ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 2η Κατηγορία
Βαθμολογία διοργάνωσης1. Division: Regular Season | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ | ||||||||||
Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | Δ | Φ | |
1 | Αάλεσουντ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | ||
2 | Μπρίνε | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | ||
3 | Έγκερσουντς | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | ||
4 | Κόνγκσβίνγκερ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | ||
5 | Λεβάνγκερ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | ||
6 | Λιν | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | ||
7 | Μιοντάλεν | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | ||
8 | Μος | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | ||
9 | Ρανχάιμ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | ||
10 | Ράουφος | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | ||
11 | Σάντνεσουλφ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | ||
12 | Σόγκνταλ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | ||
13 | Στάμπαεκ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | ||
14 | Σταρτ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | ||
15 | Βαλερένγκα | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | ||
16 | Ασάνε | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
- Άνοδος
- Playoff Ανόδου
- Playoff Υποβιβασμού
- Υποβιβασμός
ΠΡΩΤΟΙ ΣΚΟΡΕΡ | |||||
---|---|---|---|---|---|
Α/Α | ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ ΠΕΝΑΛΤΙ |
ΑΣΣΙΣΤ | |||||
---|---|---|---|---|---|
Α/Α | ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΑΣΣΙΣΤ |
ΚΑΡΤΕΣ | |||||
---|---|---|---|---|---|
Α/Α | ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΚΟΚΚΙΝΕΣ | ΚΙΤΡΙΝΕΣ |
ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ | ||||
---|---|---|---|---|
Regular Season, Group Stage | ||||
Δευτέρα 10 Απριλίου 2023 | ||||
Μπρίνε | 2 - 1 | Κόνγκσβίνγκερ | ||
Χοντ | 1 - 0 | Ράουφος | ||
Κ. Όσλο | 1 - 1 | Σόγκνταλ | ||
Κρίστιανσουντ | 0 - 1 | Φρέντρικσταντ | ||
Μιοντάλεν | 0 - 0 | Ασάνε | ||
Μος | 0 - 0 | Σταρτ | ||
Σάντνεσουλφ | 4 - 1 | Σκιντ | ||
Γιερβ | 1 - 2 | Ρανχάιμ | ||
Σάββατο 15 Απριλίου 2023 | ||||
Σόγκνταλ | 1 - 0 | Σάντνεσουλφ | ||
Ρανχάιμ | 2 - 1 | Μπρίνε | ||
Κυριακή 16 Απριλίου 2023 | ||||
Κόνγκσβίνγκερ | 2 - 0 | Μιοντάλεν | ||
Φρέντρικσταντ | 1 - 1 | Μος | ||
Ασάνε | 1 - 2 | Γιερβ | ||
Σκιντ | 1 - 1 | Χοντ | ||
Σταρτ | 4 - 0 | Κρίστιανσουντ | ||
Ράουφος | 4 - 0 | Κ. Όσλο | ||
Σάββατο 22 Απριλίου 2023 | ||||
Σάντνεσουλφ | 0 - 0 | Ράουφος | ||
Γιερβ | 3 - 2 | Σκιντ | ||
Χοντ | 1 - 1 | Ασάνε | ||
Κρίστιανσουντ | 2 - 0 | Κόνγκσβίνγκερ | ||
Κυριακή 23 Απριλίου 2023 | ||||
Μος | 1 - 2 | Σόγκνταλ | ||
Μπρίνε | 2 - 2 | Σταρτ | ||
Κ. Όσλο | 0 - 1 | Ρανχάιμ | ||
Δευτέρα 24 Απριλίου 2023 | ||||
Μιοντάλεν | 0 - 1 | Φρέντρικσταντ | ||
Σάββατο 29 Απριλίου 2023 | ||||
Μιοντάλεν | 1 - 3 | Κρίστιανσουντ | ||
Ρανχάιμ | 0 - 4 | Σκιντ | ||
Σόγκνταλ | 2 - 2 | Μπρίνε | ||
Κυριακή 30 Απριλίου 2023 | ||||
Σταρτ | 1 - 3 | Ράουφος | ||
Μος | 2 - 1 | Γιερβ | ||
Κόνγκσβίνγκερ | 0 - 3 | Χοντ | ||
Φρέντρικσταντ | 0 - 0 | Σάντνεσουλφ | ||
Ασάνε | 1 - 1 | Κ. Όσλο | ||
Τετάρτη 3 Μαΐου 2023 | ||||
Μπρίνε | 0 - 0 | Φρέντρικσταντ | ||
Χοντ | 0 - 0 | Ρανχάιμ | ||
Κ. Όσλο | 2 - 2 | Σταρτ | ||
Κρίστιανσουντ | 2 - 1 | Σόγκνταλ | ||
Γιερβ | 2 - 3 | Μιοντάλεν | ||
Σκιντ | 2 - 2 | Μος | ||
Ράουφος | 0 - 0 | Ασάνε | ||
Σάντνεσουλφ | 1 - 2 | Κόνγκσβίνγκερ | ||
Σάββατο 6 Μαΐου 2023 | ||||
Σόγκνταλ | 2 - 1 | Ράουφος | ||
Κρίστιανσουντ | 3 - 1 | Μπρίνε | ||
Μιοντάλεν | 2 - 2 | Κ. Όσλο | ||
Ρανχάιμ | 3 - 2 | Ασάνε | ||
Κυριακή 7 Μαΐου 2023 | ||||
Μος | 1 - 0 | Σάντνεσουλφ | ||
Κόνγκσβίνγκερ | 2 - 1 | Γιερβ | ||
Φρέντρικσταντ | 0 - 0 | Σκιντ | ||
Σταρτ | 4 - 2 | Χοντ | ||
Παρασκευή 12 Μαΐου 2023 | ||||
Σάντνεσουλφ | 1 - 1 | Κρίστιανσουντ | ||
Σάββατο 13 Μαΐου 2023 | ||||
Σκιντ | 1 - 4 | Σταρτ | ||
Ράουφος | 0 - 0 | Ρανχάιμ | ||
Γιερβ | 1 - 1 | Φρέντρικσταντ | ||
Χοντ | 1 - 1 | Μος | ||
Κ. Όσλο | 2 - 0 | Κόνγκσβίνγκερ | ||
Μπρίνε | 2 - 1 | Μιοντάλεν | ||
Ασάνε | 2 - 3 | Σόγκνταλ | ||
Τρίτη 16 Μαΐου 2023 | ||||
Μος | 1 - 0 | Ασάνε | ||
Μιοντάλεν | 3 - 0 | Ράουφος | ||
Κρίστιανσουντ | 3 - 2 | Ρανχάιμ | ||
Κόνγκσβίνγκερ | 5 - 0 | Σκιντ | ||
Φρέντρικσταντ | 1 - 0 | Κ. Όσλο | ||
Μπρίνε | 0 - 0 | Γιερβ | ||
Σταρτ | 3 - 3 | Σάντνεσουλφ | ||
Σόγκνταλ | 1 - 0 | Χοντ | ||
Σάββατο 20 Μαΐου 2023 | ||||
Σάντνεσουλφ | 2 - 0 | Μπρίνε | ||
Κυριακή 21 Μαΐου 2023 | ||||
Ράουφος | 1 - 2 | Κόνγκσβίνγκερ | ||
Ρανχάιμ | 2 - 0 | Σόγκνταλ | ||
Σκιντ | 0 - 2 | Μιοντάλεν | ||
Γιερβ | 1 - 1 | Κρίστιανσουντ | ||
Χοντ | 1 - 1 | Φρέντρικσταντ | ||
Κ. Όσλο | 4 - 2 | Μος | ||
Ασάνε | 2 - 2 | Σταρτ | ||
Δευτέρα 29 Μαΐου 2023 | ||||
Μπρίνε | 0 - 1 | Κ. Όσλο | ||
Φρέντρικσταντ | 2 - 1 | Ασάνε | ||
Κόνγκσβίνγκερ | 1 - 0 | Σόγκνταλ | ||
Κρίστιανσουντ | 2 - 2 | Σκιντ | ||
Μιοντάλεν | 1 - 3 | Σάντνεσουλφ | ||
Μος | 1 - 0 | Ράουφος | ||
Γιερβ | 2 - 1 | Χοντ | ||
Σταρτ | 2 - 1 | Ρανχάιμ | ||
Κυριακή 4 Ιουνίου 2023 | ||||
Σκιντ | 2 - 0 | Μπρίνε | ||
Σόγκνταλ | 2 - 1 | Σταρτ | ||
Ράουφος | 1 - 1 | Φρέντρικσταντ | ||
Σάντνεσουλφ | 2 - 3 | Γιερβ | ||
Ρανχάιμ | 2 - 1 | Μος | ||
Χοντ | 1 - 2 | Μιοντάλεν | ||
Κ. Όσλο | 2 - 0 | Κρίστιανσουντ | ||
Ασάνε | 1 - 2 | Κόνγκσβίνγκερ | ||
Σάββατο 10 Ιουνίου 2023 | ||||
Μιοντάλεν | 0 - 0 | Σόγκνταλ | ||
Κρίστιανσουντ | 4 - 1 | Μος | ||
Γιερβ | 1 - 0 | Ράουφος | ||
Κυριακή 11 Ιουνίου 2023 | ||||
Σάντνεσουλφ | 1 - 3 | Χοντ | ||
Σκιντ | 0 - 4 | Κ. Όσλο | ||
Μπρίνε | 1 - 2 | Ασάνε | ||
Κόνγκσβίνγκερ | 3 - 0 | Ρανχάιμ | ||
Φρέντρικσταντ | 3 - 1 | Σταρτ | ||
Παρασκευή 23 Ιουνίου 2023 | ||||
Σταρτ | 2 - 1 | Γιερβ | ||
Σάββατο 24 Ιουνίου 2023 | ||||
Χοντ | 0 - 1 | Μπρίνε | ||
Ρανχάιμ | 2 - 3 | Μιοντάλεν | ||
Σόγκνταλ | 0 - 1 | Φρέντρικσταντ | ||
Κυριακή 25 Ιουνίου 2023 | ||||
Ράουφος | 1 - 0 | Σκιντ | ||
Μος | 0 - 1 | Κόνγκσβίνγκερ | ||
Κ. Όσλο | 3 - 1 | Σάντνεσουλφ | ||
Ασάνε | 2 - 2 | Κρίστιανσουντ | ||
Σάββατο 1 Ιουλίου 2023 | ||||
Μιοντάλεν | 1 - 2 | Μος | ||
Κρίστιανσουντ | 4 - 0 | Χοντ | ||
Σάντνεσουλφ | 3 - 3 | Ασάνε | ||
Σκιντ | 2 - 4 | Σόγκνταλ | ||
Γιερβ | 4 - 3 | Κ. Όσλο | ||
Κυριακή 2 Ιουλίου 2023 | ||||
Κόνγκσβίνγκερ | 2 - 1 | Σταρτ | ||
Μπρίνε | 4 - 1 | Ράουφος | ||
Φρέντρικσταντ | 4 - 0 | Ρανχάιμ | ||
Σάββατο 8 Ιουλίου 2023 | ||||
Χοντ | 0 - 1 | Κ. Όσλο | ||
Ρανχάιμ | 0 - 5 | Σάντνεσουλφ | ||
Ράουφος | 3 - 2 | Κρίστιανσουντ | ||
Σόγκνταλ | 5 - 1 | Γιερβ | ||
Σταρτ | 3 - 0 | Μιοντάλεν | ||
Κυριακή 9 Ιουλίου 2023 | ||||
Μος | 2 - 1 | Μπρίνε | ||
Φρέντρικσταντ | 1 - 1 | Κόνγκσβίνγκερ | ||
Ασάνε | 0 - 0 | Σκιντ | ||
Παρασκευή 4 Αυγούστου 2023 | ||||
Σκιντ | 1 - 2 | Φρέντρικσταντ | ||
Σάββατο 5 Αυγούστου 2023 | ||||
Γιερβ | 1 - 1 | Μος | ||
Κρίστιανσουντ | 1 - 1 | Σταρτ | ||
Μιοντάλεν | 3 - 0 | Χοντ | ||
Κυριακή 6 Αυγούστου 2023 | ||||
Μπρίνε | 1 - 0 | Ρανχάιμ | ||
Κ. Όσλο | 2 - 1 | Ασάνε | ||
Κόνγκσβίνγκερ | 1 - 3 | Ράουφος | ||
Σάντνεσουλφ | 1 - 2 | Σόγκνταλ | ||
Τετάρτη 9 Αυγούστου 2023 | ||||
Ράουφος | 2 - 3 | Γιερβ | ||
Σταρτ | 3 - 0 | Σκιντ | ||
Φρέντρικσταντ | 2 - 1 | Μπρίνε | ||
Ασάνε | 3 - 2 | Μιοντάλεν | ||
Μος | 0 - 1 | Κ. Όσλο | ||
Ρανχάιμ | 1 - 4 | Κόνγκσβίνγκερ | ||
Κυριακή 13 Αυγούστου 2023 | ||||
Μιοντάλεν | 1 - 2 | Ρανχάιμ | ||
Κρίστιανσουντ | 3 - 1 | Γιερβ | ||
Μπρίνε | 2 - 1 | Χοντ | ||
Κόνγκσβίνγκερ | 3 - 1 | Ασάνε | ||
Κ. Όσλο | 2 - 1 | Φρέντρικσταντ | ||
Σταρτ | 2 - 0 | Σόγκνταλ | ||
Σάντνεσουλφ | 2 - 0 | Μος | ||
Σκιντ | 1 - 2 | Ράουφος | ||
Σάββατο 19 Αυγούστου 2023 | ||||
Σόγκνταλ | 3 - 3 | Κόνγκσβίνγκερ | ||
Γιερβ | 0 - 2 | Σάντνεσουλφ | ||
Χοντ | 2 - 0 | Σκιντ | ||
Ρανχάιμ | 4 - 2 | Κ. Όσλο | ||
Κυριακή 20 Αυγούστου 2023 | ||||
Μος | 4 - 1 | Μιοντάλεν | ||
Φρέντρικσταντ | 4 - 1 | Κρίστιανσουντ | ||
Ασάνε | 2 - 1 | Μπρίνε | ||
Ράουφος | 2 - 1 | Σταρτ | ||
Τετάρτη 23 Αυγούστου 2023 | ||||
Ράουφος | 3 - 0 | Σόγκνταλ | ||
Σκιντ | 0 - 1 | Ρανχάιμ | ||
Σταρτ | 1 - 0 | Ασάνε | ||
Μπρίνε | 3 - 1 | Μος | ||
Κ. Όσλο | 0 - 1 | Χοντ | ||
Κόνγκσβίνγκερ | 1 - 2 | Φρέντρικσταντ | ||
Μιοντάλεν | 2 - 2 | Γιερβ | ||
Κρίστιανσουντ | 0 - 1 | Σάντνεσουλφ | ||
Κυριακή 27 Αυγούστου 2023 | ||||
Ρανχάιμ | 0 - 0 | Σταρτ | ||
Σάντνεσουλφ | 1 - 0 | Μιοντάλεν | ||
Σόγκνταλ | 2 - 0 | Σκιντ | ||
Γιερβ | 1 - 3 | Μπρίνε | ||
Κόνγκσβίνγκερ | 1 - 1 | Κ. Όσλο | ||
Φρέντρικσταντ | 1 - 0 | Χοντ | ||
Ασάνε | 3 - 1 | Ράουφος | ||
Δευτέρα 28 Αυγούστου 2023 | ||||
Μος | 0 - 3 | Κρίστιανσουντ | ||
Παρασκευή 1 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Σκιντ | 1 - 3 | Ασάνε | ||
Σάββατο 2 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Σόγκνταλ | 1 - 2 | Ρανχάιμ | ||
Κρίστιανσουντ | 0 - 0 | Μιοντάλεν | ||
Χοντ | 2 - 1 | Κόνγκσβίνγκερ | ||
Κυριακή 3 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Κ. Όσλο | 6 - 2 | Γιερβ | ||
Μπρίνε | 3 - 0 | Σάντνεσουλφ | ||
Ράουφος | 1 - 1 | Μος | ||
Σταρτ | 2 - 2 | Φρέντρικσταντ | ||
Παρασκευή 15 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Ρανχάιμ | 1 - 3 | Ράουφος | ||
Σάββατο 16 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Σάντνεσουλφ | 1 - 2 | Κ. Όσλο | ||
Γιερβ | 0 - 1 | Σταρτ | ||
Κυριακή 17 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Μος | 3 - 0 | Σκιντ | ||
Μιοντάλεν | 2 - 1 | Μπρίνε | ||
Ασάνε | 1 - 0 | Χοντ | ||
Κόνγκσβίνγκερ | 1 - 1 | Κρίστιανσουντ | ||
Φρέντρικσταντ | 2 - 1 | Σόγκνταλ | ||
Σάββατο 23 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Χοντ | 2 - 2 | Γιερβ | ||
Ρανχάιμ | 1 - 2 | Φρέντρικσταντ | ||
Σόγκνταλ | 1 - 1 | Ασάνε | ||
Σκιντ | 1 - 2 | Κόνγκσβίνγκερ | ||
Κυριακή 24 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Ράουφος | 1 - 1 | Σάντνεσουλφ | ||
Σταρτ | 0 - 0 | Μος | ||
Κ. Όσλο | 1 - 0 | Μιοντάλεν | ||
Μπρίνε | 1 - 1 | Κρίστιανσουντ | ||
Τετάρτη 27 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Χοντ | 1 - 1 | Σάντνεσουλφ | ||
Σάββατο 30 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Μιοντάλεν | 2 - 0 | Σκιντ | ||
Κρίστιανσουντ | 0 - 2 | Κ. Όσλο | ||
Γιερβ | 1 - 3 | Σόγκνταλ | ||
Σάντνεσουλφ | 1 - 0 | Σταρτ | ||
Κυριακή 1 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Μος | 3 - 0 | Χοντ | ||
Φρέντρικσταντ | 3 - 0 | Ράουφος | ||
Κόνγκσβίνγκερ | 1 - 3 | Μπρίνε | ||
Ασάνε | 3 - 0 | Ρανχάιμ | ||
Τετάρτη 4 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Σόγκνταλ | 2 - 4 | Κρίστιανσουντ | ||
Σάββατο 7 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Σόγκνταλ | 2 - 1 | Μος | ||
Σκιντ | 3 - 0 | Σάντνεσουλφ | ||
Ράουφος | 0 - 0 | Μιοντάλεν | ||
Χοντ | 0 - 1 | Κρίστιανσουντ | ||
Κυριακή 8 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Κ. Όσλο | 1 - 0 | Μπρίνε | ||
Ασάνε | 0 - 4 | Φρέντρικσταντ | ||
Ρανχάιμ | 4 - 2 | Γιερβ | ||
Σταρτ | 2 - 1 | Κόνγκσβίνγκερ | ||
Σάββατο 21 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Σάντνεσουλφ | 2 - 3 | Φρέντρικσταντ | ||
Γιερβ | 0 - 2 | Κόνγκσβίνγκερ | ||
Χοντ | 2 - 2 | Σόγκνταλ | ||
Μιοντάλεν | 2 - 0 | Σταρτ | ||
Κρίστιανσουντ | 4 - 1 | Ασάνε | ||
Κυριακή 22 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Μος | 0 - 1 | Ρανχάιμ | ||
Κ. Όσλο | 0 - 0 | Ράουφος | ||
Μπρίνε | 1 - 0 | Σκιντ | ||
Σάββατο 28 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Ρανχάιμ | 0 - 2 | Κρίστιανσουντ | ||
Σκιντ | 0 - 1 | Γιερβ | ||
Σόγκνταλ | 0 - 3 | Κ. Όσλο | ||
Κυριακή 29 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Σταρτ | 2 - 0 | Μπρίνε | ||
Ράουφος | 0 - 1 | Χοντ | ||
Κόνγκσβίνγκερ | 4 - 0 | Σάντνεσουλφ | ||
Ασάνε | 2 - 1 | Μος | ||
Φρέντρικσταντ | 1 - 2 | Μιοντάλεν | ||
Κυριακή 5 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Χοντ | 2 - 1 | Σταρτ | ||
Κ. Όσλο | 1 - 0 | Σκιντ | ||
Μπρίνε | 2 - 1 | Σόγκνταλ | ||
Κρίστιανσουντ | 1 - 2 | Ράουφος | ||
Μος | 2 - 2 | Φρέντρικσταντ | ||
Μιοντάλεν | 2 - 3 | Κόνγκσβίνγκερ | ||
Σάντνεσουλφ | 3 - 2 | Ρανχάιμ | ||
Γιερβ | 0 - 0 | Ασάνε | ||
Κυριακή 12 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Ράουφος | 0 - 1 | Μπρίνε | ||
Σταρτ | 1 - 1 | Κ. Όσλο | ||
Σόγκνταλ | 1 - 1 | Μιοντάλεν | ||
Σκιντ | 0 - 5 | Κρίστιανσουντ | ||
Ρανχάιμ | 0 - 0 | Χοντ | ||
Ασάνε | 2 - 0 | Σάντνεσουλφ | ||
Φρέντρικσταντ | 1 - 0 | Γιερβ | ||
Κόνγκσβίνγκερ | 1 - 2 | Μος | ||
Promotion Play-offs - 1st Round, Knock Out | ||||
Σάββατο 25 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Σταρτ | 0 - 3 | Μπρίνε | ||
Promotion Play-offs - Semi-finals, Knock Out | ||||
Τετάρτη 29 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Κρίστιανσουντ | 1 - 1 | Μπρίνε | ||
Promotion Play-offs - Final, Knock Out | ||||
Κυριακή 3 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Κόνγκσβίνγκερ | 2 - 4 | Κρίστιανσουντ |
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ | ||||
---|---|---|---|---|
Regular Season, Group Stage | ||||
Δευτέρα 1 Απριλίου 2024 | ||||
Κόνγκσβίνγκερ | 18:00 | Ρανχάιμ | ||
Αάλεσουντ | 18:00 | Στάμπαεκ | ||
Μπρίνε | 18:00 | Σταρτ | ||
Ασάνε | 18:00 | Λεβάνγκερ | ||
Μιοντάλεν | 18:00 | Ράουφος | ||
Μος | 18:00 | Λιν | ||
Σάντνεσουλφ | 18:00 | Έγκερσουντς | ||
Βαλερένγκα | 18:00 | Σόγκνταλ | ||
Σάββατο 6 Απριλίου 2024 | ||||
Ράουφος | 17:00 | Βαλερένγκα | ||
Σταρτ | 17:00 | Αάλεσουντ | ||
Στάμπαεκ | 17:00 | Μπρίνε | ||
Σόγκνταλ | 17:00 | Μιοντάλεν | ||
Ρανχάιμ | 17:00 | Σάντνεσουλφ | ||
Λεβάνγκερ | 17:00 | Μος | ||
Κυριακή 7 Απριλίου 2024 | ||||
Λιν | 18:00 | Κόνγκσβίνγκερ | ||
Κυριακή 14 Απριλίου 2024 | ||||
Βαλερένγκα | 18:00 | Στάμπαεκ | ||
Δευτέρα 15 Απριλίου 2024 | ||||
Σάντνεσουλφ | 20:00 | Ράουφος | ||
Κόνγκσβίνγκερ | 20:00 | Έγκερσουντς | ||
Μος | 20:00 | Ρανχάιμ | ||
Μιοντάλεν | 20:00 | Σταρτ | ||
Μπρίνε | 20:00 | Λεβάνγκερ | ||
Αάλεσουντ | 20:00 | Λιν | ||
Ασάνε | 20:00 | Σόγκνταλ | ||
Σάββατο 20 Απριλίου 2024 | ||||
Ρανχάιμ | 17:00 | Ασάνε | ||
Λεβάνγκερ | 17:00 | Κόνγκσβίνγκερ | ||
Ράουφος | 17:00 | Μπρίνε | ||
Σόγκνταλ | 17:00 | Μος | ||
Στάμπαεκ | 17:00 | Μιοντάλεν | ||
Σταρτ | 17:00 | Σάντνεσουλφ | ||
Έγκερσουντς | 17:00 | Αάλεσουντ | ||
Λιν | 19:00 | Βαλερένγκα | ||
Σάββατο 27 Απριλίου 2024 | ||||
Κόνγκσβίνγκερ | 17:00 | Σταρτ | ||
Μος | 17:00 | Έγκερσουντς | ||
Ασάνε | 17:00 | Στάμπαεκ | ||
Αάλεσουντ | 17:00 | Ράουφος | ||
Μπρίνε | 17:00 | Σόγκνταλ | ||
Σάντνεσουλφ | 17:00 | Λεβάνγκερ | ||
Κυριακή 28 Απριλίου 2024 | ||||
Μιοντάλεν | 15:30 | Βαλερένγκα | ||
Λιν | 15:30 | Ρανχάιμ | ||
Σάββατο 4 Μαΐου 2024 | ||||
Λεβάνγκερ | 17:00 | Σόγκνταλ | ||
Μιοντάλεν | 17:00 | Αάλεσουντ | ||
Σάντνεσουλφ | 17:00 | Μος | ||
Ράουφος | 17:00 | Ασάνε | ||
Στάμπαεκ | 17:00 | Κόνγκσβίνγκερ | ||
Έγκερσουντς | 17:00 | Λιν | ||
Βαλερένγκα | 17:00 | Μπρίνε | ||
Σταρτ | 17:00 | Ρανχάιμ | ||
Σάββατο 11 Μαΐου 2024 | ||||
Σόγκνταλ | 17:00 | Σάντνεσουλφ | ||
Ρανχάιμ | 17:00 | Έγκερσουντς | ||
Λιν | 17:00 | Λεβάνγκερ | ||
Μος | 17:00 | Στάμπαεκ | ||
Κόνγκσβίνγκερ | 17:00 | Ράουφος | ||
Αάλεσουντ | 17:00 | Βαλερένγκα | ||
Ασάνε | 17:00 | Σταρτ | ||
Μπρίνε | 17:00 | Μιοντάλεν | ||
Πέμπτη 16 Μαΐου 2024 | ||||
Αάλεσουντ | 17:00 | Σόγκνταλ | ||
Μιοντάλεν | 17:00 | Ασάνε | ||
Λεβάνγκερ | 19:00 | Ρανχάιμ | ||
Ράουφος | 19:00 | Μος | ||
Σάντνεσουλφ | 19:00 | Μπρίνε | ||
Στάμπαεκ | 19:00 | Λιν | ||
Σταρτ | 19:00 | Έγκερσουντς | ||
Βαλερένγκα | 19:00 | Κόνγκσβίνγκερ | ||
Τρίτη 21 Μαΐου 2024 | ||||
Μος | 20:00 | Σταρτ | ||
Τετάρτη 22 Μαΐου 2024 | ||||
Ασάνε | 20:00 | Βαλερένγκα | ||
Μπρίνε | 20:00 | Αάλεσουντ | ||
Κόνγκσβίνγκερ | 20:00 | Μιοντάλεν | ||
Έγκερσουντς | 20:00 | Λεβάνγκερ | ||
Σόγκνταλ | 20:00 | Ράουφος | ||
Ρανχάιμ | 20:00 | Στάμπαεκ | ||
Πέμπτη 23 Μαΐου 2024 | ||||
Λιν | 20:00 | Σάντνεσουλφ | ||
Κυριακή 26 Μαΐου 2024 | ||||
Βαλερένγκα | 15:30 | Λεβάνγκερ | ||
Δευτέρα 27 Μαΐου 2024 | ||||
Ράουφος | 20:00 | Λιν | ||
Σάντνεσουλφ | 20:00 | Κόνγκσβίνγκερ | ||
Στάμπαεκ | 20:00 | Έγκερσουντς | ||
Μιοντάλεν | 20:00 | Μος | ||
Μπρίνε | 20:00 | Ρανχάιμ | ||
Αάλεσουντ | 20:00 | Ασάνε | ||
Τρίτη 28 Μαΐου 2024 | ||||
Σταρτ | 20:00 | Σόγκνταλ | ||
Παρασκευή 31 Μαΐου 2024 | ||||
Λιν | 20:00 | Μιοντάλεν | ||
Σάββατο 1 Ιουνίου 2024 | ||||
Λεβάνγκερ | 17:00 | Σταρτ | ||
Μος | 17:00 | Αάλεσουντ | ||
Ασάνε | 17:00 | Σάντνεσουλφ | ||
Κόνγκσβίνγκερ | 17:00 | Μπρίνε | ||
Έγκερσουντς | 17:00 | Ράουφος | ||
Σόγκνταλ | 17:00 | Στάμπαεκ | ||
Ρανχάιμ | 17:00 | Βαλερένγκα | ||
Τετάρτη 5 Ιουνίου 2024 | ||||
Έγκερσουντς | 18:00 | Ασάνε | ||
Κυριακή 9 Ιουνίου 2024 | ||||
Ράουφος | 18:00 | Λεβάνγκερ | ||
Σόγκνταλ | 18:00 | Έγκερσουντς | ||
Στάμπαεκ | 18:00 | Σάντνεσουλφ | ||
Σταρτ | 18:00 | Λιν | ||
Αάλεσουντ | 18:00 | Κόνγκσβίνγκερ | ||
Μπρίνε | 18:00 | Ασάνε | ||
Μιοντάλεν | 18:00 | Ρανχάιμ | ||
Βαλερένγκα | 20:00 | Μος | ||
Κυριακή 16 Ιουνίου 2024 | ||||
Σταρτ | 16:00 | Στάμπαεκ | ||
Έγκερσουντς | 16:00 | Βαλερένγκα | ||
Σάντνεσουλφ | 16:00 | Μιοντάλεν | ||
Λιν | 16:00 | Σόγκνταλ | ||
Λεβάνγκερ | 16:00 | Αάλεσουντ | ||
Μος | 16:00 | Μπρίνε | ||
Ρανχάιμ | 16:00 | Ράουφος | ||
Κόνγκσβίνγκερ | 16:00 | Ασάνε | ||
Κυριακή 23 Ιουνίου 2024 | ||||
Μπρίνε | 18:00 | Λιν | ||
Αάλεσουντ | 18:00 | Ρανχάιμ | ||
Ασάνε | 18:00 | Μος | ||
Μιοντάλεν | 18:00 | Έγκερσουντς | ||
Ράουφος | 18:00 | Σταρτ | ||
Στάμπαεκ | 18:00 | Λεβάνγκερ | ||
Σόγκνταλ | 18:00 | Κόνγκσβίνγκερ | ||
Βαλερένγκα | 18:00 | Σάντνεσουλφ | ||
Σάββατο 20 Ιουλίου 2024 | ||||
Έγκερσουντς | 17:00 | Μπρίνε | ||
Σταρτ | 17:00 | Βαλερένγκα | ||
Ράουφος | 17:00 | Στάμπαεκ | ||
Σάντνεσουλφ | 17:00 | Αάλεσουντ | ||
Μος | 17:00 | Κόνγκσβίνγκερ | ||
Ρανχάιμ | 17:00 | Σόγκνταλ | ||
Λεβάνγκερ | 17:00 | Μιοντάλεν | ||
Λιν | 17:00 | Ασάνε | ||
Σάββατο 27 Ιουλίου 2024 | ||||
Μιοντάλεν | 16:00 | Λιν | ||
Ασάνε | 16:00 | Ράουφος | ||
Αάλεσουντ | 16:00 | Έγκερσουντς | ||
Μπρίνε | 16:00 | Σάντνεσουλφ | ||
Κόνγκσβίνγκερ | 16:00 | Λεβάνγκερ | ||
Στάμπαεκ | 16:00 | Μος | ||
Σόγκνταλ | 16:00 | Σταρτ | ||
Βαλερένγκα | 16:00 | Ρανχάιμ | ||
Σάββατο 3 Αυγούστου 2024 | ||||
Σταρτ | 16:00 | Μιοντάλεν | ||
Έγκερσουντς | 16:00 | Σόγκνταλ | ||
Σάντνεσουλφ | 16:00 | Ασάνε | ||
Ράουφος | 16:00 | Αάλεσουντ | ||
Μος | 16:00 | Βαλερένγκα | ||
Ρανχάιμ | 16:00 | Κόνγκσβίνγκερ | ||
Λιν | 16:00 | Στάμπαεκ | ||
Λεβάνγκερ | 16:00 | Μπρίνε | ||
Σάββατο 10 Αυγούστου 2024 | ||||
Μιοντάλεν | 16:00 | Σάντνεσουλφ | ||
Κόνγκσβίνγκερ | 16:00 | Λιν | ||
Ασάνε | 16:00 | Μπρίνε | ||
Αάλεσουντ | 16:00 | Μος | ||
Στάμπαεκ | 16:00 | Ρανχάιμ | ||
Σόγκνταλ | 16:00 | Λεβάνγκερ | ||
Έγκερσουντς | 16:00 | Σταρτ | ||
Βαλερένγκα | 16:00 | Ράουφος | ||
Δευτέρα 19 Αυγούστου 2024 | ||||
Σάντνεσουλφ | 19:00 | Στάμπαεκ | ||
Ράουφος | 19:00 | Έγκερσουντς | ||
Ασάνε | 19:00 | Αάλεσουντ | ||
Μπρίνε | 19:00 | Κόνγκσβίνγκερ | ||
Μος | 19:00 | Σόγκνταλ | ||
Ρανχάιμ | 19:00 | Μιοντάλεν | ||
Λεβάνγκερ | 19:00 | Βαλερένγκα | ||
Λιν | 19:00 | Σταρτ | ||
Δευτέρα 26 Αυγούστου 2024 | ||||
Μιοντάλεν | 19:00 | Λεβάνγκερ | ||
Αάλεσουντ | 19:00 | Μπρίνε | ||
Κόνγκσβίνγκερ | 19:00 | Σάντνεσουλφ | ||
Σόγκνταλ | 19:00 | Ρανχάιμ | ||
Στάμπαεκ | 19:00 | Ασάνε | ||
Βαλερένγκα | 19:00 | Λιν | ||
Σταρτ | 19:00 | Ράουφος | ||
Έγκερσουντς | 19:00 | Μος | ||
Δευτέρα 2 Σεπτεμβρίου 2024 | ||||
Ρανχάιμ | 19:00 | Σταρτ | ||
Ράουφος | 19:00 | Σόγκνταλ | ||
Σάντνεσουλφ | 19:00 | Βαλερένγκα | ||
Ασάνε | 19:00 | Κόνγκσβίνγκερ | ||
Μπρίνε | 19:00 | Στάμπαεκ | ||
Λιν | 19:00 | Αάλεσουντ | ||
Λεβάνγκερ | 19:00 | Έγκερσουντς | ||
Μος | 19:00 | Μιοντάλεν | ||
Δευτέρα 16 Σεπτεμβρίου 2024 | ||||
Μιοντάλεν | 19:00 | Μπρίνε | ||
Αάλεσουντ | 19:00 | Σάντνεσουλφ | ||
Κόνγκσβίνγκερ | 19:00 | Μος | ||
Σταρτ | 19:00 | Λεβάνγκερ | ||
Στάμπαεκ | 19:00 | Ράουφος | ||
Σόγκνταλ | 19:00 | Λιν | ||
Έγκερσουντς | 19:00 | Ρανχάιμ | ||
Βαλερένγκα | 19:00 | Ασάνε | ||
Σάββατο 21 Σεπτεμβρίου 2024 | ||||
Στάμπαεκ | 16:00 | Σταρτ | ||
Σάντνεσουλφ | 16:00 | Σόγκνταλ | ||
Κόνγκσβίνγκερ | 16:00 | Αάλεσουντ | ||
Μπρίνε | 16:00 | Βαλερένγκα | ||
Ασάνε | 16:00 | Μιοντάλεν | ||
Λιν | 16:00 | Έγκερσουντς | ||
Λεβάνγκερ | 16:00 | Ράουφος | ||
Ρανχάιμ | 16:00 | Μος | ||
Τετάρτη 25 Σεπτεμβρίου 2024 | ||||
Μος | 19:00 | Σάντνεσουλφ | ||
Μιοντάλεν | 19:00 | Κόνγκσβίνγκερ | ||
Λεβάνγκερ | 19:00 | Λιν | ||
Ράουφος | 19:00 | Ρανχάιμ | ||
Σταρτ | 19:00 | Ασάνε | ||
Σόγκνταλ | 19:00 | Μπρίνε | ||
Βαλερένγκα | 19:00 | Αάλεσουντ | ||
Έγκερσουντς | 19:00 | Στάμπαεκ | ||
Σάββατο 28 Σεπτεμβρίου 2024 | ||||
Στάμπαεκ | 16:00 | Σόγκνταλ | ||
Σάντνεσουλφ | 16:00 | Σταρτ | ||
Κόνγκσβίνγκερ | 16:00 | Βαλερένγκα | ||
Λιν | 16:00 | Ράουφος | ||
Ρανχάιμ | 16:00 | Λεβάνγκερ | ||
Ασάνε | 16:00 | Έγκερσουντς | ||
Αάλεσουντ | 16:00 | Μιοντάλεν | ||
Μπρίνε | 16:00 | Μος | ||
Κυριακή 6 Οκτωβρίου 2024 | ||||
Ρανχάιμ | 16:00 | Λιν | ||
Μος | 16:00 | Ασάνε | ||
Λεβάνγκερ | 16:00 | Στάμπαεκ | ||
Ράουφος | 16:00 | Σάντνεσουλφ | ||
Σταρτ | 16:00 | Μπρίνε | ||
Σόγκνταλ | 16:00 | Αάλεσουντ | ||
Έγκερσουντς | 16:00 | Κόνγκσβίνγκερ | ||
Βαλερένγκα | 16:00 | Μιοντάλεν | ||
Δευτέρα 21 Οκτωβρίου 2024 | ||||
Βαλερένγκα | 19:00 | Έγκερσουντς | ||
Σάντνεσουλφ | 19:00 | Λιν | ||
Κόνγκσβίνγκερ | 19:00 | Στάμπαεκ | ||
Μος | 19:00 | Λεβάνγκερ | ||
Μιοντάλεν | 19:00 | Σόγκνταλ | ||
Μπρίνε | 19:00 | Ράουφος | ||
Αάλεσουντ | 19:00 | Σταρτ | ||
Ασάνε | 19:00 | Ρανχάιμ | ||
Κυριακή 27 Οκτωβρίου 2024 | ||||
Ρανχάιμ | 15:00 | Αάλεσουντ | ||
Λεβάνγκερ | 15:00 | Σάντνεσουλφ | ||
Λιν | 15:00 | Μπρίνε | ||
Ράουφος | 15:00 | Κόνγκσβίνγκερ | ||
Σόγκνταλ | 15:00 | Ασάνε | ||
Σταρτ | 15:00 | Μος | ||
Στάμπαεκ | 15:00 | Βαλερένγκα | ||
Έγκερσουντς | 15:00 | Μιοντάλεν | ||
Κυριακή 3 Νοεμβρίου 2024 | ||||
Βαλερένγκα | 16:00 | Σταρτ | ||
Σάντνεσουλφ | 16:00 | Ρανχάιμ | ||
Κόνγκσβίνγκερ | 16:00 | Σόγκνταλ | ||
Μιοντάλεν | 16:00 | Στάμπαεκ | ||
Μος | 16:00 | Ράουφος | ||
Αάλεσουντ | 16:00 | Λεβάνγκερ | ||
Ασάνε | 16:00 | Λιν | ||
Μπρίνε | 16:00 | Έγκερσουντς | ||
Σάββατο 9 Νοεμβρίου 2024 | ||||
Ρανχάιμ | 16:00 | Μπρίνε | ||
Λεβάνγκερ | 16:00 | Ασάνε | ||
Λιν | 16:00 | Μος | ||
Ράουφος | 16:00 | Μιοντάλεν | ||
Σόγκνταλ | 16:00 | Βαλερένγκα | ||
Στάμπαεκ | 16:00 | Αάλεσουντ | ||
Σταρτ | 16:00 | Κόνγκσβίνγκερ | ||
Έγκερσουντς | 16:00 | Σάντνεσουλφ |