ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Μπουντεσλίγκα

Βαθμολογία διοργάνωσης
Bundesliga
ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ
Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ Β Ν Ι Η Γ Δ Φ
1 Λειψία 5 13 4 1 0 12:3 9 ΝΝΝΙΝ
2 Μπάγερν Μονάχου 5 12 4 0 1 22:8 14 ΝΝΝΗΝ
3 Μπορούσια Ντόρτμουντ 5 12 4 0 1 11:2 9 ΝΝΝΗΝ
4 Στουτγκάρδη 5 8 2 2 1 10:6 4 ΙΝΙΝΗ
5 Γκλάντμπαχ 5 8 2 2 1 8:8 0 ΝΙΝΙΗ
6 Άιντραχτ Φρανκφούρτης 5 8 2 2 1 7:9 -2 ΗΙΝΝΙ
7 Άουγκσμπουργκ 4 7 2 1 1 5:3 2 ΗΙΝΝ
8 Βέρντερ Βρέμης 4 7 2 1 1 6:6 0 ΙΝΝΗ
9 Ουνιόν Βερολίνου 5 6 1 3 1 8:6 2 ΙΙΝΙΗ
10 Χόφενχαιμ 4 6 2 0 2 8:6 2 ΗΗΝΝ
11 Μπάγερ Λεβερκούζεν 4 6 1 3 0 3:2 1 ΝΙΙΙ
11 Σάουρα 4 5 1 2 1 5:6 -1 ΙΝΙΗ
12 Φράιμπουργκ 5 6 1 3 1 6:9 -3 ΙΙΗΙΝ
13 Βόλφσμπουργκ 4 4 0 4 0 2:2 0 ΙΙΙΙ
14 Αρμίνια Μπίλεφελντ 4 4 1 1 2 3:6 -3 ΗΗΝΙ
15 Χέρτα Βερολίνου 5 3 1 0 4 9:12 -3 ΗΗΗΗΝ
16 Κολωνία 5 2 0 2 3 5:9 -4 ΙΙΗΗΗ
17 Σάλκε 5 1 0 1 4 2:19 -17 ΗΙΗΗΗ
18 Μάιντζ 5 0 0 0 5 4:15 -11 ΗΗΗΗΗ
  • Τσάμπιονς Λιγκ
  • Γιουρόπα Λιγκ
  • Άνοδος
  • Playoff Υποβιβασμού
  • Υποβιβασμός
ΤΕΛΙΚΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ
ΟΜΑΔΑ ΑΓ O 0.5 U 0.5 Γκολ υπέρ Δεν δέχθηκε γκολ
Μπάγερν Μονάχου 73 71 2 2.9 29 αγώνες
Άιντραχτ Φρανκφούρτης 73 71 2 1.7 14 αγώνες
Βέρντερ Βρέμης 72 71 1 1.5 10 αγώνες
Φράιμπουργκ 73 71 2 1.4 12 αγώνες
Μπορούσια Ντόρτμουντ 73 70 3 2.4 29 αγώνες
Χόφενχαιμ 72 70 2 1.8 13 αγώνες
Μάιντζ 73 70 3 1.3 12 αγώνες
Γκλάντμπαχ 73 69 4 1.8 20 αγώνες
Μπάγερ Λεβερκούζεν 72 69 3 1.8 21 αγώνες
Χέρτα Βερολίνου 73 68 5 1.5 18 αγώνες
Βόλφσμπουργκ 72 67 5 1.6 19 αγώνες
Λειψία 73 66 7 2.1 28 αγώνες
Άουγκσμπουργκ 72 66 6 1.4 14 αγώνες
Σάλκε 73 65 8 1.1 14 αγώνες
Ουνιόν Βερολίνου 39 39 0 1.3 9 αγώνες
Κολωνία 39 39 0 1.4 6 αγώνες
Στουτγκάρδη 39 37 2 1.1 7 αγώνες
Αρμίνια Μπίλεφελντ 4 4 0 0.8 1 αγώνας
Σάουρα 0 0 0 NaN 0 αγώνες
ΤΕΛΙΚΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ
ΟΜΑΔΑ ΑΓ O 1.5 U 1.5 Γκολ υπέρ Δεν δέχθηκε γκολ
Μπάγερν Μονάχου 73 66 7 2.9 29 αγώνες
Άιντραχτ Φρανκφούρτης 73 66 7 1.7 14 αγώνες
Χόφενχαιμ 72 65 7 1.8 13 αγώνες
Μπορούσια Ντόρτμουντ 73 62 11 2.4 29 αγώνες
Γκλάντμπαχ 73 62 11 1.8 20 αγώνες
Άουγκσμπουργκ 72 62 10 1.4 14 αγώνες
Λειψία 73 61 12 2.1 28 αγώνες
Φράιμπουργκ 73 61 12 1.4 12 αγώνες
Βέρντερ Βρέμης 72 60 12 1.5 10 αγώνες
Μπάγερ Λεβερκούζεν 72 60 12 1.8 21 αγώνες
Βόλφσμπουργκ 72 60 12 1.6 19 αγώνες
Χέρτα Βερολίνου 73 60 13 1.5 18 αγώνες
Σάλκε 73 59 14 1.1 14 αγώνες
Μάιντζ 73 57 16 1.3 12 αγώνες
Ουνιόν Βερολίνου 39 36 3 1.3 9 αγώνες
Κολωνία 39 36 3 1.4 6 αγώνες
Στουτγκάρδη 39 33 6 1.1 7 αγώνες
Αρμίνια Μπίλεφελντ 4 2 2 0.8 1 αγώνας
Σάουρα 0 0 0 NaN 0 αγώνες
ΤΕΛΙΚΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ
ΟΜΑΔΑ ΑΓ O 2.5 U 2.5 Γκολ υπέρ Δεν δέχθηκε γκολ
Μπάγερν Μονάχου 73 56 17 2.9 29 αγώνες
Μπορούσια Ντόρτμουντ 73 52 21 2.4 29 αγώνες
Άιντραχτ Φρανκφούρτης 73 52 21 1.7 14 αγώνες
Χέρτα Βερολίνου 73 50 23 1.5 18 αγώνες
Χόφενχαιμ 72 49 23 1.8 13 αγώνες
Μάιντζ 73 48 25 1.3 12 αγώνες
Γκλάντμπαχ 73 46 27 1.8 20 αγώνες
Άουγκσμπουργκ 72 46 26 1.4 14 αγώνες
Βέρντερ Βρέμης 72 45 27 1.5 10 αγώνες
Λειψία 73 44 29 2.1 28 αγώνες
Μπάγερ Λεβερκούζεν 72 42 30 1.8 21 αγώνες
Σάλκε 73 41 32 1.1 14 αγώνες
Φράιμπουργκ 73 40 33 1.4 12 αγώνες
Βόλφσμπουργκ 72 40 32 1.6 19 αγώνες
Κολωνία 39 27 12 1.4 6 αγώνες
Στουτγκάρδη 39 23 16 1.1 7 αγώνες
Ουνιόν Βερολίνου 39 21 18 1.3 9 αγώνες
Αρμίνια Μπίλεφελντ 4 1 3 0.8 1 αγώνας
Σάουρα 0 0 0 NaN 0 αγώνες
ΤΕΛΙΚΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ
ΟΜΑΔΑ ΑΓ O 3.5 U 3.5 Γκολ υπέρ Δεν δέχθηκε γκολ
Μπάγερν Μονάχου 73 44 29 2.9 29 αγώνες
Μπορούσια Ντόρτμουντ 73 39 34 2.4 29 αγώνες
Χέρτα Βερολίνου 73 33 40 1.5 18 αγώνες
Χόφενχαιμ 72 32 40 1.8 13 αγώνες
Βέρντερ Βρέμης 72 31 41 1.5 10 αγώνες
Μάιντζ 73 31 42 1.3 12 αγώνες
Άουγκσμπουργκ 72 30 42 1.4 14 αγώνες
Μπάγερ Λεβερκούζεν 72 30 42 1.8 21 αγώνες
Λειψία 73 29 44 2.1 28 αγώνες
Άιντραχτ Φρανκφούρτης 73 28 45 1.7 14 αγώνες
Φράιμπουργκ 73 28 45 1.4 12 αγώνες
Γκλάντμπαχ 73 27 46 1.8 20 αγώνες
Βόλφσμπουργκ 72 23 49 1.6 19 αγώνες
Σάλκε 73 22 51 1.1 14 αγώνες
Κολωνία 39 19 20 1.4 6 αγώνες
Στουτγκάρδη 39 15 24 1.1 7 αγώνες
Ουνιόν Βερολίνου 39 13 26 1.3 9 αγώνες
Αρμίνια Μπίλεφελντ 4 1 3 0.8 1 αγώνας
Σάουρα 0 0 0 NaN 0 αγώνες
ΤΕΛΙΚΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ
ΟΜΑΔΑ ΑΓ O 4.5 U 4.5 Γκολ υπέρ Δεν δέχθηκε γκολ
Μπάγερν Μονάχου 73 26 47 2.9 29 αγώνες
Μπορούσια Ντόρτμουντ 73 21 52 2.4 29 αγώνες
Άουγκσμπουργκ 72 18 54 1.4 14 αγώνες
Μπάγερ Λεβερκούζεν 72 18 54 1.8 21 αγώνες
Χόφενχαιμ 72 17 55 1.8 13 αγώνες
Λειψία 73 16 57 2.1 28 αγώνες
Μάιντζ 73 15 58 1.3 12 αγώνες
Άιντραχτ Φρανκφούρτης 73 14 59 1.7 14 αγώνες
Βέρντερ Βρέμης 72 14 58 1.5 10 αγώνες
Χέρτα Βερολίνου 73 14 59 1.5 18 αγώνες
Βόλφσμπουργκ 72 11 61 1.6 19 αγώνες
Σάλκε 73 11 62 1.1 14 αγώνες
Γκλάντμπαχ 73 10 63 1.8 20 αγώνες
Φράιμπουργκ 73 10 63 1.4 12 αγώνες
Κολωνία 39 8 31 1.4 6 αγώνες
Στουτγκάρδη 39 7 32 1.1 7 αγώνες
Ουνιόν Βερολίνου 39 4 35 1.3 9 αγώνες
Αρμίνια Μπίλεφελντ 4 1 3 0.8 1 αγώνας
Σάουρα 0 0 0 NaN 0 αγώνες
ΤΕΛΙΚΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ
ΟΜΑΔΑ ΑΓ O 5.5 U 5.5 Γκολ υπέρ Δεν δέχθηκε γκολ
Μπάγερν Μονάχου 73 13 60 2.9 29 αγώνες
Μπορούσια Ντόρτμουντ 73 13 60 2.4 29 αγώνες
Άουγκσμπουργκ 72 9 63 1.4 14 αγώνες
Άιντραχτ Φρανκφούρτης 73 8 65 1.7 14 αγώνες
Χόφενχαιμ 72 8 64 1.8 13 αγώνες
Μπάγερ Λεβερκούζεν 72 8 64 1.8 21 αγώνες
Λειψία 73 7 66 2.1 28 αγώνες
Φράιμπουργκ 73 7 66 1.4 12 αγώνες
Χέρτα Βερολίνου 73 7 66 1.5 18 αγώνες
Σάλκε 73 7 66 1.1 14 αγώνες
Μάιντζ 73 7 66 1.3 12 αγώνες
Γκλάντμπαχ 73 5 68 1.8 20 αγώνες
Βέρντερ Βρέμης 72 5 67 1.5 10 αγώνες
Βόλφσμπουργκ 72 5 67 1.6 19 αγώνες
Κολωνία 39 4 35 1.4 6 αγώνες
Στουτγκάρδη 39 3 36 1.1 7 αγώνες
Ουνιόν Βερολίνου 39 0 39 1.3 9 αγώνες
Σάουρα 0 0 0 NaN 0 αγώνες
Αρμίνια Μπίλεφελντ 4 0 4 0.8 1 αγώνας
ΠΡΩΤΟΙ ΣΚΟΡΕΡ
Α/Α ΠΑΙΚΤΗΣ ΟΜΑΔΑ ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΠΕΝΑΛΤΙ
1 R. Lewandowski Μπάγερν Μονάχου 10 2
2 A. Kramarić Χόφενχαιμ 6 2
3 E. Haaland Μπορούσια Ντόρτμουντ 5 1
4 N. Füllkrug Βέρντερ Βρέμης 4 2
5 J. Córdoba Χέρτα Βερολίνου 3 0
6 S. Gnabry Μπάγερν Μονάχου 3 0
7 S. Kalajdzic Στουτγκάρδη 3 0
8 J. Mateta Μάιντζ 3 0
9 T. Müller Μπάγερν Μονάχου 3 0
10 André Silva Άιντραχτ Φρανκφούρτης 3 2
11 S. Andersson Κολωνία 2 1
12 Matheus Cunha Χέρτα Βερολίνου 2 0
13 B. Dost Άιντραχτ Φρανκφούρτης 2 0
14 Angeliño Λειψία 2 0
15 E. Forsberg Λειψία 2 1
ΑΣΣΙΣΤ
Α/Α ΠΑΙΚΤΗΣ ΟΜΑΔΑ ΑΣΣΙΣΤ
ΚΑΡΤΕΣ
Α/Α ΠΑΙΚΤΗΣ ΟΜΑΔΑ ΚΟΚΚΙΝΕΣ ΚΙΤΡΙΝΕΣ
1 M. Niakhate Μάιντζ 1 2
2 O. Kabak Σάλκε 1 2
3 P. Stenzel Στουτγκάρδη 1 1
4 D. Zeefuik Χέρτα Βερολίνου 1 1
5 D. Latza Μάιντζ 0 4
6 C. Tolisso Μπάγερν Μονάχου 1 0
7 C. Trimmel Ουνιόν Βερολίνου 0 3
8 K. Ehizibue Κολωνία 0 3
9 Matheus Cunha Χέρτα Βερολίνου 0 2
10 J. Kimmich Μπάγερν Μονάχου 0 2
11 F. Sørensen Κολωνία 0 2
12 S. Wamangituka Στουτγκάρδη 0 2
13 S. Rode Άιντραχτ Φρανκφούρτης 0 2
14 J. Boateng Μπάγερν Μονάχου 0 2
15 M. Eggestein Βέρντερ Βρέμης 0 2
ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
Regular Season, Group Stage
Κυριακή 27 Οκτωβρίου 2019
Βόλφσμπουργκ 0 - 0 Άουγκσμπουργκ
Γκλάντμπαχ 4 - 2 Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Παρασκευή 1 Νοεμβρίου 2019
Χόφενχαιμ 3 - 0 Πάντερμπορν
Σάββατο 2 Νοεμβρίου 2019
Λειψία 8 - 0 Μάιντζ
Άιντραχτ Φρανκφούρτης 5 - 1 Μπάγερν Μονάχου
Μπάγερ Λεβερκούζεν 1 - 2 Γκλάντμπαχ
Μπορούσια Ντόρτμουντ 3 - 0 Βόλφσμπουργκ
Βέρντερ Βρέμης 2 - 2 Φράιμπουργκ
Ουνιόν Βερολίνου 1 - 0 Χέρτα Βερολίνου
Κυριακή 3 Νοεμβρίου 2019
Ντίσελντορφ 2 - 0 Κολωνία
Άουγκσμπουργκ 2 - 3 Σάλκε
Παρασκευή 8 Νοεμβρίου 2019
Κολωνία 1 - 2 Χόφενχαιμ
Σάββατο 9 Νοεμβρίου 2019
Χέρτα Βερολίνου 2 - 4 Λειψία
Μάιντζ 2 - 3 Ουνιόν Βερολίνου
Σάλκε 3 - 3 Ντίσελντορφ
Πάντερμπορν 0 - 1 Άουγκσμπουργκ
Μπάγερν Μονάχου 4 - 0 Μπορούσια Ντόρτμουντ
Κυριακή 10 Νοεμβρίου 2019
Γκλάντμπαχ 3 - 1 Βέρντερ Βρέμης
Βόλφσμπουργκ 0 - 2 Μπάγερ Λεβερκούζεν
Φράιμπουργκ 1 - 0 Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Παρασκευή 22 Νοεμβρίου 2019
Μπορούσια Ντόρτμουντ 3 - 3 Πάντερμπορν
Σάββατο 23 Νοεμβρίου 2019
Άιντραχτ Φρανκφούρτης 0 - 2 Βόλφσμπουργκ
Ντίσελντορφ 0 - 4 Μπάγερν Μονάχου
Μπάγερ Λεβερκούζεν 1 - 1 Φράιμπουργκ
Ουνιόν Βερολίνου 2 - 0 Γκλάντμπαχ
Βέρντερ Βρέμης 1 - 2 Σάλκε
Λειψία 4 - 1 Κολωνία
Κυριακή 24 Νοεμβρίου 2019
Άουγκσμπουργκ 4 - 0 Χέρτα Βερολίνου
Χόφενχαιμ 1 - 5 Μάιντζ
Παρασκευή 29 Νοεμβρίου 2019
Σάλκε 2 - 1 Ουνιόν Βερολίνου
Σάββατο 30 Νοεμβρίου 2019
Χόφενχαιμ 1 - 1 Ντίσελντορφ
Πάντερμπορν 2 - 3 Λειψία
Κολωνία 1 - 1 Άουγκσμπουργκ
Χέρτα Βερολίνου 1 - 2 Μπορούσια Ντόρτμουντ
Μπάγερν Μονάχου 1 - 2 Μπάγερ Λεβερκούζεν
Κυριακή 1 Δεκεμβρίου 2019
Γκλάντμπαχ 4 - 2 Φράιμπουργκ
Βόλφσμπουργκ 2 - 3 Βέρντερ Βρέμης
Δευτέρα 2 Δεκεμβρίου 2019
Μάιντζ 2 - 1 Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Παρασκευή 6 Δεκεμβρίου 2019
Άιντραχτ Φρανκφούρτης 2 - 2 Χέρτα Βερολίνου
Σάββατο 7 Δεκεμβρίου 2019
Γκλάντμπαχ 2 - 1 Μπάγερν Μονάχου
Φράιμπουργκ 1 - 0 Βόλφσμπουργκ
Μπορούσια Ντόρτμουντ 5 - 0 Ντίσελντορφ
Άουγκσμπουργκ 2 - 1 Μάιντζ
Λειψία 3 - 1 Χόφενχαιμ
Μπάγερ Λεβερκούζεν 2 - 1 Σάλκε
Κυριακή 8 Δεκεμβρίου 2019
Ουνιόν Βερολίνου 2 - 0 Κολωνία
Βέρντερ Βρέμης 0 - 1 Πάντερμπορν
Παρασκευή 13 Δεκεμβρίου 2019
Χόφενχαιμ 2 - 4 Άουγκσμπουργκ
Σάββατο 14 Δεκεμβρίου 2019
Κολωνία 2 - 0 Μπάγερ Λεβερκούζεν
Μάιντζ 0 - 4 Μπορούσια Ντόρτμουντ
Χέρτα Βερολίνου 1 - 0 Φράιμπουργκ
Πάντερμπορν 1 - 1 Ουνιόν Βερολίνου
Μπάγερν Μονάχου 6 - 1 Βέρντερ Βρέμης
Ντίσελντορφ 0 - 3 Λειψία
Κυριακή 15 Δεκεμβρίου 2019
Βόλφσμπουργκ 2 - 1 Γκλάντμπαχ
Σάλκε 1 - 0 Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Τρίτη 17 Δεκεμβρίου 2019
Βέρντερ Βρέμης 0 - 5 Μάιντζ
Ουνιόν Βερολίνου 0 - 2 Χόφενχαιμ
Μπορούσια Ντόρτμουντ 3 - 3 Λειψία
Άουγκσμπουργκ 3 - 0 Ντίσελντορφ
Τετάρτη 18 Δεκεμβρίου 2019
Μπάγερ Λεβερκούζεν 0 - 1 Χέρτα Βερολίνου
Γκλάντμπαχ 2 - 0 Πάντερμπορν
Άιντραχτ Φρανκφούρτης 2 - 4 Κολωνία
Φράιμπουργκ 1 - 3 Μπάγερν Μονάχου
Βόλφσμπουργκ 1 - 1 Σάλκε
Παρασκευή 20 Δεκεμβρίου 2019
Χόφενχαιμ 2 - 1 Μπορούσια Ντόρτμουντ
Σάββατο 21 Δεκεμβρίου 2019
Κολωνία 1 - 0 Βέρντερ Βρέμης
Μάιντζ 0 - 1 Μπάγερ Λεβερκούζεν
Σάλκε 2 - 2 Φράιμπουργκ
Λειψία 3 - 1 Άουγκσμπουργκ
Μπάγερν Μονάχου 2 - 0 Βόλφσμπουργκ
Χέρτα Βερολίνου 0 - 0 Γκλάντμπαχ
Κυριακή 22 Δεκεμβρίου 2019
Ντίσελντορφ 2 - 1 Ουνιόν Βερολίνου
Πάντερμπορν 2 - 1 Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Παρασκευή 17 Ιανουαρίου 2020
Σάλκε 2 - 0 Γκλάντμπαχ
Σάββατο 18 Ιανουαρίου 2020
Μάιντζ 1 - 2 Φράιμπουργκ
Κολωνία 3 - 1 Βόλφσμπουργκ
Χόφενχαιμ 1 - 2 Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Ντίσελντορφ 0 - 1 Βέρντερ Βρέμης
Άουγκσμπουργκ 3 - 5 Μπορούσια Ντόρτμουντ
Λειψία 3 - 1 Ουνιόν Βερολίνου
Κυριακή 19 Ιανουαρίου 2020
Χέρτα Βερολίνου 0 - 4 Μπάγερν Μονάχου
Πάντερμπορν 1 - 4 Μπάγερ Λεβερκούζεν
Παρασκευή 24 Ιανουαρίου 2020
Μπορούσια Ντόρτμουντ 5 - 1 Κολωνία
Σάββατο 25 Ιανουαρίου 2020
Φράιμπουργκ 0 - 2 Πάντερμπορν
Άιντραχτ Φρανκφούρτης 2 - 0 Λειψία
Γκλάντμπαχ 3 - 1 Μάιντζ
Ουνιόν Βερολίνου 2 - 0 Άουγκσμπουργκ
Βόλφσμπουργκ 1 - 2 Χέρτα Βερολίνου
Μπάγερν Μονάχου 5 - 0 Σάλκε
Κυριακή 26 Ιανουαρίου 2020
Βέρντερ Βρέμης 0 - 3 Χόφενχαιμ
Μπάγερ Λεβερκούζεν 3 - 0 Ντίσελντορφ
Παρασκευή 31 Ιανουαρίου 2020
Χέρτα Βερολίνου 0 - 0 Σάλκε
Σάββατο 1 Φεβρουαρίου 2020
Μάιντζ 1 - 3 Μπάγερν Μονάχου
Χόφενχαιμ 2 - 1 Μπάγερ Λεβερκούζεν
Άουγκσμπουργκ 2 - 1 Βέρντερ Βρέμης
Μπορούσια Ντόρτμουντ 5 - 0 Ουνιόν Βερολίνου
Ντίσελντορφ 1 - 1 Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Λειψία 2 - 2 Γκλάντμπαχ
Κυριακή 2 Φεβρουαρίου 2020
Κολωνία 4 - 0 Φράιμπουργκ
Πάντερμπορν 2 - 4 Βόλφσμπουργκ
Παρασκευή 7 Φεβρουαρίου 2020
Άιντραχτ Φρανκφούρτης 5 - 0 Άουγκσμπουργκ
Σάββατο 8 Φεβρουαρίου 2020
Φράιμπουργκ 1 - 0 Χόφενχαιμ
Σάλκε 1 - 1 Πάντερμπορν
Χέρτα Βερολίνου 1 - 3 Μάιντζ
Βέρντερ Βρέμης 0 - 2 Ουνιόν Βερολίνου
Βόλφσμπουργκ 1 - 1 Ντίσελντορφ
Μπάγερ Λεβερκούζεν 4 - 3 Μπορούσια Ντόρτμουντ
Κυριακή 9 Φεβρουαρίου 2020
Μπάγερν Μονάχου 0 - 0 Λειψία
Παρασκευή 14 Φεβρουαρίου 2020
Μπορούσια Ντόρτμουντ 4 - 0 Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Σάββατο 15 Φεβρουαρίου 2020
Άουγκσμπουργκ 1 - 1 Φράιμπουργκ
Χόφενχαιμ 2 - 3 Βόλφσμπουργκ
Λειψία 3 - 0 Βέρντερ Βρέμης
Πάντερμπορν 1 - 2 Χέρτα Βερολίνου
Ουνιόν Βερολίνου 2 - 3 Μπάγερ Λεβερκούζεν
Ντίσελντορφ 1 - 4 Γκλάντμπαχ
Κυριακή 16 Φεβρουαρίου 2020
Κολωνία 1 - 4 Μπάγερν Μονάχου
Μάιντζ 0 - 0 Σάλκε
Παρασκευή 21 Φεβρουαρίου 2020
Μπάγερν Μονάχου 3 - 2 Πάντερμπορν
Σάββατο 22 Φεβρουαρίου 2020
Φράιμπουργκ 0 - 2 Ντίσελντορφ
Γκλάντμπαχ 1 - 1 Χόφενχαιμ
Χέρτα Βερολίνου 0 - 5 Κολωνία
Βέρντερ Βρέμης 0 - 2 Μπορούσια Ντόρτμουντ
Σάλκε 0 - 5 Λειψία
Κυριακή 23 Φεβρουαρίου 2020
Μπάγερ Λεβερκούζεν 2 - 0 Άουγκσμπουργκ
Βόλφσμπουργκ 4 - 0 Μάιντζ
Δευτέρα 24 Φεβρουαρίου 2020
Άιντραχτ Φρανκφούρτης 1 - 2 Ουνιόν Βερολίνου
Παρασκευή 28 Φεβρουαρίου 2020
Ντίσελντορφ 3 - 3 Χέρτα Βερολίνου
Σάββατο 29 Φεβρουαρίου 2020
Μάιντζ 2 - 0 Πάντερμπορν
Άουγκσμπουργκ 2 - 3 Γκλάντμπαχ
Μπορούσια Ντόρτμουντ 1 - 0 Φράιμπουργκ
Χόφενχαιμ 0 - 6 Μπάγερν Μονάχου
Κολωνία 3 - 0 Σάλκε
Κυριακή 1 Μαρτίου 2020
Ουνιόν Βερολίνου 2 - 2 Βόλφσμπουργκ
Λειψία 1 - 1 Μπάγερ Λεβερκούζεν
Παρασκευή 6 Μαρτίου 2020
Πάντερμπορν 1 - 2 Κολωνία
Σάββατο 7 Μαρτίου 2020
Χέρτα Βερολίνου 2 - 2 Βέρντερ Βρέμης
Σάλκε 1 - 1 Χόφενχαιμ
Μπάγερ Λεβερκούζεν 4 - 0 Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Φράιμπουργκ 3 - 1 Ουνιόν Βερολίνου
Βόλφσμπουργκ 0 - 0 Λειψία
Γκλάντμπαχ 1 - 2 Μπορούσια Ντόρτμουντ
Κυριακή 8 Μαρτίου 2020
Μπάγερν Μονάχου 2 - 0 Άουγκσμπουργκ
Μάιντζ 1 - 1 Ντίσελντορφ
Τετάρτη 11 Μαρτίου 2020
Γκλάντμπαχ 2 - 1 Κολωνία
Σάββατο 16 Μαΐου 2020
Μπορούσια Ντόρτμουντ 4 - 0 Σάλκε
Ντίσελντορφ 0 - 0 Πάντερμπορν
Άουγκσμπουργκ 1 - 2 Βόλφσμπουργκ
Χόφενχαιμ 0 - 3 Χέρτα Βερολίνου
Λειψία 1 - 1 Φράιμπουργκ
Άιντραχτ Φρανκφούρτης 1 - 3 Γκλάντμπαχ
Κυριακή 17 Μαΐου 2020
Κολωνία 2 - 2 Μάιντζ
Ουνιόν Βερολίνου 0 - 2 Μπάγερν Μονάχου
Δευτέρα 18 Μαΐου 2020
Βέρντερ Βρέμης 1 - 4 Μπάγερ Λεβερκούζεν
Παρασκευή 22 Μαΐου 2020
Χέρτα Βερολίνου 4 - 0 Ουνιόν Βερολίνου
Σάββατο 23 Μαΐου 2020
Πάντερμπορν 1 - 1 Χόφενχαιμ
Γκλάντμπαχ 1 - 3 Μπάγερ Λεβερκούζεν
Φράιμπουργκ 0 - 1 Βέρντερ Βρέμης
Βόλφσμπουργκ 0 - 2 Μπορούσια Ντόρτμουντ
Μπάγερν Μονάχου 5 - 2 Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Κυριακή 24 Μαΐου 2020
Σάλκε 0 - 3 Άουγκσμπουργκ
Μάιντζ 0 - 5 Λειψία
Κολωνία 2 - 2 Ντίσελντορφ
Τρίτη 26 Μαΐου 2020
Μπορούσια Ντόρτμουντ 0 - 1 Μπάγερν Μονάχου
Μπάγερ Λεβερκούζεν 1 - 4 Βόλφσμπουργκ
Άιντραχτ Φρανκφούρτης 3 - 3 Φράιμπουργκ
Βέρντερ Βρέμης 0 - 0 Γκλάντμπαχ
Τετάρτη 27 Μαΐου 2020
Λειψία 2 - 2 Χέρτα Βερολίνου
Ουνιόν Βερολίνου 1 - 1 Μάιντζ
Χόφενχαιμ 3 - 1 Κολωνία
Ντίσελντορφ 2 - 1 Σάλκε
Άουγκσμπουργκ 0 - 0 Πάντερμπορν
Παρασκευή 29 Μαΐου 2020
Φράιμπουργκ 0 - 1 Μπάγερ Λεβερκούζεν
Σάββατο 30 Μαΐου 2020
Μάιντζ 0 - 1 Χόφενχαιμ
Χέρτα Βερολίνου 2 - 0 Άουγκσμπουργκ
Σάλκε 0 - 1 Βέρντερ Βρέμης
Βόλφσμπουργκ 1 - 2 Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Μπάγερν Μονάχου 5 - 0 Ντίσελντορφ
Κυριακή 31 Μαΐου 2020
Γκλάντμπαχ 4 - 1 Ουνιόν Βερολίνου
Πάντερμπορν 1 - 6 Μπορούσια Ντόρτμουντ
Δευτέρα 1 Ιουνίου 2020
Κολωνία 2 - 4 Λειψία
Τετάρτη 3 Ιουνίου 2020
Βέρντερ Βρέμης 0 - 3 Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Παρασκευή 5 Ιουνίου 2020
Φράιμπουργκ 1 - 0 Γκλάντμπαχ
Σάββατο 6 Ιουνίου 2020
Ντίσελντορφ 2 - 2 Χόφενχαιμ
Άιντραχτ Φρανκφούρτης 0 - 2 Μάιντζ
Μπάγερ Λεβερκούζεν 2 - 4 Μπάγερν Μονάχου
Λειψία 1 - 1 Πάντερμπορν
Μπορούσια Ντόρτμουντ 1 - 0 Χέρτα Βερολίνου
Κυριακή 7 Ιουνίου 2020
Βέρντερ Βρέμης 0 - 1 Βόλφσμπουργκ
Ουνιόν Βερολίνου 1 - 1 Σάλκε
Άουγκσμπουργκ 1 - 1 Κολωνία
Παρασκευή 12 Ιουνίου 2020
Χόφενχαιμ 0 - 2 Λειψία
Σάββατο 13 Ιουνίου 2020
Κολωνία 1 - 2 Ουνιόν Βερολίνου
Χέρτα Βερολίνου 1 - 4 Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Πάντερμπορν 1 - 5 Βέρντερ Βρέμης
Ντίσελντορφ 0 - 1 Μπορούσια Ντόρτμουντ
Βόλφσμπουργκ 2 - 2 Φράιμπουργκ
Μπάγερν Μονάχου 2 - 1 Γκλάντμπαχ
Κυριακή 14 Ιουνίου 2020
Μάιντζ 0 - 1 Άουγκσμπουργκ
Σάλκε 1 - 1 Μπάγερ Λεβερκούζεν
Τρίτη 16 Ιουνίου 2020
Γκλάντμπαχ 3 - 0 Βόλφσμπουργκ
Φράιμπουργκ 2 - 1 Χέρτα Βερολίνου
Ουνιόν Βερολίνου 1 - 0 Πάντερμπορν
Βέρντερ Βρέμης 0 - 1 Μπάγερν Μονάχου
Τετάρτη 17 Ιουνίου 2020
Άιντραχτ Φρανκφούρτης 2 - 1 Σάλκε
Μπορούσια Ντόρτμουντ 0 - 2 Μάιντζ
Άουγκσμπουργκ 1 - 3 Χόφενχαιμ
Μπάγερ Λεβερκούζεν 3 - 1 Κολωνία
Λειψία 2 - 2 Ντίσελντορφ
Σάββατο 20 Ιουνίου 2020
Λειψία 0 - 2 Μπορούσια Ντόρτμουντ
Πάντερμπορν 1 - 3 Γκλάντμπαχ
Σάλκε 1 - 4 Βόλφσμπουργκ
Μάιντζ 3 - 1 Βέρντερ Βρέμης
Χέρτα Βερολίνου 2 - 0 Μπάγερ Λεβερκούζεν
Κολωνία 1 - 1 Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Χόφενχαιμ 4 - 0 Ουνιόν Βερολίνου
Μπάγερν Μονάχου 3 - 1 Φράιμπουργκ
Ντίσελντορφ 1 - 1 Άουγκσμπουργκ
Σάββατο 27 Ιουνίου 2020
Άιντραχτ Φρανκφούρτης 3 - 2 Πάντερμπορν
Φράιμπουργκ 4 - 0 Σάλκε
Γκλάντμπαχ 2 - 1 Χέρτα Βερολίνου
Μπάγερ Λεβερκούζεν 1 - 0 Μάιντζ
Μπορούσια Ντόρτμουντ 0 - 4 Χόφενχαιμ
Άουγκσμπουργκ 1 - 2 Λειψία
Ουνιόν Βερολίνου 3 - 0 Ντίσελντορφ
Βέρντερ Βρέμης 6 - 1 Κολωνία
Βόλφσμπουργκ 0 - 4 Μπάγερν Μονάχου
1η αγωνιστική
Παρασκευή 18 Σεπτεμβρίου 2020
Μπάγερν Μονάχου 8 - 0 Σάλκε
Σάββατο 19 Σεπτεμβρίου 2020
Άιντραχτ Φρανκφούρτης 1 - 1 Αρμίνια Μπίλεφελντ
Στουτγκάρδη 2 - 3 Φράιμπουργκ
Ουνιόν Βερολίνου 1 - 3 Άουγκσμπουργκ
Κολωνία 2 - 3 Χόφενχαιμ
Βέρντερ Βρέμης 1 - 4 Χέρτα Βερολίνου
Μπορούσια Ντόρτμουντ 3 - 0 Γκλάντμπαχ
Κυριακή 20 Σεπτεμβρίου 2020
Λειψία 3 - 1 Μάιντζ
Βόλφσμπουργκ 0 - 0 Μπάγερ Λεβερκούζεν
2η αγωνιστική
Παρασκευή 25 Σεπτεμβρίου 2020
Χέρτα Βερολίνου 1 - 3 Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Σάββατο 26 Σεπτεμβρίου 2020
Μάιντζ 1 - 4 Στουτγκάρδη
Μπάγερ Λεβερκούζεν 1 - 1 Λειψία
Αρμίνια Μπίλεφελντ 1 - 0 Κολωνία
Άουγκσμπουργκ 2 - 0 Μπορούσια Ντόρτμουντ
Γκλάντμπαχ 1 - 1 Ουνιόν Βερολίνου
Σάλκε 1 - 3 Βέρντερ Βρέμης
Κυριακή 27 Σεπτεμβρίου 2020
Χόφενχαιμ 4 - 1 Μπάγερν Μονάχου
Φράιμπουργκ 1 - 1 Βόλφσμπουργκ
3η αγωνιστική
Παρασκευή 2 Οκτωβρίου 2020
Ουνιόν Βερολίνου 4 - 0 Μάιντζ
Σάββατο 3 Οκτωβρίου 2020
Στουτγκάρδη 1 - 1 Μπάγερ Λεβερκούζεν
Κολωνία 1 - 3 Γκλάντμπαχ
Άιντραχτ Φρανκφούρτης 2 - 1 Χόφενχαιμ
Μπορούσια Ντόρτμουντ 4 - 0 Φράιμπουργκ
Βέρντερ Βρέμης 1 - 0 Αρμίνια Μπίλεφελντ
Λειψία 4 - 0 Σάλκε
Κυριακή 4 Οκτωβρίου 2020
Βόλφσμπουργκ 0 - 0 Άουγκσμπουργκ
Μπάγερν Μονάχου 4 - 3 Χέρτα Βερολίνου
4η αγωνιστική
Σάββατο 17 Οκτωβρίου 2020
Άουγκσμπουργκ 0 - 2 Λειψία
Φράιμπουργκ 1 - 1 Βέρντερ Βρέμης
Χόφενχαιμ 0 - 1 Μπορούσια Ντόρτμουντ
Μάιντζ 0 - 1 Μπάγερ Λεβερκούζεν
Χέρτα Βερολίνου 0 - 2 Στουτγκάρδη
Αρμίνια Μπίλεφελντ 1 - 4 Μπάγερν Μονάχου
Γκλάντμπαχ 1 - 1 Βόλφσμπουργκ
Κυριακή 18 Οκτωβρίου 2020
Κολωνία 1 - 1 Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Σάλκε 1 - 1 Ουνιόν Βερολίνου
5η αγωνιστική
Παρασκευή 23 Οκτωβρίου 2020
Στουτγκάρδη 1 - 1 Κολωνία
Σάββατο 24 Οκτωβρίου 2020
Ουνιόν Βερολίνου 1 - 1 Φράιμπουργκ
Λειψία 2 - 1 Χέρτα Βερολίνου
Μάιντζ 2 - 3 Γκλάντμπαχ
Μπάγερν Μονάχου 5 - 0 Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Μπορούσια Ντόρτμουντ 3 - 0 Σάλκε
Κυριακή 25 Οκτωβρίου 2020
Βόλφσμπουργκ - Αρμίνια Μπίλεφελντ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
5η αγωνιστική
Κυριακή 25 Οκτωβρίου 2020
Βέρντερ Βρέμης 19:00 Χόφενχαιμ
Δευτέρα 26 Οκτωβρίου 2020
Μπάγερ Λεβερκούζεν 21:30 Άουγκσμπουργκ
6η αγωνιστική
Παρασκευή 30 Οκτωβρίου 2020
Σάλκε 21:30 Στουτγκάρδη
Σάββατο 31 Οκτωβρίου 2020
Κολωνία 16:30 Μπάγερν Μονάχου
Αρμίνια Μπίλεφελντ 16:30 Μπορούσια Ντόρτμουντ
Άουγκσμπουργκ 16:30 Μάιντζ
Άιντραχτ Φρανκφούρτης 16:30 Βέρντερ Βρέμης
Γκλάντμπαχ 19:30 Λειψία
Κυριακή 1 Νοεμβρίου 2020
Φράιμπουργκ 16:30 Μπάγερ Λεβερκούζεν
Χέρτα Βερολίνου 19:00 Βόλφσμπουργκ
Δευτέρα 2 Νοεμβρίου 2020
Χόφενχαιμ 21:30 Ουνιόν Βερολίνου
7η αγωνιστική
Παρασκευή 6 Νοεμβρίου 2020
Βέρντερ Βρέμης 21:30 Κολωνία
Σάββατο 7 Νοεμβρίου 2020
Μάιντζ 16:30 Σάλκε
Ουνιόν Βερολίνου 16:30 Αρμίνια Μπίλεφελντ
Στουτγκάρδη 16:30 Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Λειψία 16:30 Φράιμπουργκ
Άουγκσμπουργκ 16:30 Χέρτα Βερολίνου
Μπορούσια Ντόρτμουντ 19:30 Μπάγερν Μονάχου
Κυριακή 8 Νοεμβρίου 2020
Βόλφσμπουργκ 16:30 Χόφενχαιμ
Μπάγερ Λεβερκούζεν 19:00 Γκλάντμπαχ
8η αγωνιστική
Σάββατο 21 Νοεμβρίου 2020
Αρμίνια Μπίλεφελντ 16:30 Μπάγερ Λεβερκούζεν
Μπάγερν Μονάχου 16:30 Βέρντερ Βρέμης
Γκλάντμπαχ 16:30 Άουγκσμπουργκ
Σάλκε 16:30 Βόλφσμπουργκ
Χόφενχαιμ 16:30 Στουτγκάρδη
Άιντραχτ Φρανκφούρτης 19:30 Λειψία
Χέρτα Βερολίνου 21:30 Μπορούσια Ντόρτμουντ
Κυριακή 22 Νοεμβρίου 2020
Φράιμπουργκ 16:30 Μάιντζ
Κολωνία 19:00 Ουνιόν Βερολίνου
Παρασκευή 27 Νοεμβρίου 2020
Βόλφσμπουργκ 21:30 Βέρντερ Βρέμης
Σάββατο 28 Νοεμβρίου 2020
Ουνιόν Βερολίνου 16:30 Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Στουτγκάρδη 16:30 Μπάγερν Μονάχου
Λειψία 16:30 Αρμίνια Μπίλεφελντ
Μπορούσια Ντόρτμουντ 16:30 Κολωνία
Άουγκσμπουργκ 16:30 Φράιμπουργκ
Γκλάντμπαχ 19:30 Σάλκε
Κυριακή 29 Νοεμβρίου 2020
Μπάγερ Λεβερκούζεν 16:30 Χέρτα Βερολίνου
Μάιντζ 19:00 Χόφενχαιμ
ΦΟΡΤΩΣΗ ΟΛΩΝ
Παρασκευή 4 Δεκεμβρίου 2020
Χέρτα Βερολίνου 21:30 Ουνιόν Βερολίνου
Σάββατο 5 Δεκεμβρίου 2020
Κολωνία 16:30 Βόλφσμπουργκ
Αρμίνια Μπίλεφελντ 16:30 Μάιντζ
Άιντραχτ Φρανκφούρτης 16:30 Μπορούσια Ντόρτμουντ
Φράιμπουργκ 16:30 Γκλάντμπαχ
Μπάγερν Μονάχου 19:30 Λειψία
Κυριακή 6 Δεκεμβρίου 2020
Βέρντερ Βρέμης 16:30 Στουτγκάρδη
Σάλκε 19:00 Μπάγερ Λεβερκούζεν
Δευτέρα 7 Δεκεμβρίου 2020
Χόφενχαιμ 21:30 Άουγκσμπουργκ
Παρασκευή 11 Δεκεμβρίου 2020
Βόλφσμπουργκ 21:30 Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Σάββατο 12 Δεκεμβρίου 2020
Λειψία 16:30 Βέρντερ Βρέμης
Μπορούσια Ντόρτμουντ 16:30 Στουτγκάρδη
Φράιμπουργκ 16:30 Αρμίνια Μπίλεφελντ
Μάιντζ 16:30 Κολωνία
Γκλάντμπαχ 16:30 Χέρτα Βερολίνου
Ουνιόν Βερολίνου 19:30 Μπάγερν Μονάχου
Κυριακή 13 Δεκεμβρίου 2020
Άουγκσμπουργκ 16:30 Σάλκε
Μπάγερ Λεβερκούζεν 19:00 Χόφενχαιμ
Τρίτη 15 Δεκεμβρίου 2020
Άιντραχτ Φρανκφούρτης 19:30 Γκλάντμπαχ
Στουτγκάρδη 21:30 Ουνιόν Βερολίνου
Χέρτα Βερολίνου 21:30 Μάιντζ
Βέρντερ Βρέμης 21:30 Μπορούσια Ντόρτμουντ