ΝΙΚΑΡΑΓΟΥΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν
Βαθμολογία διοργάνωσηςPrimera Division: Clausura | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ | ||||||||||
Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | Δ | Φ | |
1 | Diriangen | 10 | 25 | 8 | 1 | 1 | 23:8 | 15 | ΝΝΗΝΝ | |
2 | Μανάγκουα | 10 | 19 | 5 | 4 | 1 | 19:10 | 9 | ΝΝΝΙΝ | |
3 | Ρεάλ Εστέλι | 10 | 18 | 5 | 3 | 2 | 16:8 | 8 | ΝΙΙΙΝ | |
4 | Οκοτάλ | 10 | 16 | 5 | 1 | 4 | 13:15 | -2 | ΗΝΝΙΝ | |
5 | Χαλάπα | 10 | 14 | 4 | 2 | 4 | 11:13 | -2 | ΝΙΗΙΝ | |
6 | Γουόλτερ Φερρέτι | 10 | 13 | 4 | 1 | 5 | 8:8 | 0 | ΝΗΝΝΗ | |
7 | Export Sebaco | 10 | 13 | 3 | 4 | 3 | 15:16 | -1 | ΙΝΗΙΗ | |
8 | Matagalpa | 10 | 11 | 3 | 2 | 5 | 16:19 | -3 | ΗΙΗΙΗ | |
9 | UNAN-Managua | 10 | 9 | 3 | 0 | 7 | 9:20 | -11 | ΗΗΗΗΗ | |
10 | Masachapa | 10 | 2 | 0 | 2 | 8 | 9:22 | -13 | ΗΗΙΗΗ |
ΠΡΩΤΟΙ ΣΚΟΡΕΡ | |||||
---|---|---|---|---|---|
Α/Α | ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ ΠΕΝΑΛΤΙ |
ΑΣΣΙΣΤ | |||||
---|---|---|---|---|---|
Α/Α | ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΑΣΣΙΣΤ |
ΚΑΡΤΕΣ | |||||
---|---|---|---|---|---|
Α/Α | ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΚΟΚΚΙΝΕΣ | ΚΙΤΡΙΝΕΣ |
ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ | ||||
---|---|---|---|---|
Clausura, Group Stage | ||||
Σάββατο 1 Απριλίου 2023 | ||||
Matagalpa | 0 - 0 | Export Sebaco | ||
Μανάγκουα | 3 - 2 | Χαλάπα | ||
Κυριακή 2 Απριλίου 2023 | ||||
UNAN-Managua | 2 - 4 | Οκοτάλ | ||
Diriangen | 1 - 0 | Juventus Managua | ||
Δευτέρα 3 Απριλίου 2023 | ||||
Ρεάλ Εστέλι | 2 - 2 | Γουόλτερ Φερρέτι | ||
Τετάρτη 5 Απριλίου 2023 | ||||
Οκοτάλ | 0 - 1 | Matagalpa | ||
Export Sebaco | 1 - 2 | UNAN-Managua | ||
Γουόλτερ Φερρέτι | 3 - 2 | Χαλάπα | ||
Πέμπτη 6 Απριλίου 2023 | ||||
Diriangen | 2 - 2 | Μανάγκουα | ||
Juventus Managua | 0 - 7 | Ρεάλ Εστέλι | ||
Κυριακή 9 Απριλίου 2023 | ||||
Οκοτάλ | 0 - 2 | Diriangen | ||
Τετάρτη 12 Απριλίου 2023 | ||||
Matagalpa | 1 - 0 | Γουόλτερ Φερρέτι | ||
UNAN-Managua | 1 - 1 | Juventus Managua | ||
Πέμπτη 13 Απριλίου 2023 | ||||
Diriangen | 2 - 2 | Χαλάπα | ||
Μανάγκουα | 0 - 3 | Ρεάλ Εστέλι | ||
Παρασκευή 14 Απριλίου 2023 | ||||
Οκοτάλ | 0 - 0 | Export Sebaco | ||
Σάββατο 15 Απριλίου 2023 | ||||
Juventus Managua | 0 - 3 | Γουόλτερ Φερρέτι | ||
UNAN-Managua | 3 - 1 | Matagalpa | ||
Κυριακή 16 Απριλίου 2023 | ||||
Export Sebaco | 0 - 1 | Μανάγκουα | ||
Δευτέρα 17 Απριλίου 2023 | ||||
Χαλάπα | 1 - 2 | Οκοτάλ | ||
Τρίτη 18 Απριλίου 2023 | ||||
Ρεάλ Εστέλι | 1 - 2 | Diriangen | ||
Τετάρτη 19 Απριλίου 2023 | ||||
Juventus Managua | 2 - 3 | Χαλάπα | ||
Matagalpa | 0 - 0 | Μανάγκουα | ||
Πέμπτη 20 Απριλίου 2023 | ||||
Γουόλτερ Φερρέτι | 2 - 2 | Οκοτάλ | ||
Παρασκευή 21 Απριλίου 2023 | ||||
Ρεάλ Εστέλι | 4 - 1 | UNAN-Managua | ||
Diriangen | 5 - 1 | Export Sebaco | ||
Κυριακή 23 Απριλίου 2023 | ||||
Οκοτάλ | 2 - 1 | Juventus Managua | ||
Χαλάπα | 3 - 1 | Export Sebaco | ||
Μανάγκουα | 0 - 3 | UNAN-Managua | ||
Matagalpa | 0 - 1 | Ρεάλ Εστέλι | ||
Τρίτη 25 Απριλίου 2023 | ||||
Γουόλτερ Φερρέτι | 2 - 0 | Diriangen | ||
Σάββατο 20 Ιανουαρίου 2024 | ||||
Χαλάπα | 1 - 2 | Export Sebaco | ||
Κυριακή 21 Ιανουαρίου 2024 | ||||
Οκοτάλ | 1 - 0 | Μανάγκουα | ||
Matagalpa | 1 - 0 | Γουόλτερ Φερρέτι | ||
UNAN-Managua | 0 - 2 | Ρεάλ Εστέλι | ||
Δευτέρα 22 Ιανουαρίου 2024 | ||||
Masachapa | 0 - 2 | Diriangen | ||
Σάββατο 27 Ιανουαρίου 2024 | ||||
Χαλάπα | 2 - 0 | Ρεάλ Εστέλι | ||
Masachapa | 1 - 1 | Export Sebaco | ||
Κυριακή 28 Ιανουαρίου 2024 | ||||
Μανάγκουα | 0 - 0 | Γουόλτερ Φερρέτι | ||
Matagalpa | 3 - 1 | UNAN-Managua | ||
Δευτέρα 29 Ιανουαρίου 2024 | ||||
Οκοτάλ | 1 - 3 | Diriangen | ||
Σάββατο 3 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Ρεάλ Εστέλι | 3 - 0 | Οκοτάλ | ||
Γουόλτερ Φερρέτι | 2 - 0 | Χαλάπα | ||
Κυριακή 4 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
UNAN-Managua | 3 - 2 | Masachapa | ||
Export Sebaco | 3 - 3 | Μανάγκουα | ||
Δευτέρα 5 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Diriangen | 5 - 2 | Matagalpa | ||
Σάββατο 10 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Masachapa | 0 - 1 | Οκοτάλ | ||
Κυριακή 11 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Diriangen | 1 - 1 | Μανάγκουα | ||
UNAN-Managua | 1 - 0 | Γουόλτερ Φερρέτι | ||
Χαλάπα | 2 - 1 | Matagalpa | ||
Σάββατο 17 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Matagalpa | 3 - 2 | Masachapa | ||
Κυριακή 18 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Οκοτάλ | 1 - 2 | UNAN-Managua | ||
Μανάγκουα | 3 - 0 | Χαλάπα | ||
Diriangen | 1 - 0 | Ρεάλ Εστέλι | ||
Δευτέρα 19 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Γουόλτερ Φερρέτι | 0 - 1 | Export Sebaco | ||
Σάββατο 24 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
UNAN-Managua | 1 - 3 | Μανάγκουα | ||
Κυριακή 25 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Ρεάλ Εστέλι | 2 - 0 | Γουόλτερ Φερρέτι | ||
Οκοτάλ | 3 - 2 | Matagalpa | ||
Χαλάπα | 1 - 0 | Masachapa | ||
Export Sebaco | 0 - 2 | Diriangen | ||
Τετάρτη 28 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Export Sebaco | 2 - 3 | Ρεάλ Εστέλι | ||
Σάββατο 2 Μαρτίου 2024 | ||||
Matagalpa | 1 - 1 | Export Sebaco | ||
Κυριακή 3 Μαρτίου 2024 | ||||
Diriangen | 3 - 0 | UNAN-Managua | ||
Γουόλτερ Φερρέτι | 3 - 1 | Masachapa | ||
Χαλάπα | 2 - 2 | Οκοτάλ | ||
Δευτέρα 4 Μαρτίου 2024 | ||||
Μανάγκουα | 2 - 2 | Ρεάλ Εστέλι | ||
Σάββατο 9 Μαρτίου 2024 | ||||
Export Sebaco | 2 - 3 | Οκοτάλ | ||
Κυριακή 10 Μαρτίου 2024 | ||||
Ρεάλ Εστέλι | 1 - 1 | Masachapa | ||
Μανάγκουα | 3 - 2 | Matagalpa | ||
Δευτέρα 11 Μαρτίου 2024 | ||||
Γουόλτερ Φερρέτι | 1 - 0 | Diriangen | ||
Τετάρτη 13 Μαρτίου 2024 | ||||
Export Sebaco | 2 - 1 | UNAN-Managua | ||
Πέμπτη 14 Μαρτίου 2024 | ||||
Diriangen | 2 - 1 | Χαλάπα | ||
Masachapa | 0 - 3 | Μανάγκουα | ||
Matagalpa | 0 - 0 | Ρεάλ Εστέλι | ||
Παρασκευή 15 Μαρτίου 2024 | ||||
Οκοτάλ | 1 - 0 | Γουόλτερ Φερρέτι | ||
Σάββατο 16 Μαρτίου 2024 | ||||
Export Sebaco | 1 - 1 | Χαλάπα | ||
Κυριακή 17 Μαρτίου 2024 | ||||
Diriangen | 4 - 2 | Masachapa | ||
Μανάγκουα | 1 - 0 | Οκοτάλ | ||
Δευτέρα 18 Μαρτίου 2024 | ||||
Γουόλτερ Φερρέτι | 2 - 1 | Matagalpa | ||
Ρεάλ Εστέλι | 3 - 0 | UNAN-Managua | ||
Παρασκευή 22 Μαρτίου 2024 | ||||
UNAN-Managua | 0 - 1 | Χαλάπα | ||
Clausura - Preliminary Play-offs, Knock Out | ||||
Πέμπτη 27 Απριλίου 2023 | ||||
Μανάγκουα | 3 - 1 | Οκοτάλ | ||
Παρασκευή 28 Απριλίου 2023 | ||||
Γουόλτερ Φερρέτι | 1 - 1 | Matagalpa | ||
Clausura - Semi-finals, Knock Out | ||||
Κυριακή 30 Απριλίου 2023 | ||||
Matagalpa | - | Diriangen | ||
Δευτέρα 1 Μαΐου 2023 | ||||
Μανάγκουα | - | Ρεάλ Εστέλι | ||
Clausura - Final, Knock Out | ||||
Δευτέρα 15 Μαΐου 2023 | ||||
Ρεάλ Εστέλι | - | Diriangen | ||
Apertura, Group Stage | ||||
Σάββατο 29 Ιουλίου 2023 | ||||
Ρεάλ Εστέλι | 2 - 0 | UNAN-Managua | ||
Μανάγκουα | 3 - 1 | Οκοτάλ | ||
Κυριακή 30 Ιουλίου 2023 | ||||
Diriangen | 0 - 2 | Masachapa | ||
Γουόλτερ Φερρέτι | 1 - 1 | Matagalpa | ||
Export Sebaco | 2 - 0 | Χαλάπα | ||
Σάββατο 5 Αυγούστου 2023 | ||||
Ρεάλ Εστέλι | 4 - 0 | Χαλάπα | ||
UNAN-Managua | 1 - 2 | Matagalpa | ||
Κυριακή 6 Αυγούστου 2023 | ||||
Γουόλτερ Φερρέτι | 1 - 1 | Μανάγκουα | ||
Export Sebaco | 1 - 0 | Masachapa | ||
Δευτέρα 7 Αυγούστου 2023 | ||||
Diriangen | 2 - 1 | Οκοτάλ | ||
Σάββατο 12 Αυγούστου 2023 | ||||
Οκοτάλ | 0 - 2 | Ρεάλ Εστέλι | ||
Χαλάπα | 2 - 2 | Γουόλτερ Φερρέτι | ||
Masachapa | 1 - 4 | UNAN-Managua | ||
Κυριακή 13 Αυγούστου 2023 | ||||
Μανάγκουα | 3 - 4 | Export Sebaco | ||
Matagalpa | 1 - 1 | Diriangen | ||
Σάββατο 19 Αυγούστου 2023 | ||||
Ρεάλ Εστέλι | 5 - 0 | Export Sebaco | ||
Κυριακή 20 Αυγούστου 2023 | ||||
Οκοτάλ | 0 - 0 | Masachapa | ||
Matagalpa | 0 - 1 | Χαλάπα | ||
Γουόλτερ Φερρέτι | 0 - 0 | UNAN-Managua | ||
Δευτέρα 21 Αυγούστου 2023 | ||||
Μανάγκουα | 1 - 1 | Diriangen | ||
Σάββατο 26 Αυγούστου 2023 | ||||
UNAN-Managua | 3 - 2 | Οκοτάλ | ||
Χαλάπα | 1 - 1 | Μανάγκουα | ||
Κυριακή 27 Αυγούστου 2023 | ||||
Masachapa | 2 - 1 | Matagalpa | ||
Export Sebaco | 2 - 0 | Γουόλτερ Φερρέτι | ||
Δευτέρα 28 Αυγούστου 2023 | ||||
Ρεάλ Εστέλι | 1 - 0 | Diriangen | ||
Τετάρτη 30 Αυγούστου 2023 | ||||
Χαλάπα | 2 - 0 | Masachapa | ||
Μανάγκουα | 6 - 2 | UNAN-Managua | ||
Πέμπτη 31 Αυγούστου 2023 | ||||
Diriangen | 2 - 1 | Export Sebaco | ||
Γουόλτερ Φερρέτι | 1 - 1 | Ρεάλ Εστέλι | ||
Matagalpa | 1 - 2 | Οκοτάλ | ||
Σάββατο 2 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Masachapa | 0 - 0 | Γουόλτερ Φερρέτι | ||
Κυριακή 3 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Ρεάλ Εστέλι | 0 - 2 | Μανάγκουα | ||
UNAN-Managua | 1 - 3 | Diriangen | ||
Export Sebaco | 2 - 2 | Matagalpa | ||
Δευτέρα 4 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Οκοτάλ | 1 - 3 | Χαλάπα | ||
Πέμπτη 14 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Οκοτάλ | 1 - 3 | Export Sebaco | ||
Χαλάπα | 0 - 0 | UNAN-Managua | ||
Matagalpa | 1 - 1 | Μανάγκουα | ||
Παρασκευή 15 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Diriangen | 2 - 0 | Γουόλτερ Φερρέτι | ||
Σάββατο 16 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Masachapa | 0 - 4 | Ρεάλ Εστέλι | ||
Τρίτη 19 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
UNAN-Managua | 5 - 0 | Export Sebaco | ||
Ρεάλ Εστέλι | 2 - 1 | Matagalpa | ||
Πέμπτη 21 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Χαλάπα | 0 - 3 | Diriangen | ||
Γουόλτερ Φερρέτι | 3 - 2 | Οκοτάλ | ||
Παρασκευή 22 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Μανάγκουα | 2 - 0 | Masachapa | ||
Σάββατο 23 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
UNAN-Managua | 1 - 2 | Ρεάλ Εστέλι | ||
Τετάρτη 27 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Χαλάπα | 1 - 1 | Export Sebaco | ||
Matagalpa | 2 - 1 | Γουόλτερ Φερρέτι | ||
Πέμπτη 28 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Οκοτάλ | 3 - 2 | Μανάγκουα | ||
Masachapa | 2 - 1 | Diriangen | ||
Σάββατο 30 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Χαλάπα | 2 - 0 | Ρεάλ Εστέλι | ||
Masachapa | 1 - 2 | Export Sebaco | ||
Κυριακή 1 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Μανάγκουα | 5 - 1 | Γουόλτερ Φερρέτι | ||
Matagalpa | 0 - 3 | UNAN-Managua | ||
Δευτέρα 2 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Οκοτάλ | 1 - 2 | Diriangen | ||
Σάββατο 7 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Γουόλτερ Φερρέτι | 3 - 2 | Χαλάπα | ||
Κυριακή 8 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Diriangen | 1 - 0 | Matagalpa | ||
UNAN-Managua | 4 - 1 | Masachapa | ||
Export Sebaco | 1 - 1 | Μανάγκουα | ||
Δευτέρα 9 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Ρεάλ Εστέλι | 1 - 0 | Οκοτάλ | ||
Σάββατο 21 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Export Sebaco | 0 - 5 | Ρεάλ Εστέλι | ||
Κυριακή 22 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Diriangen | 1 - 0 | Μανάγκουα | ||
Χαλάπα | 3 - 1 | Matagalpa | ||
Masachapa | 3 - 1 | Οκοτάλ | ||
Δευτέρα 23 Οκτωβρίου 2023 | ||||
UNAN-Managua | 1 - 0 | Γουόλτερ Φερρέτι | ||
Παρασκευή 27 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Μανάγκουα | 2 - 2 | Χαλάπα | ||
Σάββατο 28 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Γουόλτερ Φερρέτι | 0 - 1 | Export Sebaco | ||
Κυριακή 29 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Οκοτάλ | 3 - 0 | UNAN-Managua | ||
Matagalpa | 5 - 0 | Masachapa | ||
Δευτέρα 30 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Diriangen | 1 - 1 | Ρεάλ Εστέλι | ||
Σάββατο 4 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Masachapa | 3 - 2 | Χαλάπα | ||
Κυριακή 5 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Οκοτάλ | 2 - 0 | Matagalpa | ||
UNAN-Managua | 0 - 0 | Μανάγκουα | ||
Export Sebaco | 1 - 2 | Diriangen | ||
Δευτέρα 6 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Ρεάλ Εστέλι | 1 - 0 | Γουόλτερ Φερρέτι | ||
Τετάρτη 8 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Γουόλτερ Φερρέτι | 1 - 1 | Masachapa | ||
Πέμπτη 9 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Diriangen | 1 - 2 | UNAN-Managua | ||
Μανάγκουα | 0 - 3 | Ρεάλ Εστέλι | ||
Matagalpa | 2 - 0 | Export Sebaco | ||
Παρασκευή 10 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Χαλάπα | 0 - 0 | Οκοτάλ | ||
Κυριακή 12 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Γουόλτερ Φερρέτι | 0 - 1 | Diriangen | ||
Ρεάλ Εστέλι | 2 - 0 | Masachapa | ||
Export Sebaco | 3 - 1 | Οκοτάλ | ||
Μανάγκουα | 3 - 2 | Matagalpa | ||
Δευτέρα 13 Νοεμβρίου 2023 | ||||
UNAN-Managua | 1 - 1 | Χαλάπα | ||
Παρασκευή 24 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Matagalpa | 1 - 1 | Ρεάλ Εστέλι | ||
Κυριακή 26 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Diriangen | 1 - 0 | Χαλάπα | ||
Οκοτάλ | 0 - 0 | Γουόλτερ Φερρέτι | ||
Masachapa | 2 - 0 | Μανάγκουα | ||
Export Sebaco | 5 - 1 | UNAN-Managua | ||
Apertura - Preliminary Play-offs, Knock Out | ||||
Τετάρτη 29 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Export Sebaco | 3 - 0 | Χαλάπα | ||
Πέμπτη 30 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Μανάγκουα | 4 - 1 | UNAN-Managua |
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
---|