ΗΠΑ: Μέιτζορ Λιγκ Σόκερ
Βαθμολογία διοργάνωσηςMLS - Eastern Conference | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ | ||||||||||
Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | Δ | Φ | |
Western Conference | ||||||||||
1 | Μινεσότα | 4 | 10 | 3 | 1 | 0 | 8:4 | 4 | ΝΝΙΝ | |
2 | Λος Άντζελες Γκάλαξι | 5 | 9 | 2 | 3 | 0 | 12:9 | 3 | ΝΙΙΝΙ | |
3 | Βανκούβερ Ουάιτκαπς | 4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 7:4 | 3 | ΗΝΝΙ | |
4 | Πόρτλαντ | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 9:8 | 1 | ΗΗΝΙΝ | |
5 | Ρίαλ σολτ Λέικ | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 7:6 | 1 | ΝΗΝΙΗ | |
6 | Λος Άντζελες | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 7:6 | 1 | ΝΗΙΗΝ | |
7 | Χιούστον | 4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | ΝΝΗΙ | |
8 | Σαιντ Λούις Σίτυ | 5 | 7 | 1 | 4 | 0 | 10:8 | 2 | ΙΙΙΝΙ | |
9 | Κάνσας | 5 | 6 | 1 | 3 | 1 | 6:6 | 0 | ΗΝΙΙΙ | |
10 | Κολοράντο Ράπιντς | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 5:8 | -3 | ΗΙΝΙΗ | |
11 | Ντάλας | 4 | 3 | 1 | 0 | 3 | 5:8 | -3 | ΗΗΗΝ | |
12 | Σαν Χοσέ | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 6:11 | -5 | ΝΗΗΗΗ | |
13 | Austin FC | 5 | 3 | 0 | 3 | 2 | 5:8 | -3 | ΗΙΙΙΗ | |
14 | Σιάτλ | 4 | 2 | 0 | 2 | 2 | 4:6 | -2 | ΗΙΙΗ |
ΠΡΩΤΟΙ ΣΚΟΡΕΡ | |||||
---|---|---|---|---|---|
Α/Α | ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ ΠΕΝΑΛΤΙ | |
1 | D. Joveljić | Λος Άντζελες Γκάλαξι | 5 | 0 | |
2 | L. Morgan | Νέα Υόρκη | 5 | 0 | |
3 | C. Benteke | Ουάσινγκτον | 4 | 0 | |
4 | G. Giakoumakis | Ατλάντα Γιουνάιτεντ | 4 | 1 | |
5 | L. Suárez | Ίντερ Μαϊάμι | 4 | 0 | |
6 | Antony | Πόρτλαντ | 3 | 0 | |
7 | M. Cóccaro | Μόντρεαλ Ίμπακτ | 3 | 2 | |
8 | C. Hernández | Κολόμπους | 3 | 0 | |
9 | L. Messi | Ίντερ Μαϊάμι | 3 | 0 | |
10 | L. Acosta | Σινσινάτι | 2 | 0 | |
11 | S. Adeniran | Σαιντ Λούις Σίτυ | 2 | 0 | |
12 | I. Aliyu | Χιούστον | 2 | 0 | |
13 | C. Arango | Ρίαλ σολτ Λέικ | 2 | 0 | |
14 | D. Bouanga | Λος Άντζελες | 2 | 1 | |
15 | T. Bunbury | Νάσβιλ | 2 | 2 |
ΑΣΣΙΣΤ | |||||
---|---|---|---|---|---|
Α/Α | ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΑΣΣΙΣΤ | ||
1 | D. Vanzeir | Νέα Υόρκη | 5 | ||
2 | M. Delgado | Λος Άντζελες Γκάλαξι | 3 | ||
3 | L. Suárez | Ίντερ Μαϊάμι | 3 | ||
4 | L. Acosta | Σινσινάτι | 2 | ||
5 | J. Aude | Λος Άντζελες Γκάλαξι | 2 | ||
6 | F. Barajas | Ρίαλ σολτ Λέικ | 2 | ||
7 | D. Bouanga | Λος Άντζελες | 2 | ||
8 | A. Gómez | Ρίαλ σολτ Λέικ | 2 | ||
9 | J. Gressel | Ίντερ Μαϊάμι | 2 | ||
10 | F. Herbers | Σικάγο | 2 | ||
11 | A. Herrera | Ουάσινγκτον | 2 | ||
12 | B. Lennon | Ατλάντα Γιουνάιτεντ | 2 | ||
13 | Josef Martínez | Μόντρεαλ Ίμπακτ | 2 | ||
14 | S. Moreno | Πόρτλαντ | 2 | ||
15 | J. Mosquera | Πόρτλαντ | 2 |
ΚΑΡΤΕΣ | |||||
---|---|---|---|---|---|
Α/Α | ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΚΟΚΚΙΝΕΣ | ΚΙΤΡΙΝΕΣ | |
1 | M. Cáceres | Λος Άντζελες Γκάλαξι | 1 | 2 | |
2 | J. Atencio | Σιάτλ | 1 | 2 | |
3 | Pedro Santos | Ουάσινγκτον | 1 | 2 | |
4 | G. Vrioni | Νιού Ίνγκλαντ | 1 | 2 | |
5 | J. Sands | Νέα Υόρκη Σίτι | 1 | 2 | |
6 | M. Delgado | Λος Άντζελες Γκάλαξι | 1 | 2 | |
7 | W. Cartagena | Ορλάντο Σίτι | 1 | 1 | |
8 | R. Edwards | Μόντρεαλ Ίμπακτ | 1 | 1 | |
9 | J. Rosales | Μινεσότα | 1 | 1 | |
10 | D. Edelman | Νέα Υόρκη | 1 | 1 | |
11 | B. Ojeda | Ρίαλ σολτ Λέικ | 1 | 1 | |
12 | K. Parks | Νέα Υόρκη Σίτι | 1 | 1 | |
13 | E. Atuesta | Λος Άντζελες | 0 | 4 | |
14 | D. Jones | Κολόμπους | 1 | 0 | |
15 | J. Willis | Νάσβιλ | 1 | 0 |
ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ | ||||
---|---|---|---|---|
Regular Season, Group Stage | ||||
Σάββατο 1 Απριλίου 2023 | ||||
Τορόντο | 2 - 2 | Σάρλοτ | ||
Κολόμπους | 4 - 0 | Ρίαλ σολτ Λέικ | ||
Λος Άντζελες Γκάλαξι | 1 - 2 | Σιάτλ | ||
Νιού Ίνγκλαντ | 1 - 1 | Νέα Υόρκη Σίτι | ||
Φιλαδέλφια Γιούνιον | 0 - 0 | Κάνσας | ||
Ορλάντο Σίτι | 0 - 2 | Νάσβιλ | ||
Σινσινάτι | 1 - 0 | Ίντερ Μαϊάμι | ||
Ατλάντα Γιουνάιτεντ | 1 - 0 | Νέα Υόρκη | ||
Κυριακή 2 Απριλίου 2023 | ||||
Σαιντ Λούις Σίτυ | 0 - 1 | Μινεσότα | ||
Ντάλας | 1 - 1 | Πόρτλαντ | ||
Σικάγο | 0 - 0 | Ουάσινγκτον | ||
Κολοράντο Ράπιντς | 0 - 0 | Λος Άντζελες | ||
Βανκούβερ Ουάιτκαπς | 5 - 0 | Μόντρεαλ Ίμπακτ | ||
Σαν Χοσέ | 2 - 1 | Χιούστον | ||
Σάββατο 8 Απριλίου 2023 | ||||
Νέα Υόρκη Σίτι | 1 - 1 | Ατλάντα Γιουνάιτεντ | ||
Νέα Υόρκη | 1 - 1 | Σαν Χοσέ | ||
Νιού Ίνγκλαντ | 4 - 0 | Μόντρεαλ Ίμπακτ | ||
Ουάσινγκτον | 0 - 2 | Κολόμπους | ||
Ίντερ Μαϊάμι | 0 - 1 | Ντάλας | ||
Λος Άντζελες | 3 - 0 | Austin FC | ||
Σινσινάτι | 1 - 0 | Φιλαδέλφια Γιούνιον | ||
Κυριακή 9 Απριλίου 2023 | ||||
Νάσβιλ | 0 - 0 | Τορόντο | ||
Χιούστον | 3 - 0 | Λος Άντζελες Γκάλαξι | ||
Κάνσας | 0 - 1 | Κολοράντο Ράπιντς | ||
Σικάγο | 2 - 1 | Μινεσότα | ||
Ρίαλ σολτ Λέικ | 3 - 1 | Σάρλοτ | ||
Σιάτλ | 3 - 0 | Σαιντ Λούις Σίτυ | ||
Βανκούβερ Ουάιτκαπς | 1 - 0 | Πόρτλαντ | ||
Σάββατο 15 Απριλίου 2023 | ||||
Τορόντο | 2 - 2 | Ατλάντα Γιουνάιτεντ | ||
Μόντρεαλ Ίμπακτ | 0 - 1 | Ουάσινγκτον | ||
Κολόμπους | 1 - 1 | Νιού Ίνγκλαντ | ||
Νέα Υόρκη Σίτι | 2 - 1 | Νάσβιλ | ||
Νέα Υόρκη | 1 - 1 | Χιούστον | ||
Σάρλοτ | 2 - 2 | Κολοράντο Ράπιντς | ||
Κυριακή 16 Απριλίου 2023 | ||||
Σαιντ Λούις Σίτυ | 5 - 1 | Σινσινάτι | ||
Austin FC | 0 - 0 | Βανκούβερ Ουάιτκαπς | ||
Μινεσότα | 1 - 2 | Ορλάντο Σίτι | ||
Ντάλας | 2 - 1 | Ρίαλ σολτ Λέικ | ||
Σικάγο | 2 - 2 | Φιλαδέλφια Γιούνιον | ||
Πόρτλαντ | 4 - 1 | Σιάτλ | ||
Σαν Χοσέ | 3 - 0 | Κάνσας | ||
Λος Άντζελες Γκάλαξι | 2 - 3 | Λος Άντζελες | ||
Σάββατο 22 Απριλίου 2023 | ||||
Νιού Ίνγκλαντ | 2 - 1 | Κάνσας | ||
Φιλαδέλφια Γιούνιον | 4 - 2 | Τορόντο | ||
Νέα Υόρκη Σίτι | 3 - 1 | Ντάλας | ||
Μόντρεαλ Ίμπακτ | 2 - 0 | Νέα Υόρκη | ||
Σάρλοτ | 1 - 0 | Κολόμπους | ||
Σινσινάτι | 2 - 1 | Πόρτλαντ | ||
Ορλάντο Σίτι | 1 - 3 | Ουάσινγκτον | ||
Κυριακή 23 Απριλίου 2023 | ||||
Νάσβιλ | 1 - 1 | Λος Άντζελες | ||
Χιούστον | 1 - 0 | Ίντερ Μαϊάμι | ||
Κολοράντο Ράπιντς | 1 - 1 | Σαιντ Λούις Σίτυ | ||
Ρίαλ σολτ Λέικ | 3 - 1 | Σαν Χοσέ | ||
Σιάτλ | 1 - 0 | Μινεσότα | ||
Λος Άντζελες Γκάλαξι | 2 - 0 | Austin FC | ||
Ατλάντα Γιουνάιτεντ | 2 - 1 | Σικάγο | ||
Σάββατο 29 Απριλίου 2023 | ||||
Νάσβιλ | 3 - 1 | Ατλάντα Γιουνάιτεντ | ||
Ορλάντο Σίτι | 2 - 0 | Λος Άντζελες Γκάλαξι | ||
Νιού Ίνγκλαντ | 1 - 1 | Σινσινάτι | ||
Κολόμπους | 1 - 2 | Ίντερ Μαϊάμι | ||
Τορόντο | 1 - 0 | Νέα Υόρκη Σίτι | ||
Ουάσινγκτον | 3 - 0 | Σάρλοτ | ||
Κυριακή 30 Απριλίου 2023 | ||||
Κάνσας | 0 - 2 | Μόντρεαλ Ίμπακτ | ||
Σικάγο | 1 - 1 | Νέα Υόρκη | ||
Σαιντ Λούις Σίτυ | 1 - 2 | Πόρτλαντ | ||
Austin FC | 2 - 2 | Σαν Χοσέ | ||
Ρίαλ σολτ Λέικ | 0 - 0 | Σιάτλ | ||
Βανκούβερ Ουάιτκαπς | 0 - 0 | Κολοράντο Ράπιντς | ||
Δευτέρα 1 Μαΐου 2023 | ||||
Μινεσότα | 0 - 0 | Ντάλας | ||
Σάββατο 6 Μαΐου 2023 | ||||
Νέα Υόρκη | 0 - 1 | Φιλαδέλφια Γιούνιον | ||
Σαν Χοσέ | 2 - 1 | Λος Άντζελες | ||
Τορόντο | 0 - 2 | Νιού Ίνγκλαντ | ||
Μόντρεαλ Ίμπακτ | 2 - 0 | Ορλάντο Σίτι | ||
Σάρλοτ | 3 - 2 | Νέα Υόρκη Σίτι | ||
Ίντερ Μαϊάμι | 2 - 1 | Ατλάντα Γιουνάιτεντ | ||
Σινσινάτι | 2 - 1 | Ουάσινγκτον | ||
Κυριακή 7 Μαΐου 2023 | ||||
Νάσβιλ | 3 - 0 | Σικάγο | ||
Χιούστον | 0 - 0 | Ρίαλ σολτ Λέικ | ||
Βανκούβερ Ουάιτκαπς | 3 - 2 | Μινεσότα | ||
Πόρτλαντ | 2 - 2 | Austin FC | ||
Λος Άντζελες Γκάλαξι | 1 - 3 | Κολοράντο Ράπιντς | ||
Σιάτλ | 1 - 2 | Κάνσας | ||
Σάββατο 13 Μαΐου 2023 | ||||
Σικάγο | 1 - 0 | Σαιντ Λούις Σίτυ | ||
Μόντρεαλ Ίμπακτ | 2 - 0 | Τορόντο | ||
Ουάσινγκτον | 1 - 1 | Νάσβιλ | ||
Κολόμπους | 2 - 2 | Ορλάντο Σίτι | ||
Νέα Υόρκη | 1 - 0 | Νέα Υόρκη Σίτι | ||
Ατλάντα Γιουνάιτεντ | 1 - 3 | Σάρλοτ | ||
Ίντερ Μαϊάμι | 2 - 1 | Νιού Ίνγκλαντ | ||
Κυριακή 14 Μαΐου 2023 | ||||
Austin FC | 0 - 1 | Ντάλας | ||
Χιούστον | 0 - 1 | Σιάτλ | ||
Κάνσας | 3 - 0 | Μινεσότα | ||
Κολοράντο Ράπιντς | 1 - 2 | Φιλαδέλφια Γιούνιον | ||
Ρίαλ σολτ Λέικ | 0 - 3 | Λος Άντζελες | ||
Πόρτλαντ | 3 - 1 | Βανκούβερ Ουάιτκαπς | ||
Δευτέρα 15 Μαΐου 2023 | ||||
Λος Άντζελες Γκάλαξι | 2 - 1 | Σαν Χοσέ | ||
Τετάρτη 17 Μαΐου 2023 | ||||
Φιλαδέλφια Γιούνιον | 0 - 0 | Ουάσινγκτον | ||
Τορόντο | 0 - 0 | Νέα Υόρκη | ||
Κολόμπους | 2 - 0 | Λος Άντζελες Γκάλαξι | ||
Σάρλοτ | 2 - 1 | Σικάγο | ||
Ατλάντα Γιουνάιτεντ | 4 - 0 | Κολοράντο Ράπιντς | ||
Σινσινάτι | 3 - 0 | Μόντρεαλ Ίμπακτ | ||
Ορλάντο Σίτι | 1 - 1 | Νέα Υόρκη Σίτι | ||
Πέμπτη 18 Μαΐου 2023 | ||||
Νάσβιλ | 2 - 1 | Ίντερ Μαϊάμι | ||
Ντάλας | 2 - 1 | Βανκούβερ Ουάιτκαπς | ||
Μινεσότα | 1 - 0 | Χιούστον | ||
Ρίαλ σολτ Λέικ | 0 - 0 | Πόρτλαντ | ||
Σιάτλ | 1 - 2 | Austin FC | ||
Λος Άντζελες | 1 - 1 | Κάνσας | ||
Σάββατο 20 Μαΐου 2023 | ||||
Σινσινάτι | 3 - 2 | Κολόμπους | ||
Ίντερ Μαϊάμι | 1 - 3 | Ορλάντο Σίτι | ||
Σάρλοτ | 1 - 2 | Νάσβιλ | ||
Νέα Υόρκη | 2 - 1 | Μόντρεαλ Ίμπακτ | ||
Φιλαδέλφια Γιούνιον | 3 - 0 | Νιού Ίνγκλαντ | ||
Ουάσινγκτον | 3 - 0 | Λος Άντζελες Γκάλαξι | ||
Κυριακή 21 Μαΐου 2023 | ||||
Ντάλας | 1 - 1 | Χιούστον | ||
Σικάγο | 3 - 3 | Ατλάντα Γιουνάιτεντ | ||
Austin FC | 1 - 0 | Τορόντο | ||
Σαιντ Λούις Σίτυ | 4 - 0 | Κάνσας | ||
Κολοράντο Ράπιντς | 2 - 3 | Ρίαλ σολτ Λέικ | ||
Βανκούβερ Ουάιτκαπς | 2 - 0 | Σιάτλ | ||
Πόρτλαντ | 0 - 1 | Μινεσότα | ||
Λος Άντζελες | 2 - 1 | Σαν Χοσέ | ||
Σάββατο 27 Μαΐου 2023 | ||||
Ορλάντο Σίτι | 1 - 1 | Ατλάντα Γιουνάιτεντ | ||
Νέα Υόρκη Σίτι | 1 - 3 | Φιλαδέλφια Γιούνιον | ||
Νιού Ίνγκλαντ | 3 - 3 | Σικάγο | ||
Τορόντο | 2 - 1 | Ουάσινγκτον | ||
Μόντρεαλ Ίμπακτ | 1 - 0 | Ίντερ Μαϊάμι | ||
Κυριακή 28 Μαΐου 2023 | ||||
Χιούστον | 2 - 1 | Austin FC | ||
Μινεσότα | 1 - 1 | Ρίαλ σολτ Λέικ | ||
Σαιντ Λούις Σίτυ | 3 - 1 | Βανκούβερ Ουάιτκαπς | ||
Κολοράντο Ράπιντς | 0 - 1 | Σινσινάτι | ||
Λος Άντζελες Γκάλαξι | 0 - 1 | Σάρλοτ | ||
Σιάτλ | 1 - 0 | Νέα Υόρκη | ||
Σαν Χοσέ | 1 - 1 | Ντάλας | ||
Κάνσας | 4 - 1 | Πόρτλαντ | ||
Δευτέρα 29 Μαΐου 2023 | ||||
Νάσβιλ | 3 - 1 | Κολόμπους | ||
Τετάρτη 31 Μαΐου 2023 | ||||
Ατλάντα Γιουνάιτεντ | 3 - 3 | Νιού Ίνγκλαντ | ||
Ίντερ Μαϊάμι | 0 - 1 | Νέα Υόρκη | ||
Ουάσινγκτον | 2 - 2 | Μόντρεαλ Ίμπακτ | ||
Κολόμπους | 3 - 2 | Κολοράντο Ράπιντς | ||
Τορόντο | 0 - 0 | Σικάγο | ||
Νέα Υόρκη Σίτι | 1 - 3 | Σινσινάτι | ||
Φιλαδέλφια Γιούνιον | 1 - 0 | Σάρλοτ | ||
Πέμπτη 1 Ιουνίου 2023 | ||||
Κάνσας | 2 - 1 | Ντάλας | ||
Austin FC | 2 - 1 | Μινεσότα | ||
Ρίαλ σολτ Λέικ | 2 - 3 | Λος Άντζελες Γκάλαξι | ||
Σιάτλ | 0 - 1 | Σαν Χοσέ | ||
Βανκούβερ Ουάιτκαπς | 6 - 2 | Χιούστον | ||
Σάββατο 3 Ιουνίου 2023 | ||||
Νέα Υόρκη Σίτι | 0 - 0 | Νιού Ίνγκλαντ | ||
Σιάτλ | 0 - 0 | Πόρτλαντ | ||
Φιλαδέλφια Γιούνιον | 3 - 0 | Μόντρεαλ Ίμπακτ | ||
Νέα Υόρκη | 0 - 3 | Ορλάντο Σίτι | ||
Κολόμπους | 4 - 2 | Σάρλοτ | ||
Σινσινάτι | 1 - 0 | Σικάγο | ||
Ίντερ Μαϊάμι | 1 - 2 | Ουάσινγκτον | ||
Κυριακή 4 Ιουνίου 2023 | ||||
Austin FC | 1 - 2 | Ρίαλ σολτ Λέικ | ||
Σαιντ Λούις Σίτυ | 3 - 0 | Χιούστον | ||
Ντάλας | 1 - 2 | Νάσβιλ | ||
Μινεσότα | 1 - 1 | Τορόντο | ||
Κολοράντο Ράπιντς | 0 - 0 | Σαν Χοσέ | ||
Βανκούβερ Ουάιτκαπς | 1 - 1 | Κάνσας | ||
Πέμπτη 8 Ιουνίου 2023 | ||||
Ντάλας | 2 - 0 | Σαιντ Λούις Σίτυ | ||
Λος Άντζελες | 0 - 0 | Ατλάντα Γιουνάιτεντ | ||
Σάββατο 10 Ιουνίου 2023 | ||||
Ατλάντα Γιουνάιτεντ | 3 - 1 | Ουάσινγκτον | ||
Σάρλοτ | 3 - 3 | Σιάτλ | ||
Τορόντο | 1 - 1 | Νάσβιλ | ||
Μόντρεαλ Ίμπακτ | 4 - 0 | Μινεσότα | ||
Νιού Ίνγκλαντ | 3 - 1 | Ίντερ Μαϊάμι | ||
Ορλάντο Σίτι | 2 - 0 | Κολοράντο Ράπιντς | ||
Κυριακή 11 Ιουνίου 2023 | ||||
Σικάγο | 1 - 2 | Κολόμπους | ||
Κάνσας | 4 - 1 | Austin FC | ||
Χιούστον | 4 - 0 | Λος Άντζελες | ||
Ρίαλ σολτ Λέικ | 0 - 0 | Νέα Υόρκη Σίτι | ||
Σαν Χοσέ | 2 - 1 | Φιλαδέλφια Γιούνιον | ||
Βανκούβερ Ουάιτκαπς | 1 - 1 | Σινσινάτι | ||
Σαιντ Λούις Σίτυ | 1 - 1 | Λος Άντζελες Γκάλαξι | ||
Δευτέρα 12 Ιουνίου 2023 | ||||
Πόρτλαντ | 1 - 0 | Ντάλας | ||
Πέμπτη 15 Ιουνίου 2023 | ||||
Λος Άντζελες | 0 - 1 | Χιούστον | ||
Σάββατο 17 Ιουνίου 2023 | ||||
Νέα Υόρκη Σίτι | 1 - 1 | Κολόμπους | ||
Νιού Ίνγκλαντ | 3 - 1 | Ορλάντο Σίτι | ||
Ουάσινγκτον | 1 - 2 | Ρίαλ σολτ Λέικ | ||
Κυριακή 18 Ιουνίου 2023 | ||||
Κάνσας | 1 - 2 | Λος Άντζελες | ||
Νάσβιλ | 3 - 1 | Σαιντ Λούις Σίτυ | ||
Σαν Χοσέ | 0 - 0 | Πόρτλαντ | ||
Τετάρτη 21 Ιουνίου 2023 | ||||
Νέα Υόρκη | 2 - 2 | Σάρλοτ | ||
Μόντρεαλ Ίμπακτ | 1 - 0 | Νάσβιλ | ||
Ατλάντα Γιουνάιτεντ | 2 - 2 | Νέα Υόρκη Σίτι | ||
Σινσινάτι | 3 - 0 | Τορόντο | ||
Ορλάντο Σίτι | 2 - 2 | Φιλαδέλφια Γιούνιον | ||
Πέμπτη 22 Ιουνίου 2023 | ||||
Σαιντ Λούις Σίτυ | 1 - 3 | Ρίαλ σολτ Λέικ | ||
Χιούστον | 4 - 1 | Σαν Χοσέ | ||
Austin FC | 3 - 0 | Ντάλας | ||
Λος Άντζελες | 1 - 0 | Σιάτλ | ||
Λος Άντζελες Γκάλαξι | 2 - 2 | Κάνσας | ||
Πόρτλαντ | 1 - 2 | Σικάγο | ||
Σάββατο 24 Ιουνίου 2023 | ||||
Νιού Ίνγκλαντ | 2 - 1 | Τορόντο | ||
Νέα Υόρκη | 4 - 0 | Ατλάντα Γιουνάιτεντ | ||
Φιλαδέλφια Γιούνιον | 4 - 1 | Ίντερ Μαϊάμι | ||
Ουάσινγκτον | 3 - 0 | Σινσινάτι | ||
Κολόμπους | 2 - 0 | Νάσβιλ | ||
Σάρλοτ | 0 - 0 | Μόντρεαλ Ίμπακτ | ||
Κυριακή 25 Ιουνίου 2023 | ||||
Κάνσας | 0 - 1 | Σικάγο | ||
Κολοράντο Ράπιντς | 0 - 0 | Λος Άντζελες Γκάλαξι | ||
Ρίαλ σολτ Λέικ | 2 - 2 | Μινεσότα | ||
Austin FC | 3 - 0 | Χιούστον | ||
Λος Άντζελες | 2 - 3 | Βανκούβερ Ουάιτκαπς | ||
Σαν Χοσέ | 1 - 2 | Σαιντ Λούις Σίτυ | ||
Σιάτλ | 0 - 0 | Ορλάντο Σίτι | ||
Πόρτλαντ | 1 - 1 | Νέα Υόρκη Σίτι | ||
Σάββατο 1 Ιουλίου 2023 | ||||
Ορλάντο Σίτι | 3 - 1 | Σικάγο | ||
Μόντρεαλ Ίμπακτ | 0 - 1 | Νέα Υόρκη Σίτι | ||
Τορόντο | 0 - 1 | Ρίαλ σολτ Λέικ | ||
Κολόμπους | 2 - 1 | Νέα Υόρκη | ||
Σινσινάτι | 2 - 2 | Νιού Ίνγκλαντ | ||
Ίντερ Μαϊάμι | 1 - 1 | Austin FC | ||
Κυριακή 2 Ιουλίου 2023 | ||||
Σαιντ Λούις Σίτυ | 2 - 0 | Κολοράντο Ράπιντς | ||
Νάσβιλ | 2 - 0 | Ουάσινγκτον | ||
Ντάλας | 2 - 0 | Λος Άντζελες | ||
Μινεσότα | 4 - 1 | Πόρτλαντ | ||
Κάνσας | 3 - 0 | Βανκούβερ Ουάιτκαπς | ||
Σιάτλ | 1 - 0 | Χιούστον | ||
Σαν Χοσέ | 2 - 2 | Λος Άντζελες Γκάλαξι | ||
Ατλάντα Γιουνάιτεντ | 2 - 0 | Φιλαδέλφια Γιούνιον | ||
Τρίτη 4 Ιουλίου 2023 | ||||
Ορλάντο Σίτι | 4 - 0 | Τορόντο | ||
Ίντερ Μαϊάμι | 2 - 2 | Κολόμπους | ||
Τετάρτη 5 Ιουλίου 2023 | ||||
Ντάλας | 0 - 1 | Ουάσινγκτον | ||
Λος Άντζελες Γκάλαξι | 2 - 1 | Λος Άντζελες | ||
Νέα Υόρκη Σίτι | 1 - 1 | Σάρλοτ | ||
Σάββατο 8 Ιουλίου 2023 | ||||
Νέα Υόρκη | 2 - 1 | Νιού Ίνγκλαντ | ||
Ουάσινγκτον | 2 - 2 | Ίντερ Μαϊάμι | ||
Κολόμπους | 1 - 1 | Νέα Υόρκη Σίτι | ||
Μόντρεαλ Ίμπακτ | 0 - 1 | Ατλάντα Γιουνάιτεντ | ||
Τορόντο | 0 - 1 | Σαιντ Λούις Σίτυ | ||
Σάρλοτ | 2 - 2 | Σινσινάτι | ||
Κυριακή 9 Ιουλίου 2023 | ||||
Σικάγο | 1 - 0 | Νάσβιλ | ||
Χιούστον | 2 - 2 | Κάνσας | ||
Μινεσότα | 1 - 4 | Austin FC | ||
Ρίαλ σολτ Λέικ | 4 - 0 | Ορλάντο Σίτι | ||
Κολοράντο Ράπιντς | 2 - 1 | Ντάλας | ||
Βανκούβερ Ουάιτκαπς | 2 - 3 | Σιάτλ | ||
Λος Άντζελες Γκάλαξι | 3 - 1 | Φιλαδέλφια Γιούνιον | ||
Λος Άντζελες | 1 - 1 | Σαν Χοσέ | ||
Τετάρτη 12 Ιουλίου 2023 | ||||
Νέα Υόρκη | 1 - 2 | Σινσινάτι | ||
Νιού Ίνγκλαντ | 2 - 1 | Ατλάντα Γιουνάιτεντ | ||
Πέμπτη 13 Ιουλίου 2023 | ||||
Σικάγο | 3 - 0 | Μόντρεαλ Ίμπακτ | ||
Χιούστον | 0 - 3 | Μινεσότα | ||
Κάνσας | 2 - 2 | Ρίαλ σολτ Λέικ | ||
Νάσβιλ | 0 - 2 | Φιλαδέλφια Γιούνιον | ||
Κολοράντο Ράπιντς | 0 - 0 | Πόρτλαντ | ||
Βανκούβερ Ουάιτκαπς | 2 - 1 | Austin FC | ||
Σαν Χοσέ | 2 - 0 | Σιάτλ | ||
Λος Άντζελες | 3 - 0 | Σαιντ Λούις Σίτυ | ||
Σάββατο 15 Ιουλίου 2023 | ||||
Ατλάντα Γιουνάιτεντ | 1 - 2 | Ορλάντο Σίτι | ||
Σινσινάτι | 3 - 1 | Νάσβιλ | ||
Φιλαδέλφια Γιούνιον | 2 - 1 | Νέα Υόρκη Σίτι | ||
Νιού Ίνγκλαντ | 4 - 0 | Ουάσινγκτον | ||
Μόντρεαλ Ίμπακτ | 2 - 0 | Σάρλοτ | ||
Κυριακή 16 Ιουλίου 2023 | ||||
Σικάγο | 1 - 0 | Τορόντο | ||
Μινεσότα | 1 - 1 | Λος Άντζελες | ||
Σαιντ Λούις Σίτυ | 3 - 0 | Ίντερ Μαϊάμι | ||
Austin FC | 2 - 1 | Κάνσας | ||
Ρίαλ σολτ Λέικ | 3 - 1 | Νέα Υόρκη | ||
Κολοράντο Ράπιντς | 0 - 0 | Χιούστον | ||
Βανκούβερ Ουάιτκαπς | 4 - 2 | Λος Άντζελες Γκάλαξι | ||
Σιάτλ | 1 - 1 | Ντάλας | ||
Πόρτλαντ | 3 - 2 | Κολόμπους | ||
Κυριακή 20 Αυγούστου 2023 | ||||
Νέα Υόρκη Σίτι | 0 - 2 | Μινεσότα | ||
Νέα Υόρκη | 1 - 0 | Ουάσινγκτον | ||
Τορόντο | 2 - 3 | Μόντρεαλ Ίμπακτ | ||
Κολόμπους | 3 - 0 | Σινσινάτι | ||
Δευτέρα 21 Αυγούστου 2023 | ||||
Χιούστον | 5 - 0 | Πόρτλαντ | ||
Σικάγο | 1 - 3 | Ορλάντο Σίτι | ||
Σαιντ Λούις Σίτυ | 6 - 3 | Austin FC | ||
Βανκούβερ Ουάιτκαπς | 0 - 1 | Σαν Χοσέ | ||
Σιάτλ | 0 - 2 | Ατλάντα Γιουνάιτεντ | ||
Πέμπτη 24 Αυγούστου 2023 | ||||
Λος Άντζελες | 4 - 0 | Κολοράντο Ράπιντς | ||
Σάββατο 26 Αυγούστου 2023 | ||||
Ατλάντα Γιουνάιτεντ | 4 - 0 | Νάσβιλ | ||
Σινσινάτι | 3 - 0 | Νέα Υόρκη Σίτι | ||
Ορλάντο Σίτι | 2 - 1 | Σαιντ Λούις Σίτυ | ||
Σάρλοτ | 2 - 1 | Λος Άντζελες | ||
Νέα Υόρκη | 0 - 2 | Ίντερ Μαϊάμι | ||
Μόντρεαλ Ίμπακτ | 1 - 0 | Νιού Ίνγκλαντ | ||
Ουάσινγκτον | 1 - 3 | Φιλαδέλφια Γιούνιον | ||
Κολόμπους | 2 - 0 | Τορόντο | ||
Κυριακή 27 Αυγούστου 2023 | ||||
Ντάλας | 1 - 0 | Austin FC | ||
Κάνσας | 3 - 0 | Σαν Χοσέ | ||
Ρίαλ σολτ Λέικ | 0 - 3 | Χιούστον | ||
Πόρτλαντ | 2 - 3 | Βανκούβερ Ουάιτκαπς | ||
Λος Άντζελες Γκάλαξι | 3 - 0 | Σικάγο | ||
Μινεσότα | 1 - 1 | Σιάτλ | ||
Τετάρτη 30 Αυγούστου 2023 | ||||
Νιού Ίνγκλαντ | 1 - 0 | Νέα Υόρκη | ||
Νέα Υόρκη Σίτι | 2 - 0 | Μόντρεαλ Ίμπακτ | ||
Τορόντο | 3 - 1 | Φιλαδέλφια Γιούνιον | ||
Σάρλοτ | 1 - 1 | Ορλάντο Σίτι | ||
Ίντερ Μαϊάμι | 0 - 0 | Νάσβιλ | ||
Ατλάντα Γιουνάιτεντ | 1 - 2 | Σινσινάτι | ||
Πέμπτη 31 Αυγούστου 2023 | ||||
Austin FC | 1 - 2 | Σιάτλ | ||
Σαιντ Λούις Σίτυ | 2 - 1 | Ντάλας | ||
Σικάγο | 0 - 1 | Βανκούβερ Ουάιτκαπς | ||
Χιούστον | 2 - 0 | Κολόμπους | ||
Μινεσότα | 3 - 0 | Κολοράντο Ράπιντς | ||
Πόρτλαντ | 2 - 1 | Ρίαλ σολτ Λέικ | ||
Σαν Χοσέ | 2 - 3 | Λος Άντζελες Γκάλαξι | ||
Σάββατο 2 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Νέα Υόρκη Σίτι | 1 - 1 | Βανκούβερ Ουάιτκαπς | ||
Νιού Ίνγκλαντ | 2 - 2 | Austin FC | ||
Ουάσινγκτον | 4 - 0 | Σικάγο | ||
Μόντρεαλ Ίμπακτ | 2 - 4 | Κολόμπους | ||
Σινσινάτι | 0 - 1 | Ορλάντο Σίτι | ||
Κυριακή 3 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Νάσβιλ | 1 - 1 | Σάρλοτ | ||
Κάνσας | 2 - 1 | Σαιντ Λούις Σίτυ | ||
Ντάλας | 2 - 2 | Ατλάντα Γιουνάιτεντ | ||
Ρίαλ σολτ Λέικ | 2 - 0 | Κολοράντο Ράπιντς | ||
Σαν Χοσέ | 1 - 1 | Μινεσότα | ||
Σιάτλ | 2 - 2 | Πόρτλαντ | ||
Λος Άντζελες Γκάλαξι | 0 - 0 | Χιούστον | ||
Φιλαδέλφια Γιούνιον | 4 - 1 | Νέα Υόρκη | ||
Δευτέρα 4 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Λος Άντζελες | 1 - 3 | Ίντερ Μαϊάμι | ||
Σάββατο 9 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Ίντερ Μαϊάμι | 3 - 2 | Κάνσας | ||
Ουάσινγκτον | 0 - 0 | Σαν Χοσέ | ||
Κυριακή 10 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Μινεσότα | 1 - 1 | Νιού Ίνγκλαντ | ||
Πόρτλαντ | 2 - 0 | Λος Άντζελες | ||
Δευτέρα 11 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Λος Άντζελες Γκάλαξι | 2 - 2 | Σαιντ Λούις Σίτυ | ||
Σάββατο 16 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Νέα Υόρκη Σίτι | 0 - 0 | Νέα Υόρκη | ||
Ατλάντα Γιουνάιτεντ | 5 - 2 | Ίντερ Μαϊάμι | ||
Ορλάντο Σίτι | 4 - 3 | Κολόμπους | ||
Σάρλοτ | 0 - 0 | Ουάσινγκτον | ||
Φιλαδέλφια Γιούνιον | 2 - 2 | Σινσινάτι | ||
Μόντρεαλ Ίμπακτ | 0 - 0 | Σικάγο | ||
Τορόντο | 1 - 2 | Βανκούβερ Ουάιτκαπς | ||
Κυριακή 17 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Ντάλας | 1 - 1 | Σιάτλ | ||
Χιούστον | 1 - 1 | Σαιντ Λούις Σίτυ | ||
Μινεσότα | 0 - 1 | Κάνσας | ||
Κολοράντο Ράπιντς | 2 - 1 | Νιού Ίνγκλαντ | ||
Σαν Χοσέ | 2 - 1 | Ρίαλ σολτ Λέικ | ||
Λος Άντζελες | 4 - 2 | Λος Άντζελες Γκάλαξι | ||
Δευτέρα 18 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Austin FC | 1 - 2 | Πόρτλαντ | ||
Τετάρτη 20 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Σάρλοτ | 2 - 2 | Φιλαδέλφια Γιούνιον | ||
Ίντερ Μαϊάμι | 4 - 0 | Τορόντο | ||
Νέα Υόρκη Σίτι | 2 - 0 | Ορλάντο Σίτι | ||
Νέα Υόρκη | 1 - 1 | Austin FC | ||
Μόντρεαλ Ίμπακτ | 1 - 1 | Σινσινάτι | ||
Ουάσινγκτον | 1 - 1 | Ατλάντα Γιουνάιτεντ | ||
Κολόμπους | 3 - 0 | Σικάγο | ||
Πέμπτη 21 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Κάνσας | 0 - 3 | Νάσβιλ | ||
Χιούστον | 4 - 1 | Βανκούβερ Ουάιτκαπς | ||
Σαιντ Λούις Σίτυ | 0 - 0 | Λος Άντζελες | ||
Κολοράντο Ράπιντς | 1 - 2 | Σιάτλ | ||
Ρίαλ σολτ Λέικ | 1 - 3 | Ντάλας | ||
Πόρτλαντ | 2 - 1 | Σαν Χοσέ | ||
Λος Άντζελες Γκάλαξι | 4 - 3 | Μινεσότα | ||
Σάββατο 23 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Φιλαδέλφια Γιούνιον | 0 - 0 | Λος Άντζελες | ||
Ουάσινγκτον | 3 - 5 | Νέα Υόρκη | ||
Σινσινάτι | 3 - 0 | Σάρλοτ | ||
Ατλάντα Γιουνάιτεντ | 4 - 1 | Μόντρεαλ Ίμπακτ | ||
Κυριακή 24 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Κάνσας | 2 - 1 | Χιούστον | ||
Ντάλας | 1 - 1 | Κολόμπους | ||
Σικάγο | 2 - 2 | Νιού Ίνγκλαντ | ||
Μινεσότα | 1 - 2 | Σαιντ Λούις Σίτυ | ||
Ρίαλ σολτ Λέικ | 2 - 1 | Βανκούβερ Ουάιτκαπς | ||
Σαν Χοσέ | 1 - 1 | Νάσβιλ | ||
Πόρτλαντ | 3 - 2 | Κολοράντο Ράπιντς | ||
Νέα Υόρκη Σίτι | 3 - 0 | Τορόντο | ||
Ορλάντο Σίτι | 1 - 1 | Ίντερ Μαϊάμι | ||
Δευτέρα 25 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Austin FC | 3 - 3 | Λος Άντζελες Γκάλαξι | ||
Τετάρτη 27 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Φιλαδέλφια Γιούνιον | 1 - 1 | Ντάλας | ||
Πέμπτη 28 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Κολοράντο Ράπιντς | 2 - 2 | Βανκούβερ Ουάιτκαπς | ||
Σάββατο 30 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Τορόντο | 2 - 3 | Σινσινάτι | ||
Κολόμπους | 1 - 1 | Φιλαδέλφια Γιούνιον | ||
Νέα Υόρκη | 0 - 1 | Σικάγο | ||
Νιού Ίνγκλαντ | 2 - 1 | Σάρλοτ | ||
Ορλάντο Σίτι | 3 - 0 | Μόντρεαλ Ίμπακτ | ||
Ίντερ Μαϊάμι | 1 - 1 | Νέα Υόρκη Σίτι | ||
Κυριακή 1 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Σαιντ Λούις Σίτυ | 4 - 1 | Κάνσας | ||
Νάσβιλ | 0 - 0 | Σιάτλ | ||
Μινεσότα | 1 - 1 | Σαν Χοσέ | ||
Χιούστον | 0 - 0 | Ντάλας | ||
Κολοράντο Ράπιντς | 1 - 0 | Austin FC | ||
Βανκούβερ Ουάιτκαπς | 2 - 2 | Ουάσινγκτον | ||
Λος Άντζελες Γκάλαξι | 3 - 3 | Πόρτλαντ | ||
Δευτέρα 2 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Λος Άντζελες | 0 - 1 | Ρίαλ σολτ Λέικ | ||
Τετάρτη 4 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Σινσινάτι | 1 - 2 | Νέα Υόρκη | ||
Σάρλοτ | 3 - 0 | Τορόντο | ||
Νιού Ίνγκλαντ | 1 - 2 | Κολόμπους | ||
Φιλαδέλφια Γιούνιον | 3 - 2 | Ατλάντα Γιουνάιτεντ | ||
Μόντρεαλ Ίμπακτ | 1 - 1 | Χιούστον | ||
Πέμπτη 5 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Σικάγο | 4 - 1 | Ίντερ Μαϊάμι | ||
Austin FC | 3 - 0 | Ουάσινγκτον | ||
Νάσβιλ | 0 - 1 | Ορλάντο Σίτι | ||
Λος Άντζελες | 5 - 1 | Μινεσότα | ||
Βανκούβερ Ουάιτκαπς | 3 - 0 | Σαιντ Λούις Σίτυ | ||
Σιάτλ | 2 - 1 | Λος Άντζελες Γκάλαξι | ||
Σάββατο 7 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Φιλαδέλφια Γιούνιον | 0 - 0 | Νάσβιλ | ||
Νέα Υόρκη | 3 - 0 | Τορόντο | ||
Μόντρεαλ Ίμπακτ | 4 - 1 | Πόρτλαντ | ||
Ουάσινγκτον | 2 - 0 | Νέα Υόρκη Σίτι | ||
Ατλάντα Γιουνάιτεντ | 1 - 1 | Κολόμπους | ||
Ορλάντο Σίτι | 3 - 2 | Νιού Ίνγκλαντ | ||
Ίντερ Μαϊάμι | 0 - 1 | Σινσινάτι | ||
Κυριακή 8 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Austin FC | 2 - 4 | Λος Άντζελες | ||
Ντάλας | 1 - 1 | Σαν Χοσέ | ||
Χιούστον | 5 - 1 | Κολοράντο Ράπιντς | ||
Σικάγο | 0 - 2 | Σάρλοτ | ||
Μινεσότα | 5 - 2 | Λος Άντζελες Γκάλαξι | ||
Ρίαλ σολτ Λέικ | 2 - 3 | Κάνσας | ||
Σιάτλ | 0 - 0 | Βανκούβερ Ουάιτκαπς | ||
Κυριακή 15 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Ντάλας | 1 - 1 | Κολοράντο Ράπιντς | ||
Νάσβιλ | 3 - 2 | Νιού Ίνγκλαντ | ||
Λος Άντζελες Γκάλαξι | 2 - 2 | Ρίαλ σολτ Λέικ | ||
Πέμπτη 19 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Ίντερ Μαϊάμι | 2 - 2 | Σάρλοτ | ||
Σάββατο 21 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Τορόντο | 0 - 2 | Ορλάντο Σίτι | ||
Κυριακή 22 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Βανκούβερ Ουάιτκαπς | 1 - 1 | Λος Άντζελες | ||
Κολοράντο Ράπιντς | 0 - 1 | Ρίαλ σολτ Λέικ | ||
Κάνσας | 3 - 1 | Μινεσότα | ||
Λος Άντζελες Γκάλαξι | 1 - 4 | Ντάλας | ||
Πόρτλαντ | 1 - 3 | Χιούστον | ||
Σαν Χοσέ | 1 - 1 | Austin FC | ||
Σαιντ Λούις Σίτυ | 0 - 2 | Σιάτλ | ||
Σάρλοτ | 1 - 0 | Ίντερ Μαϊάμι | ||
Νάσβιλ | 0 - 1 | Νέα Υόρκη | ||
Σινσινάτι | 2 - 2 | Ατλάντα Γιουνάιτεντ | ||
Νέα Υόρκη Σίτι | 1 - 0 | Σικάγο | ||
Νιού Ίνγκλαντ | 2 - 1 | Φιλαδέλφια Γιούνιον | ||
Κολόμπους | 2 - 1 | Μόντρεαλ Ίμπακτ | ||
Πέμπτη 22 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Ίντερ Μαϊάμι | 2 - 0 | Ρίαλ σολτ Λέικ | ||
Σάββατο 24 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Κολόμπους | 1 - 0 | Ατλάντα Γιουνάιτεντ | ||
Λος Άντζελες | 2 - 1 | Σιάτλ | ||
Κυριακή 25 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Σάρλοτ | 1 - 0 | Νέα Υόρκη Σίτι | ||
Ουάσινγκτον | 3 - 1 | Νιού Ίνγκλαντ | ||
Ορλάντο Σίτι | 0 - 0 | Μόντρεαλ Ίμπακτ | ||
Φιλαδέλφια Γιούνιον | 2 - 2 | Σικάγο | ||
Ντάλας | 2 - 1 | Σαν Χοσέ | ||
Χιούστον | 1 - 1 | Κάνσας | ||
Austin FC | 1 - 2 | Μινεσότα | ||
Σαιντ Λούις Σίτυ | 1 - 1 | Ρίαλ σολτ Λέικ | ||
Πόρτλαντ | 4 - 1 | Κολοράντο Ράπιντς | ||
Σινσινάτι | 0 - 0 | Τορόντο | ||
Νάσβιλ | 0 - 0 | Νέα Υόρκη | ||
Δευτέρα 26 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Λος Άντζελες Γκάλαξι | 1 - 1 | Ίντερ Μαϊάμι | ||
Σάββατο 2 Μαρτίου 2024 | ||||
Μινεσότα | 1 - 1 | Κολόμπους | ||
Ρίαλ σολτ Λέικ | 3 - 0 | Λος Άντζελες | ||
Ίντερ Μαϊάμι | 5 - 0 | Ορλάντο Σίτι | ||
Κυριακή 3 Μαρτίου 2024 | ||||
Βανκούβερ Ουάιτκαπς | 1 - 1 | Σάρλοτ | ||
Σικάγο | 1 - 2 | Σινσινάτι | ||
Χιούστον | 1 - 2 | Νέα Υόρκη | ||
Κάνσας | 1 - 1 | Φιλαδέλφια Γιούνιον | ||
Ντάλας | 1 - 2 | Μόντρεαλ Ίμπακτ | ||
Σαιντ Λούις Σίτυ | 2 - 0 | Νέα Υόρκη Σίτι | ||
Κολοράντο Ράπιντς | 1 - 1 | Νάσβιλ | ||
Σιάτλ | 0 - 0 | Austin FC | ||
Σαν Χοσέ | 1 - 3 | Λος Άντζελες Γκάλαξι | ||
Πόρτλαντ | 2 - 2 | Ουάσινγκτον | ||
Νιού Ίνγκλαντ | 0 - 1 | Τορόντο | ||
Σάββατο 9 Μαρτίου 2024 | ||||
Νέα Υόρκη Σίτι | 1 - 2 | Πόρτλαντ | ||
Τορόντο | 1 - 0 | Σάρλοτ | ||
Κυριακή 10 Μαρτίου 2024 | ||||
Κολόμπους | 2 - 1 | Σικάγο | ||
Φιλαδέλφια Γιούνιον | - | Σιάτλ | ||
Νέα Υόρκη | 2 - 1 | Ντάλας | ||
Ατλάντα Γιουνάιτεντ | 4 - 1 | Νιού Ίνγκλαντ | ||
Ορλάντο Σίτι | 2 - 3 | Μινεσότα | ||
Austin FC | 2 - 2 | Σαιντ Λούις Σίτυ | ||
Ρίαλ σολτ Λέικ | 1 - 2 | Κολοράντο Ράπιντς | ||
Σαν Χοσέ | 0 - 2 | Βανκούβερ Ουάιτκαπς | ||
Λος Άντζελες | 0 - 0 | Κάνσας | ||
Νάσβιλ | 2 - 2 | Λος Άντζελες Γκάλαξι | ||
Σινσινάτι | 0 - 0 | Ουάσινγκτον | ||
Ίντερ Μαϊάμι | 2 - 3 | Μόντρεαλ Ίμπακτ | ||
Σάββατο 16 Μαρτίου 2024 | ||||
Ουάσινγκτον | 1 - 3 | Ίντερ Μαϊάμι | ||
Σικάγο | 4 - 3 | Μόντρεαλ Ίμπακτ | ||
Σιάτλ | 1 - 1 | Κολοράντο Ράπιντς | ||
Νέα Υόρκη Σίτι | 2 - 1 | Τορόντο | ||
Κολόμπους | 3 - 0 | Νέα Υόρκη | ||
Κυριακή 17 Μαρτίου 2024 | ||||
Ντάλας | 1 - 3 | Βανκούβερ Ουάιτκαπς | ||
Κάνσας | 2 - 1 | Σαν Χοσέ | ||
Χιούστον | 1 - 0 | Πόρτλαντ | ||
Μινεσότα | 2 - 0 | Λος Άντζελες | ||
Austin FC | 2 - 2 | Φιλαδέλφια Γιούνιον | ||
Νάσβιλ | 2 - 1 | Σάρλοτ | ||
Λος Άντζελες Γκάλαξι | 3 - 3 | Σαιντ Λούις Σίτυ | ||
Νιού Ίνγκλαντ | 1 - 2 | Σινσινάτι | ||
Ατλάντα Γιουνάιτεντ | 2 - 0 | Ορλάντο Σίτι | ||
Σάββατο 23 Μαρτίου 2024 | ||||
Νέα Υόρκη | 4 - 0 | Ίντερ Μαϊάμι | ||
Νιού Ίνγκλαντ | 1 - 1 | Σικάγο | ||
Βανκούβερ Ουάιτκαπς | 1 - 2 | Ρίαλ σολτ Λέικ | ||
Τορόντο | 2 - 0 | Ατλάντα Γιουνάιτεντ | ||
Ορλάντο Σίτι | 2 - 0 | Austin FC | ||
Σινσινάτι | 1 - 0 | Νέα Υόρκη Σίτι | ||
Σάρλοτ | 2 - 0 | Κολόμπους | ||
Κυριακή 24 Μαρτίου 2024 | ||||
Σαιντ Λούις Σίτυ | 2 - 2 | Ουάσινγκτον | ||
Κάνσας | 2 - 3 | Λος Άντζελες Γκάλαξι | ||
Κολοράντο Ράπιντς | 0 - 1 | Χιούστον | ||
Πόρτλαντ | 1 - 3 | Φιλαδέλφια Γιούνιον | ||
Σαν Χοσέ | 3 - 2 | Σιάτλ | ||
Λος Άντζελες | 5 - 0 | Νάσβιλ | ||
MLS Cup - Play-In Round, Knock Out | ||||
Τετάρτη 25 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Νέα Υόρκη | 5 - 2 | Σάρλοτ | ||
Πέμπτη 26 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Κάνσας | 0 - 0 | Σαν Χοσέ | ||
MLS Cup - Round 1, Knock Out | ||||
Σάββατο 28 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Φιλαδέλφια Γιούνιον | 3 - 1 | Νιού Ίνγκλαντ | ||
Κυριακή 29 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Λος Άντζελες | 5 - 2 | Βανκούβερ Ουάιτκαπς | ||
Χιούστον | 2 - 1 | Ρίαλ σολτ Λέικ | ||
Δευτέρα 30 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Σινσινάτι | 3 - 0 | Νέα Υόρκη | ||
Σαιντ Λούις Σίτυ | 1 - 4 | Κάνσας | ||
Ορλάντο Σίτι | 1 - 0 | Νάσβιλ | ||
Τρίτη 31 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Σιάτλ | 2 - 0 | Ντάλας | ||
Τετάρτη 1 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Κολόμπους | 2 - 0 | Ατλάντα Γιουνάιτεντ | ||
Σάββατο 4 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Νέα Υόρκη | 1 - 1 | Σινσινάτι | ||
Κυριακή 5 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Ντάλας | 3 - 1 | Σιάτλ | ||
Κάνσας | 2 - 1 | Σαιντ Λούις Σίτυ | ||
Δευτέρα 6 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Βανκούβερ Ουάιτκαπς | 0 - 1 | Λος Άντζελες | ||
Τρίτη 7 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Ρίαλ σολτ Λέικ | 1 - 1 | Χιούστον | ||
Τετάρτη 8 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Ατλάντα Γιουνάιτεντ | 4 - 2 | Κολόμπους | ||
Νάσβιλ | 0 - 1 | Ορλάντο Σίτι | ||
Πέμπτη 9 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Νιού Ίνγκλαντ | 0 - 1 | Φιλαδέλφια Γιούνιον | ||
Παρασκευή 10 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Λος Άντζελες | - | Βανκούβερ Ουάιτκαπς | ||
Σάββατο 11 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Σιάτλ | 1 - 0 | Ντάλας | ||
Σινσινάτι | - | Νέα Υόρκη | ||
Σαιντ Λούις Σίτυ | - | Κάνσας | ||
Χιούστον | 1 - 1 | Ρίαλ σολτ Λέικ | ||
Κυριακή 12 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Φιλαδέλφια Γιούνιον | - | Νιού Ίνγκλαντ | ||
Ορλάντο Σίτι | - | Νάσβιλ | ||
Δευτέρα 13 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Κολόμπους | 4 - 2 | Ατλάντα Γιουνάιτεντ | ||
MLS Cup - Conference Semi-finals, Knock Out | ||||
Σάββατο 25 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Ορλάντο Σίτι | 0 - 2 | Κολόμπους | ||
Κυριακή 26 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Σινσινάτι | 1 - 0 | Φιλαδέλφια Γιούνιον | ||
Δευτέρα 27 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Χιούστον | 1 - 0 | Κάνσας | ||
Σιάτλ | 0 - 1 | Λος Άντζελες | ||
MLS Cup - Conference Finals, Knock Out | ||||
Σάββατο 2 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Σινσινάτι | 2 - 3 | Κολόμπους | ||
Κυριακή 3 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Λος Άντζελες | 2 - 0 | Χιούστον | ||
MLS Cup - Final, Knock Out | ||||
Σάββατο 9 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Κολόμπους | 2 - 1 | Λος Άντζελες |
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ | ||||
---|---|---|---|---|
Regular Season, Group Stage | ||||
Σάββατο 30 Μαρτίου 2024 | ||||
Φιλαδέλφια Γιούνιον | 20:00 | Μινεσότα | ||
Κολοράντο Ράπιντς | 22:00 | Λος Άντζελες | ||
Τορόντο | 01:30 | Κάνσας | ||
Ουάσινγκτον | 01:30 | Μόντρεαλ Ίμπακτ | ||
Ορλάντο Σίτι | 01:30 | Νέα Υόρκη | ||
Σάρλοτ | 01:30 | Σινσινάτι | ||
Ίντερ Μαϊάμι | 01:30 | Νέα Υόρκη Σίτι | ||
Κυριακή 31 Μαρτίου 2024 | ||||
Austin FC | 02:30 | Ντάλας | ||
Νάσβιλ | 02:30 | Κολόμπους | ||
Χιούστον | 02:30 | Σαν Χοσέ | ||
Ρίαλ σολτ Λέικ | 05:30 | Σαιντ Λούις Σίτυ | ||
Λος Άντζελες Γκάλαξι | 06:30 | Σιάτλ | ||
Βανκούβερ Ουάιτκαπς | 06:30 | Πόρτλαντ | ||
Ατλάντα Γιουνάιτεντ | 23:30 | Σικάγο | ||
Κυριακή 7 Απριλίου 2024 | ||||
Σινσινάτι | 03:30 | Νέα Υόρκη | ||
Λος Άντζελες | 03:30 | Λος Άντζελες Γκάλαξι | ||
Ίντερ Μαϊάμι | 03:30 | Κολοράντο Ράπιντς | ||
Βανκούβερ Ουάιτκαπς | 03:30 | Τορόντο | ||
Κολόμπους | 03:30 | Ουάσινγκτον | ||
Νιού Ίνγκλαντ | 03:30 | Σάρλοτ | ||
Νέα Υόρκη Σίτι | 03:30 | Ατλάντα Γιουνάιτεντ | ||
Μινεσότα | 04:30 | Ρίαλ σολτ Λέικ | ||
Σικάγο | 04:30 | Χιούστον | ||
Austin FC | 04:30 | Σαν Χοσέ | ||
Σαιντ Λούις Σίτυ | 04:30 | Ντάλας | ||
Νάσβιλ | 04:30 | Φιλαδέλφια Γιούνιον | ||
Σιάτλ | 06:30 | Μόντρεαλ Ίμπακτ | ||
Κάνσας | 21:30 | Πόρτλαντ | ||
Σάββατο 13 Απριλίου 2024 | ||||
Πόρτλαντ | 00:30 | Λος Άντζελες | ||
Κυριακή 14 Απριλίου 2024 | ||||
Νέα Υόρκη Σίτι | 03:30 | Νιού Ίνγκλαντ | ||
Νέα Υόρκη | 03:30 | Σικάγο | ||
Ουάσινγκτον | 03:30 | Ορλάντο Σίτι | ||
Μόντρεαλ Ίμπακτ | 03:30 | Σινσινάτι | ||
Σάρλοτ | 03:30 | Τορόντο | ||
Κάνσας | 04:30 | Ίντερ Μαϊάμι | ||
Ντάλας | 04:30 | Σιάτλ | ||
Μινεσότα | 04:30 | Χιούστον | ||
Ρίαλ σολτ Λέικ | 05:30 | Κολόμπους | ||
Σαν Χοσέ | 06:30 | Κολοράντο Ράπιντς | ||
Βανκούβερ Ουάιτκαπς | 06:30 | Λος Άντζελες Γκάλαξι | ||
Ατλάντα Γιουνάιτεντ | 22:30 | Φιλαδέλφια Γιούνιον | ||
Σαιντ Λούις Σίτυ | 00:30 | Austin FC | ||
Σάββατο 20 Απριλίου 2024 | ||||
Ίντερ Μαϊάμι | 02:30 | Νάσβιλ | ||
Ατλάντα Γιουνάιτεντ | 02:30 | Σινσινάτι | ||
Τορόντο | 02:30 | Νιού Ίνγκλαντ | ||
Μόντρεαλ Ίμπακτ | 02:30 | Ορλάντο Σίτι | ||
Κολόμπους | 02:30 | Πόρτλαντ | ||
Νέα Υόρκη Σίτι | 02:30 | Ουάσινγκτον | ||
Κυριακή 21 Απριλίου 2024 | ||||
Κάνσας | 03:30 | Σαιντ Λούις Σίτυ | ||
Χιούστον | 03:30 | Austin FC | ||
Σικάγο | 03:30 | Ρίαλ σολτ Λέικ | ||
Κολοράντο Ράπιντς | 04:30 | Ντάλας | ||
Σιάτλ | 05:30 | Βανκούβερ Ουάιτκαπς | ||
Λος Άντζελες | 05:30 | Νέα Υόρκη | ||
Σάρλοτ | 01:00 | Μινεσότα | ||
Δευτέρα 22 Απριλίου 2024 | ||||
Λος Άντζελες Γκάλαξι | 03:00 | Σαν Χοσέ | ||
Σάββατο 27 Απριλίου 2024 | ||||
Austin FC | 20:30 | Λος Άντζελες Γκάλαξι | ||
Σινσινάτι | 02:30 | Κολοράντο Ράπιντς | ||
Νέα Υόρκη | 02:30 | Βανκούβερ Ουάιτκαπς | ||
Φιλαδέλφια Γιούνιον | 02:30 | Ρίαλ σολτ Λέικ | ||
Νιού Ίνγκλαντ | 02:30 | Ίντερ Μαϊάμι | ||
Ορλάντο Σίτι | 02:30 | Τορόντο | ||
Νέα Υόρκη Σίτι | 02:30 | Σάρλοτ | ||
Κολόμπους | 02:30 | Μόντρεαλ Ίμπακτ | ||
Ουάσινγκτον | 02:30 | Σιάτλ | ||
Κυριακή 28 Απριλίου 2024 | ||||
Ντάλας | 03:30 | Χιούστον | ||
Σικάγο | 03:30 | Ατλάντα Γιουνάιτεντ | ||
Μινεσότα | 03:30 | Κάνσας | ||
Νάσβιλ | 03:30 | Σαν Χοσέ | ||
Λος Άντζελες | 05:30 | Πόρτλαντ | ||
Σάββατο 4 Μαΐου 2024 | ||||
Ατλάντα Γιουνάιτεντ | 02:30 | Μινεσότα | ||
Ορλάντο Σίτι | 02:30 | Σινσινάτι | ||
Σάρλοτ | 02:30 | Πόρτλαντ | ||
Ίντερ Μαϊάμι | 02:30 | Νέα Υόρκη | ||
Σαν Χοσέ | 02:30 | Λος Άντζελες | ||
Τορόντο | 02:30 | Ντάλας | ||
Ουάσινγκτον | 02:30 | Φιλαδέλφια Γιούνιον | ||
Κυριακή 5 Μαΐου 2024 | ||||
Χιούστον | 03:30 | Σαιντ Λούις Σίτυ | ||
Σικάγο | 03:30 | Νιού Ίνγκλαντ | ||
Νάσβιλ | 03:30 | Μόντρεαλ Ίμπακτ | ||
Ρίαλ σολτ Λέικ | 04:30 | Κάνσας | ||
Βανκούβερ Ουάιτκαπς | 05:30 | Austin FC | ||
Νέα Υόρκη Σίτι | 23:00 | Κολοράντο Ράπιντς | ||
Σιάτλ | 01:30 | Λος Άντζελες Γκάλαξι | ||
Σάββατο 11 Μαΐου 2024 | ||||
Νέα Υόρκη | 02:30 | Νιού Ίνγκλαντ | ||
Φιλαδέλφια Γιούνιον | 02:30 | Ορλάντο Σίτι | ||
Μόντρεαλ Ίμπακτ | 02:30 | Ίντερ Μαϊάμι | ||
Τορόντο | 02:30 | Νέα Υόρκη Σίτι | ||
Κολόμπους | 02:30 | Σινσινάτι | ||
Ατλάντα Γιουνάιτεντ | 02:30 | Ουάσινγκτον | ||
Σάρλοτ | 02:30 | Νάσβιλ | ||
Κυριακή 12 Μαΐου 2024 | ||||
Σαιντ Λούις Σίτυ | 03:30 | Σικάγο | ||
Ντάλας | 03:30 | Austin FC | ||
Κάνσας | 03:30 | Χιούστον | ||
Κολοράντο Ράπιντς | 04:30 | Σαν Χοσέ | ||
Λος Άντζελες Γκάλαξι | 05:30 | Ρίαλ σολτ Λέικ | ||
Λος Άντζελες | 05:30 | Βανκούβερ Ουάιτκαπς | ||
Πόρτλαντ | 23:30 | Σιάτλ | ||
Τετάρτη 15 Μαΐου 2024 | ||||
Φιλαδέλφια Γιούνιον | 02:30 | Νέα Υόρκη Σίτι | ||
Μόντρεαλ Ίμπακτ | 02:30 | Κολόμπους | ||
Ουάσινγκτον | 02:30 | Νέα Υόρκη | ||
Σινσινάτι | 02:30 | Ατλάντα Γιουνάιτεντ | ||
Ορλάντο Σίτι | 02:30 | Ίντερ Μαϊάμι | ||
Πέμπτη 16 Μαΐου 2024 | ||||
Νάσβιλ | 03:30 | Τορόντο | ||
Σαιντ Λούις Σίτυ | 03:30 | Λος Άντζελες | ||
Austin FC | 03:30 | Χιούστον | ||
Σικάγο | 03:30 | Σάρλοτ | ||
Μινεσότα | 03:30 | Λος Άντζελες Γκάλαξι | ||
Ρίαλ σολτ Λέικ | 04:30 | Σιάτλ | ||
Κολοράντο Ράπιντς | 04:30 | Βανκούβερ Ουάιτκαπς | ||
Πόρτλαντ | 05:30 | Σαν Χοσέ | ||
Σάββατο 18 Μαΐου 2024 | ||||
Νάσβιλ | 20:30 | Ατλάντα Γιουνάιτεντ | ||
Σινσινάτι | 02:30 | Σαιντ Λούις Σίτυ | ||
Σάρλοτ | 02:30 | Λος Άντζελες Γκάλαξι | ||
Ίντερ Μαϊάμι | 02:30 | Ουάσινγκτον | ||
Νέα Υόρκη Σίτι | 02:30 | Νέα Υόρκη | ||
Νιού Ίνγκλαντ | 02:30 | Φιλαδέλφια Γιούνιον | ||
Τορόντο | 02:30 | Μόντρεαλ Ίμπακτ | ||
Κυριακή 19 Μαΐου 2024 | ||||
Σικάγο | 03:30 | Κολόμπους | ||
Χιούστον | 03:30 | Ντάλας | ||
Μινεσότα | 03:30 | Πόρτλαντ | ||
Austin FC | 03:30 | Κάνσας | ||
Ρίαλ σολτ Λέικ | 04:30 | Κολοράντο Ράπιντς | ||
Σαν Χοσέ | 05:30 | Ορλάντο Σίτι | ||
Σιάτλ | 05:30 | Βανκούβερ Ουάιτκαπς | ||
Σάββατο 25 Μαΐου 2024 | ||||
Νιού Ίνγκλαντ | 02:30 | Νέα Υόρκη Σίτι | ||
Ουάσινγκτον | 02:30 | Σικάγο | ||
Τορόντο | 02:30 | Σινσινάτι | ||
Μόντρεαλ Ίμπακτ | 02:30 | Νάσβιλ | ||
Σάρλοτ | 02:30 | Φιλαδέλφια Γιούνιον | ||
Ορλάντο Σίτι | 02:30 | Κολόμπους | ||
Ατλάντα Γιουνάιτεντ | 02:30 | Λος Άντζελες | ||
Κυριακή 26 Μαΐου 2024 | ||||
Σαιντ Λούις Σίτυ | 03:30 | Σιάτλ | ||
Ντάλας | 03:30 | Ρίαλ σολτ Λέικ | ||
Κολοράντο Ράπιντς | 04:30 | Μινεσότα | ||
Βανκούβερ Ουάιτκαπς | 05:30 | Ίντερ Μαϊάμι | ||
Λος Άντζελες Γκάλαξι | 05:30 | Χιούστον | ||
Πόρτλαντ | 05:30 | Κάνσας | ||
Σαν Χοσέ | 05:30 | Austin FC | ||
Τετάρτη 29 Μαΐου 2024 | ||||
Φιλαδέλφια Γιούνιον | 02:30 | Τορόντο | ||
Νέα Υόρκη | 02:30 | Σάρλοτ | ||
Μόντρεαλ Ίμπακτ | 02:30 | Ουάσινγκτον | ||
Κολόμπους | 02:30 | Νιού Ίνγκλαντ | ||
Ίντερ Μαϊάμι | 02:30 | Ατλάντα Γιουνάιτεντ | ||
Σινσινάτι | 02:30 | Νάσβιλ | ||
Πέμπτη 30 Μαΐου 2024 | ||||
Austin FC | 03:30 | Πόρτλαντ | ||
Χιούστον | 03:30 | Κολοράντο Ράπιντς | ||
Κάνσας | 03:30 | Βανκούβερ Ουάιτκαπς | ||
Σικάγο | 03:30 | Ορλάντο Σίτι | ||
Λος Άντζελες Γκάλαξι | 05:30 | Ντάλας | ||
Σιάτλ | 05:30 | Ρίαλ σολτ Λέικ | ||
Λος Άντζελες | 05:30 | Μινεσότα | ||
Παρασκευή 31 Μαΐου 2024 | ||||
Νέα Υόρκη Σίτι | 02:30 | Σαν Χοσέ | ||
Σάββατο 1 Ιουνίου 2024 | ||||
Νέα Υόρκη | 02:30 | Ορλάντο Σίτι | ||
Φιλαδέλφια Γιούνιον | 02:30 | Μόντρεαλ Ίμπακτ | ||
Ουάσινγκτον | 02:30 | Τορόντο | ||
Κολόμπους | 02:30 | Σιάτλ | ||
Ίντερ Μαϊάμι | 02:30 | Σαιντ Λούις Σίτυ | ||
Κυριακή 2 Ιουνίου 2024 | ||||
Νάσβιλ | 03:30 | Νιού Ίνγκλαντ | ||
Σικάγο | 03:30 | Λος Άντζελες Γκάλαξι | ||
Μινεσότα | 03:30 | Κάνσας | ||
Ρίαλ σολτ Λέικ | 04:30 | Austin FC | ||
Πόρτλαντ | 05:30 | Χιούστον | ||
Βανκούβερ Ουάιτκαπς | 05:30 | Κολοράντο Ράπιντς | ||
Λος Άντζελες | 05:30 | Ντάλας | ||
Ατλάντα Γιουνάιτεντ | 23:30 | Σάρλοτ | ||
Σάββατο 8 Ιουνίου 2024 | ||||
Νιού Ίνγκλαντ | 02:30 | Νέα Υόρκη | ||
Κυριακή 9 Ιουνίου 2024 | ||||
Μινεσότα | 03:30 | Ντάλας | ||
Κάνσας | 03:30 | Σιάτλ | ||
Σαιντ Λούις Σίτυ | 03:30 | Πόρτλαντ | ||
Παρασκευή 14 Ιουνίου 2024 | ||||
Νέα Υόρκη Σίτι | 02:30 | Κολόμπους | ||
Σάββατο 15 Ιουνίου 2024 | ||||
Νιού Ίνγκλαντ | 02:30 | Βανκούβερ Ουάιτκαπς | ||
Φιλαδέλφια Γιούνιον | 02:30 | Ίντερ Μαϊάμι | ||
Νέα Υόρκη | 02:30 | Νάσβιλ | ||
Τορόντο | 02:30 | Σικάγο | ||
Μόντρεαλ Ίμπακτ | 02:30 | Ρίαλ σολτ Λέικ | ||
Σάρλοτ | 02:30 | Ουάσινγκτον | ||
Ορλάντο Σίτι | 02:30 | Λος Άντζελες | ||
Ατλάντα Γιουνάιτεντ | 02:30 | Χιούστον | ||
Κυριακή 16 Ιουνίου 2024 | ||||
Ντάλας | 03:30 | Σαιντ Λούις Σίτυ | ||
Κολοράντο Ράπιντς | 04:30 | Austin FC | ||
Λος Άντζελες Γκάλαξι | 05:30 | Κάνσας | ||
Σιάτλ | 05:30 | Μινεσότα | ||
Σαν Χοσέ | 05:30 | Σινσινάτι | ||
Τετάρτη 19 Ιουνίου 2024 | ||||
Μόντρεαλ Ίμπακτ | 02:30 | Νέα Υόρκη | ||
Τορόντο | 02:30 | Νάσβιλ | ||
Ουάσινγκτον | 02:30 | Ατλάντα Γιουνάιτεντ | ||
Σινσινάτι | 02:30 | Φιλαδέλφια Γιούνιον | ||
Ίντερ Μαϊάμι | 02:30 | Κολόμπους | ||
Σάρλοτ | 02:30 | Ορλάντο Σίτι | ||
Πέμπτη 20 Ιουνίου 2024 | ||||
Austin FC | 03:30 | Λος Άντζελες | ||
Σαιντ Λούις Σίτυ | 03:30 | Κολοράντο Ράπιντς | ||
Ντάλας | 03:30 | Μινεσότα | ||
Κάνσας | 03:30 | Ρίαλ σολτ Λέικ | ||
Χιούστον | 03:30 | Σιάτλ | ||
Σαν Χοσέ | 05:30 | Πόρτλαντ | ||
Λος Άντζελες Γκάλαξι | 05:30 | Νέα Υόρκη Σίτι | ||
Σάββατο 22 Ιουνίου 2024 | ||||
Φιλαδέλφια Γιούνιον | 02:30 | Σάρλοτ | ||
Νέα Υόρκη | 02:30 | Τορόντο | ||
Ορλάντο Σίτι | 02:30 | Σικάγο | ||
Ουάσινγκτον | 02:30 | Χιούστον | ||
Κολόμπους | 02:30 | Κάνσας | ||
Σινσινάτι | 02:30 | Νιού Ίνγκλαντ | ||
Κυριακή 23 Ιουνίου 2024 | ||||
Νάσβιλ | 03:30 | Νέα Υόρκη Σίτι | ||
Σαιντ Λούις Σίτυ | 03:30 | Ατλάντα Γιουνάιτεντ | ||
Μινεσότα | 03:30 | Austin FC | ||
Ρίαλ σολτ Λέικ | 04:30 | Λος Άντζελες Γκάλαξι | ||
Κολοράντο Ράπιντς | 04:30 | Μόντρεαλ Ίμπακτ | ||
Σιάτλ | 05:30 | Ντάλας | ||
Πόρτλαντ | 05:30 | Βανκούβερ Ουάιτκαπς | ||
Λος Άντζελες | 05:30 | Σαν Χοσέ | ||
Παρασκευή 28 Ιουνίου 2024 | ||||
Νέα Υόρκη Σίτι | 02:30 | Ορλάντο Σίτι | ||
Σάββατο 29 Ιουνίου 2024 | ||||
Νιού Ίνγκλαντ | 02:30 | Κολόμπους | ||
Νέα Υόρκη | 02:30 | Ουάσινγκτον | ||
Μόντρεαλ Ίμπακτ | 02:30 | Φιλαδέλφια Γιούνιον | ||
Ατλάντα Γιουνάιτεντ | 02:30 | Τορόντο | ||
Κυριακή 30 Ιουνίου 2024 | ||||
Νάσβιλ | 03:30 | Ίντερ Μαϊάμι | ||
Ντάλας | 03:30 | Σινσινάτι | ||
Χιούστον | 03:30 | Σάρλοτ | ||
Κάνσας | 03:30 | Austin FC | ||
Βανκούβερ Ουάιτκαπς | 05:30 | Σαιντ Λούις Σίτυ | ||
Σιάτλ | 05:30 | Σικάγο | ||
Πόρτλαντ | 05:30 | Μινεσότα | ||
Σαν Χοσέ | 05:30 | Λος Άντζελες Γκάλαξι | ||
Λος Άντζελες | 05:30 | Κολοράντο Ράπιντς | ||
Τετάρτη 3 Ιουλίου 2024 | ||||
Σάρλοτ | 02:30 | Ίντερ Μαϊάμι | ||
Νέα Υόρκη Σίτι | 02:30 | Μόντρεαλ Ίμπακτ | ||
Νιού Ίνγκλαντ | 02:30 | Ατλάντα Γιουνάιτεντ | ||
Τορόντο | 02:30 | Ορλάντο Σίτι | ||
Ουάσινγκτον | 02:30 | Σινσινάτι | ||
Κολόμπους | 02:30 | Νάσβιλ | ||
Πέμπτη 4 Ιουλίου 2024 | ||||
Σικάγο | 03:30 | Φιλαδέλφια Γιούνιον | ||
Μινεσότα | 03:30 | Βανκούβερ Ουάιτκαπς | ||
Σαιντ Λούις Σίτυ | 03:30 | Σαν Χοσέ | ||
Ρίαλ σολτ Λέικ | 04:30 | Χιούστον | ||
Παρασκευή 5 Ιουλίου 2024 | ||||
Ντάλας | 03:30 | Πόρτλαντ | ||
Κολοράντο Ράπιντς | 04:30 | Κάνσας | ||
Λος Άντζελες Γκάλαξι | 05:30 | Λος Άντζελες | ||
Σάββατο 6 Ιουλίου 2024 | ||||
Φιλαδέλφια Γιούνιον | 02:30 | Νέα Υόρκη | ||
Ορλάντο Σίτι | 02:30 | Ουάσινγκτον | ||
Μόντρεαλ Ίμπακτ | 02:30 | Βανκούβερ Ουάιτκαπς | ||
Κολόμπους | 02:30 | Τορόντο | ||
Σινσινάτι | 02:30 | Ίντερ Μαϊάμι | ||
Κυριακή 7 Ιουλίου 2024 | ||||
Austin FC | 03:30 | Νέα Υόρκη Σίτι | ||
Ρίαλ σολτ Λέικ | 04:30 | Ατλάντα Γιουνάιτεντ | ||
Σιάτλ | 05:30 | Νιού Ίνγκλαντ | ||
Δευτέρα 8 Ιουλίου 2024 | ||||
Σαν Χοσέ | 03:30 | Σικάγο | ||
Κάνσας | 03:30 | Ντάλας | ||
Χιούστον | 03:30 | Λος Άντζελες | ||
Κολοράντο Ράπιντς | 04:30 | Σαιντ Λούις Σίτυ | ||
Πόρτλαντ | 05:30 | Νάσβιλ | ||
Λος Άντζελες Γκάλαξι | 05:30 | Μινεσότα | ||
Σάββατο 13 Ιουλίου 2024 | ||||
Νιού Ίνγκλαντ | 02:30 | Ορλάντο Σίτι | ||
Μόντρεαλ Ίμπακτ | 02:30 | Ατλάντα Γιουνάιτεντ | ||
Τορόντο | 02:30 | Φιλαδέλφια Γιούνιον | ||
Ουάσινγκτον | 02:30 | Νάσβιλ | ||
Σινσινάτι | 02:30 | Σάρλοτ | ||
Κυριακή 14 Ιουλίου 2024 | ||||
Austin FC | 03:30 | Σιάτλ | ||
Σαιντ Λούις Σίτυ | 03:30 | Βανκούβερ Ουάιτκαπς | ||
Ντάλας | 03:30 | Λος Άντζελες Γκάλαξι | ||
Χιούστον | 03:30 | Μινεσότα | ||
Σικάγο | 03:30 | Νέα Υόρκη Σίτι | ||
Κολοράντο Ράπιντς | 04:30 | Νέα Υόρκη | ||
Πόρτλαντ | 05:30 | Ρίαλ σολτ Λέικ | ||
Σαν Χοσέ | 05:30 | Κάνσας | ||
Λος Άντζελες | 05:30 | Κολόμπους | ||
Τετάρτη 17 Ιουλίου 2024 | ||||
Ατλάντα Γιουνάιτεντ | 02:30 | Νέα Υόρκη Σίτι | ||
Σινσινάτι | 02:30 | Σικάγο | ||
Ίντερ Μαϊάμι | 02:30 | Τορόντο | ||
Νέα Υόρκη | 02:30 | Μόντρεαλ Ίμπακτ | ||
Φιλαδέλφια Γιούνιον | 02:30 | Νιού Ίνγκλαντ | ||
Κολόμπους | 02:30 | Σάρλοτ | ||
Πέμπτη 18 Ιουλίου 2024 | ||||
Ντάλας | 03:30 | Austin FC | ||
Μινεσότα | 03:30 | Ουάσινγκτον | ||
Νάσβιλ | 03:30 | Ορλάντο Σίτι | ||
Λος Άντζελες | 05:30 | Ρίαλ σολτ Λέικ | ||
Λος Άντζελες Γκάλαξι | 05:30 | Κολοράντο Ράπιντς | ||
Σαν Χοσέ | 05:30 | Χιούστον | ||
Σιάτλ | 05:30 | Σαιντ Λούις Σίτυ | ||
Βανκούβερ Ουάιτκαπς | 05:30 | Κάνσας | ||
Σάββατο 20 Ιουλίου 2024 | ||||
Μόντρεαλ Ίμπακτ | 02:30 | Τορόντο | ||
Νιού Ίνγκλαντ | 02:30 | Ντάλας | ||
Φιλαδέλφια Γιούνιον | 02:30 | Νάσβιλ | ||
Νέα Υόρκη | 02:30 | Σινσινάτι | ||
Ατλάντα Γιουνάιτεντ | 02:30 | Κολόμπους | ||
Ορλάντο Σίτι | 02:30 | Νέα Υόρκη Σίτι | ||
Ίντερ Μαϊάμι | 02:30 | Σικάγο | ||
Κυριακή 21 Ιουλίου 2024 | ||||
Austin FC | 03:30 | Σάρλοτ | ||
Μινεσότα | 03:30 | Σαν Χοσέ | ||
Κάνσας | 03:30 | Σαιντ Λούις Σίτυ | ||
Κολοράντο Ράπιντς | 04:30 | Ρίαλ σολτ Λέικ | ||
Βανκούβερ Ουάιτκαπς | 05:30 | Χιούστον | ||
Λος Άντζελες Γκάλαξι | 05:30 | Πόρτλαντ | ||
Σιάτλ | 05:30 | Λος Άντζελες |