετνάμ 0 - 1 Ιράκ
Σιγκαπούρη 1 - 3 Ταϊλάνδη
Χονκ Κονγκ 2 - 2 Τουρκμενιστάν
Ουζμπεκιστάν 2 - 2 Ιράν
Νεπάλ 0 - 2 Υεμένη
Ινδία 0 - 3 Κατάρ
Κιργκιζστάν 1 - 0 Ομάν
Παλαιστίνη 0 - 1 Αυστραλία
Συρία 0 - 5 Ιαπωνία
Μπαχρέιν 0 - 2 Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα
Ιορδανία 0 - 2 Σαουδική Αραβία
Αφγανιστάν 0 - 4 Κουβέιτ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
2nd Round, Group Stage
Πέμπτη 21 Μαρτίου 2024
Πακιστάν 11:00 Ιορδανία
Αυστραλία 11:10 Λίβανος
Ιαπωνία 12:23 Βόρειος Κορέα
Νότια Κορέα 13:00 Ταϊλάνδη
Κινεζική Ταϊπέι 13:00 Κιργκιζστάν
Μιανμάρ 13:30 Συρία
Χονκ Κονγκ 14:00 Ουζμπεκιστάν
Σιγκαπούρη 14:30 Κίνα
Νεπάλ 15:15 Μπαχρέιν
Ινδονησία 15:30 Βιετνάμ
Ιράν 18:00 Τουρκμενιστάν
Ομάν 20:00 Μαλαισία
Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα 20:00 Υεμένη
Κατάρ 20:30 Κουβέιτ
Παλαιστίνη 20:30 Μπαγκλαντές
Ιράκ 21:00 Φιλιππίνες
Σαουδική Αραβία 21:00 Τατζικιστάν
Αφγανιστάν 21:00 Ινδία