ΕΛΛΑΔΑ: Σούπερ Λιγκ

Βαθμολογία διοργάνωσης
Super League 1: Regular Season
ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ
Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ Β Ν Ι Η Γ Δ Φ
1 Ολυμπιακός 11 29 9 2 0 20:8 12 ΝΝΝΝΝ
2 ΑΕΚ 11 23 7 2 2 24:14 10 ΝΗΙΝΝ
3 ΠΑΟΚ 11 19 6 1 4 20:14 6 ΗΗΝΝΗ
4 ΟΦΗ 11 18 4 6 1 13:9 4 ΝΝΝΙΙ
5 Παναθηναϊκός 11 17 5 2 4 20:10 10 ΝΝΗΙΗ
6 ΠΑΣ Γιάννενα 11 16 4 4 3 15:8 7 ΗΝΝΙΗ
7 Άρης 11 14 6 2 3 14:11 3 ΝΗΝΗΝ
8 Βόλος 11 14 4 2 5 19:22 -3 ΗΗΗΙΗ
9 Αστέρας Τρίπολης 11 13 3 4 4 12:11 1 ΝΙΗΙΝ
10 Λαμία 11 10 2 4 5 10:14 -4 ΙΗΝΙΙ
11 Ιωνικός 11 10 2 4 5 8:14 -6 ΗΙΗΙΝ
12 Παναιτωλικός 11 8 2 2 7 10:22 -12 ΗΝΗΗΗ
13 Απόλλων Σμύρνης 11 7 1 4 6 6:19 -13 ΙΗΙΗΝ
14 Ατρόμητος Αθηνών 11 6 1 3 7 9:24 -15 ΗΝΗΙΗ
  • Τελικός Γύρος
  • Playoff Υποβιβασμού
ΤΕΛΙΚΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ
ΟΜΑΔΑ ΑΓ O 0.5 U 0.5 Γκολ υπέρ Δεν δέχθηκε γκολ
ΑΕΚ 21 20 1 1.7 5 αγώνες
ΠΑΟΚ 21 20 1 1.5 6 αγώνες
Ολυμπιακός 21 18 3 1.8 9 αγώνες
Αστέρας Τρίπολης 21 18 3 1 5 αγώνες
Παναθηναϊκός 21 17 4 1.5 7 αγώνες
Άρης 21 17 4 1 8 αγώνες
Βόλος 11 11 0 1.7 1 αγώνας
ΠΑΣ Γιάννενα 11 10 1 1.4 5 αγώνες
Παναιτωλικός 11 10 1 0.9 2 αγώνες
Ατρόμητος Αθηνών 11 10 1 0.8 2 αγώνες
Λαμία 11 9 2 0.9 3 αγώνες
Ιωνικός 11 9 2 0.7 4 αγώνες
Απόλλων Σμύρνης 11 8 3 0.5 4 αγώνες
ΟΦΗ 11 7 4 1.2 6 αγώνες
ΤΕΛΙΚΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ
ΟΜΑΔΑ ΑΓ O 1.5 U 1.5 Γκολ υπέρ Δεν δέχθηκε γκολ
ΑΕΚ 21 18 3 1.7 5 αγώνες
Ολυμπιακός 21 14 7 1.8 9 αγώνες
ΠΑΟΚ 21 14 7 1.5 6 αγώνες
Παναθηναϊκός 21 14 7 1.5 7 αγώνες
Αστέρας Τρίπολης 21 13 8 1 5 αγώνες
Άρης 21 11 10 1 8 αγώνες
Βόλος 11 11 0 1.7 1 αγώνας
Ατρόμητος Αθηνών 11 10 1 0.8 2 αγώνες
Παναιτωλικός 11 9 2 0.9 2 αγώνες
ΟΦΗ 11 7 4 1.2 6 αγώνες
ΠΑΣ Γιάννενα 11 7 4 1.4 5 αγώνες
Ιωνικός 11 7 4 0.7 4 αγώνες
Λαμία 11 6 5 0.9 3 αγώνες
Απόλλων Σμύρνης 11 5 6 0.5 4 αγώνες
ΤΕΛΙΚΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ
ΟΜΑΔΑ ΑΓ O 2.5 U 2.5 Γκολ υπέρ Δεν δέχθηκε γκολ
ΑΕΚ 21 14 7 1.7 5 αγώνες
Παναθηναϊκός 21 12 9 1.5 7 αγώνες
Ολυμπιακός 21 10 11 1.8 9 αγώνες
ΠΑΟΚ 21 9 12 1.5 6 αγώνες
Βόλος 11 9 2 1.7 1 αγώνας
Παναιτωλικός 11 8 3 0.9 2 αγώνες
Άρης 21 7 14 1 8 αγώνες
Αστέρας Τρίπολης 21 6 15 1 5 αγώνες
Λαμία 11 6 5 0.9 3 αγώνες
Ατρόμητος Αθηνών 11 6 5 0.8 2 αγώνες
Απόλλων Σμύρνης 11 5 6 0.5 4 αγώνες
ΟΦΗ 11 4 7 1.2 6 αγώνες
ΠΑΣ Γιάννενα 11 4 7 1.4 5 αγώνες
Ιωνικός 11 4 7 0.7 4 αγώνες
ΤΕΛΙΚΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ
ΟΜΑΔΑ ΑΓ O 3.5 U 3.5 Γκολ υπέρ Δεν δέχθηκε γκολ
ΑΕΚ 21 9 12 1.7 5 αγώνες
Παναθηναϊκός 21 9 12 1.5 7 αγώνες
Ολυμπιακός 21 5 16 1.8 9 αγώνες
ΠΑΟΚ 21 5 16 1.5 6 αγώνες
Απόλλων Σμύρνης 11 5 6 0.5 4 αγώνες
Άρης 21 4 17 1 8 αγώνες
Βόλος 11 4 7 1.7 1 αγώνας
Αστέρας Τρίπολης 21 4 17 1 5 αγώνες
Λαμία 11 3 8 0.9 3 αγώνες
Παναιτωλικός 11 3 8 0.9 2 αγώνες
Ατρόμητος Αθηνών 11 3 8 0.8 2 αγώνες
ΟΦΗ 11 2 9 1.2 6 αγώνες
ΠΑΣ Γιάννενα 11 1 10 1.4 5 αγώνες
Ιωνικός 11 1 10 0.7 4 αγώνες
ΤΕΛΙΚΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ
ΟΜΑΔΑ ΑΓ O 4.5 U 4.5 Γκολ υπέρ Δεν δέχθηκε γκολ
Ολυμπιακός 21 4 17 1.8 9 αγώνες
ΑΕΚ 21 3 18 1.7 5 αγώνες
Παναθηναϊκός 21 3 18 1.5 7 αγώνες
ΠΑΟΚ 21 2 19 1.5 6 αγώνες
Άρης 21 2 19 1 8 αγώνες
Βόλος 11 2 9 1.7 1 αγώνας
Απόλλων Σμύρνης 11 2 9 0.5 4 αγώνες
ΟΦΗ 11 1 10 1.2 6 αγώνες
ΠΑΣ Γιάννενα 11 1 10 1.4 5 αγώνες
Αστέρας Τρίπολης 21 1 20 1 5 αγώνες
Ιωνικός 11 1 10 0.7 4 αγώνες
Παναιτωλικός 11 1 10 0.9 2 αγώνες
Ατρόμητος Αθηνών 11 1 10 0.8 2 αγώνες
Λαμία 11 0 11 0.9 3 αγώνες
ΤΕΛΙΚΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ
ΟΜΑΔΑ ΑΓ O 5.5 U 5.5 Γκολ υπέρ Δεν δέχθηκε γκολ
ΑΕΚ 21 2 19 1.7 5 αγώνες
Βόλος 11 2 9 1.7 1 αγώνας
Ολυμπιακός 21 1 20 1.8 9 αγώνες
ΠΑΟΚ 21 1 20 1.5 6 αγώνες
ΟΦΗ 11 1 10 1.2 6 αγώνες
Παναθηναϊκός 21 1 20 1.5 7 αγώνες
Άρης 21 1 20 1 8 αγώνες
Αστέρας Τρίπολης 21 1 20 1 5 αγώνες
Παναιτωλικός 11 1 10 0.9 2 αγώνες
Ατρόμητος Αθηνών 11 1 10 0.8 2 αγώνες
ΠΑΣ Γιάννενα 11 0 11 1.4 5 αγώνες
Λαμία 11 0 11 0.9 3 αγώνες
Ιωνικός 11 0 11 0.7 4 αγώνες
Απόλλων Σμύρνης 11 0 11 0.5 4 αγώνες
ΠΡΩΤΟΙ ΣΚΟΡΕΡ
Α/Α ΠΑΙΚΤΗΣ ΟΜΑΔΑ ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΠΕΝΑΛΤΙ
1 Carlitos López Παναθηναϊκός 8 0
1 J. de Guzmán ΟΦΗ 3 1
2 M. Deletić Λαμία 3 1
2 S. Araújo ΑΕΚ 6 0
3 T. van Weert Βόλος 6 2
3 F. Durmishaj ΑΕΛ 3 1
4 N. Vergos Παναιτωλικός 3 1
4 Y. El-Arabi Ολυμπιακός 5 2
5 S. Zuber ΑΕΚ 5 1
5 Alberto Bueno Βόλος 2 1
6 G. Manousos Ατρόμητος Αθηνών 2 1
6 Aias Aosman Ιωνικός 4 0
7 Tiquinho Soares Ολυμπιακός 4 0
7 L. Romanić Λαμία 2 0
8 Adrián Sardinero ΟΦΗ 2 0
8 R. Erramuspe ΠΑΣ Γιάννενα 4 4
9 J. Kurtič ΠΑΟΚ 4 2
9 M. Acuña ΑΕΛ 1 0
10 F. Andoni Απόλλων Σμύρνης 1 0
10 J. Neira ΟΦΗ 4 2
11 K. Soni Αστέρας Τρίπολης 4 0
11 J. Bartolo Βόλος 1 0
12 F. Brener ΠΑΣ Γιάννενα 1 0
12 N. Vergos Παναιτωλικός 4 1
13 J. Bartolo Βόλος 3 0
13 L. Christodoulopoulos Ατρόμητος Αθηνών 1 0
14 A. Colombino ΑΕΛ 1 0
14 A. Camara Ολυμπιακός 3 0
15 Maurício Παναθηναϊκός 3 0
15 A. Dauda Απόλλων Σμύρνης 1 0
ΑΣΣΙΣΤ
Α/Α ΠΑΙΚΤΗΣ ΟΜΑΔΑ ΑΣΣΙΣΤ
1 P. Mantalos ΑΕΚ 7
1 N. Korovesis ΟΦΗ 3
2 A. Colombino ΑΕΛ 2
2 Aias Aosman Ιωνικός 3
3 J. Bartolo Βόλος 3
3 M. Deletić Λαμία 2
4 J. Díaz Παναιτωλικός 2
4 Thuram Ιωνικός 3
5 Carlitos López Παναθηναϊκός 3
5 A. Karamanos Λαμία 2
6 C. N'Sikulu Ατρόμητος Αθηνών 2
6 Juan Muñiz Ατρόμητος Αθηνών 3
7 A. Živković ΠΑΟΚ 3
7 B. Rabello Ατρόμητος Αθηνών 2
8 J. Barrientos Βόλος 1
8 F. Álvarez Αστέρας Τρίπολης 2
9 N. Amrabat ΑΕΚ 2
9 M. Bertos ΑΕΛ 1
10 Tekio Βόλος 1
10 J. Barrientos Βόλος 2
11 A. Camara Ολυμπιακός 2
11 A. Douvikas Βόλος 1
12 Dálcio Παναιτωλικός 1
12 Tyronne Λαμία 2
13 Frederico Duarte Παναιτωλικός 2
13 F. Grillo Βόλος 1
14 D. Houhoumis Απόλλων Σμύρνης 1
14 A. Kamara Άρης 2
15 B. Lluy Παναιτωλικός 2
15 Thomas Απόλλων Σμύρνης 1
ΚΑΡΤΕΣ
Α/Α ΠΑΙΚΤΗΣ ΟΜΑΔΑ ΚΟΚΚΙΝΕΣ ΚΙΤΡΙΝΕΣ
1 F. Andoni Απόλλων Σμύρνης 1 6
1 U. Ćosić ΑΕΛ 1 2
2 D. Bejarano Λαμία 0 4
2 D. Baxevanidis Απόλλων Σμύρνης 1 4
3 S. Tsiloulis Απόλλων Σμύρνης 1 4
3 K. Giannoulis ΟΦΗ 1 0
4 A. Gianniotis Ατρόμητος Αθηνών 1 0
4 A. Romao Ιωνικός 1 3
5 F. Grillo Βόλος 1 3
5 M. Bertos ΑΕΛ 0 3
6 M. Stiefler ΑΕΛ 0 3
6 J. Barrales Αστέρας Τρίπολης 1 3
7 Lucas Galvão Ατρόμητος Αθηνών 1 2
7 T. Mavromatis Ατρόμητος Αθηνών 0 3
8 M. Maksymenko ΑΕΛ 0 3
8 Thomas Ατρόμητος Αθηνών 1 2
9 S. Sánchez Ιωνικός 1 2
9 F. Andoni Απόλλων Σμύρνης 0 3
10 M. Acuña ΑΕΛ 0 3
10 Dálcio Ιωνικός 1 2
11 T. Pasalidis ΟΦΗ 0 5
11 M. Mellado ΟΦΗ 0 3
12 F. Ferrari Βόλος 0 2
12 G. Migas Ιωνικός 0 5
13 J. Neira ΟΦΗ 0 5
13 F. Durmishaj ΑΕΛ 0 2
14 J. de Guzmán ΟΦΗ 0 2
14 F. Ferrari Βόλος 0 5
15 A. Kamara Άρης 0 5
15 D. Adejo Λαμία 0 2
ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
Regular Season, Group Stage
Σάββατο 5 Δεκεμβρίου 2020
Ατρόμητος Αθηνών 2 - 2 Άρης
Ολυμπιακός 4 - 1 Βόλος
Κυριακή 6 Δεκεμβρίου 2020
ΟΦΗ 0 - 2 Απόλλων Σμύρνης
ΠΑΟΚ 2 - 0 Αστέρας Τρίπολης
ΠΑΣ Γιάννενα 2 - 0 Λαμία
ΑΕΚ 1 - 2 Παναθηναϊκός
Δευτέρα 7 Δεκεμβρίου 2020
Παναιτωλικός 2 - 1 ΑΕΛ
Τετάρτη 9 Δεκεμβρίου 2020
Αστέρας Τρίπολης 1 - 1 Βόλος
Σάββατο 12 Δεκεμβρίου 2020
ΑΕΛ 0 - 1 ΟΦΗ
Παναθηναϊκός 2 - 0 ΠΑΣ Γιάννενα
Κυριακή 13 Δεκεμβρίου 2020
Λαμία 0 - 6 Ολυμπιακός
Βόλος 0 - 0 Παναιτωλικός
Απόλλων Σμύρνης 3 - 4 ΑΕΚ
Άρης 1 - 0 ΠΑΟΚ
Δευτέρα 14 Δεκεμβρίου 2020
Αστέρας Τρίπολης 2 - 0 Ατρόμητος Αθηνών
Τετάρτη 16 Δεκεμβρίου 2020
ΑΕΚ 1 - 1 Ολυμπιακός
Σάββατο 19 Δεκεμβρίου 2020
Παναιτωλικός 0 - 1 Απόλλων Σμύρνης
ΟΦΗ 0 - 3 Άρης
Κυριακή 20 Δεκεμβρίου 2020
Ολυμπιακός 5 - 1 ΑΕΛ
ΠΑΟΚ 2 - 1 Παναθηναϊκός
Δευτέρα 21 Δεκεμβρίου 2020
ΠΑΣ Γιάννενα 2 - 2 Αστέρας Τρίπολης
ΑΕΚ 2 - 2 Βόλος
Κυριακή 3 Ιανουαρίου 2021
Παναιτωλικός 2 - 1 ΟΦΗ
Παναθηναϊκός 0 - 0 Αστέρας Τρίπολης
ΠΑΣ Γιάννενα 1 - 3 Απόλλων Σμύρνης
ΑΕΛ 1 - 1 ΠΑΟΚ
Ολυμπιακός 3 - 0 ΑΕΚ
Δευτέρα 4 Ιανουαρίου 2021
Βόλος 1 - 0 Ατρόμητος Αθηνών
Λαμία 2 - 0 Άρης
Τετάρτη 6 Ιανουαρίου 2021
Απόλλων Σμύρνης 0 - 1 Παναθηναϊκός
ΑΕΛ 0 - 0 ΠΑΣ Γιάννενα
ΑΕΚ 1 - 0 Παναιτωλικός
Αστέρας Τρίπολης 0 - 4 Ολυμπιακός
Πέμπτη 7 Ιανουαρίου 2021
Άρης 2 - 0 Βόλος
ΟΦΗ 2 - 0 Λαμία
Ατρόμητος Αθηνών 3 - 2 ΠΑΟΚ
Σάββατο 9 Ιανουαρίου 2021
Παναιτωλικός 1 - 2 Ολυμπιακός
Κυριακή 10 Ιανουαρίου 2021
ΠΑΟΚ 3 - 1 Βόλος
Ατρόμητος Αθηνών 0 - 0 ΟΦΗ
Απόλλων Σμύρνης 0 - 1 Αστέρας Τρίπολης
Παναθηναϊκός 2 - 0 ΑΕΛ
Δευτέρα 11 Ιανουαρίου 2021
ΠΑΣ Γιάννενα 0 - 0 Άρης
Λαμία 0 - 1 ΑΕΚ
Τετάρτη 13 Ιανουαρίου 2021
ΠΑΟΚ 1 - 1 Ολυμπιακός
Πέμπτη 14 Ιανουαρίου 2021
Ατρόμητος Αθηνών 2 - 1 Λαμία
Άρης 0 - 1 ΑΕΚ
Σάββατο 16 Ιανουαρίου 2021
Αστέρας Τρίπολης 2 - 0 Παναιτωλικός
ΑΕΛ 0 - 1 Απόλλων Σμύρνης
Κυριακή 17 Ιανουαρίου 2021
Ολυμπιακός 1 - 0 ΠΑΣ Γιάννενα
ΟΦΗ 0 - 3 ΠΑΟΚ
Βόλος 1 - 1 Λαμία
Άρης 0 - 1 Παναθηναϊκός
ΑΕΚ 2 - 1 Ατρόμητος Αθηνών
Σάββατο 23 Ιανουαρίου 2021
Αστέρας Τρίπολης 1 - 0 ΑΕΛ
Απόλλων Σμύρνης 0 - 1 Άρης
Παναθηναϊκός 2 - 0 ΟΦΗ
Κυριακή 24 Ιανουαρίου 2021
Ατρόμητος Αθηνών 0 - 1 Ολυμπιακός
Παναιτωλικός 0 - 0 Λαμία
ΠΑΣ Γιάννενα 0 - 1 Βόλος
ΠΑΟΚ 2 - 2 ΑΕΚ
Τρίτη 26 Ιανουαρίου 2021
ΟΦΗ 0 - 1 Αστέρας Τρίπολης
Άρης 1 - 0 ΑΕΛ
Τετάρτη 27 Ιανουαρίου 2021
Βόλος 0 - 2 Παναθηναϊκός
ΑΕΚ 0 - 2 ΠΑΣ Γιάννενα
Λαμία 1 - 0 Απόλλων Σμύρνης
Ολυμπιακός 3 - 0 ΠΑΟΚ
Πέμπτη 28 Ιανουαρίου 2021
Παναιτωλικός 1 - 1 Ατρόμητος Αθηνών
Σάββατο 30 Ιανουαρίου 2021
ΑΕΛ 0 - 0 Βόλος
Αστέρας Τρίπολης 2 - 1 Άρης
Παναθηναϊκός 0 - 0 Λαμία
Κυριακή 31 Ιανουαρίου 2021
ΟΦΗ 0 - 2 ΑΕΚ
ΠΑΣ Γιάννενα 0 - 1 Ατρόμητος Αθηνών
ΠΑΟΚ 5 - 0 Παναιτωλικός
Απόλλων Σμύρνης 1 - 3 Ολυμπιακός
Σάββατο 6 Φεβρουαρίου 2021
Ατρόμητος Αθηνών 2 - 3 Παναθηναϊκός
Κυριακή 7 Φεβρουαρίου 2021
ΠΑΟΚ 2 - 2 Απόλλων Σμύρνης
Βόλος 0 - 1 Αστέρας Τρίπολης
Ολυμπιακός 3 - 0 ΟΦΗ
ΑΕΚ 0 - 2 Άρης
Δευτέρα 8 Φεβρουαρίου 2021
Παναιτωλικός 1 - 2 ΠΑΣ Γιάννενα
Σάββατο 13 Φεβρουαρίου 2021
Αστέρας Τρίπολης 0 - 0 Λαμία
Απόλλων Σμύρνης 2 - 1 Ατρόμητος Αθηνών
Κυριακή 14 Φεβρουαρίου 2021
Άρης 0 - 0 Παναιτωλικός
ΟΦΗ 1 - 2 Βόλος
Παναθηναϊκός 2 - 1 Ολυμπιακός
Δευτέρα 15 Φεβρουαρίου 2021
ΠΑΣ Γιάννενα 0 - 2 ΠΑΟΚ
ΑΕΛ 2 - 4 ΑΕΚ
Πέμπτη 18 Φεβρουαρίου 2021
Απόλλων Σμύρνης 0 - 1 Λαμία
Σάββατο 20 Φεβρουαρίου 2021
Ατρόμητος Αθηνών 1 - 1 ΑΕΛ
ΑΕΚ 2 - 2 Αστέρας Τρίπολης
Κυριακή 21 Φεβρουαρίου 2021
ΠΑΟΚ 4 - 0 Λαμία
Βόλος 2 - 0 Απόλλων Σμύρνης
ΠΑΣ Γιάννενα 1 - 0 ΟΦΗ
Ολυμπιακός 1 - 1 Άρης
Δευτέρα 22 Φεβρουαρίου 2021
Παναιτωλικός 1 - 0 Παναθηναϊκός
Τετάρτη 24 Φεβρουαρίου 2021
ΑΕΛ 0 - 1 Λαμία
Σάββατο 27 Φεβρουαρίου 2021
Απόλλων Σμύρνης 2 - 1 ΟΦΗ
Αστέρας Τρίπολης 2 - 1 ΠΑΟΚ
Κυριακή 28 Φεβρουαρίου 2021
Άρης 3 - 0 Ατρόμητος Αθηνών
Λαμία 0 - 0 ΠΑΣ Γιάννενα
ΑΕΛ 1 - 0 Παναιτωλικός
Παναθηναϊκός 1 - 1 ΑΕΚ
Δευτέρα 1 Μαρτίου 2021
Βόλος 1 - 2 Ολυμπιακός
Σάββατο 6 Μαρτίου 2021
ΟΦΗ 2 - 3 ΑΕΛ
Ατρόμητος Αθηνών 1 - 1 Αστέρας Τρίπολης
ΠΑΣ Γιάννενα 1 - 0 Παναθηναϊκός
Κυριακή 7 Μαρτίου 2021
Ολυμπιακός 3 - 0 Λαμία
Παναιτωλικός 1 - 0 Βόλος
ΠΑΟΚ 2 - 2 Άρης
Δευτέρα 8 Μαρτίου 2021
ΑΕΚ 2 - 0 Απόλλων Σμύρνης
Τετάρτη 10 Μαρτίου 2021
Λαμία 2 - 1 ΑΕΛ
Κυριακή 14 Μαρτίου 2021
Λαμία 0 - 0 Ατρόμητος Αθηνών
Βόλος 1 - 0 ΑΕΚ
Παναθηναϊκός 2 - 1 ΠΑΟΚ
Αστέρας Τρίπολης 0 - 1 ΠΑΣ Γιάννενα
Άρης 1 - 0 ΟΦΗ
ΑΕΛ 1 - 3 Ολυμπιακός
Απόλλων Σμύρνης 1 - 0 Παναιτωλικός
Σάββατο 11 Σεπτεμβρίου 2021
Παναιτωλικός 0 - 0 Αστέρας Τρίπολης
Παναθηναϊκός 4 - 0 Απόλλων Σμύρνης
Κυριακή 12 Σεπτεμβρίου 2021
Βόλος 2 - 1 Λαμία
ΠΑΟΚ 0 - 1 ΠΑΣ Γιάννενα
ΑΕΚ 3 - 0 Ιωνικός
Ολυμπιακός 0 - 0 Ατρόμητος Αθηνών
Δευτέρα 13 Σεπτεμβρίου 2021
Άρης 0 - 0 ΟΦΗ
Παρασκευή 17 Σεπτεμβρίου 2021
Ιωνικός 1 - 0 Άρης
Σάββατο 18 Σεπτεμβρίου 2021
ΠΑΣ Γιάννενα 1 - 0 Παναθηναϊκός
Κυριακή 19 Σεπτεμβρίου 2021
Απόλλων Σμύρνης 1 - 3 Βόλος
Ατρόμητος Αθηνών 1 - 2 Παναιτωλικός
ΟΦΗ 3 - 3 ΑΕΚ
Λαμία 1 - 2 Ολυμπιακός
Αστέρας Τρίπολης 0 - 1 ΠΑΟΚ
Τετάρτη 22 Σεπτεμβρίου 2021
Παναιτωλικός 1 - 2 ΠΑΟΚ
Ολυμπιακός 4 - 1 Απόλλων Σμύρνης
ΟΦΗ 0 - 0 Αστέρας Τρίπολης
ΑΕΚ 1 - 0 Λαμία
Άρης 1 - 0 Παναθηναϊκός
Πέμπτη 23 Σεπτεμβρίου 2021
Ιωνικός 0 - 0 ΠΑΣ Γιάννενα
Βόλος 3 - 0 Ατρόμητος Αθηνών
Κυριακή 26 Σεπτεμβρίου 2021
Αστέρας Τρίπολης 0 - 2 Ολυμπιακός
Παναθηναϊκός 5 - 1 Βόλος
Λαμία 2 - 2 Παναιτωλικός
ΠΑΟΚ 2 - 0 ΑΕΚ
Δευτέρα 27 Σεπτεμβρίου 2021
ΠΑΣ Γιάννενα 1 - 1 ΟΦΗ
Ατρόμητος Αθηνών 1 - 3 Άρης
Απόλλων Σμύρνης 0 - 0 Ιωνικός
Σάββατο 2 Οκτωβρίου 2021
Βόλος 2 - 1 Αστέρας Τρίπολης
Άρης 0 - 0 Απόλλων Σμύρνης
Κυριακή 3 Οκτωβρίου 2021
Παναιτωλικός 1 - 3 ΑΕΚ
Ατρόμητος Αθηνών 1 - 1 ΠΑΣ Γιάννενα
ΟΦΗ 1 - 3 ΠΑΟΚ
Ολυμπιακός 0 - 0 Παναθηναϊκός
Ιωνικός 1 - 2 Λαμία
Σάββατο 16 Οκτωβρίου 2021
Απόλλων Σμύρνης 0 - 1 Αστέρας Τρίπολης
Παναθηναϊκός 4 - 1 Ιωνικός
Κυριακή 17 Οκτωβρίου 2021
Παναιτωλικός 1 - 2 ΟΦΗ
ΠΑΟΚ 4 - 4 Βόλος
ΠΑΣ Γιάννενα 1 - 2 Ολυμπιακός
ΑΕΚ 3 - 0 Ατρόμητος Αθηνών
Δευτέρα 18 Οκτωβρίου 2021
Λαμία 0 - 1 Άρης
Σάββατο 23 Οκτωβρίου 2021
Ατρόμητος Αθηνών 0 - 2 Ιωνικός
Απόλλων Σμύρνης 1 - 0 ΠΑΣ Γιάννενα
Αστέρας Τρίπολης 2 - 1 Παναθηναϊκός
Κυριακή 24 Οκτωβρίου 2021
Άρης 5 - 1 Παναιτωλικός
Βόλος 1 - 3 ΑΕΚ
ΟΦΗ 0 - 0 Λαμία
Ολυμπιακός 2 - 1 ΠΑΟΚ
Σάββατο 30 Οκτωβρίου 2021
Παναιτωλικός 1 - 2 Ολυμπιακός
ΠΑΟΚ 4 - 1 Απόλλων Σμύρνης
Κυριακή 31 Οκτωβρίου 2021
Λαμία 2 - 2 Ατρόμητος Αθηνών
Παναθηναϊκός 0 - 0 ΟΦΗ
ΑΕΚ 2 - 1 Άρης
ΠΑΣ Γιάννενα 1 - 1 Αστέρας Τρίπολης
Δευτέρα 1 Νοεμβρίου 2021
Ιωνικός 1 - 1 Βόλος
Σάββατο 6 Νοεμβρίου 2021
ΟΦΗ 2 - 0 Ατρόμητος Αθηνών
ΠΑΣ Γιάννενα 3 - 0 Παναιτωλικός
Απόλλων Σμύρνης 2 - 2 ΑΕΚ
Κυριακή 7 Νοεμβρίου 2021
Αστέρας Τρίπολης 0 - 1 Λαμία
Βόλος 1 - 2 Άρης
Παναθηναϊκός 1 - 3 ΠΑΟΚ
Ολυμπιακός 1 - 0 Ιωνικός
Σάββατο 20 Νοεμβρίου 2021
Βόλος 0 - 2 ΟΦΗ
Άρης 0 - 5 ΠΑΣ Γιάννενα
Ιωνικός 1 - 1 Αστέρας Τρίπολης
Κυριακή 21 Νοεμβρίου 2021
Παναιτωλικός 1 - 0 Απόλλων Σμύρνης
Ατρόμητος Αθηνών 2 - 0 ΠΑΟΚ
ΑΕΚ 2 - 3 Ολυμπιακός
Δευτέρα 22 Νοεμβρίου 2021
Λαμία 1 - 3 Παναθηναϊκός
Σάββατο 27 Νοεμβρίου 2021
Αστέρας Τρίπολης 6 - 2 Ατρόμητος Αθηνών
Απόλλων Σμύρνης 0 - 0 Λαμία
ΠΑΣ Γιάννενα 1 - 2 ΑΕΚ
Κυριακή 28 Νοεμβρίου 2021
ΟΦΗ 2 - 1 Ιωνικός
Ολυμπιακός 2 - 1 Βόλος
Παναθηναϊκός 2 - 0 Παναιτωλικός
ΠΑΟΚ 0 - 1 Άρης
Relegation Round, Group Stage
Σάββατο 20 Μαρτίου 2021
Απόλλων Σμύρνης 0 - 2 ΑΕΛ
Βόλος 0 - 0 ΟΦΗ
Παναιτωλικός 0 - 3 Λαμία
ΠΑΣ Γιάννενα 1 - 0 Ατρόμητος Αθηνών
Σάββατο 3 Απριλίου 2021
Ατρόμητος Αθηνών 1 - 1 Απόλλων Σμύρνης
ΟΦΗ 2 - 1 ΠΑΣ Γιάννενα
Λαμία 1 - 1 Βόλος
ΑΕΛ 1 - 1 Παναιτωλικός
Σάββατο 10 Απριλίου 2021
Βόλος 3 - 1 Παναιτωλικός
Απόλλων Σμύρνης 0 - 0 ΟΦΗ
Ατρόμητος Αθηνών 0 - 1 ΑΕΛ
Δευτέρα 12 Απριλίου 2021
ΠΑΣ Γιάννενα 1 - 2 Λαμία
Σάββατο 17 Απριλίου 2021
ΟΦΗ 1 - 1 Ατρόμητος Αθηνών
Παναιτωλικός 1 - 0 Απόλλων Σμύρνης
Βόλος 1 - 1 ΠΑΣ Γιάννενα
Δευτέρα 19 Απριλίου 2021
Λαμία 0 - 0 ΑΕΛ
Σάββατο 24 Απριλίου 2021
ΠΑΣ Γιάννενα 0 - 1 Παναιτωλικός
ΑΕΛ 0 - 1 ΟΦΗ
Ατρόμητος Αθηνών 0 - 0 Λαμία
Δευτέρα 26 Απριλίου 2021
Απόλλων Σμύρνης 0 - 0 Βόλος
Σάββατο 8 Μαΐου 2021
Λαμία 0 - 2 ΟΦΗ
Παναιτωλικός 1 - 3 Ατρόμητος Αθηνών
Βόλος 3 - 1 ΑΕΛ
Σάββατο 15 Μαΐου 2021
Ατρόμητος Αθηνών 1 - 0 Βόλος
ΑΕΛ 2 - 0 ΠΑΣ Γιάννενα
ΟΦΗ 2 - 2 Παναιτωλικός
Απόλλων Σμύρνης 0 - 1 Λαμία
Τετάρτη 19 Μαΐου 2021
ΠΑΣ Γιάννενα 0 - 2 Απόλλων Σμύρνης
Championship Round, Group Stage
Κυριακή 21 Μαρτίου 2021
Αστέρας Τρίπολης 2 - 2 Παναθηναϊκός
Ολυμπιακός 1 - 0 Άρης
ΠΑΟΚ 3 - 1 ΑΕΚ
Κυριακή 4 Απριλίου 2021
Παναθηναϊκός 3 - 0 ΠΑΟΚ
Άρης 2 - 0 Αστέρας Τρίπολης
ΑΕΚ 1 - 5 Ολυμπιακός
Κυριακή 11 Απριλίου 2021
Άρης 1 - 3 ΑΕΚ
Αστέρας Τρίπολης 1 - 1 ΠΑΟΚ
Ολυμπιακός 3 - 1 Παναθηναϊκός
Κυριακή 18 Απριλίου 2021
Παναθηναϊκός 1 - 2 Άρης
ΑΕΚ 3 - 1 Αστέρας Τρίπολης
ΠΑΟΚ 2 - 0 Ολυμπιακός
Τετάρτη 21 Απριλίου 2021
Ολυμπιακός 1 - 0 Αστέρας Τρίπολης
Άρης 0 - 1 ΠΑΟΚ
ΑΕΚ 1 - 1 Παναθηναϊκός
Κυριακή 25 Απριλίου 2021
ΠΑΟΚ 0 - 0 Παναθηναϊκός
Αστέρας Τρίπολης 1 - 1 Άρης
Ολυμπιακός 2 - 0 ΑΕΚ
Τετάρτη 5 Μαΐου 2021
Άρης 1 - 1 Ολυμπιακός
Παναθηναϊκός 2 - 2 Αστέρας Τρίπολης
ΑΕΚ 1 - 2 ΠΑΟΚ
Κυριακή 9 Μαΐου 2021
ΠΑΟΚ 2 - 0 Άρης
Αστέρας Τρίπολης 0 - 0 Ολυμπιακός
Παναθηναϊκός 0 - 1 ΑΕΚ
Τετάρτη 12 Μαΐου 2021
Αστέρας Τρίπολης 1 - 1 ΑΕΚ
Άρης 0 - 0 Παναθηναϊκός
Ολυμπιακός 1 - 0 ΠΑΟΚ
Κυριακή 16 Μαΐου 2021
ΠΑΟΚ 0 - 1 Αστέρας Τρίπολης
ΑΕΚ 0 - 0 Άρης
Παναθηναϊκός 1 - 4 Ολυμπιακός
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
Regular Season, Group Stage
Σάββατο 4 Δεκεμβρίου 2021
Ατρόμητος Αθηνών 17:15 Απόλλων Σμύρνης
Βόλος 17:15 Παναιτωλικός
ΟΦΗ 19:30 Ολυμπιακός
Κυριακή 5 Δεκεμβρίου 2021
Ιωνικός 17:15 ΠΑΟΚ
ΑΕΚ 19:30 Παναθηναϊκός
Άρης 19:30 Αστέρας Τρίπολης
Δευτέρα 6 Δεκεμβρίου 2021
Λαμία 19:30 ΠΑΣ Γιάννενα
Σάββατο 11 Δεκεμβρίου 2021
Παναθηναϊκός 17:15 Ατρόμητος Αθηνών
ΠΑΣ Γιάννενα 17:15 Βόλος
Αστέρας Τρίπολης 19:30 ΑΕΚ
Παναιτωλικός 19:30 Ιωνικός
Κυριακή 12 Δεκεμβρίου 2021
Απόλλων Σμύρνης 15:00 ΟΦΗ
ΠΑΟΚ 17:15 Λαμία
Ολυμπιακός 19:30 Άρης
Τρίτη 14 Δεκεμβρίου 2021
Αστέρας Τρίπολης 17:15 Παναιτωλικός
Τετάρτη 15 Δεκεμβρίου 2021
ΠΑΣ Γιάννενα 17:15 ΠΑΟΚ
Λαμία 17:15 Βόλος
Απόλλων Σμύρνης 19:30 Παναθηναϊκός
Ατρόμητος Αθηνών 19:30 Ολυμπιακός
Πέμπτη 16 Δεκεμβρίου 2021
ΟΦΗ 17:00 Άρης
Ιωνικός 19:30 ΑΕΚ
Σάββατο 18 Δεκεμβρίου 2021
Παναιτωλικός 19:30 Ατρόμητος Αθηνών
Κυριακή 19 Δεκεμβρίου 2021
Ολυμπιακός 15:00 Λαμία
Βόλος 17:15 Απόλλων Σμύρνης
ΠΑΟΚ 19:30 Αστέρας Τρίπολης
Παναθηναϊκός 19:30 ΠΑΣ Γιάννενα
Δευτέρα 20 Δεκεμβρίου 2021
ΑΕΚ 19:30 ΟΦΗ
Άρης 19:30 Ιωνικός
Τρίτη 4 Ιανουαρίου 2022
ΠΑΣ Γιάννενα 17:15 Ιωνικός
Αστέρας Τρίπολης 19:30 ΟΦΗ
Τετάρτη 5 Ιανουαρίου 2022
Ατρόμητος Αθηνών 17:15 Βόλος
Λαμία 17:15 ΑΕΚ
Απόλλων Σμύρνης 19:30 Ολυμπιακός
ΠΑΟΚ 19:30 Παναιτωλικός
Παναθηναϊκός 21:30 Άρης
Σάββατο 8 Ιανουαρίου 2022
ΟΦΗ 17:15 ΠΑΣ Γιάννενα
Κυριακή 9 Ιανουαρίου 2022
Παναιτωλικός 15:00 Λαμία
Άρης 15:00 Ατρόμητος Αθηνών
Βόλος 17:15 Παναθηναϊκός
ΑΕΚ 19:30 ΠΑΟΚ
Ολυμπιακός 19:30 Αστέρας Τρίπολης
Δευτέρα 10 Ιανουαρίου 2022
Ιωνικός 19:30 Απόλλων Σμύρνης