ΙΣΠΑΝΙΑ: 2η Κατηγορία
Βαθμολογία διοργάνωσηςSegunda División: Regular Season | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ | ||||||||||
Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | Δ | Φ | |
1 | Λεγκάνιες | 32 | 59 | 17 | 8 | 7 | 47:21 | 26 | ΝΝΝΗΗ | |
2 | Εσπανιόλ | 32 | 53 | 14 | 11 | 7 | 49:35 | 14 | ΙΝΙΙΝ | |
3 | Έλτσε | 32 | 53 | 15 | 8 | 9 | 35:28 | 7 | ΗΝΝΝΝ | |
4 | Εϊμπάρ | 32 | 52 | 15 | 7 | 10 | 49:37 | 12 | ΗΝΗΝΗ | |
5 | Βαγιαδολίδ | 32 | 51 | 15 | 6 | 11 | 38:31 | 7 | ΝΗΝΗΝ | |
6 | Σανταντέρ | 32 | 50 | 14 | 8 | 10 | 51:45 | 6 | ΝΙΝΙΝ | |
7 | Σπόρτινγκ Χιχόν | 32 | 49 | 13 | 10 | 9 | 36:29 | 7 | ΗΝΗΝΗ | |
8 | Μπούργκος | 32 | 49 | 14 | 7 | 11 | 40:41 | -1 | ΗΙΝΝΝ | |
9 | Οβιέδο | 32 | 48 | 12 | 12 | 8 | 40:28 | 12 | ΗΙΝΝΗ | |
10 | Φερόλ | 32 | 48 | 12 | 12 | 8 | 39:37 | 2 | ΙΝΗΙΗ | |
11 | Λεβάντε | 32 | 47 | 11 | 14 | 7 | 39:37 | 2 | ΝΙΙΝΗ | |
12 | Τενερίφη | 32 | 42 | 11 | 9 | 12 | 29:31 | -2 | ΙΙΗΝΙ | |
13 | Ελντένσε | 32 | 42 | 10 | 12 | 10 | 40:42 | -2 | ΗΙΗΝΝ | |
14 | Ουέσκα | 32 | 40 | 9 | 13 | 10 | 28:22 | 6 | ΝΙΝΙΝ | |
15 | Σαραγόσα | 32 | 38 | 9 | 11 | 12 | 28:29 | -1 | ΙΗΗΗΙ | |
16 | Καρτατζένα | 32 | 38 | 10 | 8 | 14 | 31:42 | -11 | ΝΙΝΗΗ | |
17 | Μιράντες | 32 | 37 | 9 | 10 | 13 | 37:44 | -7 | ΙΗΝΗΗ | |
18 | Αλκορκόν | 32 | 33 | 8 | 9 | 15 | 24:43 | -19 | ΝΗΙΗΙ | |
19 | Αλμπαθέτε | 32 | 32 | 7 | 11 | 14 | 37:47 | -10 | ΙΗΗΗΙ | |
20 | Αμορεμπιέτα | 32 | 30 | 7 | 9 | 16 | 26:39 | -13 | ΝΝΗΝΙ | |
21 | Βιγιαρεάλ Β | 32 | 30 | 7 | 9 | 16 | 29:48 | -19 | ΗΗΗΗΙ | |
22 | Ανδόρα | 32 | 29 | 7 | 8 | 17 | 24:40 | -16 | ΗΗΙΗΝ |
- Άνοδος
- Playoff Ανόδου
- Υποβιβασμός
ΠΡΩΤΟΙ ΣΚΟΡΕΡ | |||||
---|---|---|---|---|---|
Α/Α | ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ ΠΕΝΑΛΤΙ | |
1 | M. Braithwaite | Εσπανιόλ | 18 | 6 | |
2 | Peque Fernández | Σανταντέρ | 16 | 7 | |
3 | Carlos Martín | Μιράντες | 13 | 4 | |
4 | Jon Bautista | Εϊμπάρ | 12 | 0 | |
5 | Álex Forés | Βιγιαρεάλ Β | 12 | 0 | |
6 | Curro Sánchez | Μπούργκος | 12 | 5 | |
7 | Diego García | Λεγκάνιες | 11 | 2 | |
8 | Javi Puado | Εσπανιόλ | 11 | 3 | |
9 | Juan Carlos Arana | Σανταντέρ | 9 | 0 | |
10 | Gaspar Campos | Σπόρτινγκ Χιχόν | 9 | 0 | |
11 | Miguel de la Fuente | Λεγκάνιες | 9 | 1 | |
12 | Iker Losada | Φερόλ | 9 | 0 | |
13 | Stoichkov | Εϊμπάρ | 9 | 0 | |
14 | Ager Aketxe | Εϊμπάρ | 8 | 2 | |
15 | Iván Chapela | Ελντένσε | 8 | 1 |
ΑΣΣΙΣΤ | |||||
---|---|---|---|---|---|
Α/Α | ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΑΣΣΙΣΤ | ||
1 | Iñigo Vicente | Σανταντέρ | 11 | ||
2 | S. Colombatto | Οβιέδο | 8 | ||
3 | Iker Losada | Φερόλ | 7 | ||
4 | Sergio Lozano | Λεβάντε | 7 | ||
5 | Marc Mateu | Ελντένσε | 7 | ||
6 | Toni Abad | Ελντένσε | 6 | ||
7 | Josué Dorrio | Αμορεμπιέτα | 6 | ||
8 | Manu Fuster | Αλμπαθέτε | 6 | ||
9 | Matheus Pereira | Εϊμπάρ | 6 | ||
10 | Portillo | Λεγκάνιες | 6 | ||
11 | Dani Raba | Λεγκάνιες | 6 | ||
12 | Cote | Σπόρτινγκ Χιχόν | 6 | ||
13 | H. Hassan | Σπόρτινγκ Χιχόν | 5 | ||
14 | S. Jurić | Βαγιαδολίδ | 5 | ||
15 | Stoichkov | Εϊμπάρ | 5 |
ΚΑΡΤΕΣ | |||||
---|---|---|---|---|---|
Α/Α | ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΚΟΚΚΙΝΕΣ | ΚΙΤΡΙΝΕΣ | |
1 | Juan Berrocal | Εϊμπάρ | 4 | 8 | |
2 | Y. Eteki | Αλκορκόν | 1 | 10 | |
3 | D. Đumić | Ελντένσε | 1 | 9 | |
4 | Y. Neyou | Λεγκάνιες | 1 | 9 | |
5 | Javi Ontiveros | Βιγιαρεάλ Β | 0 | 12 | |
6 | Lander Olaetxea | Αλμπαθέτε | 0 | 12 | |
7 | Joni Montiel | Μπούργκος | 2 | 5 | |
8 | Moi Delgado | Φερόλ | 1 | 8 | |
9 | K. Bare | Εσπανιόλ | 1 | 8 | |
10 | José Amo | Τενερίφη | 0 | 11 | |
11 | Tachi | Μιράντες | 0 | 11 | |
12 | Sergio Lozano | Λεβάντε | 1 | 7 | |
13 | Marco Sangalli | Σανταντέρ | 1 | 7 | |
14 | David Castro | Φερόλ | 1 | 7 | |
15 | Luismi | Οβιέδο | 1 | 7 |
ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ | ||||
---|---|---|---|---|
Regular Season, Group Stage | ||||
Παρασκευή 31 Μαρτίου 2023 | ||||
Λεβάντε | 1 - 1 | Σαραγόσα | ||
Σάββατο 1 Απριλίου 2023 | ||||
Μπούργκος | 2 - 1 | Σανταντέρ | ||
Λεγκάνιες | 1 - 3 | Καρτατζένα | ||
Τενερίφη | 1 - 1 | Βιγιαρεάλ Β | ||
Οβιέδο | 1 - 1 | Εϊμπάρ | ||
Κυριακή 2 Απριλίου 2023 | ||||
Ουέσκα | 0 - 1 | Αλαβές | ||
Λούγκο | 0 - 0 | Πονφεραντίνα | ||
Σπόρτινγκ Χιχόν | 1 - 0 | Γρανάδα | ||
Ανδόρα | 1 - 0 | Μάλαγα | ||
Μιράντες | 2 - 2 | Ιμπίθα | ||
Δευτέρα 3 Απριλίου 2023 | ||||
Αλμπαθέτε | 1 - 2 | Λας Πάλμας | ||
Παρασκευή 7 Απριλίου 2023 | ||||
Λούγκο | 0 - 0 | Τενερίφη | ||
Βιγιαρεάλ Β | 1 - 2 | Μάλαγα | ||
Σάββατο 8 Απριλίου 2023 | ||||
Σαραγόσα | 1 - 0 | Γρανάδα | ||
Ιμπίθα | 1 - 3 | Σπόρτινγκ Χιχόν | ||
Σανταντέρ | 4 - 1 | Αλμπαθέτε | ||
Κυριακή 9 Απριλίου 2023 | ||||
Ουέσκα | 2 - 1 | Μπούργκος | ||
Εϊμπάρ | 1 - 1 | Λεβάντε | ||
Καρτατζένα | 1 - 0 | Μιράντες | ||
Πονφεραντίνα | 0 - 1 | Λεγκάνιες | ||
Λας Πάλμας | 0 - 1 | Οβιέδο | ||
Δευτέρα 10 Απριλίου 2023 | ||||
Αλαβές | 0 - 0 | Ανδόρα | ||
Παρασκευή 14 Απριλίου 2023 | ||||
Αλμπαθέτε | 3 - 1 | Εϊμπάρ | ||
Σάββατο 15 Απριλίου 2023 | ||||
Γρανάδα | 2 - 1 | Λας Πάλμας | ||
Σαραγόσα | 4 - 1 | Σανταντέρ | ||
Οβιέδο | 2 - 1 | Λούγκο | ||
Μπούργκος | 2 - 2 | Πονφεραντίνα | ||
Κυριακή 16 Απριλίου 2023 | ||||
Ανδόρα | 1 - 0 | Ουέσκα | ||
Σπόρτινγκ Χιχόν | 0 - 0 | Αλαβές | ||
Τενερίφη | 4 - 0 | Ιμπίθα | ||
Μάλαγα | 1 - 0 | Καρτατζένα | ||
Λεγκάνιες | 1 - 0 | Βιγιαρεάλ Β | ||
Δευτέρα 17 Απριλίου 2023 | ||||
Λεβάντε | 1 - 2 | Μιράντες | ||
Παρασκευή 21 Απριλίου 2023 | ||||
Εϊμπάρ | 1 - 1 | Σαραγόσα | ||
Σάββατο 22 Απριλίου 2023 | ||||
Βιγιαρεάλ Β | 1 - 2 | Αλμπαθέτε | ||
Πονφεραντίνα | 1 - 4 | Ανδόρα | ||
Καρτατζένα | 2 - 1 | Σπόρτινγκ Χιχόν | ||
Λας Πάλμας | 0 - 0 | Λεβάντε | ||
Ιμπίθα | 1 - 2 | Οβιέδο | ||
Κυριακή 23 Απριλίου 2023 | ||||
Λούγκο | 0 - 2 | Μάλαγα | ||
Μιράντες | 2 - 1 | Μπούργκος | ||
Σανταντέρ | 1 - 0 | Γρανάδα | ||
Αλαβές | 2 - 1 | Λεγκάνιες | ||
Δευτέρα 24 Απριλίου 2023 | ||||
Ουέσκα | 1 - 1 | Τενερίφη | ||
Παρασκευή 28 Απριλίου 2023 | ||||
Σανταντέρ | 1 - 0 | Ιμπίθα | ||
Σάββατο 29 Απριλίου 2023 | ||||
Λεβάντε | 2 - 0 | Αλαβές | ||
Αλμπαθέτε | 1 - 1 | Καρτατζένα | ||
Τενερίφη | 1 - 0 | Λεγκάνιες | ||
Κυριακή 30 Απριλίου 2023 | ||||
Ανδόρα | 0 - 1 | Μιράντες | ||
Οβιέδο | 3 - 2 | Πονφεραντίνα | ||
Γρανάδα | 1 - 1 | Εϊμπάρ | ||
Σαραγόσα | 1 - 1 | Λας Πάλμας | ||
Δευτέρα 1 Μαΐου 2023 | ||||
Σπόρτινγκ Χιχόν | 3 - 1 | Λούγκο | ||
Μάλαγα | 0 - 0 | Ουέσκα | ||
Μπούργκος | 1 - 0 | Βιγιαρεάλ Β | ||
Παρασκευή 5 Μαΐου 2023 | ||||
Αλαβές | 1 - 1 | Γρανάδα | ||
Σάββατο 6 Μαΐου 2023 | ||||
Μιράντες | 1 - 1 | Σανταντέρ | ||
Λεγκάνιες | 2 - 1 | Ουέσκα | ||
Τενερίφη | 1 - 0 | Λεβάντε | ||
Κυριακή 7 Μαΐου 2023 | ||||
Βιγιαρεάλ Β | 2 - 0 | Σπόρτινγκ Χιχόν | ||
Ιμπίθα | 0 - 5 | Αλμπαθέτε | ||
Πονφεραντίνα | 2 - 0 | Μάλαγα | ||
Οβιέδο | 2 - 1 | Σαραγόσα | ||
Λούγκο | 2 - 2 | Ανδόρα | ||
Καρτατζένα | 0 - 0 | Μπούργκος | ||
Δευτέρα 8 Μαΐου 2023 | ||||
Εϊμπάρ | 0 - 1 | Λας Πάλμας | ||
Παρασκευή 12 Μαΐου 2023 | ||||
Μπούργκος | 0 - 3 | Λεγκάνιες | ||
Σάββατο 13 Μαΐου 2023 | ||||
Σπόρτινγκ Χιχόν | 1 - 1 | Οβιέδο | ||
Σαραγόσα | 2 - 0 | Καρτατζένα | ||
Γρανάδα | 2 - 0 | Λούγκο | ||
Μάλαγα | 2 - 0 | Μιράντες | ||
Κυριακή 14 Μαΐου 2023 | ||||
Σανταντέρ | 1 - 0 | Εϊμπάρ | ||
Ανδόρα | 1 - 0 | Τενερίφη | ||
Ουέσκα | 1 - 1 | Πονφεραντίνα | ||
Αλμπαθέτε | 1 - 1 | Αλαβές | ||
Λας Πάλμας | 1 - 1 | Βιγιαρεάλ Β | ||
Δευτέρα 15 Μαΐου 2023 | ||||
Λεβάντε | 0 - 0 | Ιμπίθα | ||
Σάββατο 20 Μαΐου 2023 | ||||
Ιμπίθα | 1 - 0 | Σαραγόσα | ||
Βιγιαρεάλ Β | 2 - 3 | Λεβάντε | ||
Πονφεραντίνα | 1 - 1 | Αλμπαθέτε | ||
Μιράντες | 1 - 3 | Γρανάδα | ||
Εϊμπάρ | 2 - 2 | Σπόρτινγκ Χιχόν | ||
Καρτατζένα | 1 - 4 | Λας Πάλμας | ||
Λούγκο | 1 - 2 | Ουέσκα | ||
Αλαβές | 2 - 1 | Μάλαγα | ||
Τενερίφη | 2 - 1 | Μπούργκος | ||
Κυριακή 21 Μαΐου 2023 | ||||
Οβιέδο | 1 - 0 | Σανταντέρ | ||
Λεγκάνιες | 1 - 1 | Ανδόρα | ||
Παρασκευή 26 Μαΐου 2023 | ||||
Σαραγόσα | 1 - 1 | Τενερίφη | ||
Σάββατο 27 Μαΐου 2023 | ||||
Ανδόρα | 4 - 3 | Βιγιαρεάλ Β | ||
Μπούργκος | 0 - 1 | Λούγκο | ||
Αλμπαθέτε | 2 - 1 | Μιράντες | ||
Μάλαγα | 1 - 1 | Ιμπίθα | ||
Λεβάντε | 2 - 1 | Οβιέδο | ||
Λας Πάλμας | 0 - 0 | Αλαβές | ||
Γρανάδα | 2 - 0 | Λεγκάνιες | ||
Ουέσκα | 0 - 1 | Εϊμπάρ | ||
Κυριακή 28 Μαΐου 2023 | ||||
Σπόρτινγκ Χιχόν | 1 - 4 | Πονφεραντίνα | ||
Σανταντέρ | 3 - 1 | Καρτατζένα | ||
Παρασκευή 11 Αυγούστου 2023 | ||||
Αμορεμπιέτα | 1 - 1 | Λεβάντε | ||
Βαγιαδολίδ | 2 - 0 | Σπόρτινγκ Χιχόν | ||
Σάββατο 12 Αυγούστου 2023 | ||||
Σανταντέρ | 4 - 0 | Εϊμπάρ | ||
Σαραγόσα | 2 - 0 | Βιγιαρεάλ Β | ||
Έλτσε | 0 - 1 | Φερόλ | ||
Κυριακή 13 Αυγούστου 2023 | ||||
Μπούργκος | 1 - 1 | Ουέσκα | ||
Αλμπαθέτε | 1 - 1 | Εσπανιόλ | ||
Καρτατζένα | 0 - 1 | Ελντένσε | ||
Λεγκάνιες | 0 - 1 | Ανδόρα | ||
Δευτέρα 14 Αυγούστου 2023 | ||||
Μιράντες | 4 - 0 | Αλκορκόν | ||
Τενερίφη | 1 - 0 | Οβιέδο | ||
Παρασκευή 18 Αυγούστου 2023 | ||||
Ανδόρα | 3 - 2 | Καρτατζένα | ||
Σαραγόσα | 1 - 0 | Βαγιαδολίδ | ||
Σάββατο 19 Αυγούστου 2023 | ||||
Εϊμπάρ | 2 - 1 | Έλτσε | ||
Εσπανιόλ | 2 - 0 | Σανταντέρ | ||
Λεβάντε | 3 - 2 | Μπούργκος | ||
Αλκορκόν | 0 - 2 | Λεγκάνιες | ||
Κυριακή 20 Αυγούστου 2023 | ||||
Οβιέδο | 1 - 1 | Φερόλ | ||
Σπόρτινγκ Χιχόν | 3 - 0 | Μιράντες | ||
Αλμπαθέτε | 2 - 2 | Αμορεμπιέτα | ||
Δευτέρα 21 Αυγούστου 2023 | ||||
Βιγιαρεάλ Β | 3 - 1 | Ελντένσε | ||
Ουέσκα | 0 - 2 | Τενερίφη | ||
Παρασκευή 25 Αυγούστου 2023 | ||||
Καρτατζένα | 0 - 1 | Λεβάντε | ||
Σάββατο 26 Αυγούστου 2023 | ||||
Μπούργκος | 1 - 0 | Οβιέδο | ||
Τενερίφη | 0 - 1 | Σαραγόσα | ||
Βαγιαδολίδ | 0 - 2 | Αλκορκόν | ||
Έλτσε | 1 - 0 | Βιγιαρεάλ Β | ||
Κυριακή 27 Αυγούστου 2023 | ||||
Φερόλ | 2 - 0 | Σπόρτινγκ Χιχόν | ||
Μιράντες | 0 - 1 | Εσπανιόλ | ||
Αμορεμπιέτα | 3 - 0 | Ανδόρα | ||
Λεγκάνιες | 2 - 0 | Αλμπαθέτε | ||
Δευτέρα 28 Αυγούστου 2023 | ||||
Ελντένσε | 2 - 1 | Εϊμπάρ | ||
Σανταντέρ | 0 - 0 | Ουέσκα | ||
Παρασκευή 1 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Αλκορκόν | 1 - 1 | Φερόλ | ||
Αλμπαθέτε | 2 - 0 | Βαγιαδολίδ | ||
Σάββατο 2 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Σπόρτινγκ Χιχόν | 2 - 1 | Μπούργκος | ||
Λεβάντε | 1 - 1 | Οβιέδο | ||
Έλτσε | 1 - 1 | Σανταντέρ | ||
Βιγιαρεάλ Β | 1 - 2 | Καρτατζένα | ||
Κυριακή 3 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Ανδόρα | 0 - 1 | Τενερίφη | ||
Εϊμπάρ | 0 - 1 | Λεγκάνιες | ||
Εσπανιόλ | 3 - 2 | Αμορεμπιέτα | ||
Σαραγόσα | 2 - 0 | Ελντένσε | ||
Ουέσκα | 1 - 1 | Μιράντες | ||
Παρασκευή 8 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Λεβάντε | 1 - 4 | Εσπανιόλ | ||
Σάββατο 9 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Μπούργκος | 1 - 0 | Εϊμπάρ | ||
Οβιέδο | 0 - 0 | Σπόρτινγκ Χιχόν | ||
Τενερίφη | 2 - 0 | Αλμπαθέτε | ||
Λεγκάνιες | 2 - 0 | Ουέσκα | ||
Κυριακή 10 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Φερόλ | 2 - 2 | Βιγιαρεάλ Β | ||
Σανταντέρ | 1 - 0 | Αμορεμπιέτα | ||
Μιράντες | 4 - 3 | Ανδόρα | ||
Καρτατζένα | 1 - 3 | Σαραγόσα | ||
Βαγιαδολίδ | 1 - 1 | Έλτσε | ||
Δευτέρα 11 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Ελντένσε | 2 - 2 | Αλκορκόν | ||
Παρασκευή 15 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Σαραγόσα | 1 - 1 | Σανταντέρ | ||
Σάββατο 16 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Ουέσκα | 2 - 2 | Βιγιαρεάλ Β | ||
Αλκορκόν | 0 - 2 | Λεβάντε | ||
Βαγιαδολίδ | 1 - 0 | Καρτατζένα | ||
Αλμπαθέτε | 2 - 1 | Μπούργκος | ||
Κυριακή 17 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Αμορεμπιέτα | 2 - 0 | Μιράντες | ||
Εϊμπάρ | 2 - 0 | Φερόλ | ||
Έλτσε | 1 - 0 | Λεγκάνιες | ||
Εσπανιόλ | 3 - 3 | Ελντένσε | ||
Σπόρτινγκ Χιχόν | 2 - 1 | Τενερίφη | ||
Δευτέρα 18 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Ανδόρα | 1 - 0 | Οβιέδο | ||
Παρασκευή 22 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Καρτατζένα | 1 - 2 | Εϊμπάρ | ||
Σάββατο 23 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Ανδόρα | 0 - 0 | Σπόρτινγκ Χιχόν | ||
Λεβάντε | 2 - 0 | Ελντένσε | ||
Μπούργκος | 4 - 0 | Έλτσε | ||
Αλκορκόν | 0 - 2 | Ουέσκα | ||
Σανταντέρ | 2 - 1 | Αλμπαθέτε | ||
Κυριακή 24 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Βιγιαρεάλ Β | 3 - 1 | Αμορεμπιέτα | ||
Οβιέδο | 0 - 1 | Βαγιαδολίδ | ||
Μιράντες | 1 - 3 | Λεγκάνιες | ||
Δευτέρα 25 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Φερόλ | 1 - 0 | Σαραγόσα | ||
Τενερίφη | 1 - 0 | Εσπανιόλ | ||
Παρασκευή 29 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Λεγκάνιες | 2 - 1 | Σανταντέρ | ||
Σάββατο 30 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Εϊμπάρ | 3 - 0 | Τενερίφη | ||
Έλτσε | 0 - 0 | Λεβάντε | ||
Αλμπαθέτε | 3 - 1 | Ανδόρα | ||
Βιγιαρεάλ Β | 2 - 2 | Αλκορκόν | ||
Κυριακή 1 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Ελντένσε | 1 - 3 | Οβιέδο | ||
Βαγιαδολίδ | 3 - 0 | Μπούργκος | ||
Αμορεμπιέτα | 0 - 0 | Καρτατζένα | ||
Σαραγόσα | 0 - 1 | Μιράντες | ||
Ουέσκα | 0 - 1 | Σπόρτινγκ Χιχόν | ||
Δευτέρα 2 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Εσπανιόλ | 3 - 0 | Φερόλ | ||
Τρίτη 3 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Λεβάντε | 1 - 1 | Βιγιαρεάλ Β | ||
Αλκορκόν | 1 - 2 | Αλμπαθέτε | ||
Τενερίφη | 2 - 0 | Σανταντέρ | ||
Τετάρτη 4 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Οβιέδο | 1 - 0 | Ουέσκα | ||
Ελντένσε | 0 - 1 | Βαγιαδολίδ | ||
Μπούργκος | 1 - 0 | Λεγκάνιες | ||
Σπόρτινγκ Χιχόν | 2 - 0 | Έλτσε | ||
Πέμπτη 5 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Ανδόρα | 0 - 1 | Σαραγόσα | ||
Μιράντες | 1 - 3 | Εϊμπάρ | ||
Φερόλ | 1 - 0 | Αμορεμπιέτα | ||
Καρτατζένα | 0 - 2 | Εσπανιόλ | ||
Παρασκευή 6 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Αλμπαθέτε | 0 - 2 | Λεβάντε | ||
Σάββατο 7 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Ουέσκα | 0 - 1 | Ελντένσε | ||
Σανταντέρ | 3 - 2 | Σπόρτινγκ Χιχόν | ||
Λεγκάνιες | 0 - 0 | Οβιέδο | ||
Κυριακή 8 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Αμορεμπιέτα | 1 - 2 | Εϊμπάρ | ||
Βαγιαδολίδ | 3 - 2 | Μιράντες | ||
Τενερίφη | 2 - 1 | Μπούργκος | ||
Φερόλ | 1 - 1 | Καρτατζένα | ||
Σαραγόσα | 0 - 2 | Αλκορκόν | ||
Δευτέρα 9 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Έλτσε | 2 - 1 | Ανδόρα | ||
Βιγιαρεάλ Β | 3 - 1 | Εσπανιόλ | ||
Παρασκευή 13 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Οβιέδο | 3 - 0 | Αλμπαθέτε | ||
Σάββατο 14 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Μιράντες | 1 - 1 | Τενερίφη | ||
Καρτατζένα | 2 - 3 | Σανταντέρ | ||
Σπόρτινγκ Χιχόν | 2 - 2 | Σαραγόσα | ||
Εσπανιόλ | 2 - 0 | Βαγιαδολίδ | ||
Κυριακή 15 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Μπούργκος | 3 - 2 | Βιγιαρεάλ Β | ||
Ελντένσε | 1 - 1 | Έλτσε | ||
Ανδόρα | 2 - 0 | Αλκορκόν | ||
Λεγκάνιες | 6 - 0 | Αμορεμπιέτα | ||
Εϊμπάρ | 1 - 1 | Ουέσκα | ||
Δευτέρα 16 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Λεβάντε | 1 - 0 | Φερόλ | ||
Παρασκευή 20 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Εσπανιόλ | 0 - 1 | Λεγκάνιες | ||
Σάββατο 21 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Βιγιαρεάλ Β | 0 - 3 | Μιράντες | ||
Αμορεμπιέτα | 0 - 0 | Οβιέδο | ||
Τενερίφη | 0 - 0 | Λεβάντε | ||
Σαραγόσα | 2 - 3 | Εϊμπάρ | ||
Κυριακή 22 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Φερόλ | 1 - 1 | Ελντένσε | ||
Ουέσκα | 0 - 1 | Έλτσε | ||
Αλμπαθέτε | 1 - 3 | Σπόρτινγκ Χιχόν | ||
Σανταντέρ | 3 - 0 | Μπούργκος | ||
Βαγιαδολίδ | 2 - 0 | Ανδόρα | ||
Δευτέρα 23 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Αλκορκόν | 1 - 1 | Καρτατζένα | ||
Παρασκευή 27 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Εϊμπάρ | 5 - 1 | Βαγιαδολίδ | ||
Σάββατο 28 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Ελντένσε | 2 - 0 | Αμορεμπιέτα | ||
Σπόρτινγκ Χιχόν | 2 - 0 | Εσπανιόλ | ||
Ανδόρα | 2 - 0 | Λεβάντε | ||
Έλτσε | 2 - 1 | Τενερίφη | ||
Κυριακή 29 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Μιράντες | 2 - 1 | Καρτατζένα | ||
Ουέσκα | 0 - 0 | Αλμπαθέτε | ||
Λεγκάνιες | 1 - 0 | Βιγιαρεάλ Β | ||
Οβιέδο | 2 - 0 | Αλκορκόν | ||
Σανταντέρ | 1 - 3 | Φερόλ | ||
Δευτέρα 30 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Μπούργκος | 1 - 1 | Σαραγόσα | ||
Παρασκευή 3 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Εσπανιόλ | 2 - 2 | Εϊμπάρ | ||
Σάββατο 4 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Βιγιαρεάλ Β | 0 - 3 | Σπόρτινγκ Χιχόν | ||
Βαγιαδολίδ | 2 - 0 | Τενερίφη | ||
Λεβάντε | 2 - 2 | Μιράντες | ||
Αλμπαθέτε | 1 - 1 | Έλτσε | ||
Κυριακή 5 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Φερόλ | 1 - 0 | Ανδόρα | ||
Αμορεμπιέτα | 0 - 1 | Ουέσκα | ||
Αλκορκόν | 3 - 1 | Σανταντέρ | ||
Καρτατζένα | 0 - 3 | Λεγκάνιες | ||
Ελντένσε | 2 - 0 | Μπούργκος | ||
Δευτέρα 6 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Σαραγόσα | 0 - 0 | Οβιέδο | ||
Παρασκευή 10 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Λεγκάνιες | 2 - 1 | Λεβάντε | ||
Σάββατο 11 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Σανταντέρ | 2 - 3 | Βαγιαδολίδ | ||
Μιράντες | 1 - 2 | Φερόλ | ||
Έλτσε | 2 - 0 | Σαραγόσα | ||
Σπόρτινγκ Χιχόν | 1 - 1 | Αμορεμπιέτα | ||
Κυριακή 12 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Μπούργκος | 4 - 2 | Αλκορκόν | ||
Ανδόρα | 1 - 3 | Ελντένσε | ||
Τενερίφη | 0 - 1 | Βιγιαρεάλ Β | ||
Ουέσκα | 1 - 1 | Εσπανιόλ | ||
Εϊμπάρ | 1 - 1 | Αλμπαθέτε | ||
Δευτέρα 13 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Οβιέδο | 1 - 1 | Καρτατζένα | ||
Παρασκευή 17 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Βαγιαδολίδ | 1 - 1 | Λεγκάνιες | ||
Σάββατο 18 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Αλκορκόν | 0 - 0 | Σπόρτινγκ Χιχόν | ||
Αμορεμπιέτα | 2 - 0 | Τενερίφη | ||
Σαραγόσα | 0 - 2 | Ουέσκα | ||
Εσπανιόλ | 2 - 0 | Έλτσε | ||
Κυριακή 19 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Φερόλ | 1 - 1 | Μπούργκος | ||
Ελντένσε | 2 - 2 | Μιράντες | ||
Οβιέδο | 2 - 1 | Εϊμπάρ | ||
Βιγιαρεάλ Β | 0 - 0 | Ανδόρα | ||
Καρτατζένα | 1 - 1 | Αλμπαθέτε | ||
Δευτέρα 20 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Λεβάντε | 2 - 4 | Σανταντέρ | ||
Παρασκευή 24 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Ουέσκα | 0 - 1 | Βαγιαδολίδ | ||
Σάββατο 25 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Μπούργκος | 0 - 0 | Ανδόρα | ||
Σανταντέρ | 2 - 0 | Βιγιαρεάλ Β | ||
Αλμπαθέτε | 1 - 0 | Σαραγόσα | ||
Εϊμπάρ | 3 - 1 | Λεβάντε | ||
Κυριακή 26 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Λεγκάνιες | 2 - 2 | Φερόλ | ||
Έλτσε | 2 - 0 | Αμορεμπιέτα | ||
Μιράντες | 2 - 1 | Οβιέδο | ||
Τενερίφη | 1 - 1 | Καρτατζένα | ||
Εσπανιόλ | 2 - 0 | Αλκορκόν | ||
Δευτέρα 27 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Σπόρτινγκ Χιχόν | 2 - 0 | Ελντένσε | ||
Παρασκευή 1 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Οβιέδο | 2 - 0 | Εσπανιόλ | ||
Σάββατο 2 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Ελντένσε | 0 - 3 | Τενερίφη | ||
Καρτατζένα | 1 - 0 | Σπόρτινγκ Χιχόν | ||
Σαραγόσα | 1 - 0 | Λεγκάνιες | ||
Λεβάντε | 2 - 1 | Βαγιαδολίδ | ||
Κυριακή 3 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Ανδόρα | 1 - 0 | Ουέσκα | ||
Αλκορκόν | 0 - 2 | Έλτσε | ||
Μιράντες | 0 - 0 | Σανταντέρ | ||
Φερόλ | 5 - 4 | Αλμπαθέτε | ||
Αμορεμπιέτα | 0 - 1 | Μπούργκος | ||
Δευτέρα 4 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Βιγιαρεάλ Β | 1 - 0 | Εϊμπάρ | ||
Παρασκευή 8 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Αλμπαθέτε | 2 - 0 | Βιγιαρεάλ Β | ||
Εσπανιόλ | 1 - 1 | Σαραγόσα | ||
Σάββατο 9 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Βαγιαδολίδ | 2 - 1 | Αμορεμπιέτα | ||
Σπόρτινγκ Χιχόν | 0 - 0 | Λεβάντε | ||
Μπούργκος | 0 - 0 | Μιράντες | ||
Κυριακή 10 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Έλτσε | 1 - 2 | Καρτατζένα | ||
Σανταντέρ | 2 - 2 | Οβιέδο | ||
Εϊμπάρ | 2 - 2 | Ανδόρα | ||
Λεγκάνιες | 1 - 1 | Ελντένσε | ||
Ουέσκα | 1 - 0 | Φερόλ | ||
Δευτέρα 11 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Τενερίφη | 1 - 0 | Αλκορκόν | ||
Παρασκευή 15 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Οβιέδο | 3 - 2 | Έλτσε | ||
Σάββατο 16 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Ελντένσε | 3 - 3 | Σανταντέρ | ||
Ανδόρα | 1 - 1 | Εσπανιόλ | ||
Σπόρτινγκ Χιχόν | 1 - 1 | Λεγκάνιες | ||
Καρτατζένα | 0 - 3 | Μπούργκος | ||
Μιράντες | 2 - 0 | Αλμπαθέτε | ||
Κυριακή 17 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Αλκορκόν | 1 - 0 | Εϊμπάρ | ||
Λεβάντε | 2 - 1 | Ουέσκα | ||
Αμορεμπιέτα | 1 - 1 | Σαραγόσα | ||
Φερόλ | 3 - 1 | Τενερίφη | ||
Δευτέρα 18 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Βιγιαρεάλ Β | 1 - 0 | Βαγιαδολίδ | ||
Τρίτη 19 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Σανταντέρ | 2 - 0 | Ανδόρα | ||
Αλμπαθέτε | 1 - 1 | Ελντένσε | ||
Έλτσε | 0 - 0 | Μιράντες | ||
Εσπανιόλ | 3 - 3 | Μπούργκος | ||
Τετάρτη 20 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Σαραγόσα | 2 - 2 | Λεβάντε | ||
Εϊμπάρ | 1 - 1 | Σπόρτινγκ Χιχόν | ||
Λεγκάνιες | 1 - 1 | Τενερίφη | ||
Πέμπτη 21 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Ουέσκα | 3 - 0 | Καρτατζένα | ||
Βιγιαρεάλ Β | 1 - 1 | Οβιέδο | ||
Αμορεμπιέτα | 1 - 2 | Αλκορκόν | ||
Βαγιαδολίδ | 0 - 1 | Φερόλ | ||
Παρασκευή 12 Ιανουαρίου 2024 | ||||
Εϊμπάρ | 2 - 0 | Σανταντέρ | ||
Σάββατο 13 Ιανουαρίου 2024 | ||||
Αλκορκόν | 0 - 0 | Μιράντες | ||
Λεβάντε | 3 - 2 | Αλμπαθέτε | ||
Οβιέδο | 1 - 1 | Αμορεμπιέτα | ||
Τενερίφη | 0 - 1 | Έλτσε | ||
Φερόλ | 0 - 0 | Εσπανιόλ | ||
Μπούργκος | 1 - 0 | Βαγιαδολίδ | ||
Κυριακή 14 Ιανουαρίου 2024 | ||||
Ανδόρα | 2 - 3 | Λεγκάνιες | ||
Σπόρτινγκ Χιχόν | 0 - 0 | Ουέσκα | ||
Καρτατζένα | 4 - 1 | Βιγιαρεάλ Β | ||
Δευτέρα 15 Ιανουαρίου 2024 | ||||
Ελντένσε | 1 - 1 | Σαραγόσα | ||
Σάββατο 20 Ιανουαρίου 2024 | ||||
Αλμπαθέτε | 0 - 1 | Αλκορκόν | ||
Αμορεμπιέτα | 0 - 2 | Ελντένσε | ||
Τενερίφη | 1 - 2 | Σπόρτινγκ Χιχόν | ||
Εσπανιόλ | 2 - 1 | Βιγιαρεάλ Β | ||
Σαραγόσα | 2 - 0 | Ανδόρα | ||
Φερόλ | 1 - 3 | Οβιέδο | ||
Κυριακή 21 Ιανουαρίου 2024 | ||||
Σανταντέρ | 0 - 2 | Καρτατζένα | ||
Μιράντες | 1 - 1 | Λεβάντε | ||
Ουέσκα | 2 - 3 | Εϊμπάρ | ||
Έλτσε | 0 - 0 | Βαγιαδολίδ | ||
Δευτέρα 22 Ιανουαρίου 2024 | ||||
Λεγκάνιες | 2 - 0 | Μπούργκος | ||
Παρασκευή 26 Ιανουαρίου 2024 | ||||
Εϊμπάρ | 1 - 0 | Μιράντες | ||
Σάββατο 27 Ιανουαρίου 2024 | ||||
Καρτατζένα | 1 - 0 | Αμορεμπιέτα | ||
Αλκορκόν | 0 - 0 | Σαραγόσα | ||
Οβιέδο | 1 - 0 | Λεγκάνιες | ||
Λεβάντε | 0 - 0 | Τενερίφη | ||
Κυριακή 28 Ιανουαρίου 2024 | ||||
Ελντένσε | 3 - 2 | Εσπανιόλ | ||
Ανδόρα | 0 - 1 | Έλτσε | ||
Βιγιαρεάλ Β | 1 - 1 | Ουέσκα | ||
Μπούργκος | 2 - 1 | Αλμπαθέτε | ||
Σπόρτινγκ Χιχόν | 1 - 2 | Φερόλ | ||
Δευτέρα 29 Ιανουαρίου 2024 | ||||
Βαγιαδολίδ | 3 - 1 | Σανταντέρ | ||
Παρασκευή 2 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Έλτσε | 2 - 0 | Μπούργκος | ||
Σάββατο 3 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Αλμπαθέτε | 1 - 1 | Καρτατζένα | ||
Ουέσκα | 1 - 0 | Αλκορκόν | ||
Μιράντες | 3 - 0 | Βιγιαρεάλ Β | ||
Λεγκάνιες | 0 - 0 | Βαγιαδολίδ | ||
Τενερίφη | 0 - 0 | Ανδόρα | ||
Κυριακή 4 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Φερόλ | 1 - 1 | Εϊμπάρ | ||
Αμορεμπιέτα | 0 - 1 | Σανταντέρ | ||
Οβιέδο | 1 - 1 | Ελντένσε | ||
Εσπανιόλ | 2 - 1 | Λεβάντε | ||
Δευτέρα 5 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Σαραγόσα | 3 - 0 | Σπόρτινγκ Χιχόν | ||
Παρασκευή 9 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Λεβάντε | 0 - 0 | Λεγκάνιες | ||
Σάββατο 10 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Ελντένσε | 0 - 0 | Ουέσκα | ||
Αμορεμπιέτα | 1 - 0 | Έλτσε | ||
Σπόρτινγκ Χιχόν | 1 - 0 | Οβιέδο | ||
Σανταντέρ | 2 - 0 | Εσπανιόλ | ||
Κυριακή 11 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Βιγιαρεάλ Β | 1 - 0 | Τενερίφη | ||
Αλκορκόν | 1 - 0 | Ανδόρα | ||
Καρτατζένα | 1 - 0 | Μιράντες | ||
Εϊμπάρ | 1 - 0 | Σαραγόσα | ||
Μπούργκος | 2 - 0 | Φερόλ | ||
Δευτέρα 12 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Βαγιαδολίδ | 0 - 0 | Αλμπαθέτε | ||
Παρασκευή 16 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Σαραγόσα | 1 - 2 | Καρτατζένα | ||
Σάββατο 17 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Οβιέδο | 5 - 0 | Μπούργκος | ||
Ανδόρα | 1 - 1 | Βιγιαρεάλ Β | ||
Σπόρτινγκ Χιχόν | 1 - 1 | Βαγιαδολίδ | ||
Εσπανιόλ | 3 - 0 | Μιράντες | ||
Κυριακή 18 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Αλμπαθέτε | 2 - 0 | Σανταντέρ | ||
Λεγκάνιες | 3 - 0 | Αλκορκόν | ||
Φερόλ | 0 - 0 | Λεβάντε | ||
Ουέσκα | 0 - 0 | Αμορεμπιέτα | ||
Έλτσε | 0 - 0 | Εϊμπάρ | ||
Δευτέρα 19 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Τενερίφη | 1 - 0 | Ελντένσε | ||
Παρασκευή 23 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Βαγιαδολίδ | 3 - 0 | Οβιέδο | ||
Σάββατο 24 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Σανταντέρ | 2 - 1 | Λεγκάνιες | ||
Βιγιαρεάλ Β | 0 - 0 | Σαραγόσα | ||
Εϊμπάρ | 2 - 3 | Εσπανιόλ | ||
Κυριακή 25 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Ελντένσε | 2 - 0 | Φερόλ | ||
Αλκορκόν | 1 - 1 | Τενερίφη | ||
Μπούργκος | 1 - 0 | Σπόρτινγκ Χιχόν | ||
Καρτατζένα | 0 - 1 | Έλτσε | ||
Αμορεμπιέτα | 1 - 1 | Αλμπαθέτε | ||
Δευτέρα 26 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Μιράντες | 0 - 3 | Ουέσκα | ||
Παρασκευή 1 Μαρτίου 2024 | ||||
Σπόρτινγκ Χιχόν | 2 - 1 | Αλμπαθέτε | ||
Σάββατο 2 Μαρτίου 2024 | ||||
Ελντένσε | 2 - 0 | Βιγιαρεάλ Β | ||
Φερόλ | 2 - 2 | Σανταντέρ | ||
Εσπανιόλ | 0 - 0 | Ουέσκα | ||
Οβιέδο | 3 - 2 | Λεβάντε | ||
Μπούργκος | 3 - 0 | Καρτατζένα | ||
Κυριακή 3 Μαρτίου 2024 | ||||
Ανδόρα | 2 - 1 | Βαγιαδολίδ | ||
Τενερίφη | 2 - 1 | Μιράντες | ||
Σαραγόσα | 0 - 1 | Αμορεμπιέτα | ||
Λεγκάνιες | 0 - 2 | Εϊμπάρ | ||
Δευτέρα 4 Μαρτίου 2024 | ||||
Έλτσε | 3 - 0 | Αλκορκόν | ||
Παρασκευή 8 Μαρτίου 2024 | ||||
Ουέσκα | 2 - 0 | Ανδόρα | ||
Σάββατο 9 Μαρτίου 2024 | ||||
Αλμπαθέτε | 1 - 2 | Οβιέδο | ||
Μιράντες | 3 - 1 | Ελντένσε | ||
Βαγιαδολίδ | 2 - 0 | Σαραγόσα | ||
Καρτατζένα | 2 - 1 | Φερόλ | ||
Κυριακή 10 Μαρτίου 2024 | ||||
Σανταντέρ | 4 - 2 | Τενερίφη | ||
Βιγιαρεάλ Β | 0 - 1 | Έλτσε | ||
Λεβάντε | 1 - 0 | Σπόρτινγκ Χιχόν | ||
Εϊμπάρ | 0 - 1 | Μπούργκος | ||
Αλκορκόν | 1 - 1 | Εσπανιόλ | ||
Δευτέρα 11 Μαρτίου 2024 | ||||
Αμορεμπιέτα | 0 - 1 | Λεγκάνιες | ||
Τετάρτη 13 Μαρτίου 2024 | ||||
Λεβάντε | 0 - 0 | Ανδόρα | ||
Παρασκευή 15 Μαρτίου 2024 | ||||
Ελντένσε | 0 - 0 | Καρτατζένα | ||
Σάββατο 16 Μαρτίου 2024 | ||||
Μπούργκος | 1 - 1 | Λεβάντε | ||
Εϊμπάρ | 2 - 0 | Βιγιαρεάλ Β | ||
Τενερίφη | 0 - 0 | Ουέσκα | ||
Οβιέδο | 1 - 1 | Σανταντέρ | ||
Σπόρτινγκ Χιχόν | 1 - 0 | Αλκορκόν | ||
Κυριακή 17 Μαρτίου 2024 | ||||
Λεγκάνιες | 4 - 0 | Μιράντες | ||
Φερόλ | 2 - 0 | Βαγιαδολίδ | ||
Έλτσε | 3 - 2 | Αλμπαθέτε | ||
Σαραγόσα | 0 - 1 | Εσπανιόλ | ||
Δευτέρα 18 Μαρτίου 2024 | ||||
Ανδόρα | 0 - 1 | Αμορεμπιέτα | ||
Σάββατο 23 Μαρτίου 2024 | ||||
Αλκορκόν | 1 - 0 | Οβιέδο | ||
Καρτατζένα | 1 - 0 | Ανδόρα | ||
Βιγιαρεάλ Β | 1 - 2 | Λεγκάνιες | ||
Εσπανιόλ | 1 - 1 | Τενερίφη | ||
Κυριακή 24 Μαρτίου 2024 | ||||
Αμορεμπιέτα | 3 - 1 | Σπόρτινγκ Χιχόν | ||
Βαγιαδολίδ | 3 - 1 | Εϊμπάρ | ||
Ουέσκα | 3 - 0 | Μπούργκος | ||
Μιράντες | 0 - 0 | Σαραγόσα | ||
Λεβάντε | 3 - 2 | Έλτσε | ||
Σανταντέρ | 2 - 1 | Ελντένσε | ||
Δευτέρα 25 Μαρτίου 2024 | ||||
Αλμπαθέτε | 1 - 1 | Φερόλ |
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ | ||||
---|---|---|---|---|
Regular Season, Group Stage | ||||
Παρασκευή 29 Μαρτίου 2024 | ||||
Μπούργκος | 21:30 | Εσπανιόλ | ||
Σάββατο 30 Μαρτίου 2024 | ||||
Βαγιαδολίδ | 15:00 | Λεβάντε | ||
Ανδόρα | 17:15 | Μιράντες | ||
Λεγκάνιες | 17:15 | Καρτατζένα | ||
Εϊμπάρ | 17:15 | Ελντένσε | ||
Αλμπαθέτε | 19:30 | Ουέσκα | ||
Σπόρτινγκ Χιχόν | 19:30 | Σανταντέρ | ||
Κυριακή 31 Μαρτίου 2024 | ||||
Αλκορκόν | 15:00 | Αμορεμπιέτα | ||
Φερόλ | 17:15 | Έλτσε | ||
Σαραγόσα | 17:15 | Τενερίφη | ||
Οβιέδο | 19:30 | Βιγιαρεάλ Β | ||
Παρασκευή 5 Απριλίου 2024 | ||||
Αμορεμπιέτα | 21:30 | Φερόλ | ||
Έλτσε | 21:30 | Οβιέδο | ||
Σάββατο 6 Απριλίου 2024 | ||||
Ελντένσε | 17:15 | Ανδόρα | ||
Λεβάντε | 19:30 | Σαραγόσα | ||
Κυριακή 7 Απριλίου 2024 | ||||
Ουέσκα | 15:00 | Λεγκάνιες | ||
Μιράντες | 17:15 | Σπόρτινγκ Χιχόν | ||
Βιγιαρεάλ Β | 17:15 | Μπούργκος | ||
Τενερίφη | 19:30 | Εϊμπάρ | ||
Εσπανιόλ | 19:30 | Αλμπαθέτε | ||
Καρτατζένα | 22:00 | Βαγιαδολίδ | ||
Δευτέρα 8 Απριλίου 2024 | ||||
Σανταντέρ | 21:30 | Αλκορκόν | ||
Παρασκευή 12 Απριλίου 2024 | ||||
Λεγκάνιες | 21:30 | Εσπανιόλ | ||
Σάββατο 13 Απριλίου 2024 | ||||
Σπόρτινγκ Χιχόν | 17:15 | Καρτατζένα | ||
Βαγιαδολίδ | 19:30 | Ελντένσε | ||
Λεβάντε | 22:00 | Αμορεμπιέτα | ||
Κυριακή 14 Απριλίου 2024 | ||||
Οβιέδο | 15:00 | Μιράντες | ||
Ανδόρα | 17:15 | Εϊμπάρ | ||
Αλμπαθέτε | 17:15 | Τενερίφη | ||
Μπούργκος | 19:30 | Σανταντέρ | ||
Σαραγόσα | 19:30 | Έλτσε | ||
Φερόλ | 22:00 | Ουέσκα | ||
Δευτέρα 15 Απριλίου 2024 | ||||
Αλκορκόν | 21:30 | Βιγιαρεάλ Β | ||
Παρασκευή 19 Απριλίου 2024 | ||||
Τενερίφη | 21:30 | Λεγκάνιες | ||
Σάββατο 20 Απριλίου 2024 | ||||
Αμορεμπιέτα | 15:00 | Βαγιαδολίδ | ||
Βιγιαρεάλ Β | 17:15 | Φερόλ |