ΕΥΡΩΠΗ: Europa Conference League

Βαθμολογία διοργάνωσης
ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ
Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ Β Ν Ι Η Γ Δ Φ
Group A
1 Μακάμπι Τελ Αβιβ 1 3 1 0 0 4:1 3 Ν
2 Λίντσερ 1 3 1 0 0 2:0 2 Ν
3 Ελσίνκι 1 0 0 0 1 0:2 -2 Η
4 Alashkert 1 0 0 0 1 1:4 -3 Η
Group B
1 Παρτιζάν 1 3 1 0 0 2:0 2 Ν
2 Γάνδη 1 3 1 0 0 1:0 1 Ν
3 Φλόρα 1 0 0 0 1 0:1 -1 Η
4 Ανόρθωση 1 0 0 0 1 0:2 -2 Η
Group C
1 Ρόμα 1 3 1 0 0 5:1 4 Ν
2 Μπόντο Γκλιμτ 1 3 1 0 0 3:1 2 Ν
3 Ζόρια 1 0 0 0 1 1:3 -2 Η
4 ΤΣΣΚΑ Σόφιας 1 0 0 0 1 1:5 -4 Η
Group D
1 Γιάμπλονετς 1 3 1 0 0 1:0 1 Ν
2 Αλκμάαρ 1 1 0 1 0 2:2 0 Ι
3 Ράντερς 1 1 0 1 0 2:2 0 Ι
4 Κλούζ 1 0 0 0 1 0:1 -1 Η
Group E
1 Σλάβια Πράγας 1 3 1 0 0 3:1 2 Ν
2 Φέγενορντ 1 1 0 1 0 0:0 0 Ι
3 Μακάμπι Χάιφα (Iσρ) 1 1 0 1 0 0:0 0 Ι
4 Ουνιόν Βερολίνου 1 0 0 0 1 1:3 -2 Η
Group F
1 Κοπεγχάγη 1 3 1 0 0 3:1 2 Ν
2 ΠΑΟΚ 1 3 1 0 0 2:0 2 Ν
3 Σ. Μπρατισλάβας 1 0 0 0 1 1:3 -2 Η
4 Λίνκολν 1 0 0 0 1 0:2 -2 Η
Group G
1 Φίτεσε 1 3 1 0 0 2:0 2 Ν
2 Τότεναμ 1 1 0 1 0 2:2 0 Ι
3 Ρεν 1 1 0 1 0 2:2 0 Ι
4 Μούρα 1 0 0 0 1 0:2 -2 Η
Group H
1 Ομόνοια 1 1 0 1 0 0:0 0 Ι
2 Βασιλεία 1 1 0 1 0 0:0 0 Ι
3 Κάραμπακ 1 1 0 1 0 0:0 0 Ι
4 Κ. Αλμάτι 1 1 0 1 0 0:0 0 Ι
ΤΕΛΙΚΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ
ΟΜΑΔΑ ΑΓ O 0.5 U 0.5 Γκολ υπέρ Δεν δέχθηκε γκολ
Μακάμπι Τελ Αβιβ 1 1 0 4 0 αγώνες
Λίντσερ 1 1 0 2 1 αγώνας
Ελσίνκι 1 1 0 0 0 αγώνες
Alashkert 1 1 0 1 0 αγώνες
Παρτιζάν 1 1 0 2 1 αγώνας
Γάνδη 1 1 0 1 1 αγώνας
Φλόρα 1 1 0 0 0 αγώνες
Ανόρθωση 1 1 0 0 0 αγώνες
Ρόμα 1 1 0 5 0 αγώνες
Μπόντο Γκλιμτ 1 1 0 3 0 αγώνες
Ζόρια 1 1 0 1 0 αγώνες
ΤΣΣΚΑ Σόφιας 1 1 0 1 0 αγώνες
Γιάμπλονετς 1 1 0 1 1 αγώνας
Αλκμάαρ 1 1 0 2 0 αγώνες
Ράντερς 1 1 0 2 0 αγώνες
Κλούζ 1 1 0 0 0 αγώνες
Σλάβια Πράγας 1 1 0 3 0 αγώνες
Ουνιόν Βερολίνου 1 1 0 1 0 αγώνες
Κοπεγχάγη 1 1 0 3 0 αγώνες
ΠΑΟΚ 1 1 0 2 1 αγώνας
Σ. Μπρατισλάβας 1 1 0 1 0 αγώνες
Λίνκολν 1 1 0 0 0 αγώνες
Φίτεσε 1 1 0 2 1 αγώνας
Τότεναμ 1 1 0 2 0 αγώνες
Ρεν 1 1 0 2 0 αγώνες
Μούρα 1 1 0 0 0 αγώνες
Φέγενορντ 1 0 1 0 1 αγώνας
Μακάμπι Χάιφα (Iσρ) 1 0 1 0 1 αγώνας
Ομόνοια 1 0 1 0 1 αγώνας
Βασιλεία 1 0 1 0 1 αγώνας
Κάραμπακ 1 0 1 0 1 αγώνας
Κ. Αλμάτι 1 0 1 0 1 αγώνας
ΤΕΛΙΚΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ
ΟΜΑΔΑ ΑΓ O 1.5 U 1.5 Γκολ υπέρ Δεν δέχθηκε γκολ
Μακάμπι Τελ Αβιβ 1 1 0 4 0 αγώνες
Λίντσερ 1 1 0 2 1 αγώνας
Ελσίνκι 1 1 0 0 0 αγώνες
Alashkert 1 1 0 1 0 αγώνες
Παρτιζάν 1 1 0 2 1 αγώνας
Ανόρθωση 1 1 0 0 0 αγώνες
Ρόμα 1 1 0 5 0 αγώνες
Μπόντο Γκλιμτ 1 1 0 3 0 αγώνες
Ζόρια 1 1 0 1 0 αγώνες
ΤΣΣΚΑ Σόφιας 1 1 0 1 0 αγώνες
Αλκμάαρ 1 1 0 2 0 αγώνες
Ράντερς 1 1 0 2 0 αγώνες
Σλάβια Πράγας 1 1 0 3 0 αγώνες
Ουνιόν Βερολίνου 1 1 0 1 0 αγώνες
Κοπεγχάγη 1 1 0 3 0 αγώνες
ΠΑΟΚ 1 1 0 2 1 αγώνας
Σ. Μπρατισλάβας 1 1 0 1 0 αγώνες
Λίνκολν 1 1 0 0 0 αγώνες
Φίτεσε 1 1 0 2 1 αγώνας
Τότεναμ 1 1 0 2 0 αγώνες
Ρεν 1 1 0 2 0 αγώνες
Μούρα 1 1 0 0 0 αγώνες
Γάνδη 1 0 1 1 1 αγώνας
Φλόρα 1 0 1 0 0 αγώνες
Γιάμπλονετς 1 0 1 1 1 αγώνας
Κλούζ 1 0 1 0 0 αγώνες
Φέγενορντ 1 0 1 0 1 αγώνας
Μακάμπι Χάιφα (Iσρ) 1 0 1 0 1 αγώνας
Ομόνοια 1 0 1 0 1 αγώνας
Βασιλεία 1 0 1 0 1 αγώνας
Κάραμπακ 1 0 1 0 1 αγώνας
Κ. Αλμάτι 1 0 1 0 1 αγώνας
ΤΕΛΙΚΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ
ΟΜΑΔΑ ΑΓ O 2.5 U 2.5 Γκολ υπέρ Δεν δέχθηκε γκολ
Μακάμπι Τελ Αβιβ 1 1 0 4 0 αγώνες
Alashkert 1 1 0 1 0 αγώνες
Ρόμα 1 1 0 5 0 αγώνες
Μπόντο Γκλιμτ 1 1 0 3 0 αγώνες
Ζόρια 1 1 0 1 0 αγώνες
ΤΣΣΚΑ Σόφιας 1 1 0 1 0 αγώνες
Αλκμάαρ 1 1 0 2 0 αγώνες
Ράντερς 1 1 0 2 0 αγώνες
Σλάβια Πράγας 1 1 0 3 0 αγώνες
Ουνιόν Βερολίνου 1 1 0 1 0 αγώνες
Κοπεγχάγη 1 1 0 3 0 αγώνες
Σ. Μπρατισλάβας 1 1 0 1 0 αγώνες
Τότεναμ 1 1 0 2 0 αγώνες
Ρεν 1 1 0 2 0 αγώνες
Λίντσερ 1 0 1 2 1 αγώνας
Ελσίνκι 1 0 1 0 0 αγώνες
Παρτιζάν 1 0 1 2 1 αγώνας
Γάνδη 1 0 1 1 1 αγώνας
Φλόρα 1 0 1 0 0 αγώνες
Ανόρθωση 1 0 1 0 0 αγώνες
Γιάμπλονετς 1 0 1 1 1 αγώνας
Κλούζ 1 0 1 0 0 αγώνες
Φέγενορντ 1 0 1 0 1 αγώνας
Μακάμπι Χάιφα (Iσρ) 1 0 1 0 1 αγώνας
ΠΑΟΚ 1 0 1 2 1 αγώνας
Λίνκολν 1 0 1 0 0 αγώνες
Φίτεσε 1 0 1 2 1 αγώνας
Μούρα 1 0 1 0 0 αγώνες
Ομόνοια 1 0 1 0 1 αγώνας
Βασιλεία 1 0 1 0 1 αγώνας
Κάραμπακ 1 0 1 0 1 αγώνας
Κ. Αλμάτι 1 0 1 0 1 αγώνας
ΤΕΛΙΚΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ
ΟΜΑΔΑ ΑΓ O 3.5 U 3.5 Γκολ υπέρ Δεν δέχθηκε γκολ
Μακάμπι Τελ Αβιβ 1 1 0 4 0 αγώνες
Alashkert 1 1 0 1 0 αγώνες
Ρόμα 1 1 0 5 0 αγώνες
Μπόντο Γκλιμτ 1 1 0 3 0 αγώνες
Ζόρια 1 1 0 1 0 αγώνες
ΤΣΣΚΑ Σόφιας 1 1 0 1 0 αγώνες
Αλκμάαρ 1 1 0 2 0 αγώνες
Ράντερς 1 1 0 2 0 αγώνες
Σλάβια Πράγας 1 1 0 3 0 αγώνες
Ουνιόν Βερολίνου 1 1 0 1 0 αγώνες
Κοπεγχάγη 1 1 0 3 0 αγώνες
Σ. Μπρατισλάβας 1 1 0 1 0 αγώνες
Τότεναμ 1 1 0 2 0 αγώνες
Ρεν 1 1 0 2 0 αγώνες
Λίντσερ 1 0 1 2 1 αγώνας
Ελσίνκι 1 0 1 0 0 αγώνες
Παρτιζάν 1 0 1 2 1 αγώνας
Γάνδη 1 0 1 1 1 αγώνας
Φλόρα 1 0 1 0 0 αγώνες
Ανόρθωση 1 0 1 0 0 αγώνες
Γιάμπλονετς 1 0 1 1 1 αγώνας
Κλούζ 1 0 1 0 0 αγώνες
Φέγενορντ 1 0 1 0 1 αγώνας
Μακάμπι Χάιφα (Iσρ) 1 0 1 0 1 αγώνας
ΠΑΟΚ 1 0 1 2 1 αγώνας
Λίνκολν 1 0 1 0 0 αγώνες
Φίτεσε 1 0 1 2 1 αγώνας
Μούρα 1 0 1 0 0 αγώνες
Ομόνοια 1 0 1 0 1 αγώνας
Βασιλεία 1 0 1 0 1 αγώνας
Κάραμπακ 1 0 1 0 1 αγώνας
Κ. Αλμάτι 1 0 1 0 1 αγώνας
ΤΕΛΙΚΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ
ΟΜΑΔΑ ΑΓ O 4.5 U 4.5 Γκολ υπέρ Δεν δέχθηκε γκολ
Μακάμπι Τελ Αβιβ 1 1 0 4 0 αγώνες
Alashkert 1 1 0 1 0 αγώνες
Ρόμα 1 1 0 5 0 αγώνες
ΤΣΣΚΑ Σόφιας 1 1 0 1 0 αγώνες
Λίντσερ 1 0 1 2 1 αγώνας
Ελσίνκι 1 0 1 0 0 αγώνες
Παρτιζάν 1 0 1 2 1 αγώνας
Γάνδη 1 0 1 1 1 αγώνας
Φλόρα 1 0 1 0 0 αγώνες
Ανόρθωση 1 0 1 0 0 αγώνες
Μπόντο Γκλιμτ 1 0 1 3 0 αγώνες
Ζόρια 1 0 1 1 0 αγώνες
Γιάμπλονετς 1 0 1 1 1 αγώνας
Αλκμάαρ 1 0 1 2 0 αγώνες
Ράντερς 1 0 1 2 0 αγώνες
Κλούζ 1 0 1 0 0 αγώνες
Σλάβια Πράγας 1 0 1 3 0 αγώνες
Φέγενορντ 1 0 1 0 1 αγώνας
Μακάμπι Χάιφα (Iσρ) 1 0 1 0 1 αγώνας
Ουνιόν Βερολίνου 1 0 1 1 0 αγώνες
Κοπεγχάγη 1 0 1 3 0 αγώνες
ΠΑΟΚ 1 0 1 2 1 αγώνας
Σ. Μπρατισλάβας 1 0 1 1 0 αγώνες
Λίνκολν 1 0 1 0 0 αγώνες
Φίτεσε 1 0 1 2 1 αγώνας
Τότεναμ 1 0 1 2 0 αγώνες
Ρεν 1 0 1 2 0 αγώνες
Μούρα 1 0 1 0 0 αγώνες
Ομόνοια 1 0 1 0 1 αγώνας
Βασιλεία 1 0 1 0 1 αγώνας
Κάραμπακ 1 0 1 0 1 αγώνας
Κ. Αλμάτι 1 0 1 0 1 αγώνας
ΤΕΛΙΚΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ
ΟΜΑΔΑ ΑΓ O 5.5 U 5.5 Γκολ υπέρ Δεν δέχθηκε γκολ
Ρόμα 1 1 0 5 0 αγώνες
ΤΣΣΚΑ Σόφιας 1 1 0 1 0 αγώνες
Μακάμπι Τελ Αβιβ 1 0 1 4 0 αγώνες
Λίντσερ 1 0 1 2 1 αγώνας
Ελσίνκι 1 0 1 0 0 αγώνες
Alashkert 1 0 1 1 0 αγώνες
Παρτιζάν 1 0 1 2 1 αγώνας
Γάνδη 1 0 1 1 1 αγώνας
Φλόρα 1 0 1 0 0 αγώνες
Ανόρθωση 1 0 1 0 0 αγώνες
Μπόντο Γκλιμτ 1 0 1 3 0 αγώνες
Ζόρια 1 0 1 1 0 αγώνες
Γιάμπλονετς 1 0 1 1 1 αγώνας
Αλκμάαρ 1 0 1 2 0 αγώνες
Ράντερς 1 0 1 2 0 αγώνες
Κλούζ 1 0 1 0 0 αγώνες
Σλάβια Πράγας 1 0 1 3 0 αγώνες
Φέγενορντ 1 0 1 0 1 αγώνας
Μακάμπι Χάιφα (Iσρ) 1 0 1 0 1 αγώνας
Ουνιόν Βερολίνου 1 0 1 1 0 αγώνες
Κοπεγχάγη 1 0 1 3 0 αγώνες
ΠΑΟΚ 1 0 1 2 1 αγώνας
Σ. Μπρατισλάβας 1 0 1 1 0 αγώνες
Λίνκολν 1 0 1 0 0 αγώνες
Φίτεσε 1 0 1 2 1 αγώνας
Τότεναμ 1 0 1 2 0 αγώνες
Ρεν 1 0 1 2 0 αγώνες
Μούρα 1 0 1 0 0 αγώνες
Ομόνοια 1 0 1 0 1 αγώνας
Βασιλεία 1 0 1 0 1 αγώνας
Κάραμπακ 1 0 1 0 1 αγώνας
Κ. Αλμάτι 1 0 1 0 1 αγώνας
ΠΡΩΤΟΙ ΣΚΟΡΕΡ
Α/Α ΠΑΙΚΤΗΣ ΟΜΑΔΑ ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΠΕΝΑΛΤΙ
ΑΣΣΙΣΤ
Α/Α ΠΑΙΚΤΗΣ ΟΜΑΔΑ ΑΣΣΙΣΤ
ΚΑΡΤΕΣ
Α/Α ΠΑΙΚΤΗΣ ΟΜΑΔΑ ΚΟΚΚΙΝΕΣ ΚΙΤΡΙΝΕΣ
ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
Group Stage, Group Stage
Τρίτη 14 Σεπτεμβρίου 2021
Μακάμπι Τελ Αβιβ 4 - 1 Alashkert
Μακάμπι Χάιφα (Iσρ) 0 - 0 Φέγενορντ
Πέμπτη 16 Σεπτεμβρίου 2021
Κ. Αλμάτι 0 - 0 Ομόνοια
Σλάβια Πράγας 3 - 1 Ουνιόν Βερολίνου
Σ. Μπρατισλάβας 1 - 3 Κοπεγχάγη
Λίνκολν 0 - 2 ΠΑΟΚ
Ρεν 2 - 2 Τότεναμ
Μούρα 0 - 2 Φίτεσε
Κάραμπακ 0 - 0 Βασιλεία
Ελσίνκι 0 - 2 Λίντσερ
Φλόρα 0 - 1 Γάνδη
Ανόρθωση 0 - 2 Παρτιζάν
Ρόμα 5 - 1 ΤΣΣΚΑ Σόφιας
Μπόντο Γκλιμτ 3 - 1 Ζόρια
Γιάμπλονετς 1 - 0 Κλούζ
Ράντερς 2 - 2 Αλκμάαρ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
Group Stage, Group Stage
Πέμπτη 30 Σεπτεμβρίου 2021
Alashkert 19:45 Ελσίνκι
Λίντσερ 19:45 Μακάμπι Τελ Αβιβ
Γάνδη 19:45 Ανόρθωση
Παρτιζάν 19:45 Φλόρα
Ζόρια 19:45 Ρόμα
ΤΣΣΚΑ Σόφιας 19:45 Μπόντο Γκλιμτ
Αλκμάαρ 19:45 Γιάμπλονετς
Κλούζ 19:45 Ράντερς
Φέγενορντ 22:00 Σλάβια Πράγας
Ουνιόν Βερολίνου 22:00 Μακάμπι Χάιφα (Iσρ)
ΠΑΟΚ 22:00 Σ. Μπρατισλάβας
Κοπεγχάγη 22:00 Λίνκολν
Τότεναμ 22:00 Μούρα
Φίτεσε 22:00 Ρεν
Βασιλεία 22:00 Κ. Αλμάτι
Ομόνοια 22:00 Κάραμπακ
Πέμπτη 21 Οκτωβρίου 2021
Ελσίνκι 17:30 Μακάμπι Τελ Αβιβ
Ανόρθωση 19:45 Φλόρα
Μπόντο Γκλιμτ 19:45 Ρόμα
Alashkert 19:45 Λίντσερ
Φέγενορντ 19:45 Ουνιόν Βερολίνου
Μακάμπι Χάιφα (Iσρ) 19:45 Σλάβια Πράγας
Κοπεγχάγη 19:45 ΠΑΟΚ
Μούρα 19:45 Ρεν
Φίτεσε 19:45 Τότεναμ
Κάραμπακ 19:45 Κ. Αλμάτι
Παρτιζάν 22:00 Γάνδη
ΤΣΣΚΑ Σόφιας 22:00 Ζόρια
Γιάμπλονετς 22:00 Ράντερς
Κλούζ 22:00 Αλκμάαρ
Σ. Μπρατισλάβας 22:00 Λίνκολν
Βασιλεία 22:00 Ομόνοια
Πέμπτη 4 Νοεμβρίου 2021
Κ. Αλμάτι 17:30 Κάραμπακ
Φλόρα 17:30 Ανόρθωση
Μακάμπι Τελ Αβιβ 19:45 Ελσίνκι
Λίντσερ 19:45 Alashkert
Γάνδη 19:45 Παρτιζάν
Ζόρια 19:45 ΤΣΣΚΑ Σόφιας
Αλκμάαρ 19:45 Κλούζ
Ράντερς 19:45 Γιάμπλονετς
Λίνκολν 19:45 Σ. Μπρατισλάβας
Ομόνοια 19:45 Βασιλεία
Ρόμα 22:00 Μπόντο Γκλιμτ
Σλάβια Πράγας 22:00 Μακάμπι Χάιφα (Iσρ)
Ουνιόν Βερολίνου 22:00 Φέγενορντ
ΠΑΟΚ 22:00 Κοπεγχάγη
Ρεν 22:00 Μούρα
Τότεναμ 22:00 Φίτεσε
Πέμπτη 25 Νοεμβρίου 2021
Κ. Αλμάτι 17:30 Βασιλεία
Σλάβια Πράγας 19:45 Φέγενορντ
Μακάμπι Χάιφα (Iσρ) 19:45 Ουνιόν Βερολίνου
Σ. Μπρατισλάβας 19:45 ΠΑΟΚ
Λίνκολν 19:45 Κοπεγχάγη
Ρεν 19:45 Φίτεσε
Μούρα 19:45 Τότεναμ
Κάραμπακ 19:45 Ομόνοια
Ελσίνκι 19:45 Alashkert
Φλόρα 22:00 Παρτιζάν
Ανόρθωση 22:00 Γάνδη
Ρόμα 22:00 Ζόρια
Μπόντο Γκλιμτ 22:00 ΤΣΣΚΑ Σόφιας
Γιάμπλονετς 22:00 Αλκμάαρ
Ράντερς 22:00 Κλούζ
Μακάμπι Τελ Αβιβ 22:00 Λίντσερ
Πέμπτη 9 Δεκεμβρίου 2021
Alashkert 19:45 Μακάμπι Τελ Αβιβ
Λίντσερ 19:45 Ελσίνκι
Γάνδη 19:45 Φλόρα
Παρτιζάν 19:45 Ανόρθωση
Ζόρια 19:45 Μπόντο Γκλιμτ
ΤΣΣΚΑ Σόφιας 19:45 Ρόμα
Αλκμάαρ 19:45 Ράντερς
Κλούζ 19:45 Γιάμπλονετς
Φέγενορντ 22:00 Μακάμπι Χάιφα (Iσρ)
Ουνιόν Βερολίνου 22:00 Σλάβια Πράγας
ΠΑΟΚ 22:00 Λίνκολν
Κοπεγχάγη 22:00 Σ. Μπρατισλάβας
Τότεναμ 22:00 Ρεν
Φίτεσε 22:00 Μούρα
Βασιλεία 22:00 Κάραμπακ
Ομόνοια 22:00 Κ. Αλμάτι