ΜΕΞΙΚΟ: Πριμέρα Ντιβιζιόν Κλαουσούρα

Βαθμολογία διοργάνωσης
Liga MX: Apertura
ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ
Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ Β Ν Ι Η Γ Δ Φ
1 Κλαμπ Λεόν 13 30 9 3 1 18:8 10 ΝΝΝΝΙ
2 Πούμας 14 27 7 6 1 24:13 11 ΝΙΙΗΝ
3 Τιγκρές 14 26 7 5 2 24:11 13 ΝΝΝΝΝ
4 Κρούζ Αζούλ 14 26 8 2 4 20:13 7 ΗΗΙΝΝ
5 Κλαμπ Αμέρικα 13 25 7 4 2 24:17 7 ΙΙΝΙΝ
6 Μοντερέι 14 23 6 5 3 22:17 5 ΝΝΗΝΙ
7 Τσίβας Γουαδαλαχάρα 14 22 6 4 4 15:12 3 ΝΙΝΗΝ
8 Πατσούκα 14 21 5 6 3 15:12 3 ΙΙΙΝΙ
9 Σάντος Λαγκούνα 14 19 5 4 5 17:17 0 ΙΝΝΝΗ
10 Τολούκα 14 17 5 2 7 17:23 -6 ΗΝΙΗΙ
11 Νεκάξα 14 15 4 3 7 11:18 -7 ΝΝΙΗΗ
12 Πουέμπλα 14 14 4 2 8 19:23 -4 ΗΗΙΝΗ
13 Χουάρεθ 14 14 3 5 6 13:17 -4 ΗΙΗΗΝ
14 Κλαμπ Τιχουάνα 14 14 4 2 8 10:21 -11 ΗΗΙΝΗ
15 Άτλας 14 13 3 4 7 12:17 -5 ΗΗΝΗΙ
16 Mazatlan FC 14 13 3 4 7 18:25 -7 ΝΗΗΗΙ
17 Κλαμπ Κερετάρο 14 12 3 3 8 21:24 -3 ΗΗΙΗΗ
18 Ατλέτικο Σαν Λουίς 14 11 3 2 9 15:27 -12 ΝΗΗΗΗ
ΤΕΛΙΚΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ
ΟΜΑΔΑ ΑΓ O 0.5 U 0.5 Γκολ υπέρ Δεν δέχθηκε γκολ
Κρούζ Αζούλ 29 28 1 1.7 6 αγώνες
Κλαμπ Αμέρικα 29 28 1 1.5 7 αγώνες
Σάντος Λαγκούνα 28 28 0 1.5 5 αγώνες
Πατσούκα 29 27 2 1.4 12 αγώνες
Πουέμπλα 29 27 2 1.3 8 αγώνες
Κλαμπ Τιχουάνα 29 27 2 1.2 3 αγώνες
Άτλας 28 27 1 1.1 2 αγώνες
Κλαμπ Κερετάρο 28 27 1 1.4 8 αγώνες
Πούμας 28 26 2 1.5 8 αγώνες
Μοντερέι 28 26 2 1.4 5 αγώνες
Τιγκρές 29 25 4 1.3 12 αγώνες
Τολούκα 29 25 4 1.3 6 αγώνες
Τσίβας Γουαδαλαχάρα 28 24 4 1.3 10 αγώνες
Νεκάξα 12 12 0 1.4 2 αγώνες
Χουάρεθ 12 12 0 1.8 3 αγώνες
Ατλέτικο Σαν Λουίς 12 11 1 1.2 2 αγώνες
Κλαμπ Λεόν 11 10 1 2.1 2 αγώνες
Mazatlan FC 1 1 0 1 0 αγώνες
ΤΕΛΙΚΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ
ΟΜΑΔΑ ΑΓ O 1.5 U 1.5 Γκολ υπέρ Δεν δέχθηκε γκολ
Σάντος Λαγκούνα 28 24 4 1.5 5 αγώνες
Κλαμπ Τιχουάνα 29 24 5 1.2 3 αγώνες
Κρούζ Αζούλ 29 23 6 1.7 6 αγώνες
Μοντερέι 28 23 5 1.4 5 αγώνες
Τολούκα 29 23 6 1.3 6 αγώνες
Άτλας 28 23 5 1.1 2 αγώνες
Πούμας 28 22 6 1.5 8 αγώνες
Κλαμπ Αμέρικα 29 22 7 1.5 7 αγώνες
Πατσούκα 29 22 7 1.4 12 αγώνες
Κλαμπ Κερετάρο 28 21 7 1.4 8 αγώνες
Τσίβας Γουαδαλαχάρα 28 20 8 1.3 10 αγώνες
Τιγκρές 29 18 11 1.3 12 αγώνες
Πουέμπλα 29 18 11 1.3 8 αγώνες
Νεκάξα 12 11 1 1.4 2 αγώνες
Χουάρεθ 12 11 1 1.8 3 αγώνες
Κλαμπ Λεόν 11 10 1 2.1 2 αγώνες
Ατλέτικο Σαν Λουίς 12 9 3 1.2 2 αγώνες
Mazatlan FC 1 1 0 1 0 αγώνες
ΤΕΛΙΚΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ
ΟΜΑΔΑ ΑΓ O 2.5 U 2.5 Γκολ υπέρ Δεν δέχθηκε γκολ
Πούμας 28 18 10 1.5 8 αγώνες
Κλαμπ Κερετάρο 28 18 10 1.4 8 αγώνες
Μοντερέι 28 17 11 1.4 5 αγώνες
Σάντος Λαγκούνα 28 17 11 1.5 5 αγώνες
Κλαμπ Αμέρικα 29 16 13 1.5 7 αγώνες
Πατσούκα 29 16 13 1.4 12 αγώνες
Τολούκα 29 16 13 1.3 6 αγώνες
Κρούζ Αζούλ 29 15 14 1.7 6 αγώνες
Άτλας 28 15 13 1.1 2 αγώνες
Πουέμπλα 29 13 16 1.3 8 αγώνες
Κλαμπ Τιχουάνα 29 13 16 1.2 3 αγώνες
Τιγκρές 29 12 17 1.3 12 αγώνες
Τσίβας Γουαδαλαχάρα 28 12 16 1.3 10 αγώνες
Κλαμπ Λεόν 11 9 2 2.1 2 αγώνες
Νεκάξα 12 9 3 1.4 2 αγώνες
Χουάρεθ 12 8 4 1.8 3 αγώνες
Ατλέτικο Σαν Λουίς 12 7 5 1.2 2 αγώνες
Mazatlan FC 1 1 0 1 0 αγώνες
ΤΕΛΙΚΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ
ΟΜΑΔΑ ΑΓ O 3.5 U 3.5 Γκολ υπέρ Δεν δέχθηκε γκολ
Τολούκα 29 12 17 1.3 6 αγώνες
Πούμας 28 11 17 1.5 8 αγώνες
Μοντερέι 28 11 17 1.4 5 αγώνες
Κλαμπ Αμέρικα 29 10 19 1.5 7 αγώνες
Πατσούκα 29 10 19 1.4 12 αγώνες
Σάντος Λαγκούνα 28 8 20 1.5 5 αγώνες
Πουέμπλα 29 8 21 1.3 8 αγώνες
Κλαμπ Τιχουάνα 29 8 21 1.2 3 αγώνες
Άτλας 28 8 20 1.1 2 αγώνες
Κλαμπ Κερετάρο 28 8 20 1.4 8 αγώνες
Κλαμπ Λεόν 11 6 5 2.1 2 αγώνες
Τσίβας Γουαδαλαχάρα 28 6 22 1.3 10 αγώνες
Τιγκρές 29 5 24 1.3 12 αγώνες
Κρούζ Αζούλ 29 5 24 1.7 6 αγώνες
Ατλέτικο Σαν Λουίς 12 5 7 1.2 2 αγώνες
Χουάρεθ 12 4 8 1.8 3 αγώνες
Νεκάξα 12 3 9 1.4 2 αγώνες
Mazatlan FC 1 1 0 1 0 αγώνες
ΤΕΛΙΚΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ
ΟΜΑΔΑ ΑΓ O 4.5 U 4.5 Γκολ υπέρ Δεν δέχθηκε γκολ
Τολούκα 29 9 20 1.3 6 αγώνες
Πούμας 28 7 21 1.5 8 αγώνες
Πουέμπλα 29 6 23 1.3 8 αγώνες
Μοντερέι 28 5 23 1.4 5 αγώνες
Πατσούκα 29 5 24 1.4 12 αγώνες
Σάντος Λαγκούνα 28 5 23 1.5 5 αγώνες
Άτλας 28 5 23 1.1 2 αγώνες
Κλαμπ Αμέρικα 29 4 25 1.5 7 αγώνες
Κλαμπ Τιχουάνα 29 4 25 1.2 3 αγώνες
Τιγκρές 29 3 26 1.3 12 αγώνες
Κρούζ Αζούλ 29 3 26 1.7 6 αγώνες
Χουάρεθ 12 3 9 1.8 3 αγώνες
Κλαμπ Κερετάρο 28 3 25 1.4 8 αγώνες
Κλαμπ Λεόν 11 2 9 2.1 2 αγώνες
Τσίβας Γουαδαλαχάρα 28 2 26 1.3 10 αγώνες
Νεκάξα 12 2 10 1.4 2 αγώνες
Mazatlan FC 1 1 0 1 0 αγώνες
Ατλέτικο Σαν Λουίς 12 1 11 1.2 2 αγώνες
ΤΕΛΙΚΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ
ΟΜΑΔΑ ΑΓ O 5.5 U 5.5 Γκολ υπέρ Δεν δέχθηκε γκολ
Κρούζ Αζούλ 29 3 26 1.7 6 αγώνες
Κλαμπ Αμέρικα 29 3 26 1.5 7 αγώνες
Τολούκα 29 3 26 1.3 6 αγώνες
Πουέμπλα 29 3 26 1.3 8 αγώνες
Πούμας 28 2 26 1.5 8 αγώνες
Μοντερέι 28 2 26 1.4 5 αγώνες
Κλαμπ Τιχουάνα 29 2 27 1.2 3 αγώνες
Άτλας 28 2 26 1.1 2 αγώνες
Τσίβας Γουαδαλαχάρα 28 1 27 1.3 10 αγώνες
Πατσούκα 29 1 28 1.4 12 αγώνες
Σάντος Λαγκούνα 28 1 27 1.5 5 αγώνες
Χουάρεθ 12 1 11 1.8 3 αγώνες
Κλαμπ Κερετάρο 28 1 27 1.4 8 αγώνες
Κλαμπ Λεόν 11 0 11 2.1 2 αγώνες
Τιγκρές 29 0 29 1.3 12 αγώνες
Νεκάξα 12 0 12 1.4 2 αγώνες
Mazatlan FC 1 0 1 1 0 αγώνες
Ατλέτικο Σαν Λουίς 12 0 12 1.2 2 αγώνες
ΠΡΩΤΟΙ ΣΚΟΡΕΡ
Α/Α ΠΑΙΚΤΗΣ ΟΜΑΔΑ ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΠΕΝΑΛΤΙ
1 A. Gignac Τιγκρές 10 3
1 J. Rodríguez Κρούζ Αζούλ 9 3
2 L. Fernández Τολούκα 8 1
2 J. Rodríguez Κρούζ Αζούλ 10 3
3 J. Dinenno Πούμας 8 1
3 A. Gignac Τιγκρές 8 3
4 Á. Mena Κλαμπ Λεόν 8 4
4 D. Lezcano Χουάρεθ 7 2
5 Á. Mena Κλαμπ Λεόν 6 4
5 F. Jara Πατσούκα 7 4
6 D. Lezcano Χουάρεθ 6 1
6 F. Viñas Κλαμπ Αμέρικα 6 1
7 A. Canelo Τολούκα 5 1
7 N. Ibáñez Ατλέτικο Σαν Λουίς 5 2
8 A. Nahuelpán Κλαμπ Κερετάρο 5 0
8 V. Dávila Πατσούκα 5 1
9 R. Funes Mori Μοντερέι 5 0
9 M. Quiroga Νεκάξα 5 0
10 A. Rocha Μονάρκας 5 3
10 N. López Τιγκρές 5 0
11 J. Macías Τσίβας Γουαδαλαχάρα 5 2
11 G. Berterame Ατλέτικο Σαν Λουίς 4 0
12 H. Martín Κλαμπ Αμέρικα 5 0
12 J. Delgado Νεκάξα 4 1
13 J. Dinenno Πούμας 4 0
13 S. Ormeño Πουέμπλα 5 1
14 H. Silveira Κλαμπ Κερετάρο 5 2
14 C. González Πούμας 4 0
15 E. Hernández Κρούζ Αζούλ 4 0
15 G. Berterame Ατλέτικο Σαν Λουίς 4 0
ΑΣΣΙΣΤ
Α/Α ΠΑΙΚΤΗΣ ΟΜΑΔΑ ΑΣΣΙΣΤ
1 O. Fernández Πουέμπλα 5
1 R. Alvarado Κρούζ Αζούλ 5
2 P. Barrera Πούμας 5
2 L. Romo Κρούζ Αζούλ 5
3 D. Cabrera Νεκάξα 4
3 J. Intriago Χουάρεθ 4
4 L. Quiñónes Τιγκρές 4
4 F. Castillo Κλαμπ Κερετάρο 3
5 M. Rodríguez Mazatlan FC 4
5 E. Hernández Κρούζ Αζούλ 3
6 L. Montes Κλαμπ Λεόν 3
6 A. Sepúlveda Κλαμπ Κερετάρο 4
7 E. Vega Τσίβας Γουαδαλαχάρα 4
7 R. Sánchez Κλαμπ Αμέρικα 3
8 F. Álvarez Πούμας 2
8 C. Antuna Τσίβας Γουαδαλαχάρα 3
9 J. Aquino Τιγκρές 3
9 F. Aristeguieta Μονάρκας 2
10 R. Baca Κρούζ Αζούλ 2
10 P. Barrera Ατλέτικο Σαν Λουίς 3
11 R. Funes Mori Μοντερέι 3
11 F. Córdova Κλαμπ Αμέρικα 2
12 J. Delgado Νεκάξα 2
12 J. Furch Σάντος Λαγκούνα 3
13 J. Gallardo Μοντερέι 3
13 J. Escobar Κρούζ Αζούλ 2
14 L. Fernández Τολούκα 2
14 O. Islas Κλαμπ Κερετάρο 3
15 L. Montes Κλαμπ Λεόν 3
15 L. Hernández Τολούκα 2
ΚΑΡΤΕΣ
Α/Α ΠΑΙΚΤΗΣ ΟΜΑΔΑ ΚΟΚΚΙΝΕΣ ΚΙΤΡΙΝΕΣ
1 H. Silveira Κλαμπ Κερετάρο 2 3
1 C. Baeza Νεκάξα 1 4
2 J. Velázquez Κλαμπ Κερετάρο 1 3
2 R. González Ατλέτικο Σαν Λουίς 1 6
3 M. Olivera Χουάρεθ 1 5
3 P. Aquino Κλαμπ Λεόν 1 3
4 N. Sánchez Μοντερέι 1 3
4 A. Iniestra Πούμας 2 1
5 M. Catalán Ατλέτικο Σαν Λουίς 1 4
5 M. Barbieri Κλαμπ Τιχουάνα 1 3
6 H. Rodríguez Σάντος Λαγκούνα 1 2
6 J. Hernández Πατσούκα 1 4
7 L. Acosta Άτλας 1 4
7 S. Vegas Μονάρκας 1 2
8 F. Santos Χουάρεθ 1 2
8 J. Aguilar Κλαμπ Τιχουάνα 1 3
9 Rafael Carioca Τιγκρές 1 3
9 J. Salas Πουέμπλα 1 2
10 M. Laínez Κλαμπ Τιχουάνα 1 2
10 A. Talavera Πούμας 1 3
11 L. Quintana Πούμας 1 2
11 L. López Χουάρεθ 1 3
12 C. Baeza Νεκάξα 1 3
12 J. Ortiz Μονάρκας 1 2
13 R. Sánchez Κλαμπ Αμέρικα 1 3
13 J. Vásquez Πούμας 0 5
14 R. Funes Mori Μοντερέι 0 5
14 E. Vega Τσίβας Γουαδαλαχάρα 1 2
15 J. Rodríguez Κλαμπ Λεόν 1 2
15 E. Vega Τσίβας Γουαδαλαχάρα 1 1
ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
Apertura, Group Stage
Σάββατο 26 Οκτωβρίου 2019
Μονάρκας 2 - 2 Σάντος Λαγκούνα
Άτλας 0 - 2 Νεκάξα
Κλαμπ Τιχουάνα 2 - 0 Βερακρούζ
Κλαμπ Κερετάρο 3 - 0 Πούμας
Κυριακή 27 Οκτωβρίου 2019
Κλαμπ Αμέρικα 2 - 0 Πουέμπλα
Κλαμπ Λεόν 3 - 2 Ατλέτικο Σαν Λουίς
Τιγκρές 1 - 1 Κρούζ Αζούλ
Τολούκα 2 - 0 Πατσούκα
Δευτέρα 28 Οκτωβρίου 2019
Χουάρεθ 1 - 2 Τσίβας Γουαδαλαχάρα
Τετάρτη 30 Οκτωβρίου 2019
Βερακρούζ 1 - 0 Πουέμπλα
Ατλέτικο Σαν Λουίς 0 - 1 Κλαμπ Αμέρικα
Σάντος Λαγκούνα 1 - 0 Κλαμπ Κερετάρο
Πούμας 5 - 1 Άτλας
Πέμπτη 31 Οκτωβρίου 2019
Πατσούκα 2 - 3 Μοντερέι
Τιγκρές 1 - 0 Τολούκα
Τσίβας Γουαδαλαχάρα 0 - 1 Κλαμπ Τιχουάνα
Παρασκευή 1 Νοεμβρίου 2019
Μονάρκας 6 - 1 Χουάρεθ
Κρούζ Αζούλ 1 - 0 Κλαμπ Λεόν
Σάββατο 2 Νοεμβρίου 2019
Πουέμπλα 1 - 1 Πούμας
Άτλας 1 - 2 Ατλέτικο Σαν Λουίς
Κλαμπ Κερετάρο 0 - 0 Τιγκρές
Κυριακή 3 Νοεμβρίου 2019
Κλαμπ Αμέρικα 1 - 2 Σάντος Λαγκούνα
Μοντερέι 1 - 1 Βερακρούζ
Νεκάξα 1 - 2 Πατσούκα
Τολούκα 1 - 3 Τσίβας Γουαδαλαχάρα
Δευτέρα 4 Νοεμβρίου 2019
Χουάρεθ 3 - 0 Κλαμπ Τιχουάνα
Κλαμπ Λεόν 1 - 1 Μονάρκας
Σάββατο 9 Νοεμβρίου 2019
Μονάρκας 3 - 2 Πουέμπλα
Βερακρούζ 0 - 5 Κλαμπ Αμέρικα
Κλαμπ Τιχουάνα 0 - 4 Μοντερέι
Ατλέτικο Σαν Λουίς 0 - 2 Νεκάξα
Κυριακή 10 Νοεμβρίου 2019
Τιγκρές 0 - 0 Πατσούκα
Κλαμπ Λεόν 4 - 0 Τολούκα
Τσίβας Γουαδαλαχάρα 3 - 2 Κλαμπ Κερετάρο
Πούμας 1 - 1 Χουάρεθ
Δευτέρα 11 Νοεμβρίου 2019
Σάντος Λαγκούνα 3 - 1 Κρούζ Αζούλ
Σάββατο 23 Νοεμβρίου 2019
Πουέμπλα 3 - 0 Νεκάξα
Κλαμπ Τιχουάνα 1 - 2 Κλαμπ Λεόν
Κλαμπ Κερετάρο 3 - 1 Μονάρκας
Κυριακή 24 Νοεμβρίου 2019
Κρούζ Αζούλ 3 - 1 Ατλέτικο Σαν Λουίς
Μοντερέι 2 - 0 Άτλας
Τσίβας Γουαδαλαχάρα 3 - 1 Βερακρούζ
Πατσούκα 2 - 0 Πούμας
Τολούκα 2 - 2 Σάντος Λαγκούνα
Δευτέρα 25 Νοεμβρίου 2019
Χουάρεθ 1 - 2 Τιγκρές
Σάββατο 25 Ιουλίου 2020
Νεκάξα 0 - 3 Τιγκρές
Κυριακή 26 Ιουλίου 2020
Τσίβας Γουαδαλαχάρα 0 - 0 Κλαμπ Λεόν
Κρούζ Αζούλ 2 - 0 Σάντος Λαγκούνα
Κλαμπ Τιχουάνα 3 - 1 Άτλας
Πούμας 3 - 2 Κλαμπ Κερετάρο
Δευτέρα 27 Ιουλίου 2020
Ατλέτικο Σαν Λουίς 1 - 1 Χουάρεθ
Τρίτη 28 Ιουλίου 2020
Πατσούκα 1 - 2 Κλαμπ Αμέρικα
Mazatlan FC 1 - 4 Πουέμπλα
Τετάρτη 29 Ιουλίου 2020
Μοντερέι 3 - 1 Τολούκα
Σάββατο 1 Αυγούστου 2020
Πουέμπλα 1 - 1 Κρούζ Αζούλ
Χουάρεθ 1 - 0 Νεκάξα
Κυριακή 2 Αυγούστου 2020
Τιγκρές 1 - 1 Πατσούκα
Κλαμπ Αμέρικα 4 - 0 Κλαμπ Τιχουάνα
Τολούκα 3 - 2 Ατλέτικο Σαν Λουίς
Κλαμπ Κερετάρο - Mazatlan FC
Δευτέρα 3 Αυγούστου 2020
Σάντος Λαγκούνα - Τσίβας Γουαδαλαχάρα
Τρίτη 4 Αυγούστου 2020
Άτλας - Πούμας
Κλαμπ Λεόν - Μοντερέι
Παρασκευή 7 Αυγούστου 2020
Πατσούκα - Κλαμπ Κερετάρο
Κλαμπ Τιχουάνα - Τιγκρές
Σάββατο 8 Αυγούστου 2020
Νεκάξα - Κλαμπ Αμέρικα
Mazatlan FC - Τολούκα
Κυριακή 9 Αυγούστου 2020
Κρούζ Αζούλ - Κλαμπ Λεόν
Μοντερέι - Σάντος Λαγκούνα
Τσίβας Γουαδαλαχάρα - Πουέμπλα
Πούμας - Χουάρεθ
Δευτέρα 10 Αυγούστου 2020
Ατλέτικο Σαν Λουίς - Άτλας
Τρίτη 11 Αυγούστου 2020
Νεκάξα - Mazatlan FC
Τετάρτη 12 Αυγούστου 2020
Πατσούκα - Κλαμπ Λεόν
Τιγκρές - Πουέμπλα
Κλαμπ Κερετάρο - Κρούζ Αζούλ
Πέμπτη 13 Αυγούστου 2020
Χουάρεθ - Τσίβας Γουαδαλαχάρα
Κλαμπ Τιχουάνα - Ατλέτικο Σαν Λουίς
Πούμας - Μοντερέι
Παρασκευή 14 Αυγούστου 2020
Άτλας - Τολούκα
Κλαμπ Αμέρικα - Σάντος Λαγκούνα
Σάββατο 15 Αυγούστου 2020
Πουέμπλα - Πατσούκα
Τσίβας Γουαδαλαχάρα - Ατλέτικο Σαν Λουίς
Κυριακή 16 Αυγούστου 2020
Κρούζ Αζούλ - Χουάρεθ
Μοντερέι - Νεκάξα
Mazatlan FC - Πούμας
Τολούκα - Τιγκρές
Δευτέρα 17 Αυγούστου 2020
Σάντος Λαγκούνα - Άτλας
Κλαμπ Κερετάρο - Κλαμπ Αμέρικα
Τρίτη 18 Αυγούστου 2020
Κλαμπ Λεόν - Κλαμπ Τιχουάνα
Παρασκευή 21 Αυγούστου 2020
Κλαμπ Τιχουάνα - Πουέμπλα
Σάββατο 22 Αυγούστου 2020
Νεκάξα - Σάντος Λαγκούνα
Χουάρεθ - Κλαμπ Λεόν
Άτλας - Κλαμπ Κερετάρο
Κυριακή 23 Αυγούστου 2020
Τιγκρές - Πούμας
Κλαμπ Αμέρικα - Μοντερέι
Τολούκα - Τσίβας Γουαδαλαχάρα
Δευτέρα 24 Αυγούστου 2020
Ατλέτικο Σαν Λουίς - Κρούζ Αζούλ
Τρίτη 25 Αυγούστου 2020
Πατσούκα - Mazatlan FC
Σάββατο 29 Αυγούστου 2020
Πουέμπλα - Τολούκα
Mazatlan FC - Τιγκρές
Μοντερέι - Χουάρεθ
Κυριακή 30 Αυγούστου 2020
Τσίβας Γουαδαλαχάρα - Πατσούκα
Ατλέτικο Σαν Λουίς - Κλαμπ Αμέρικα
Κρούζ Αζούλ - Νεκάξα
Πούμας - Κλαμπ Τιχουάνα
Δευτέρα 31 Αυγούστου 2020
Σάντος Λαγκούνα - Κλαμπ Κερετάρο
Τρίτη 1 Σεπτεμβρίου 2020
Κλαμπ Λεόν - Άτλας
Παρασκευή 4 Σεπτεμβρίου 2020
Κλαμπ Κερετάρο - Τολούκα
Πατσούκα - Ατλέτικο Σαν Λουίς
Σάββατο 5 Σεπτεμβρίου 2020
Νεκάξα - Κλαμπ Λεόν
Χουάρεθ - Σάντος Λαγκούνα
Πούμας - Πουέμπλα
Κυριακή 6 Σεπτεμβρίου 2020
Άτλας - Κρούζ Αζούλ
Τιγκρές - Τσίβας Γουαδαλαχάρα
Κλαμπ Τιχουάνα - Μοντερέι
Κλαμπ Αμέρικα - Mazatlan FC
Τρίτη 8 Σεπτεμβρίου 2020
Ατλέτικο Σαν Λουίς - Νεκάξα
Τετάρτη 9 Σεπτεμβρίου 2020
Τολούκα - Χουάρεθ
Μοντερέι - Άτλας
Τσίβας Γουαδαλαχάρα - Κλαμπ Κερετάρο
Πουέμπλα - Κλαμπ Αμέρικα
Κλαμπ Λεόν - Τιγκρές
Πέμπτη 10 Σεπτεμβρίου 2020
Κρούζ Αζούλ - Πατσούκα
Σάντος Λαγκούνα - Πούμας
Mazatlan FC - Κλαμπ Τιχουάνα
Σάββατο 12 Σεπτεμβρίου 2020
Νεκάξα - Τσίβας Γουαδαλαχάρα
Χουάρεθ - Πουέμπλα
Άτλας - Mazatlan FC
Κυριακή 13 Σεπτεμβρίου 2020
Τιγκρές - Σάντος Λαγκούνα
Κλαμπ Αμέρικα - Τολούκα
Πούμας - Ατλέτικο Σαν Λουίς
Δευτέρα 14 Σεπτεμβρίου 2020
Κλαμπ Κερετάρο - Κλαμπ Λεόν
Κλαμπ Τιχουάνα - Κρούζ Αζούλ
Τρίτη 15 Σεπτεμβρίου 2020
Πατσούκα - Μοντερέι
Σάββατο 19 Σεπτεμβρίου 2020
Νεκάξα - Πουέμπλα
Κλαμπ Τιχουάνα - Χουάρεθ
Mazatlan FC - Κρούζ Αζούλ
Άτλας - Πατσούκα
Κυριακή 20 Σεπτεμβρίου 2020
Τιγκρές - Κλαμπ Κερετάρο
Κλαμπ Αμέρικα - Τσίβας Γουαδαλαχάρα
Τολούκα - Σάντος Λαγκούνα
Δευτέρα 21 Σεπτεμβρίου 2020
Ατλέτικο Σαν Λουίς - Μοντερέι
Τρίτη 22 Σεπτεμβρίου 2020
Κλαμπ Λεόν - Πούμας
Σάββατο 26 Σεπτεμβρίου 2020
Πουέμπλα - Κλαμπ Κερετάρο
Χουάρεθ - Άτλας
Τσίβας Γουαδαλαχάρα - Mazatlan FC
Κυριακή 27 Σεπτεμβρίου 2020
Πούμας - Νεκάξα
Μοντερέι - Τιγκρές
Ατλέτικο Σαν Λουίς - Κλαμπ Λεόν
Δευτέρα 28 Σεπτεμβρίου 2020
Σάντος Λαγκούνα - Κλαμπ Τιχουάνα
Κρούζ Αζούλ - Κλαμπ Αμέρικα
Τρίτη 29 Σεπτεμβρίου 2020
Πατσούκα - Τολούκα
Σάββατο 3 Οκτωβρίου 2020
Πουέμπλα - Σάντος Λαγκούνα
Χουάρεθ - Πατσούκα
Άτλας - Νεκάξα
Κυριακή 4 Οκτωβρίου 2020
Τιγκρές - Ατλέτικο Σαν Λουίς
Κλαμπ Αμέρικα - Πούμας
Τολούκα - Κρούζ Αζούλ
Δευτέρα 5 Οκτωβρίου 2020
Κλαμπ Κερετάρο - Μοντερέι
Κλαμπ Τιχουάνα - Τσίβας Γουαδαλαχάρα
Τρίτη 6 Οκτωβρίου 2020
Κλαμπ Λεόν - Mazatlan FC
Παρασκευή 16 Οκτωβρίου 2020
Ατλέτικο Σαν Λουίς - Κλαμπ Κερετάρο
Σάββατο 17 Οκτωβρίου 2020
Νεκάξα - Κλαμπ Τιχουάνα
Mazatlan FC - Χουάρεθ
Μοντερέι - Πουέμπλα
Κυριακή 18 Οκτωβρίου 2020
Τσίβας Γουαδαλαχάρα - Άτλας
Κρούζ Αζούλ - Τιγκρές
Πούμας - Τολούκα
Δευτέρα 19 Οκτωβρίου 2020
Σάντος Λαγκούνα - Πατσούκα
Τρίτη 20 Οκτωβρίου 2020
Κλαμπ Λεόν - Κλαμπ Αμέρικα
Clausura, Group Stage
Σάββατο 11 Ιανουαρίου 2020
Μονάρκας 0 - 1 Τολούκα
Κλαμπ Τιχουάνα 2 - 1 Σάντος Λαγκούνα
Κρούζ Αζούλ 1 - 2 Άτλας
Κυριακή 12 Ιανουαρίου 2020
Τσίβας Γουαδαλαχάρα 2 - 0 Χουάρεθ
Κλαμπ Λεόν 3 - 1 Κλαμπ Κερετάρο
Τιγκρές 0 - 0 Ατλέτικο Σαν Λουίς
Πούμας 2 - 1 Πατσούκα
Παρασκευή 17 Ιανουαρίου 2020
Χουάρεθ 4 - 4 Πούμας
Σάββατο 18 Ιανουαρίου 2020
Ατλέτικο Σαν Λουίς 2 - 1 Κρούζ Αζούλ
Άτλας 0 - 1 Πουέμπλα
Μοντερέι 2 - 2 Μονάρκας
Κυριακή 19 Ιανουαρίου 2020
Πατσούκα 0 - 0 Τσίβας Γουαδαλαχάρα
Κλαμπ Αμέρικα 1 - 0 Τιγκρές
Τολούκα 2 - 3 Νεκάξα
Κλαμπ Κερετάρο 3 - 0 Κλαμπ Τιχουάνα
Δευτέρα 20 Ιανουαρίου 2020
Σάντος Λαγκούνα 3 - 2 Κλαμπ Λεόν
Σάββατο 25 Ιανουαρίου 2020
Πουέμπλα 0 - 1 Κλαμπ Κερετάρο
Κλαμπ Τιχουάνα 0 - 0 Κλαμπ Αμέρικα
Κρούζ Αζούλ 3 - 0 Σάντος Λαγκούνα
Κυριακή 26 Ιανουαρίου 2020
Τιγκρές 2 - 1 Άτλας
Κλαμπ Λεόν 3 - 0 Πατσούκα
Τσίβας Γουαδαλαχάρα 2 - 2 Τολούκα
Πούμας 1 - 0 Μοντερέι
Νεκάξα 1 - 1 Ατλέτικο Σαν Λουίς
Δευτέρα 27 Ιανουαρίου 2020
Χουάρεθ 3 - 0 Μονάρκας
Σάββατο 1 Φεβρουαρίου 2020
Ατλέτικο Σαν Λουίς 2 - 2 Τσίβας Γουαδαλαχάρα
Άτλας 2 - 1 Κλαμπ Τιχουάνα
Μονάρκας 1 - 2 Κλαμπ Λεόν
Μοντερέι 1 - 2 Κλαμπ Κερετάρο
Νεκάξα 2 - 0 Πουέμπλα
Κυριακή 2 Φεβρουαρίου 2020
Πατσούκα 2 - 0 Τιγκρές
Σάντος Λαγκούνα 1 - 1 Πούμας
Κλαμπ Αμέρικα 1 - 3 Χουάρεθ
Τολούκα 3 - 3 Κρούζ Αζούλ
Τετάρτη 5 Φεβρουαρίου 2020
Πουέμπλα 0 - 1 Κλαμπ Αμέρικα
Πέμπτη 6 Φεβρουαρίου 2020
Νεκάξα 2 - 2 Μοντερέι
Παρασκευή 7 Φεβρουαρίου 2020
Άτλας 1 - 3 Μονάρκας
Σάββατο 8 Φεβρουαρίου 2020
Πουέμπλα 2 - 2 Σάντος Λαγκούνα
Κλαμπ Τιχουάνα 1 - 1 Τολούκα
Κρούζ Αζούλ 3 - 1 Πατσούκα
Κυριακή 9 Φεβρουαρίου 2020
Τιγκρές 3 - 0 Τσίβας Γουαδαλαχάρα
Κλαμπ Λεόν 3 - 1 Μοντερέι
Πούμας 4 - 0 Ατλέτικο Σαν Λουίς
Δευτέρα 10 Φεβρουαρίου 2020
Κλαμπ Κερετάρο 1 - 2 Κλαμπ Αμέρικα
Χουάρεθ 2 - 1 Νεκάξα
Σάββατο 15 Φεβρουαρίου 2020
Ατλέτικο Σαν Λουίς 3 - 1 Κλαμπ Λεόν
Μονάρκας 1 - 1 Κλαμπ Τιχουάνα
Πατσούκα 1 - 0 Πουέμπλα
Τολούκα 2 - 3 Πούμας
Κυριακή 16 Φεβρουαρίου 2020
Κλαμπ Αμέρικα 2 - 0 Άτλας
Μοντερέι 1 - 1 Χουάρεθ
Τσίβας Γουαδαλαχάρα 1 - 2 Κρούζ Αζούλ
Νεκάξα 2 - 3 Κλαμπ Κερετάρο
Δευτέρα 17 Φεβρουαρίου 2020
Σάντος Λαγκούνα 2 - 1 Τιγκρές
Σάββατο 22 Φεβρουαρίου 2020
Άτλας 0 - 2 Πατσούκα
Πουέμπλα 2 - 0 Τολούκα
Κλαμπ Τιχουάνα 0 - 1 Τσίβας Γουαδαλαχάρα
Κλαμπ Λεόν 2 - 1 Νεκάξα
Κυριακή 23 Φεβρουαρίου 2020
Κρούζ Αζούλ 2 - 1 Τιγκρές
Μοντερέι 0 - 1 Κλαμπ Αμέρικα
Πούμας 1 - 2 Μονάρκας
Κλαμπ Κερετάρο 0 - 1 Ατλέτικο Σαν Λουίς
Δευτέρα 24 Φεβρουαρίου 2020
Χουάρεθ 1 - 2 Σάντος Λαγκούνα
Σάββατο 29 Φεβρουαρίου 2020
Ατλέτικο Σαν Λουίς 0 - 3 Χουάρεθ
Τολούκα 2 - 0 Μοντερέι
Μονάρκας 2 - 4 Κρούζ Αζούλ
Κλαμπ Τιχουάνα 0 - 1 Πουέμπλα
Πατσούκα 1 - 1 Κλαμπ Κερετάρο
Κυριακή 1 Μαρτίου 2020
Κλαμπ Αμέρικα 0 - 3 Νεκάξα
Τιγκρές 3 - 0 Πούμας
Τσίβας Γουαδαλαχάρα 2 - 0 Κλαμπ Λεόν
Δευτέρα 2 Μαρτίου 2020
Σάντος Λαγκούνα 1 - 0 Άτλας
Σάββατο 7 Μαρτίου 2020
Κλαμπ Κερετάρο 1 - 1 Τολούκα
Πούμας 3 - 3 Κλαμπ Αμέρικα
Πουέμπλα 0 - 0 Τιγκρές
Μοντερέι 2 - 2 Ατλέτικο Σαν Λουίς
Κρούζ Αζούλ 4 - 2 Κλαμπ Τιχουάνα
Κυριακή 8 Μαρτίου 2020
Πατσούκα 1 - 0 Σάντος Λαγκούνα
Άτλας 1 - 2 Τσίβας Γουαδαλαχάρα
Νεκάξα 1 - 2 Μονάρκας
Δευτέρα 9 Μαρτίου 2020
Χουάρεθ 1 - 4 Κλαμπ Λεόν
Σάββατο 14 Μαρτίου 2020
Μονάρκας 4 - 0 Κλαμπ Κερετάρο
Κλαμπ Τιχουάνα 3 - 2 Πατσούκα
Ατλέτικο Σαν Λουίς 0 - 1 Πουέμπλα
Κυριακή 15 Μαρτίου 2020
Τιγκρές 3 - 2 Χουάρεθ
Κλαμπ Λεόν 3 - 1 Πούμας
Τσίβας Γουαδαλαχάρα 1 - 1 Μοντερέι
Τολούκα 2 - 3 Άτλας
Δευτέρα 16 Μαρτίου 2020
Σάντος Λαγκούνα 2 - 1 Νεκάξα
Κλαμπ Αμέρικα 0 - 1 Κρούζ Αζούλ
Σάββατο 21 Μαρτίου 2020
Μονάρκας - Ατλέτικο Σαν Λουίς
Μοντερέι - Σάντος Λαγκούνα
Πουέμπλα - Κρούζ Αζούλ
Κυριακή 22 Μαρτίου 2020
Πατσούκα - Τολούκα
Κλαμπ Αμέρικα - Κλαμπ Λεόν
Νεκάξα - Τιγκρές
Πούμας - Κλαμπ Τιχουάνα
Δευτέρα 23 Μαρτίου 2020
Κλαμπ Κερετάρο - Τσίβας Γουαδαλαχάρα
Χουάρεθ - Άτλας
Σάββατο 4 Απριλίου 2020
Ατλέτικο Σαν Λουίς - Πατσούκα
Άτλας - Μοντερέι
Κρούζ Αζούλ - Πούμας
Κυριακή 5 Απριλίου 2020
Κλαμπ Λεόν - Πουέμπλα
Τιγκρές - Κλαμπ Κερετάρο
Τσίβας Γουαδαλαχάρα - Μονάρκας
Τολούκα - Χουάρεθ
Σάντος Λαγκούνα - Κλαμπ Αμέρικα
Δευτέρα 6 Απριλίου 2020
Κλαμπ Τιχουάνα - Νεκάξα
Σάββατο 11 Απριλίου 2020
Ατλέτικο Σαν Λουίς - Άτλας
Μονάρκας - Τιγκρές
Κλαμπ Αμέρικα - Τολούκα
Κυριακή 12 Απριλίου 2020
Κλαμπ Λεόν - Κρούζ Αζούλ
Νεκάξα - Τσίβας Γουαδαλαχάρα
Μοντερέι - Κλαμπ Τιχουάνα
Πούμας - Πουέμπλα
Κλαμπ Κερετάρο - Σάντος Λαγκούνα
Δευτέρα 13 Απριλίου 2020
Χουάρεθ - Πατσούκα
Παρασκευή 17 Απριλίου 2020
Κλαμπ Τιχουάνα - Χουάρεθ
Σάββατο 18 Απριλίου 2020
Πουέμπλα - Μονάρκας
Άτλας - Πούμας
Κρούζ Αζούλ - Κλαμπ Κερετάρο
Κυριακή 19 Απριλίου 2020
Πατσούκα - Νεκάξα
Τιγκρές - Μοντερέι
Τολούκα - Κλαμπ Λεόν
Σάντος Λαγκούνα - Ατλέτικο Σαν Λουίς
Δευτέρα 20 Απριλίου 2020
Τσίβας Γουαδαλαχάρα - Κλαμπ Αμέρικα
Σάββατο 25 Απριλίου 2020
Κλαμπ Κερετάρο - Άτλας
Μονάρκας - Πατσούκα
Κυριακή 26 Απριλίου 2020
Μοντερέι - Κρούζ Αζούλ
Κλαμπ Αμέρικα - Ατλέτικο Σαν Λουίς
Τσίβας Γουαδαλαχάρα - Σάντος Λαγκούνα
Κλαμπ Λεόν - Κλαμπ Τιχουάνα
Τολούκα - Τιγκρές
Νεκάξα - Πούμας
Δευτέρα 27 Απριλίου 2020
Χουάρεθ - Πουέμπλα
Παρασκευή 1 Μαΐου 2020
Ατλέτικο Σαν Λουίς - Τολούκα
Σάββατο 2 Μαΐου 2020
Πουέμπλα - Μοντερέι
Άτλας - Κλαμπ Λεόν
Κρούζ Αζούλ - Νεκάξα
Κυριακή 3 Μαΐου 2020
Τιγκρές - Κλαμπ Τιχουάνα
Πατσούκα - Κλαμπ Αμέρικα
Πούμας - Τσίβας Γουαδαλαχάρα
Κλαμπ Κερετάρο - Χουάρεθ
Σάντος Λαγκούνα - Μονάρκας
Σάββατο 9 Μαΐου 2020
Σάντος Λαγκούνα - Τολούκα
Κλαμπ Τιχουάνα - Ατλέτικο Σαν Λουίς
Κυριακή 10 Μαΐου 2020
Κλαμπ Λεόν - Τιγκρές
Νεκάξα - Άτλας
Μοντερέι - Πατσούκα
Πούμας - Κλαμπ Κερετάρο
Τσίβας Γουαδαλαχάρα - Πουέμπλα
Χουάρεθ - Κρούζ Αζούλ
Δευτέρα 11 Μαΐου 2020
Μονάρκας - Κλαμπ Αμέρικα
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
Apertura, Group Stage
Σάββατο 24 Οκτωβρίου 2020
Πουέμπλα 03:30 Κλαμπ Λεόν
Mazatlan FC 05:30 Μοντερέι
Κλαμπ Κερετάρο 01:00 Νεκάξα
Κυριακή 25 Οκτωβρίου 2020
Τιγκρές 03:00 Χουάρεθ
Κλαμπ Αμέρικα 04:00 Άτλας
Τολούκα 19:00 Κλαμπ Τιχουάνα
Τσίβας Γουαδαλαχάρα 00:30 Κρούζ Αζούλ
Δευτέρα 26 Οκτωβρίου 2020
Σάντος Λαγκούνα 02:00 Ατλέτικο Σαν Λουίς
Τρίτη 27 Οκτωβρίου 2020
Πατσούκα 04:00 Πούμας
Παρασκευή 30 Οκτωβρίου 2020
Ατλέτικο Σαν Λουίς 05:00 Mazatlan FC
Σάββατο 31 Οκτωβρίου 2020
Νεκάξα 03:30 Τολούκα
Κλαμπ Τιχουάνα 05:00 Πατσούκα
Χουάρεθ 05:30 Κλαμπ Κερετάρο
Άτλας 01:00 Πουέμπλα
Κυριακή 1 Νοεμβρίου 2020
Πούμας 03:00 Τσίβας Γουαδαλαχάρα
Μοντερέι 05:00 Κρούζ Αζούλ
Κλαμπ Αμέρικα 01:30 Τιγκρές
Τρίτη 3 Νοεμβρίου 2020
Κλαμπ Λεόν 05:00 Σάντος Λαγκούνα
Σάββατο 7 Νοεμβρίου 2020
Πουέμπλα 03:30 Ατλέτικο Σαν Λουίς
Χουάρεθ 05:30 Κλαμπ Αμέρικα
Τσίβας Γουαδαλαχάρα 01:00 Μοντερέι
Κυριακή 8 Νοεμβρίου 2020
Τιγκρές 03:00 Άτλας
Κρούζ Αζούλ 05:00 Πούμας
Τολούκα 20:00 Κλαμπ Λεόν
Δευτέρα 9 Νοεμβρίου 2020
Σάντος Λαγκούνα 03:00 Mazatlan FC
Κλαμπ Κερετάρο 05:00 Κλαμπ Τιχουάνα
Τρίτη 10 Νοεμβρίου 2020
Πατσούκα 05:00 Νεκάξα