ΜΕΞΙΚΟ: Πριμέρα Ντιβιζιόν Κλαουσούρα

Βαθμολογία διοργάνωσης
Liga MX: Clausura
ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ
Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ Β Ν Ι Η Γ Δ Φ
1 Κρούζ Αζούλ 10 22 7 1 2 24:14 10 ΝΝΝΝΝ
2 Κλαμπ Λεόν 10 21 7 0 3 23:14 9 ΝΝΗΝΗ
3 Σάντος Λαγκούνα 10 17 5 2 3 14:14 0 ΝΗΝΝΝ
4 Κλαμπ Αμέρικα 10 17 5 2 3 11:11 0 ΗΙΗΝΝ
5 Τσίβας Γουαδαλαχάρα 10 16 4 4 2 13:11 2 ΙΝΝΝΗ
6 Πούμας 10 15 4 3 3 20:19 1 ΗΙΗΗΝ
7 Τιγκρές 10 14 4 2 4 13:10 3 ΝΙΝΗΗ
8 Χουάρεθ 10 14 4 2 4 20:18 2 ΗΗΝΗΙ
9 Μονάρκας 10 14 4 2 4 17:16 1 ΝΝΗΝΙ
10 Πουέμπλα 10 14 4 2 4 7:7 0 ΝΙΝΝΗ
11 Πατσούκα 10 14 4 2 4 11:12 -1 ΗΝΙΝΝ
12 Κλαμπ Κερετάρο 10 14 4 2 4 13:15 -2 ΗΙΙΗΝ
13 Ατλέτικο Σαν Λουίς 10 13 3 4 3 11:15 -4 ΗΙΗΝΝ
14 Νεκάξα 10 11 3 2 5 17:16 1 ΗΗΝΗΗ
15 Τολούκα 10 10 2 4 4 16:18 -2 ΗΙΝΗΗ
16 Κλαμπ Τιχουάνα 10 9 2 3 5 10:16 -6 ΝΗΗΗΙ
17 Άτλας 10 9 3 0 7 10:17 -7 ΝΗΗΗΗ
18 Μοντερέι 10 5 0 5 5 10:17 -7 ΙΙΗΗΙ
ΤΕΛΙΚΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ
ΟΜΑΔΑ ΑΓ O 0.5 U 0.5 Γκολ υπέρ Δεν δέχθηκε γκολ
Σάντος Λαγκούνα 27 27 0 1.6 5 αγώνες
Κρούζ Αζούλ 27 26 1 1.7 5 αγώνες
Κλαμπ Αμέρικα 27 26 1 1.4 6 αγώνες
Μονάρκας 27 26 1 1.6 6 αγώνες
Κλαμπ Κερετάρο 27 26 1 1.4 8 αγώνες
Άτλας 27 26 1 1.1 2 αγώνες
Πούμας 27 25 2 1.4 8 αγώνες
Πουέμπλα 27 25 2 1.2 8 αγώνες
Πατσούκα 27 25 2 1.4 12 αγώνες
Κλαμπ Τιχουάνα 27 25 2 1.1 3 αγώνες
Μοντερέι 27 25 2 1.4 5 αγώνες
Τσίβας Γουαδαλαχάρα 27 24 3 1.4 9 αγώνες
Τιγκρές 27 23 4 1.3 11 αγώνες
Τολούκα 27 23 4 1.3 6 αγώνες
Κλαμπ Λεόν 10 10 0 2.3 1 αγώνας
Χουάρεθ 10 10 0 2 2 αγώνες
Νεκάξα 10 10 0 1.7 2 αγώνες
Ατλέτικο Σαν Λουίς 10 9 1 1.1 2 αγώνες
ΤΕΛΙΚΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ
ΟΜΑΔΑ ΑΓ O 1.5 U 1.5 Γκολ υπέρ Δεν δέχθηκε γκολ
Σάντος Λαγκούνα 27 23 4 1.6 5 αγώνες
Μονάρκας 27 22 5 1.6 6 αγώνες
Κλαμπ Τιχουάνα 27 22 5 1.1 3 αγώνες
Άτλας 27 22 5 1.1 2 αγώνες
Μοντερέι 27 22 5 1.4 5 αγώνες
Κρούζ Αζούλ 27 21 6 1.7 5 αγώνες
Πούμας 27 21 6 1.4 8 αγώνες
Τολούκα 27 21 6 1.3 6 αγώνες
Κλαμπ Αμέρικα 27 20 7 1.4 6 αγώνες
Τσίβας Γουαδαλαχάρα 27 20 7 1.4 9 αγώνες
Πατσούκα 27 20 7 1.4 12 αγώνες
Κλαμπ Κερετάρο 27 20 7 1.4 8 αγώνες
Τιγκρές 27 16 11 1.3 11 αγώνες
Πουέμπλα 27 16 11 1.2 8 αγώνες
Κλαμπ Λεόν 10 10 0 2.3 1 αγώνας
Χουάρεθ 10 10 0 2 2 αγώνες
Νεκάξα 10 10 0 1.7 2 αγώνες
Ατλέτικο Σαν Λουίς 10 7 3 1.1 2 αγώνες
ΤΕΛΙΚΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ
ΟΜΑΔΑ ΑΓ O 2.5 U 2.5 Γκολ υπέρ Δεν δέχθηκε γκολ
Σάντος Λαγκούνα 27 17 10 1.6 5 αγώνες
Πούμας 27 17 10 1.4 8 αγώνες
Κλαμπ Κερετάρο 27 17 10 1.4 8 αγώνες
Μοντερέι 27 16 11 1.4 5 αγώνες
Κρούζ Αζούλ 27 15 12 1.7 5 αγώνες
Μονάρκας 27 15 12 1.6 6 αγώνες
Πατσούκα 27 15 12 1.4 12 αγώνες
Κλαμπ Αμέρικα 27 14 13 1.4 6 αγώνες
Τολούκα 27 14 13 1.3 6 αγώνες
Άτλας 27 14 13 1.1 2 αγώνες
Τσίβας Γουαδαλαχάρα 27 12 15 1.4 9 αγώνες
Πουέμπλα 27 12 15 1.2 8 αγώνες
Τιγκρές 27 11 16 1.3 11 αγώνες
Κλαμπ Τιχουάνα 27 11 16 1.1 3 αγώνες
Κλαμπ Λεόν 10 9 1 2.3 1 αγώνας
Χουάρεθ 10 8 2 2 2 αγώνες
Νεκάξα 10 8 2 1.7 2 αγώνες
Ατλέτικο Σαν Λουίς 10 6 4 1.1 2 αγώνες
ΤΕΛΙΚΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ
ΟΜΑΔΑ ΑΓ O 3.5 U 3.5 Γκολ υπέρ Δεν δέχθηκε γκολ
Πούμας 27 10 17 1.4 8 αγώνες
Πατσούκα 27 10 17 1.4 12 αγώνες
Τολούκα 27 10 17 1.3 6 αγώνες
Μοντερέι 27 10 17 1.4 5 αγώνες
Κλαμπ Αμέρικα 27 9 18 1.4 6 αγώνες
Σάντος Λαγκούνα 27 8 19 1.6 5 αγώνες
Μονάρκας 27 8 19 1.6 6 αγώνες
Πουέμπλα 27 7 20 1.2 8 αγώνες
Κλαμπ Κερετάρο 27 7 20 1.4 8 αγώνες
Άτλας 27 7 20 1.1 2 αγώνες
Κλαμπ Λεόν 10 6 4 2.3 1 αγώνας
Τσίβας Γουαδαλαχάρα 27 6 21 1.4 9 αγώνες
Κλαμπ Τιχουάνα 27 6 21 1.1 3 αγώνες
Κρούζ Αζούλ 27 5 22 1.7 5 αγώνες
Τιγκρές 27 5 22 1.3 11 αγώνες
Χουάρεθ 10 4 6 2 2 αγώνες
Ατλέτικο Σαν Λουίς 10 4 6 1.1 2 αγώνες
Νεκάξα 10 3 7 1.7 2 αγώνες
ΤΕΛΙΚΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ
ΟΜΑΔΑ ΑΓ O 4.5 U 4.5 Γκολ υπέρ Δεν δέχθηκε γκολ
Τολούκα 27 8 19 1.3 6 αγώνες
Πούμας 27 6 21 1.4 8 αγώνες
Σάντος Λαγκούνα 27 5 22 1.6 5 αγώνες
Πουέμπλα 27 5 22 1.2 8 αγώνες
Πατσούκα 27 5 22 1.4 12 αγώνες
Άτλας 27 5 22 1.1 2 αγώνες
Μοντερέι 27 5 22 1.4 5 αγώνες
Κλαμπ Αμέρικα 27 4 23 1.4 6 αγώνες
Μονάρκας 27 4 23 1.6 6 αγώνες
Κλαμπ Τιχουάνα 27 4 23 1.1 3 αγώνες
Κρούζ Αζούλ 27 3 24 1.7 5 αγώνες
Τιγκρές 27 3 24 1.3 11 αγώνες
Χουάρεθ 10 3 7 2 2 αγώνες
Κλαμπ Λεόν 10 2 8 2.3 1 αγώνας
Τσίβας Γουαδαλαχάρα 27 2 25 1.4 9 αγώνες
Κλαμπ Κερετάρο 27 2 25 1.4 8 αγώνες
Νεκάξα 10 2 8 1.7 2 αγώνες
Ατλέτικο Σαν Λουίς 10 0 10 1.1 2 αγώνες
ΤΕΛΙΚΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ
ΟΜΑΔΑ ΑΓ O 5.5 U 5.5 Γκολ υπέρ Δεν δέχθηκε γκολ
Κρούζ Αζούλ 27 3 24 1.7 5 αγώνες
Κλαμπ Αμέρικα 27 3 24 1.4 6 αγώνες
Μονάρκας 27 3 24 1.6 6 αγώνες
Πουέμπλα 27 3 24 1.2 8 αγώνες
Τολούκα 27 3 24 1.3 6 αγώνες
Πούμας 27 2 25 1.4 8 αγώνες
Κλαμπ Τιχουάνα 27 2 25 1.1 3 αγώνες
Άτλας 27 2 25 1.1 2 αγώνες
Μοντερέι 27 2 25 1.4 5 αγώνες
Σάντος Λαγκούνα 27 1 26 1.6 5 αγώνες
Τσίβας Γουαδαλαχάρα 27 1 26 1.4 9 αγώνες
Χουάρεθ 10 1 9 2 2 αγώνες
Πατσούκα 27 1 26 1.4 12 αγώνες
Κλαμπ Κερετάρο 27 1 26 1.4 8 αγώνες
Κλαμπ Λεόν 10 0 10 2.3 1 αγώνας
Τιγκρές 27 0 27 1.3 11 αγώνες
Ατλέτικο Σαν Λουίς 10 0 10 1.1 2 αγώνες
Νεκάξα 10 0 10 1.7 2 αγώνες
ΠΡΩΤΟΙ ΣΚΟΡΕΡ
Α/Α ΠΑΙΚΤΗΣ ΟΜΑΔΑ ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΠΕΝΑΛΤΙ
1 J. Rodríguez Κρούζ Αζούλ 9 3
2 L. Fernández Τολούκα 8 1
3 A. Gignac Τιγκρές 8 3
4 Á. Mena Κλαμπ Λεόν 8 4
5 F. Jara Πατσούκα 7 4
6 D. Lezcano Χουάρεθ 6 1
7 N. Ibáñez Ατλέτικο Σαν Λουίς 5 2
8 A. Nahuelpán Κλαμπ Κερετάρο 5 0
9 M. Quiroga Νεκάξα 5 0
10 A. Rocha Μονάρκας 5 3
11 G. Berterame Ατλέτικο Σαν Λουίς 4 0
12 J. Delgado Νεκάξα 4 1
13 J. Dinenno Πούμας 4 0
14 C. González Πούμας 4 0
15 E. Hernández Κρούζ Αζούλ 4 0
ΑΣΣΙΣΤ
Α/Α ΠΑΙΚΤΗΣ ΟΜΑΔΑ ΑΣΣΙΣΤ
1 R. Alvarado Κρούζ Αζούλ 5
2 P. Barrera Πούμας 5
3 J. Intriago Χουάρεθ 4
4 F. Castillo Κλαμπ Κερετάρο 3
5 E. Hernández Κρούζ Αζούλ 3
6 L. Montes Κλαμπ Λεόν 3
7 R. Sánchez Κλαμπ Αμέρικα 3
8 F. Álvarez Πούμας 2
9 F. Aristeguieta Μονάρκας 2
10 R. Baca Κρούζ Αζούλ 2
11 F. Córdova Κλαμπ Αμέρικα 2
12 J. Delgado Νεκάξα 2
13 J. Escobar Κρούζ Αζούλ 2
14 L. Fernández Τολούκα 2
15 L. Hernández Τολούκα 2
ΚΑΡΤΕΣ
Α/Α ΠΑΙΚΤΗΣ ΟΜΑΔΑ ΚΟΚΚΙΝΕΣ ΚΙΤΡΙΝΕΣ
1 C. Baeza Νεκάξα 1 4
2 J. Velázquez Κλαμπ Κερετάρο 1 3
3 P. Aquino Κλαμπ Λεόν 1 3
4 N. Sánchez Μοντερέι 1 3
5 M. Barbieri Κλαμπ Τιχουάνα 1 3
6 H. Rodríguez Σάντος Λαγκούνα 1 2
7 S. Vegas Μονάρκας 1 2
8 F. Santos Χουάρεθ 1 2
9 J. Salas Πουέμπλα 1 2
10 M. Laínez Κλαμπ Τιχουάνα 1 2
11 L. Quintana Πούμας 1 2
12 J. Ortiz Μονάρκας 1 2
13 J. Vásquez Πούμας 0 5
14 R. Funes Mori Μοντερέι 0 5
15 E. Vega Τσίβας Γουαδαλαχάρα 1 1
ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
Apertura, Group Stage
Σάββατο 20 Ιουλίου 2019
Πουέμπλα 1 - 3 Κλαμπ Τιχουάνα
Άτλας 1 - 0 Χουάρεθ
Πατσούκα 1 - 3 Κλαμπ Λεόν
Ατλέτικο Σαν Λουίς 0 - 2 Πούμας
Κυριακή 21 Ιουλίου 2019
Κλαμπ Αμέρικα 4 - 2 Μοντερέι
Νεκάξα 0 - 0 Κρούζ Αζούλ
Τιγκρές 4 - 2 Μονάρκας
Τολούκα 0 - 2 Κλαμπ Κερετάρο
Σάντος Λαγκούνα 3 - 0 Τσίβας Γουαδαλαχάρα
Σάββατο 27 Ιουλίου 2019
Μονάρκας 0 - 1 Άτλας
Βερακρούζ 3 - 3 Πατσούκα
Κυριακή 28 Ιουλίου 2019
Κλαμπ Λεόν 0 - 0 Κλαμπ Αμέρικα
Κρούζ Αζούλ 1 - 1 Τολούκα
Κλαμπ Τιχουάνα 1 - 1 Κλαμπ Κερετάρο
Πούμας 2 - 0 Νεκάξα
Ατλέτικο Σαν Λουίς 1 - 0 Μοντερέι
Σάντος Λαγκούνα 3 - 0 Χουάρεθ
Δευτέρα 29 Ιουλίου 2019
Τσίβας Γουαδαλαχάρα 2 - 0 Τιγκρές
Σάββατο 3 Αυγούστου 2019
Πουέμπλα 1 - 1 Τσίβας Γουαδαλαχάρα
Άτλας 1 - 2 Σάντος Λαγκούνα
Κλαμπ Κερετάρο 3 - 0 Κρούζ Αζούλ
Κυριακή 4 Αυγούστου 2019
Κλαμπ Αμέρικα 3 - 1 Κλαμπ Τιχουάνα
Πατσούκα 1 - 2 Μονάρκας
Νεκάξα 7 - 0 Βερακρούζ
Μοντερέι 3 - 2 Κλαμπ Λεόν
Πούμας 0 - 1 Τιγκρές
Δευτέρα 5 Αυγούστου 2019
Χουάρεθ 2 - 0 Τολούκα
Σάββατο 10 Αυγούστου 2019
Μονάρκας 0 - 1 Μοντερέι
Βερακρούζ 1 - 2 Άτλας
Κλαμπ Τιχουάνα 1 - 0 Πούμας
Κλαμπ Κερετάρο 2 - 1 Πατσούκα
Κρούζ Αζούλ 2 - 0 Χουάρεθ
Κυριακή 11 Αυγούστου 2019
Τιγκρές 3 - 1 Νεκάξα
Τσίβας Γουαδαλαχάρα 3 - 0 Ατλέτικο Σαν Λουίς
Τολούκα 0 - 1 Κλαμπ Αμέρικα
Σάντος Λαγκούνα 4 - 1 Πουέμπλα
Σάββατο 17 Αυγούστου 2019
Πουέμπλα 0 - 4 Πατσούκα
Άτλας 1 - 3 Κρούζ Αζούλ
Ατλέτικο Σαν Λουίς 1 - 1 Τιγκρές
Κυριακή 18 Αυγούστου 2019
Κλαμπ Λεόν 4 - 3 Τσίβας Γουαδαλαχάρα
Κλαμπ Αμέρικα 1 - 0 Μονάρκας
Μοντερέι 2 - 0 Τολούκα
Πούμας 2 - 0 Βερακρούζ
Νεκάξα 3 - 0 Σάντος Λαγκούνα
Δευτέρα 19 Αυγούστου 2019
Χουάρεθ 0 - 2 Κλαμπ Κερετάρο
Σάββατο 24 Αυγούστου 2019
Βερακρούζ 1 - 2 Ατλέτικο Σαν Λουίς
Σάντος Λαγκούνα 2 - 1 Μοντερέι
Μονάρκας 2 - 0 Πούμας
Κλαμπ Κερετάρο 0 - 4 Κλαμπ Λεόν
Κυριακή 25 Αυγούστου 2019
Πατσούκα 3 - 1 Άτλας
Κρούζ Αζούλ 1 - 1 Πουέμπλα
Τιγκρές 1 - 1 Κλαμπ Αμέρικα
Τολούκα 2 - 0 Κλαμπ Τιχουάνα
Τσίβας Γουαδαλαχάρα 1 - 2 Νεκάξα
Τετάρτη 28 Αυγούστου 2019
Άτλας 1 - 1 Τιγκρές
Ατλέτικο Σαν Λουίς 1 - 1 Μονάρκας
Βερακρούζ 0 - 5 Κλαμπ Κερετάρο
Κλαμπ Αμέρικα 1 - 1 Πατσούκα
Πέμπτη 29 Αυγούστου 2019
Κλαμπ Λεόν 2 - 2 Σάντος Λαγκούνα
Νεκάξα 1 - 1 Τολούκα
Κλαμπ Τιχουάνα 3 - 2 Κρούζ Αζούλ
Παρασκευή 30 Αυγούστου 2019
Πουέμπλα 2 - 1 Χουάρεθ
Μοντερέι 2 - 0 Πούμας
Σάββατο 31 Αυγούστου 2019
Μονάρκας 1 - 0 Βερακρούζ
Άτλας 3 - 0 Κλαμπ Αμέρικα
Νεκάξα 3 - 2 Κλαμπ Τιχουάνα
Κυριακή 1 Σεπτεμβρίου 2019
Πατσούκα 0 - 2 Ατλέτικο Σαν Λουίς
Τιγκρές 1 - 1 Κλαμπ Λεόν
Κρούζ Αζούλ 1 - 1 Τσίβας Γουαδαλαχάρα
Πούμας 2 - 1 Τολούκα
Κλαμπ Κερετάρο 1 - 1 Πουέμπλα
Δευτέρα 2 Σεπτεμβρίου 2019
Χουάρεθ 1 - 0 Μοντερέι
Σάββατο 14 Σεπτεμβρίου 2019
Πουέμπλα 1 - 3 Ατλέτικο Σαν Λουίς
Βερακρούζ 0 - 0 Κρούζ Αζούλ
Κλαμπ Τιχουάνα 1 - 1 Τιγκρές
Μοντερέι 0 - 2 Νεκάξα
Κυριακή 15 Σεπτεμβρίου 2019
Κλαμπ Λεόν 3 - 1 Χουάρεθ
Τσίβας Γουαδαλαχάρα 1 - 0 Άτλας
Κλαμπ Αμέρικα 1 - 1 Πούμας
Τολούκα 0 - 2 Μονάρκας
Σάντος Λαγκούνα 2 - 2 Πατσούκα
Σάββατο 21 Σεπτεμβρίου 2019
Άτλας 0 - 1 Τολούκα
Μονάρκας 1 - 0 Τσίβας Γουαδαλαχάρα
Νεκάξα 2 - 4 Κλαμπ Λεόν
Μοντερέι 3 - 2 Πουέμπλα
Ατλέτικο Σαν Λουίς 2 - 3 Σάντος Λαγκούνα
Κυριακή 22 Σεπτεμβρίου 2019
Πατσούκα 4 - 1 Κλαμπ Τιχουάνα
Κλαμπ Αμέρικα 2 - 2 Κλαμπ Κερετάρο
Πούμας 1 - 1 Κρούζ Αζούλ
Δευτέρα 23 Σεπτεμβρίου 2019
Χουάρεθ 2 - 0 Βερακρούζ
Τετάρτη 25 Σεπτεμβρίου 2019
Τιγκρές 0 - 1 Πουέμπλα
Κλαμπ Κερετάρο 1 - 2 Νεκάξα
Κλαμπ Λεόν 1 - 1 Άτλας
Τσίβας Γουαδαλαχάρα 2 - 4 Πατσούκα
Πέμπτη 26 Σεπτεμβρίου 2019
Σάντος Λαγκούνα 5 - 0 Βερακρούζ
Χουάρεθ 1 - 1 Κλαμπ Αμέρικα
Κρούζ Αζούλ 1 - 1 Μοντερέι
Κλαμπ Τιχουάνα 3 - 2 Μονάρκας
Παρασκευή 27 Σεπτεμβρίου 2019
Τολούκα 3 - 1 Ατλέτικο Σαν Λουίς
Σάββατο 28 Σεπτεμβρίου 2019
Πουέμπλα 2 - 1 Κλαμπ Λεόν
Άτλας 2 - 0 Κλαμπ Κερετάρο
Πατσούκα 2 - 0 Κρούζ Αζούλ
Κυριακή 29 Σεπτεμβρίου 2019
Νεκάξα 0 - 0 Χουάρεθ
Μοντερέι 0 - 2 Τιγκρές
Κλαμπ Αμέρικα 4 - 1 Τσίβας Γουαδαλαχάρα
Πούμας 2 - 0 Σάντος Λαγκούνα
Ατλέτικο Σαν Λουίς 2 - 3 Κλαμπ Τιχουάνα
Δευτέρα 30 Σεπτεμβρίου 2019
Βερακρούζ 1 - 1 Τολούκα
Σάββατο 5 Οκτωβρίου 2019
Μονάρκας 2 - 3 Νεκάξα
Κλαμπ Λεόν 1 - 1 Βερακρούζ
Κυριακή 6 Οκτωβρίου 2019
Κρούζ Αζούλ 5 - 2 Κλαμπ Αμέρικα
Τιγκρές 4 - 0 Σάντος Λαγκούνα
Τσίβας Γουαδαλαχάρα 1 - 1 Πούμας
Κλαμπ Τιχουάνα 2 - 2 Άτλας
Τολούκα 1 - 1 Πουέμπλα
Χουάρεθ 1 - 2 Ατλέτικο Σαν Λουίς
Δευτέρα 7 Οκτωβρίου 2019
Κλαμπ Κερετάρο 2 - 1 Μοντερέι
Σάββατο 19 Οκτωβρίου 2019
Πουέμπλα 0 - 1 Άτλας
Βερακρούζ 1 - 3 Τιγκρές
Σάντος Λαγκούνα 4 - 1 Κλαμπ Τιχουάνα
Κρούζ Αζούλ 2 - 3 Μονάρκας
Κυριακή 20 Οκτωβρίου 2019
Πατσούκα 0 - 1 Χουάρεθ
Νεκάξα 2 - 2 Κλαμπ Αμέρικα
Πούμας 1 - 2 Κλαμπ Λεόν
Ατλέτικο Σαν Λουίς 0 - 2 Κλαμπ Κερετάρο
Δευτέρα 21 Οκτωβρίου 2019
Μοντερέι 1 - 1 Τσίβας Γουαδαλαχάρα
Σάββατο 26 Οκτωβρίου 2019
Μονάρκας 2 - 2 Σάντος Λαγκούνα
Άτλας 0 - 2 Νεκάξα
Κλαμπ Τιχουάνα 2 - 0 Βερακρούζ
Κλαμπ Κερετάρο 3 - 0 Πούμας
Κυριακή 27 Οκτωβρίου 2019
Κλαμπ Αμέρικα 2 - 0 Πουέμπλα
Κλαμπ Λεόν 3 - 2 Ατλέτικο Σαν Λουίς
Τιγκρές 1 - 1 Κρούζ Αζούλ
Τολούκα 2 - 0 Πατσούκα
Δευτέρα 28 Οκτωβρίου 2019
Χουάρεθ 1 - 2 Τσίβας Γουαδαλαχάρα
Τετάρτη 30 Οκτωβρίου 2019
Ατλέτικο Σαν Λουίς 0 - 1 Κλαμπ Αμέρικα
Βερακρούζ 1 - 0 Πουέμπλα
Σάντος Λαγκούνα 1 - 0 Κλαμπ Κερετάρο
Πούμας 5 - 1 Άτλας
Πέμπτη 31 Οκτωβρίου 2019
Πατσούκα 2 - 3 Μοντερέι
Τσίβας Γουαδαλαχάρα 0 - 1 Κλαμπ Τιχουάνα
Τιγκρές 1 - 0 Τολούκα
Παρασκευή 1 Νοεμβρίου 2019
Μονάρκας 6 - 1 Χουάρεθ
Κρούζ Αζούλ 1 - 0 Κλαμπ Λεόν
Σάββατο 2 Νοεμβρίου 2019
Πουέμπλα 1 - 1 Πούμας
Άτλας 1 - 2 Ατλέτικο Σαν Λουίς
Κλαμπ Κερετάρο 0 - 0 Τιγκρές
Κυριακή 3 Νοεμβρίου 2019
Κλαμπ Αμέρικα 1 - 2 Σάντος Λαγκούνα
Μοντερέι 1 - 1 Βερακρούζ
Νεκάξα 1 - 2 Πατσούκα
Τολούκα 1 - 3 Τσίβας Γουαδαλαχάρα
Δευτέρα 4 Νοεμβρίου 2019
Χουάρεθ 3 - 0 Κλαμπ Τιχουάνα
Κλαμπ Λεόν 1 - 1 Μονάρκας
Σάββατο 9 Νοεμβρίου 2019
Μονάρκας 3 - 2 Πουέμπλα
Βερακρούζ 0 - 5 Κλαμπ Αμέρικα
Κλαμπ Τιχουάνα 0 - 4 Μοντερέι
Ατλέτικο Σαν Λουίς 0 - 2 Νεκάξα
Κυριακή 10 Νοεμβρίου 2019
Τιγκρές 0 - 0 Πατσούκα
Κλαμπ Λεόν 4 - 0 Τολούκα
Τσίβας Γουαδαλαχάρα 3 - 2 Κλαμπ Κερετάρο
Πούμας 1 - 1 Χουάρεθ
Δευτέρα 11 Νοεμβρίου 2019
Σάντος Λαγκούνα 3 - 1 Κρούζ Αζούλ
Σάββατο 23 Νοεμβρίου 2019
Πουέμπλα 3 - 0 Νεκάξα
Κλαμπ Τιχουάνα 1 - 2 Κλαμπ Λεόν
Κλαμπ Κερετάρο 3 - 1 Μονάρκας
Κυριακή 24 Νοεμβρίου 2019
Μοντερέι 2 - 0 Άτλας
Κρούζ Αζούλ 3 - 1 Ατλέτικο Σαν Λουίς
Τσίβας Γουαδαλαχάρα 3 - 1 Βερακρούζ
Πατσούκα 2 - 0 Πούμας
Τολούκα 2 - 2 Σάντος Λαγκούνα
Δευτέρα 25 Νοεμβρίου 2019
Χουάρεθ 1 - 2 Τιγκρές
Clausura, Group Stage
Σάββατο 11 Ιανουαρίου 2020
Μονάρκας 0 - 1 Τολούκα
Κλαμπ Τιχουάνα 2 - 1 Σάντος Λαγκούνα
Κρούζ Αζούλ 1 - 2 Άτλας
Κυριακή 12 Ιανουαρίου 2020
Τσίβας Γουαδαλαχάρα 2 - 0 Χουάρεθ
Κλαμπ Λεόν 3 - 1 Κλαμπ Κερετάρο
Τιγκρές 0 - 0 Ατλέτικο Σαν Λουίς
Πούμας 2 - 1 Πατσούκα
Παρασκευή 17 Ιανουαρίου 2020
Χουάρεθ 4 - 4 Πούμας
Σάββατο 18 Ιανουαρίου 2020
Ατλέτικο Σαν Λουίς 2 - 1 Κρούζ Αζούλ
Άτλας 0 - 1 Πουέμπλα
Μοντερέι 2 - 2 Μονάρκας
Κυριακή 19 Ιανουαρίου 2020
Πατσούκα 0 - 0 Τσίβας Γουαδαλαχάρα
Κλαμπ Αμέρικα 1 - 0 Τιγκρές
Τολούκα 2 - 3 Νεκάξα
Κλαμπ Κερετάρο 3 - 0 Κλαμπ Τιχουάνα
Δευτέρα 20 Ιανουαρίου 2020
Σάντος Λαγκούνα 3 - 2 Κλαμπ Λεόν
Σάββατο 25 Ιανουαρίου 2020
Πουέμπλα 0 - 1 Κλαμπ Κερετάρο
Κλαμπ Τιχουάνα 0 - 0 Κλαμπ Αμέρικα
Κρούζ Αζούλ 3 - 0 Σάντος Λαγκούνα
Κυριακή 26 Ιανουαρίου 2020
Τιγκρές 2 - 1 Άτλας
Κλαμπ Λεόν 3 - 0 Πατσούκα
Τσίβας Γουαδαλαχάρα 2 - 2 Τολούκα
Πούμας 1 - 0 Μοντερέι
Νεκάξα 1 - 1 Ατλέτικο Σαν Λουίς
Δευτέρα 27 Ιανουαρίου 2020
Χουάρεθ 3 - 0 Μονάρκας
Σάββατο 1 Φεβρουαρίου 2020
Ατλέτικο Σαν Λουίς 2 - 2 Τσίβας Γουαδαλαχάρα
Άτλας 2 - 1 Κλαμπ Τιχουάνα
Μοντερέι 1 - 2 Κλαμπ Κερετάρο
Μονάρκας 1 - 2 Κλαμπ Λεόν
Νεκάξα 2 - 0 Πουέμπλα
Κυριακή 2 Φεβρουαρίου 2020
Πατσούκα 2 - 0 Τιγκρές
Κλαμπ Αμέρικα 1 - 3 Χουάρεθ
Σάντος Λαγκούνα 1 - 1 Πούμας
Τολούκα 3 - 3 Κρούζ Αζούλ
Τετάρτη 5 Φεβρουαρίου 2020
Πουέμπλα 0 - 1 Κλαμπ Αμέρικα
Πέμπτη 6 Φεβρουαρίου 2020
Νεκάξα 2 - 2 Μοντερέι
Παρασκευή 7 Φεβρουαρίου 2020
Άτλας 1 - 3 Μονάρκας
Σάββατο 8 Φεβρουαρίου 2020
Πουέμπλα 2 - 2 Σάντος Λαγκούνα
Κλαμπ Τιχουάνα 1 - 1 Τολούκα
Κρούζ Αζούλ 3 - 1 Πατσούκα
Κυριακή 9 Φεβρουαρίου 2020
Τιγκρές 3 - 0 Τσίβας Γουαδαλαχάρα
Κλαμπ Λεόν 3 - 1 Μοντερέι
Πούμας 4 - 0 Ατλέτικο Σαν Λουίς
Δευτέρα 10 Φεβρουαρίου 2020
Κλαμπ Κερετάρο 1 - 2 Κλαμπ Αμέρικα
Χουάρεθ 2 - 1 Νεκάξα
Σάββατο 15 Φεβρουαρίου 2020
Ατλέτικο Σαν Λουίς 3 - 1 Κλαμπ Λεόν
Μονάρκας 1 - 1 Κλαμπ Τιχουάνα
Πατσούκα 1 - 0 Πουέμπλα
Τολούκα 2 - 3 Πούμας
Κυριακή 16 Φεβρουαρίου 2020
Κλαμπ Αμέρικα 2 - 0 Άτλας
Μοντερέι 1 - 1 Χουάρεθ
Τσίβας Γουαδαλαχάρα 1 - 2 Κρούζ Αζούλ
Νεκάξα 2 - 3 Κλαμπ Κερετάρο
Δευτέρα 17 Φεβρουαρίου 2020
Σάντος Λαγκούνα 2 - 1 Τιγκρές
Σάββατο 22 Φεβρουαρίου 2020
Άτλας 0 - 2 Πατσούκα
Πουέμπλα 2 - 0 Τολούκα
Κλαμπ Τιχουάνα 0 - 1 Τσίβας Γουαδαλαχάρα
Κλαμπ Λεόν 2 - 1 Νεκάξα
Κυριακή 23 Φεβρουαρίου 2020
Κρούζ Αζούλ 2 - 1 Τιγκρές
Μοντερέι 0 - 1 Κλαμπ Αμέρικα
Πούμας 1 - 2 Μονάρκας
Κλαμπ Κερετάρο 0 - 1 Ατλέτικο Σαν Λουίς
Δευτέρα 24 Φεβρουαρίου 2020
Χουάρεθ 1 - 2 Σάντος Λαγκούνα
Σάββατο 29 Φεβρουαρίου 2020
Τολούκα 2 - 0 Μοντερέι
Ατλέτικο Σαν Λουίς 0 - 3 Χουάρεθ
Μονάρκας 2 - 4 Κρούζ Αζούλ
Κλαμπ Τιχουάνα 0 - 1 Πουέμπλα
Πατσούκα 1 - 1 Κλαμπ Κερετάρο
Κυριακή 1 Μαρτίου 2020
Κλαμπ Αμέρικα 0 - 3 Νεκάξα
Τιγκρές 3 - 0 Πούμας
Τσίβας Γουαδαλαχάρα 2 - 0 Κλαμπ Λεόν
Δευτέρα 2 Μαρτίου 2020
Σάντος Λαγκούνα 1 - 0 Άτλας
Σάββατο 7 Μαρτίου 2020
Κλαμπ Κερετάρο 1 - 1 Τολούκα
Πούμας 3 - 3 Κλαμπ Αμέρικα
Πουέμπλα 0 - 0 Τιγκρές
Κρούζ Αζούλ 4 - 2 Κλαμπ Τιχουάνα
Μοντερέι 2 - 2 Ατλέτικο Σαν Λουίς
Κυριακή 8 Μαρτίου 2020
Πατσούκα 1 - 0 Σάντος Λαγκούνα
Άτλας 1 - 2 Τσίβας Γουαδαλαχάρα
Νεκάξα 1 - 2 Μονάρκας
Δευτέρα 9 Μαρτίου 2020
Χουάρεθ 1 - 4 Κλαμπ Λεόν
Σάββατο 14 Μαρτίου 2020
Μονάρκας 4 - 0 Κλαμπ Κερετάρο
Κλαμπ Τιχουάνα 3 - 2 Πατσούκα
Ατλέτικο Σαν Λουίς 0 - 1 Πουέμπλα
Κυριακή 15 Μαρτίου 2020
Τιγκρές 3 - 2 Χουάρεθ
Κλαμπ Λεόν 3 - 1 Πούμας
Τσίβας Γουαδαλαχάρα 1 - 1 Μοντερέι
Τολούκα 2 - 3 Άτλας
Δευτέρα 16 Μαρτίου 2020
Σάντος Λαγκούνα 2 - 1 Νεκάξα
Κλαμπ Αμέρικα 0 - 1 Κρούζ Αζούλ
Σάββατο 21 Μαρτίου 2020
Μονάρκας - Ατλέτικο Σαν Λουίς
Πουέμπλα - Κρούζ Αζούλ
Μοντερέι - Σάντος Λαγκούνα
Κυριακή 22 Μαρτίου 2020
Κλαμπ Αμέρικα - Κλαμπ Λεόν
Πατσούκα - Τολούκα
Νεκάξα - Τιγκρές
Πούμας - Κλαμπ Τιχουάνα
Δευτέρα 23 Μαρτίου 2020
Κλαμπ Κερετάρο - Τσίβας Γουαδαλαχάρα
Χουάρεθ - Άτλας
Σάββατο 4 Απριλίου 2020
Ατλέτικο Σαν Λουίς - Πατσούκα
Άτλας - Μοντερέι
Κρούζ Αζούλ - Πούμας
Κυριακή 5 Απριλίου 2020
Κλαμπ Λεόν - Πουέμπλα
Τιγκρές - Κλαμπ Κερετάρο
Τσίβας Γουαδαλαχάρα - Μονάρκας
Τολούκα - Χουάρεθ
Σάντος Λαγκούνα - Κλαμπ Αμέρικα
Δευτέρα 6 Απριλίου 2020
Κλαμπ Τιχουάνα - Νεκάξα
Σάββατο 11 Απριλίου 2020
Ατλέτικο Σαν Λουίς - Άτλας
Μονάρκας - Τιγκρές
Κλαμπ Αμέρικα - Τολούκα
Κυριακή 12 Απριλίου 2020
Κλαμπ Λεόν - Κρούζ Αζούλ
Νεκάξα - Τσίβας Γουαδαλαχάρα
Μοντερέι - Κλαμπ Τιχουάνα
Πούμας - Πουέμπλα
Κλαμπ Κερετάρο - Σάντος Λαγκούνα
Δευτέρα 13 Απριλίου 2020
Χουάρεθ - Πατσούκα
Παρασκευή 17 Απριλίου 2020
Κλαμπ Τιχουάνα - Χουάρεθ
Σάββατο 18 Απριλίου 2020
Πουέμπλα - Μονάρκας
Άτλας - Πούμας
Κρούζ Αζούλ - Κλαμπ Κερετάρο
Κυριακή 19 Απριλίου 2020
Πατσούκα - Νεκάξα
Τιγκρές - Μοντερέι
Τολούκα - Κλαμπ Λεόν
Σάντος Λαγκούνα - Ατλέτικο Σαν Λουίς
Δευτέρα 20 Απριλίου 2020
Τσίβας Γουαδαλαχάρα - Κλαμπ Αμέρικα
Σάββατο 25 Απριλίου 2020
Κλαμπ Κερετάρο - Άτλας
Μονάρκας - Πατσούκα
Κυριακή 26 Απριλίου 2020
Μοντερέι - Κρούζ Αζούλ
Κλαμπ Αμέρικα - Ατλέτικο Σαν Λουίς
Τσίβας Γουαδαλαχάρα - Σάντος Λαγκούνα
Κλαμπ Λεόν - Κλαμπ Τιχουάνα
Τολούκα - Τιγκρές
Νεκάξα - Πούμας
Δευτέρα 27 Απριλίου 2020
Χουάρεθ - Πουέμπλα
Παρασκευή 1 Μαΐου 2020
Ατλέτικο Σαν Λουίς - Τολούκα
Σάββατο 2 Μαΐου 2020
Πουέμπλα - Μοντερέι
Άτλας - Κλαμπ Λεόν
Κρούζ Αζούλ - Νεκάξα
Κυριακή 3 Μαΐου 2020
Τιγκρές - Κλαμπ Τιχουάνα
Πατσούκα - Κλαμπ Αμέρικα
Πούμας - Τσίβας Γουαδαλαχάρα
Κλαμπ Κερετάρο - Χουάρεθ
Σάντος Λαγκούνα - Μονάρκας
Σάββατο 9 Μαΐου 2020
Σάντος Λαγκούνα - Τολούκα
Κλαμπ Τιχουάνα - Ατλέτικο Σαν Λουίς
Κυριακή 10 Μαΐου 2020
Κλαμπ Λεόν - Τιγκρές
Νεκάξα - Άτλας
Μοντερέι - Πατσούκα
Πούμας - Κλαμπ Κερετάρο
Τσίβας Γουαδαλαχάρα - Πουέμπλα
Χουάρεθ - Κρούζ Αζούλ
Δευτέρα 11 Μαΐου 2020
Μονάρκας - Κλαμπ Αμέρικα
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
Apertura, Group Stage
Παρασκευή 24 Ιουλίου 2020
Ατλέτικο Σαν Λουίς 05:00 Χουάρεθ
Σάββατο 25 Ιουλίου 2020
Νεκάξα 03:30 Τιγκρές
Κυριακή 26 Ιουλίου 2020
Τσίβας Γουαδαλαχάρα 03:00 Κλαμπ Λεόν
Κρούζ Αζούλ 05:00 Σάντος Λαγκούνα
Κλαμπ Τιχουάνα 05:00 Άτλας
Πούμας 20:00 Κλαμπ Κερετάρο
Δευτέρα 27 Ιουλίου 2020
Μοντερέι 03:00 Τολούκα
Τρίτη 28 Ιουλίου 2020
Πατσούκα 04:00 Κλαμπ Αμέρικα
Σάββατο 1 Αυγούστου 2020
Πουέμπλα 03:30 Κρούζ Αζούλ
Χουάρεθ 05:30 Νεκάξα
Κλαμπ Αμέρικα 01:00 Κλαμπ Τιχουάνα
Κυριακή 2 Αυγούστου 2020
Τιγκρές 03:00 Πατσούκα
Άτλας 05:00 Πούμας
Τολούκα 20:00 Ατλέτικο Σαν Λουίς
Δευτέρα 3 Αυγούστου 2020
Σάντος Λαγκούνα 03:00 Τσίβας Γουαδαλαχάρα
Τρίτη 4 Αυγούστου 2020
Κλαμπ Λεόν 05:00 Μοντερέι
Παρασκευή 7 Αυγούστου 2020
Πατσούκα 03:00 Κλαμπ Κερετάρο
Κλαμπ Τιχουάνα 05:00 Τιγκρές
Σάββατο 8 Αυγούστου 2020
Νεκάξα 03:30 Κλαμπ Αμέρικα
Κυριακή 9 Αυγούστου 2020
Μοντερέι 03:00 Σάντος Λαγκούνα
Κρούζ Αζούλ 03:00 Κλαμπ Λεόν
Τσίβας Γουαδαλαχάρα 05:00 Πουέμπλα
Πούμας 20:00 Χουάρεθ
Δευτέρα 10 Αυγούστου 2020
Ατλέτικο Σαν Λουίς 03:00 Άτλας
Τετάρτη 12 Αυγούστου 2020
Πατσούκα 03:00 Κλαμπ Λεόν
Τιγκρές 05:00 Πουέμπλα
Κλαμπ Κερετάρο 01:00 Κρούζ Αζούλ
Πέμπτη 13 Αυγούστου 2020
Χουάρεθ 03:00 Τσίβας Γουαδαλαχάρα
Κλαμπ Τιχουάνα 05:00 Ατλέτικο Σαν Λουίς
Πούμας 05:00 Μοντερέι
Παρασκευή 14 Αυγούστου 2020
Άτλας 03:00 Τολούκα
Κλαμπ Αμέρικα 05:00 Σάντος Λαγκούνα
Σάββατο 15 Αυγούστου 2020
Πουέμπλα 05:30 Πατσούκα
Τσίβας Γουαδαλαχάρα 01:00 Ατλέτικο Σαν Λουίς
Κυριακή 16 Αυγούστου 2020
Κρούζ Αζούλ 03:00 Χουάρεθ
Μοντερέι 05:00 Νεκάξα
Τολούκα 20:00 Τιγκρές
Δευτέρα 17 Αυγούστου 2020
Σάντος Λαγκούνα 03:00 Άτλας
Κλαμπ Κερετάρο 05:00 Κλαμπ Αμέρικα
Τρίτη 18 Αυγούστου 2020
Κλαμπ Λεόν 05:00 Κλαμπ Τιχουάνα
Παρασκευή 21 Αυγούστου 2020
Κλαμπ Τιχουάνα 05:00 Πουέμπλα
Σάββατο 22 Αυγούστου 2020
Νεκάξα 03:30 Σάντος Λαγκούνα
Χουάρεθ 05:30 Κλαμπ Λεόν
Άτλας 01:00 Κλαμπ Κερετάρο
Κυριακή 23 Αυγούστου 2020
Τιγκρές 03:00 Πούμας
Κλαμπ Αμέρικα 05:00 Μοντερέι
Τολούκα 01:30 Τσίβας Γουαδαλαχάρα
Δευτέρα 24 Αυγούστου 2020
Ατλέτικο Σαν Λουίς 03:30 Κρούζ Αζούλ
Σάββατο 29 Αυγούστου 2020
Πουέμπλα 03:30 Τολούκα
Μοντερέι 01:00 Χουάρεθ
Κυριακή 30 Αυγούστου 2020
Τσίβας Γουαδαλαχάρα 03:00 Πατσούκα
Ατλέτικο Σαν Λουίς 03:00 Κλαμπ Αμέρικα
Κρούζ Αζούλ 05:00 Νεκάξα
Πούμας 20:00 Κλαμπ Τιχουάνα
Δευτέρα 31 Αυγούστου 2020
Σάντος Λαγκούνα 03:00 Κλαμπ Κερετάρο
Τρίτη 1 Σεπτεμβρίου 2020
Κλαμπ Λεόν 05:00 Άτλας
Παρασκευή 4 Σεπτεμβρίου 2020
Κλαμπ Κερετάρο 03:00 Τολούκα
Πατσούκα 05:00 Ατλέτικο Σαν Λουίς
Σάββατο 5 Σεπτεμβρίου 2020
Νεκάξα 03:30 Κλαμπ Λεόν
Χουάρεθ 05:30 Σάντος Λαγκούνα
Πούμας 01:00 Πουέμπλα
Κυριακή 6 Σεπτεμβρίου 2020
Άτλας 03:00 Κρούζ Αζούλ
Κλαμπ Τιχουάνα 05:00 Μοντερέι
Τιγκρές 05:00 Τσίβας Γουαδαλαχάρα
Τρίτη 8 Σεπτεμβρίου 2020
Ατλέτικο Σαν Λουίς 01:00 Νεκάξα
Τετάρτη 9 Σεπτεμβρίου 2020
Τολούκα 03:00 Χουάρεθ
Μοντερέι 03:00 Άτλας
Πουέμπλα 05:00 Κλαμπ Αμέρικα
Τσίβας Γουαδαλαχάρα 05:00 Κλαμπ Κερετάρο
Κλαμπ Λεόν 01:00 Τιγκρές
Πέμπτη 10 Σεπτεμβρίου 2020
Κρούζ Αζούλ 03:00 Πατσούκα
Σάντος Λαγκούνα 05:00 Πούμας
Σάββατο 12 Σεπτεμβρίου 2020
Νεκάξα 03:30 Τσίβας Γουαδαλαχάρα
Χουάρεθ 05:30 Πουέμπλα
Κυριακή 13 Σεπτεμβρίου 2020
Τιγκρές 03:00 Σάντος Λαγκούνα
Κλαμπ Αμέρικα 05:00 Τολούκα
Πούμας 20:00 Ατλέτικο Σαν Λουίς
Δευτέρα 14 Σεπτεμβρίου 2020
Κλαμπ Κερετάρο 03:00 Κλαμπ Λεόν
Κλαμπ Τιχουάνα 05:00 Κρούζ Αζούλ
Τρίτη 15 Σεπτεμβρίου 2020
Πατσούκα 05:00 Μοντερέι
Σάββατο 19 Σεπτεμβρίου 2020
Νεκάξα 03:30 Πουέμπλα
Κλαμπ Τιχουάνα 05:00 Χουάρεθ
Άτλας 01:00 Πατσούκα
Κυριακή 20 Σεπτεμβρίου 2020
Τιγκρές 03:00 Κλαμπ Κερετάρο
Κλαμπ Αμέρικα 05:00 Τσίβας Γουαδαλαχάρα
Τολούκα 20:00 Σάντος Λαγκούνα
Δευτέρα 21 Σεπτεμβρίου 2020
Ατλέτικο Σαν Λουίς 03:00 Μοντερέι
Τρίτη 22 Σεπτεμβρίου 2020
Κλαμπ Λεόν 05:00 Πούμας
Σάββατο 26 Σεπτεμβρίου 2020
Πουέμπλα 03:30 Κλαμπ Κερετάρο
Χουάρεθ 05:30 Άτλας
Κυριακή 27 Σεπτεμβρίου 2020
Πούμας 03:00 Νεκάξα
Μοντερέι 05:00 Τιγκρές
Ατλέτικο Σαν Λουίς 01:00 Κλαμπ Λεόν
Δευτέρα 28 Σεπτεμβρίου 2020
Σάντος Λαγκούνα 03:00 Κλαμπ Τιχουάνα
Κρούζ Αζούλ 04:45 Κλαμπ Αμέρικα
Τρίτη 29 Σεπτεμβρίου 2020
Πατσούκα 05:00 Τολούκα
Σάββατο 3 Οκτωβρίου 2020
Πουέμπλα 03:30 Σάντος Λαγκούνα
Χουάρεθ 05:30 Πατσούκα
Άτλας 01:00 Νεκάξα
Κυριακή 4 Οκτωβρίου 2020
Τιγκρές 03:00 Ατλέτικο Σαν Λουίς
Κλαμπ Αμέρικα 05:00 Πούμας
Τολούκα 20:00 Κρούζ Αζούλ
Δευτέρα 5 Οκτωβρίου 2020
Κλαμπ Κερετάρο 03:00 Μοντερέι
Κλαμπ Τιχουάνα 05:00 Τσίβας Γουαδαλαχάρα
Παρασκευή 16 Οκτωβρίου 2020
Ατλέτικο Σαν Λουίς 05:00 Κλαμπ Κερετάρο
Σάββατο 17 Οκτωβρίου 2020
Νεκάξα 03:30 Κλαμπ Τιχουάνα
Μοντερέι 01:00 Πουέμπλα
Κυριακή 18 Οκτωβρίου 2020
Τσίβας Γουαδαλαχάρα 03:00 Άτλας
Κρούζ Αζούλ 05:00 Τιγκρές
Πούμας 20:00 Τολούκα
Δευτέρα 19 Οκτωβρίου 2020
Σάντος Λαγκούνα 03:00 Πατσούκα
Τρίτη 20 Οκτωβρίου 2020
Κλαμπ Λεόν 05:00 Κλαμπ Αμέρικα
Σάββατο 24 Οκτωβρίου 2020
Πουέμπλα 03:30 Κλαμπ Λεόν
Κλαμπ Κερετάρο 01:00 Νεκάξα
Κυριακή 25 Οκτωβρίου 2020
Τιγκρές 03:00 Χουάρεθ
Κλαμπ Αμέρικα 04:00 Άτλας
Τολούκα 19:00 Κλαμπ Τιχουάνα
Τσίβας Γουαδαλαχάρα 00:30 Κρούζ Αζούλ
Δευτέρα 26 Οκτωβρίου 2020
Σάντος Λαγκούνα 02:00 Ατλέτικο Σαν Λουίς
Τρίτη 27 Οκτωβρίου 2020
Πατσούκα 04:00 Πούμας
Σάββατο 31 Οκτωβρίου 2020
Νεκάξα 03:30 Τολούκα
Κλαμπ Τιχουάνα 05:00 Πατσούκα
Χουάρεθ 05:30 Κλαμπ Κερετάρο
Άτλας 01:00 Πουέμπλα
Κυριακή 1 Νοεμβρίου 2020
Πούμας 03:00 Τσίβας Γουαδαλαχάρα
Μοντερέι 05:00 Κρούζ Αζούλ
Κλαμπ Αμέρικα 01:30 Τιγκρές
Τρίτη 3 Νοεμβρίου 2020
Κλαμπ Λεόν 05:00 Σάντος Λαγκούνα
Σάββατο 7 Νοεμβρίου 2020
Πουέμπλα 03:30 Ατλέτικο Σαν Λουίς
Χουάρεθ 05:30 Κλαμπ Αμέρικα
Τσίβας Γουαδαλαχάρα 01:00 Μοντερέι
Κυριακή 8 Νοεμβρίου 2020
Τιγκρές 03:00 Άτλας
Κρούζ Αζούλ 05:00 Πούμας
Τολούκα 20:00 Κλαμπ Λεόν
Δευτέρα 9 Νοεμβρίου 2020
Κλαμπ Κερετάρο 05:00 Κλαμπ Τιχουάνα
Τρίτη 10 Νοεμβρίου 2020
Πατσούκα 05:00 Νεκάξα