ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 2η Κατηγορία

Βαθμολογία διοργάνωσης
1. Division: Regular Season
ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ
Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ Β Ν Ι Η Γ Δ Φ
1 Αάλεσουντ 0 0 0 0 0 0:0 0
2 Μπρίνε 0 0 0 0 0 0:0 0
3 Φρέντρικσταντ 0 0 0 0 0 0:0 0
4 Γκρορούντ 0 0 0 0 0 0:0 0
5 Χαμ-Καμ 0 0 0 0 0 0:0 0
6 Γιερβ 0 0 0 0 0 0:0 0
7 Κ. Όσλο 0 0 0 0 0 0:0 0
8 Ρανχάιμ 0 0 0 0 0 0:0 0
9 Ράουφος 0 0 0 0 0 0:0 0
10 Σάντνεσουλφ 0 0 0 0 0 0:0 0
11 Σόγκνταλ 0 0 0 0 0 0:0 0
12 Σταρτ 0 0 0 0 0 0:0 0
13 Στιόρνταλς Μπλινκ 0 0 0 0 0 0:0 0
14 Στρόμμεν 0 0 0 0 0 0:0 0
15 Ούλ/Κίσα 0 0 0 0 0 0:0 0
16 Ασάνε 0 0 0 0 0 0:0 0
  • Άνοδος
  • Playoff Ανόδου
  • Playoff Υποβιβασμού
  • Υποβιβασμός
ΤΕΛΙΚΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ
ΟΜΑΔΑ ΑΓ O 0.5 U 0.5 Γκολ υπέρ Δεν δέχθηκε γκολ
Αάλεσουντ 0 0 0 NaN 0 αγώνες
Μπρίνε 0 0 0 NaN 0 αγώνες
Φρέντρικσταντ 0 0 0 NaN 0 αγώνες
Γκρορούντ 0 0 0 NaN 0 αγώνες
Χαμ-Καμ 0 0 0 NaN 0 αγώνες
Γιερβ 0 0 0 NaN 0 αγώνες
Κ. Όσλο 0 0 0 NaN 0 αγώνες
Ρανχάιμ 0 0 0 NaN 0 αγώνες
Ράουφος 0 0 0 NaN 0 αγώνες
Σάντνεσουλφ 0 0 0 NaN 0 αγώνες
Σόγκνταλ 0 0 0 NaN 0 αγώνες
Σταρτ 0 0 0 NaN 0 αγώνες
Στιόρνταλς Μπλινκ 0 0 0 NaN 0 αγώνες
Στρόμμεν 0 0 0 NaN 0 αγώνες
Ούλ/Κίσα 0 0 0 NaN 0 αγώνες
Ασάνε 0 0 0 NaN 0 αγώνες
ΤΕΛΙΚΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ
ΟΜΑΔΑ ΑΓ O 1.5 U 1.5 Γκολ υπέρ Δεν δέχθηκε γκολ
Αάλεσουντ 0 0 0 NaN 0 αγώνες
Μπρίνε 0 0 0 NaN 0 αγώνες
Φρέντρικσταντ 0 0 0 NaN 0 αγώνες
Γκρορούντ 0 0 0 NaN 0 αγώνες
Χαμ-Καμ 0 0 0 NaN 0 αγώνες
Γιερβ 0 0 0 NaN 0 αγώνες
Κ. Όσλο 0 0 0 NaN 0 αγώνες
Ρανχάιμ 0 0 0 NaN 0 αγώνες
Ράουφος 0 0 0 NaN 0 αγώνες
Σάντνεσουλφ 0 0 0 NaN 0 αγώνες
Σόγκνταλ 0 0 0 NaN 0 αγώνες
Σταρτ 0 0 0 NaN 0 αγώνες
Στιόρνταλς Μπλινκ 0 0 0 NaN 0 αγώνες
Στρόμμεν 0 0 0 NaN 0 αγώνες
Ούλ/Κίσα 0 0 0 NaN 0 αγώνες
Ασάνε 0 0 0 NaN 0 αγώνες
ΤΕΛΙΚΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ
ΟΜΑΔΑ ΑΓ O 2.5 U 2.5 Γκολ υπέρ Δεν δέχθηκε γκολ
Αάλεσουντ 0 0 0 NaN 0 αγώνες
Μπρίνε 0 0 0 NaN 0 αγώνες
Φρέντρικσταντ 0 0 0 NaN 0 αγώνες
Γκρορούντ 0 0 0 NaN 0 αγώνες
Χαμ-Καμ 0 0 0 NaN 0 αγώνες
Γιερβ 0 0 0 NaN 0 αγώνες
Κ. Όσλο 0 0 0 NaN 0 αγώνες
Ρανχάιμ 0 0 0 NaN 0 αγώνες
Ράουφος 0 0 0 NaN 0 αγώνες
Σάντνεσουλφ 0 0 0 NaN 0 αγώνες
Σόγκνταλ 0 0 0 NaN 0 αγώνες
Σταρτ 0 0 0 NaN 0 αγώνες
Στιόρνταλς Μπλινκ 0 0 0 NaN 0 αγώνες
Στρόμμεν 0 0 0 NaN 0 αγώνες
Ούλ/Κίσα 0 0 0 NaN 0 αγώνες
Ασάνε 0 0 0 NaN 0 αγώνες
ΤΕΛΙΚΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ
ΟΜΑΔΑ ΑΓ O 3.5 U 3.5 Γκολ υπέρ Δεν δέχθηκε γκολ
Αάλεσουντ 0 0 0 NaN 0 αγώνες
Μπρίνε 0 0 0 NaN 0 αγώνες
Φρέντρικσταντ 0 0 0 NaN 0 αγώνες
Γκρορούντ 0 0 0 NaN 0 αγώνες
Χαμ-Καμ 0 0 0 NaN 0 αγώνες
Γιερβ 0 0 0 NaN 0 αγώνες
Κ. Όσλο 0 0 0 NaN 0 αγώνες
Ρανχάιμ 0 0 0 NaN 0 αγώνες
Ράουφος 0 0 0 NaN 0 αγώνες
Σάντνεσουλφ 0 0 0 NaN 0 αγώνες
Σόγκνταλ 0 0 0 NaN 0 αγώνες
Σταρτ 0 0 0 NaN 0 αγώνες
Στιόρνταλς Μπλινκ 0 0 0 NaN 0 αγώνες
Στρόμμεν 0 0 0 NaN 0 αγώνες
Ούλ/Κίσα 0 0 0 NaN 0 αγώνες
Ασάνε 0 0 0 NaN 0 αγώνες
ΤΕΛΙΚΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ
ΟΜΑΔΑ ΑΓ O 4.5 U 4.5 Γκολ υπέρ Δεν δέχθηκε γκολ
Αάλεσουντ 0 0 0 NaN 0 αγώνες
Μπρίνε 0 0 0 NaN 0 αγώνες
Φρέντρικσταντ 0 0 0 NaN 0 αγώνες
Γκρορούντ 0 0 0 NaN 0 αγώνες
Χαμ-Καμ 0 0 0 NaN 0 αγώνες
Γιερβ 0 0 0 NaN 0 αγώνες
Κ. Όσλο 0 0 0 NaN 0 αγώνες
Ρανχάιμ 0 0 0 NaN 0 αγώνες
Ράουφος 0 0 0 NaN 0 αγώνες
Σάντνεσουλφ 0 0 0 NaN 0 αγώνες
Σόγκνταλ 0 0 0 NaN 0 αγώνες
Σταρτ 0 0 0 NaN 0 αγώνες
Στιόρνταλς Μπλινκ 0 0 0 NaN 0 αγώνες
Στρόμμεν 0 0 0 NaN 0 αγώνες
Ούλ/Κίσα 0 0 0 NaN 0 αγώνες
Ασάνε 0 0 0 NaN 0 αγώνες
ΤΕΛΙΚΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ
ΟΜΑΔΑ ΑΓ O 5.5 U 5.5 Γκολ υπέρ Δεν δέχθηκε γκολ
Αάλεσουντ 0 0 0 NaN 0 αγώνες
Μπρίνε 0 0 0 NaN 0 αγώνες
Φρέντρικσταντ 0 0 0 NaN 0 αγώνες
Γκρορούντ 0 0 0 NaN 0 αγώνες
Χαμ-Καμ 0 0 0 NaN 0 αγώνες
Γιερβ 0 0 0 NaN 0 αγώνες
Κ. Όσλο 0 0 0 NaN 0 αγώνες
Ρανχάιμ 0 0 0 NaN 0 αγώνες
Ράουφος 0 0 0 NaN 0 αγώνες
Σάντνεσουλφ 0 0 0 NaN 0 αγώνες
Σόγκνταλ 0 0 0 NaN 0 αγώνες
Σταρτ 0 0 0 NaN 0 αγώνες
Στιόρνταλς Μπλινκ 0 0 0 NaN 0 αγώνες
Στρόμμεν 0 0 0 NaN 0 αγώνες
Ούλ/Κίσα 0 0 0 NaN 0 αγώνες
Ασάνε 0 0 0 NaN 0 αγώνες
ΠΡΩΤΟΙ ΣΚΟΡΕΡ
Α/Α ΠΑΙΚΤΗΣ ΟΜΑΔΑ ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΠΕΝΑΛΤΙ
ΑΣΣΙΣΤ
Α/Α ΠΑΙΚΤΗΣ ΟΜΑΔΑ ΑΣΣΙΣΤ
ΚΑΡΤΕΣ
Α/Α ΠΑΙΚΤΗΣ ΟΜΑΔΑ ΚΟΚΚΙΝΕΣ ΚΙΤΡΙΝΕΣ
ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
Regular Season, Group Stage
Δευτέρα 13 Απριλίου 2020
Ασάνε - Χαμ-Καμ
Λίλεστρομ - Σάντνεσουλφ
Ρανχάιμ - Κ. Όσλο
Ράουφος - Στρόμμεν
Τρόμσο - Κόνγκσβίνγκερ
Ούλ/Κίσα - Γιερβ
Στιόρνταλς Μπλινκ - Σόγκνταλ
Γκρορούντ - Oygarden
Σάββατο 18 Απριλίου 2020
Σόγκνταλ - Τρόμσο
Χαμ-Καμ - Γκρορούντ
Κ. Όσλο - Στιόρνταλς Μπλινκ
Κόνγκσβίνγκερ - Ούλ/Κίσα
Γιερβ - Ράουφος
Oygarden - Λίλεστρομ
Στρόμμεν - Ασάνε
Σάντνεσουλφ - Ρανχάιμ
Σάββατο 25 Απριλίου 2020
Ρανχάιμ - Τρόμσο
Ράουφος - Ούλ/Κίσα
Χαμ-Καμ - Oygarden
Ασάνε - Κ. Όσλο
Στρόμμεν - Σόγκνταλ
Γκρορούντ - Σάντνεσουλφ
Στιόρνταλς Μπλινκ - Γιερβ
Λίλεστρομ - Κόνγκσβίνγκερ
Σάββατο 2 Μαΐου 2020
Ούλ/Κίσα - Ρανχάιμ
Σόγκνταλ - Γκρορούντ
Γιερβ - Ασάνε
Oygarden - Στρόμμεν
Σάντνεσουλφ - Στιόρνταλς Μπλινκ
Κ. Όσλο - Χαμ-Καμ
Κόνγκσβίνγκερ - Ράουφος
Τρόμσο - Λίλεστρομ
Σάββατο 9 Μαΐου 2020
Γκρορούντ - Τρόμσο
Στιόρνταλς Μπλινκ - Ούλ/Κίσα
Oygarden - Κ. Όσλο
Στρόμμεν - Κόνγκσβίνγκερ
Χαμ-Καμ - Γιερβ
Ασάνε - Σάντνεσουλφ
Ράουφος - Σόγκνταλ
Λίλεστρομ - Ρανχάιμ
Σάββατο 16 Μαΐου 2020
Λίλεστρομ - Γκρορούντ
Ρανχάιμ - Στιόρνταλς Μπλινκ
Τρόμσο - Ράουφος
Ούλ/Κίσα - Στρόμμεν
Σόγκνταλ - Ασάνε
Γιερβ - Κ. Όσλο
Σάντνεσουλφ - Oygarden
Κόνγκσβίνγκερ - Χαμ-Καμ
Σάββατο 23 Μαΐου 2020
Χαμ-Καμ - Σόγκνταλ
Ασάνε - Ούλ/Κίσα
Κ. Όσλο - Κόνγκσβίνγκερ
Oygarden - Γιερβ
Στιόρνταλς Μπλινκ - Τρόμσο
Γκρορούντ - Ρανχάιμ
Στρόμμεν - Σάντνεσουλφ
Ράουφος - Λίλεστρομ
Σάββατο 30 Μαΐου 2020
Σάντνεσουλφ - Κ. Όσλο
Ρανχάιμ - Ράουφος
Λίλεστρομ - Στιόρνταλς Μπλινκ
Κόνγκσβίνγκερ - Ασάνε
Σόγκνταλ - Oygarden
Τρόμσο - Χαμ-Καμ
Ούλ/Κίσα - Γκρορούντ
Γιερβ - Στρόμμεν
Σάββατο 6 Ιουνίου 2020
Κ. Όσλο - Ούλ/Κίσα
Ασάνε - Λίλεστρομ
Oygarden - Ρανχάιμ
Γκρορούντ - Ράουφος
Γιερβ - Σόγκνταλ
Στιόρνταλς Μπλινκ - Κόνγκσβίνγκερ
Στρόμμεν - Τρόμσο
Χαμ-Καμ - Σάντνεσουλφ
Κυριακή 14 Ιουνίου 2020
Κόνγκσβίνγκερ - Γκρορούντ
Λίλεστρομ - Στρόμμεν
Ρανχάιμ - Χαμ-Καμ
Σάντνεσουλφ - Γιερβ
Ράουφος - Στιόρνταλς Μπλινκ
Σόγκνταλ - Κ. Όσλο
Ούλ/Κίσα - Oygarden
Τρόμσο - Ασάνε
Κυριακή 21 Ιουνίου 2020
Σόγκνταλ - Σάντνεσουλφ
Στρόμμεν - Ρανχάιμ
Στιόρνταλς Μπλινκ - Γκρορούντ
Γιερβ - Κόνγκσβίνγκερ
Oygarden - Τρόμσο
Κ. Όσλο - Λίλεστρομ
Χαμ-Καμ - Ούλ/Κίσα
Ασάνε - Ράουφος
Παρασκευή 26 Ιουνίου 2020
Κόνγκσβίνγκερ - Oygarden
Ράουφος - Χαμ-Καμ
Ρανχάιμ - Γιερβ
Λίλεστρομ - Σόγκνταλ
Στιόρνταλς Μπλινκ - Ασάνε
Γκρορούντ - Στρόμμεν
Τρόμσο - Κ. Όσλο
Ούλ/Κίσα - Σάντνεσουλφ
Παρασκευή 3 Ιουλίου 2020
Στιόρνταλς Μπλινκ 2 - 3 Ρανχάιμ
Τρόμσο 1 - 0 Ράουφος
Ούλ/Κίσα 4 - 0 Στρόμμεν
Γκρορούντ 0 - 1 Λίλεστρομ
Σάντνεσουλφ 4 - 3 Oygarden
Κ. Όσλο 2 - 1 Γιερβ
Ασάνε 1 - 4 Σόγκνταλ
Χαμ-Καμ 2 - 3 Κόνγκσβίνγκερ
Κυριακή 5 Ιουλίου 2020
Χαμ-Καμ - Στιόρνταλς Μπλινκ
Κ. Όσλο - Στρόμμεν
Ασάνε - Γκρορούντ
Σάντνεσουλφ - Κόνγκσβίνγκερ
Γιερβ - Λίλεστρομ
Oygarden - Ράουφος
Σόγκνταλ - Ρανχάιμ
Ούλ/Κίσα - Τρόμσο
Δευτέρα 6 Ιουλίου 2020
Σόγκνταλ 6 - 1 Ούλ/Κίσα
Στρόμμεν 2 - 1 Κ. Όσλο
Oygarden 0 - 2 Ασάνε
Γιερβ 2 - 2 Σάντνεσουλφ
Ράουφος 3 - 1 Στιόρνταλς Μπλινκ
Ρανχάιμ 5 - 3 Γκρορούντ
Κόνγκσβίνγκερ 0 - 2 Τρόμσο
Τρίτη 7 Ιουλίου 2020
Λίλεστρομ 2 - 0 Χαμ-Καμ
Σάββατο 11 Ιουλίου 2020
Λίλεστρομ - Ούλ/Κίσα
Κόνγκσβίνγκερ - Σόγκνταλ
Ρανχάιμ - Ασάνε
Ράουφος - Σάντνεσουλφ
Γκρορούντ - Κ. Όσλο
Στιόρνταλς Μπλινκ - Oygarden
Στρόμμεν - Χαμ-Καμ
Τρόμσο - Γιερβ
Δευτέρα 13 Ιουλίου 2020
Τρόμσο 1 - 0 Στρόμμεν
Ούλ/Κίσα 2 - 2 Γιερβ
Γκρορούντ 3 - 1 Σόγκνταλ
Στιόρνταλς Μπλινκ 5 - 2 Κόνγκσβίνγκερ
Κ. Όσλο 2 - 1 Ράουφος
Χαμ-Καμ 3 - 4 Oygarden
Ασάνε 0 - 3 Ρανχάιμ
Τρίτη 14 Ιουλίου 2020
Σάντνεσουλφ 1 - 1 Λίλεστρομ
Δευτέρα 20 Ιουλίου 2020
Λίλεστρομ 0 - 1 Στιόρνταλς Μπλινκ
Κόνγκσβίνγκερ 0 - 1 Γκρορούντ
Oygarden 4 - 4 Ράουφος
Γιερβ 3 - 2 Χαμ-Καμ
Ούλ/Κίσα 1 - 1 Κ. Όσλο
Στρόμμεν 0 - 3 Ασάνε
Σόγκνταλ 0 - 2 Σάντνεσουλφ
Τρίτη 21 Ιουλίου 2020
Ρανχάιμ 1 - 2 Τρόμσο
Δευτέρα 27 Ιουλίου 2020
Σάντνεσουλφ 2 - 1 Ούλ/Κίσα
Ράουφος 2 - 0 Κόνγκσβίνγκερ
Κ. Όσλο 4 - 1 Σόγκνταλ
Ασάνε 3 - 1 Λίλεστρομ
Τρόμσο 1 - 0 Oygarden
Στιόρνταλς Μπλινκ 2 - 1 Στρόμμεν
Γκρορούντ 0 - 3 Γιερβ
Τρίτη 28 Ιουλίου 2020
Χαμ-Καμ 3 - 4 Ρανχάιμ
Παρασκευή 31 Ιουλίου 2020
Κ. Όσλο 0 - 0 Ασάνε
Ρανχάιμ 3 - 2 Κόνγκσβίνγκερ
Oygarden 1 - 1 Γκρορούντ
Τρόμσο 4 - 2 Στιόρνταλς Μπλινκ
Ούλ/Κίσα 2 - 2 Χαμ-Καμ
Σόγκνταλ 1 - 0 Ράουφος
Στρόμμεν 4 - 0 Σάντνεσουλφ
Γιερβ 2 - 2 Λίλεστρομ
Γιερβ - Στιόρνταλς Μπλινκ
Oygarden - Γκρορούντ
Σόγκνταλ - Στρόμμεν
Ούλ/Κίσα - Ράουφος
Σάντνεσουλφ - Λίλεστρομ
Κ. Όσλο - Ρανχάιμ
Χαμ-Καμ - Κόνγκσβίνγκερ
Ασάνε - Τρόμσο
Δευτέρα 3 Αυγούστου 2020
Ασάνε 0 - 1 Τρόμσο
Χαμ-Καμ 2 - 2 Κ. Όσλο
Κόνγκσβίνγκερ 1 - 1 Oygarden
Σάντνεσουλφ 2 - 1 Ρανχάιμ
Ράουφος 1 - 1 Στρόμμεν
Γκρορούντ 3 - 1 Ούλ/Κίσα
Στιόρνταλς Μπλινκ 2 - 2 Γιερβ
Τρίτη 4 Αυγούστου 2020
Λίλεστρομ 0 - 2 Σόγκνταλ
Παρασκευή 7 Αυγούστου 2020
Λίλεστρομ - Χαμ-Καμ
Ρανχάιμ - Ούλ/Κίσα
Ράουφος - Ασάνε
Κόνγκσβίνγκερ - Γιερβ
Γκρορούντ - Σόγκνταλ
Στιόρνταλς Μπλινκ - Κ. Όσλο
Τρόμσο - Σάντνεσουλφ
Στρόμμεν - Oygarden
Δευτέρα 10 Αυγούστου 2020
Στρόμμεν 2 - 1 Γκρορούντ
Σόγκνταλ 4 - 2 Χαμ-Καμ
Τρόμσο 5 - 0 Σάντνεσουλφ
Ούλ/Κίσα 0 - 3 Ασάνε
Oygarden 0 - 1 Στιόρνταλς Μπλινκ
Γιερβ 1 - 1 Κόνγκσβίνγκερ
Ρανχάιμ 3 - 0 Ράουφος
Τρίτη 11 Αυγούστου 2020
Κ. Όσλο 1 - 2 Λίλεστρομ
Παρασκευή 14 Αυγούστου 2020
Ασάνε 2 - 2 Χαμ-Καμ
Κόνγκσβίνγκερ 2 - 1 Στρόμμεν
Ρανχάιμ 6 - 1 Oygarden
Ράουφος 1 - 1 Γιερβ
Σάντνεσουλφ 3 - 1 Κ. Όσλο
Στιόρνταλς Μπλινκ 2 - 2 Σόγκνταλ
Γκρορούντ 2 - 0 Τρόμσο
Λίλεστρομ 2 - 2 Ούλ/Κίσα
Ρανχάιμ - Γκρορούντ
Σάντνεσουλφ - Στρόμμεν
Ασάνε - Στιόρνταλς Μπλινκ
Χαμ-Καμ - Ράουφος
Κ. Όσλο - Τρόμσο
Γιερβ - Oygarden
Ούλ/Κίσα - Κόνγκσβίνγκερ
Σόγκνταλ - Λίλεστρομ
Δευτέρα 17 Αυγούστου 2020
Σόγκνταλ 4 - 0 Ρανχάιμ
Στρόμμεν 2 - 2 Oygarden
Ούλ/Κίσα 2 - 1 Στιόρνταλς Μπλινκ
Γιερβ 1 - 0 Τρόμσο
Χαμ-Καμ 1 - 1 Γκρορούντ
Ασάνε 4 - 1 Σάντνεσουλφ
Λίλεστρομ 2 - 2 Ράουφος
Τρίτη 18 Αυγούστου 2020
Κ. Όσλο 1 - 1 Κόνγκσβίνγκερ
Παρασκευή 21 Αυγούστου 2020
Κόνγκσβίνγκερ - Κ. Όσλο
Λίλεστρομ - Ασάνε
Ράουφος - Ρανχάιμ
Oygarden - Σάντνεσουλφ
Γκρορούντ - Ούλ/Κίσα
Στιόρνταλς Μπλινκ - Χαμ-Καμ
Τρόμσο - Σόγκνταλ
Στρόμμεν - Γιερβ
Δευτέρα 24 Αυγούστου 2020
Τρόμσο 2 - 2 Σόγκνταλ
Στιόρνταλς Μπλινκ 2 - 2 Ασάνε
Γκρορούντ 3 - 0 Κ. Όσλο
Oygarden 1 - 0 Γιερβ
Ράουφος 1 - 1 Ούλ/Κίσα
Σάντνεσουλφ 1 - 2 Χαμ-Καμ
Ρανχάιμ 5 - 1 Στρόμμεν
Κόνγκσβίνγκερ 0 - 3 Λίλεστρομ
Πέμπτη 27 Αυγούστου 2020
Κ. Όσλο 0 - 1 Στιόρνταλς Μπλινκ
Ασάνε 1 - 1 Γκρορούντ
Λίλεστρομ 1 - 0 Στρόμμεν
Σάντνεσουλφ 2 - 1 Ράουφος
Γιερβ 1 - 6 Ρανχάιμ
Ούλ/Κίσα 0 - 2 Κόνγκσβίνγκερ
Σόγκνταλ 2 - 0 Oygarden
Χαμ-Καμ 0 - 2 Τρόμσο
Παρασκευή 28 Αυγούστου 2020
Χαμ-Καμ - Στρόμμεν
Κ. Όσλο - Γιερβ
Ασάνε - Oygarden
Ράουφος - Τρόμσο
Σάντνεσουλφ - Γκρορούντ
Ρανχάιμ - Λίλεστρομ
Σόγκνταλ - Κόνγκσβίνγκερ
Ούλ/Κίσα - Στιόρνταλς Μπλινκ
Κυριακή 30 Αυγούστου 2020
Τρόμσο 2 - 1 Ούλ/Κίσα
Στρόμμεν 5 - 2 Γιερβ
Γκρορούντ 1 - 1 Σάντνεσουλφ
Στιόρνταλς Μπλινκ 0 - 1 Χαμ-Καμ
Oygarden 0 - 0 Λίλεστρομ
Ρανχάιμ 0 - 1 Κ. Όσλο
Κόνγκσβίνγκερ 0 - 0 Σόγκνταλ
Ράουφος 3 - 1 Ασάνε
Τρίτη 8 Σεπτεμβρίου 2020
Γκρορούντ 1 - 1 Στιόρνταλς Μπλινκ
Κ. Όσλο 1 - 1 Τρόμσο
Ασάνε 5 - 1 Γιερβ
Χαμ-Καμ 0 - 1 Ράουφος
Σόγκνταλ 3 - 0 Στρόμμεν
Σάντνεσουλφ 1 - 0 Κόνγκσβίνγκερ
Λίλεστρομ 3 - 1 Ρανχάιμ
Ούλ/Κίσα 6 - 1 Oygarden
Παρασκευή 11 Σεπτεμβρίου 2020
Τρόμσο - Ούλ/Κίσα
Στιόρνταλς Μπλινκ - Ρανχάιμ
Στρόμμεν - Κ. Όσλο
Γκρορούντ - Ασάνε
Oygarden - Σόγκνταλ
Γιερβ - Χαμ-Καμ
Λίλεστρομ - Ράουφος
Κόνγκσβίνγκερ - Σάντνεσουλφ
Δευτέρα 14 Σεπτεμβρίου 2020
Στρόμμεν 3 - 0 Χαμ-Καμ
Γιερβ 0 - 3 Σόγκνταλ
Oygarden 3 - 1 Κ. Όσλο
Στιόρνταλς Μπλινκ 5 - 4 Σάντνεσουλφ
Κόνγκσβίνγκερ 2 - 4 Ασάνε
Ρανχάιμ 2 - 3 Ούλ/Κίσα
Ράουφος 2 - 2 Γκρορούντ
Τρίτη 15 Σεπτεμβρίου 2020
Τρόμσο 0 - 1 Λίλεστρομ
Σόγκνταλ - Γιερβ
Ούλ/Κίσα - Λίλεστρομ
Ράουφος - Γκρορούντ
Σάντνεσουλφ - Ασάνε
Ρανχάιμ - Στρόμμεν
Κόνγκσβίνγκερ - Στιόρνταλς Μπλινκ
Χαμ-Καμ - Τρόμσο
Κ. Όσλο - Oygarden
Παρασκευή 18 Σεπτεμβρίου 2020
Κ. Όσλο - Σόγκνταλ
Ασάνε - Κόνγκσβίνγκερ
Τρόμσο - Ρανχάιμ
Στρόμμεν - Ούλ/Κίσα
Στιόρνταλς Μπλινκ - Ράουφος
Γκρορούντ - Λίλεστρομ
Γιερβ - Σάντνεσουλφ
Oygarden - Χαμ-Καμ
Δευτέρα 21 Σεπτεμβρίου 2020
Γκρορούντ 0 - 2 Ρανχάιμ
Ασάνε 3 - 1 Oygarden
Κ. Όσλο 1 - 2 Στρόμμεν
Λίλεστρομ 2 - 0 Κόνγκσβίνγκερ
Σόγκνταλ 3 - 2 Στιόρνταλς Μπλινκ
Ούλ/Κίσα 1 - 4 Ράουφος
Σάντνεσουλφ 0 - 3 Τρόμσο
Παρασκευή 25 Σεπτεμβρίου 2020
Στρόμμεν 1 - 4 Λίλεστρομ
Τρόμσο 3 - 1 Γκρορούντ
Στιόρνταλς Μπλινκ 4 - 1 Κ. Όσλο
Oygarden 0 - 1 Σόγκνταλ
Ράουφος 0 - 0 Σάντνεσουλφ
Ρανχάιμ 3 - 1 Ασάνε
Κόνγκσβίνγκερ 1 - 2 Χαμ-Καμ
Χαμ-Καμ - Κ. Όσλο
Ρανχάιμ - Oygarden
Κόνγκσβίνγκερ - Στρόμμεν
Λίλεστρομ - Τρόμσο
Ράουφος - Γιερβ
Σάντνεσουλφ - Σόγκνταλ
Γκρορούντ - Στιόρνταλς Μπλινκ
Ούλ/Κίσα - Ασάνε
Δευτέρα 28 Σεπτεμβρίου 2020
Ασάνε 0 - 1 Ράουφος
Κ. Όσλο 1 - 0 Σάντνεσουλφ
Στρόμμεν 1 - 1 Ρανχάιμ
Γκρορούντ 4 - 3 Oygarden
Σόγκνταλ 5 - 2 Κόνγκσβίνγκερ
Χαμ-Καμ 2 - 2 Στιόρνταλς Μπλινκ
Τρίτη 29 Σεπτεμβρίου 2020
Ούλ/Κίσα 0 - 7 Τρόμσο
Τρόμσο - Γκρορούντ
Σόγκνταλ - Χαμ-Καμ
Στρόμμεν - Ράουφος
Στιόρνταλς Μπλινκ - Λίλεστρομ
Γιερβ - Ούλ/Κίσα
Oygarden - Κόνγκσβίνγκερ
Κ. Όσλο - Σάντνεσουλφ
Ασάνε - Ρανχάιμ
Παρασκευή 2 Οκτωβρίου 2020
Ασάνε - Στρόμμεν
Σάντνεσουλφ - Χαμ-Καμ
Ράουφος - Oygarden
Λίλεστρομ - Κ. Όσλο
Ρανχάιμ - Κόνγκσβίνγκερ
Γκρορούντ - Γιερβ
Τρόμσο - Στιόρνταλς Μπλινκ
Ούλ/Κίσα - Σόγκνταλ
Σάββατο 3 Οκτωβρίου 2020
Τρόμσο 5 - 4 Ασάνε
Στιόρνταλς Μπλινκ 1 - 4 Λίλεστρομ
Oygarden 2 - 1 Ούλ/Κίσα
Γιερβ 1 - 0 Στρόμμεν
Ρανχάιμ 1 - 0 Σόγκνταλ
Ράουφος 0 - 2 Χαμ-Καμ
Σάντνεσουλφ 3 - 1 Γκρορούντ
Κυριακή 4 Οκτωβρίου 2020
Κόνγκσβίνγκερ 1 - 2 Κ. Όσλο
Τετάρτη 7 Οκτωβρίου 2020
Χαμ-Καμ 2 - 3 Γιερβ
Σάββατο 10 Οκτωβρίου 2020
Γιερβ 4 - 2 Ράουφος
Κυριακή 11 Οκτωβρίου 2020
Ούλ/Κίσα 1 - 0 Ρανχάιμ
Στρόμμεν 0 - 0 Κόνγκσβίνγκερ
Χαμ-Καμ 2 - 0 Σάντνεσουλφ
Ασάνε 2 - 1 Στιόρνταλς Μπλινκ
Κ. Όσλο 3 - 1 Γκρορούντ
Σόγκνταλ 1 - 1 Τρόμσο
Λίλεστρομ 3 - 0 Oygarden
Τετάρτη 14 Οκτωβρίου 2020
Γιερβ 2 - 1 Ούλ/Κίσα
Παρασκευή 16 Οκτωβρίου 2020
Oygarden - Ούλ/Κίσα
Γιερβ - Τρόμσο
Στρόμμεν - Γκρορούντ
Σόγκνταλ - Στιόρνταλς Μπλινκ
Σάντνεσουλφ - Ράουφος
Κ. Όσλο - Ασάνε
Κόνγκσβίνγκερ - Λίλεστρομ
Χαμ-Καμ - Ρανχάιμ
Σάββατο 17 Οκτωβρίου 2020
Κόνγκσβίνγκερ 1 - 1 Γιερβ
Σάντνεσουλφ 1 - 1 Ασάνε
Ράουφος 2 - 1 Σόγκνταλ
Τρόμσο 1 - 1 Κ. Όσλο
Oygarden 1 - 4 Στρόμμεν
Γκρορούντ 1 - 2 Χαμ-Καμ
Κυριακή 18 Οκτωβρίου 2020
Στιόρνταλς Μπλινκ 1 - 2 Ούλ/Κίσα
Ρανχάιμ 1 - 1 Λίλεστρομ
Παρασκευή 23 Οκτωβρίου 2020
Ρανχάιμ - Σόγκνταλ
Λίλεστρομ - Oygarden
Ράουφος - Κόνγκσβίνγκερ
Ασάνε - Γιερβ
Στιόρνταλς Μπλινκ - Σάντνεσουλφ
Γκρορούντ - Χαμ-Καμ
Τρόμσο - Στρόμμεν
Ούλ/Κίσα - Κ. Όσλο
Σάββατο 24 Οκτωβρίου 2020
Στρόμμεν 3 - 2 Ράουφος
Ασάνε 1 - 1 Κ. Όσλο
Κόνγκσβίνγκερ 1 - 0 Ρανχάιμ
Χαμ-Καμ 2 - 1 Σόγκνταλ
Ούλ/Κίσα 2 - 1 Γκρορούντ
Στιόρνταλς Μπλινκ 4 - 2 Τρόμσο
Γιερβ 4 - 2 Oygarden
Κυριακή 25 Οκτωβρίου 2020
Λίλεστρομ 4 - 2 Σάντνεσουλφ
Τετάρτη 28 Οκτωβρίου 2020
Κ. Όσλο 3 - 0 Ούλ/Κίσα
Γκρορούντ 1 - 4 Ασάνε
Oygarden 1 - 1 Κόνγκσβίνγκερ
Τρόμσο 3 - 1 Χαμ-Καμ
Σόγκνταλ 1 - 0 Γιερβ
Ράουφος 2 - 0 Λίλεστρομ
Σάντνεσουλφ 2 - 2 Στρόμμεν
Ρανχάιμ 2 - 2 Στιόρνταλς Μπλινκ
Παρασκευή 30 Οκτωβρίου 2020
Σάντνεσουλφ - Ούλ/Κίσα
Κ. Όσλο - Γκρορούντ
Κόνγκσβίνγκερ - Τρόμσο
Χαμ-Καμ - Ασάνε
Σόγκνταλ - Ράουφος
Στρόμμεν - Λίλεστρομ
Oygarden - Στιόρνταλς Μπλινκ
Γιερβ - Ρανχάιμ
Κυριακή 1 Νοεμβρίου 2020
Στρόμμεν 1 - 1 Σόγκνταλ
Ούλ/Κίσα 3 - 0 Σάντνεσουλφ
Στιόρνταλς Μπλινκ 2 - 3 Γκρορούντ
Γιερβ 0 - 1 Κ. Όσλο
Oygarden 0 - 0 Ρανχάιμ
Χαμ-Καμ 2 - 1 Ασάνε
Κόνγκσβίνγκερ 3 - 3 Ράουφος
Λίλεστρομ 3 - 0 Τρόμσο
Τετάρτη 4 Νοεμβρίου 2020
Κ. Όσλο 1 - 1 Χαμ-Καμ
Ασάνε 4 - 2 Ούλ/Κίσα
Ρανχάιμ 5 - 0 Γιερβ
Ράουφος 1 - 2 Oygarden
Τρόμσο 1 - 0 Κόνγκσβίνγκερ
Σόγκνταλ 0 - 1 Λίλεστρομ
Παρασκευή 6 Νοεμβρίου 2020
Τρόμσο - Oygarden
Ούλ/Κίσα - Χαμ-Καμ
Στιόρνταλς Μπλινκ - Στρόμμεν
Γκρορούντ - Κόνγκσβίνγκερ
Ράουφος - Κ. Όσλο
Λίλεστρομ - Γιερβ
Ρανχάιμ - Σάντνεσουλφ
Ασάνε - Σόγκνταλ
Σάββατο 7 Νοεμβρίου 2020
Χαμ-Καμ 3 - 1 Ούλ/Κίσα
Ράουφος 0 - 0 Ρανχάιμ
Oygarden 1 - 1 Τρόμσο
Σόγκνταλ 3 - 0 Κ. Όσλο
Κυριακή 8 Νοεμβρίου 2020
Λίλεστρομ 1 - 1 Ασάνε
Κόνγκσβίνγκερ 1 - 1 Σάντνεσουλφ
Κυριακή 15 Νοεμβρίου 2020
Κ. Όσλο 1 - 1 Ρανχάιμ
Ασάνε 2 - 2 Κόνγκσβίνγκερ
Γκρορούντ 1 - 6 Ράουφος
Στιόρνταλς Μπλινκ 0 - 0 Oygarden
Τρόμσο 1 - 0 Γιερβ
Χαμ-Καμ 1 - 1 Στρόμμεν
Σάντνεσουλφ 2 - 1 Σόγκνταλ
Ούλ/Κίσα 1 - 0 Λίλεστρομ
Τετάρτη 18 Νοεμβρίου 2020
Γκρορούντ 2 - 1 Στρόμμεν
Σάντνεσουλφ 4 - 1 Στιόρνταλς Μπλινκ
Λίλεστρομ 1 - 0 Γιερβ
Σάββατο 21 Νοεμβρίου 2020
Στρόμμεν 3 - 1 Ούλ/Κίσα
Σόγκνταλ 2 - 1 Γκρορούντ
Oygarden 2 - 1 Σάντνεσουλφ
Ρανχάιμ 1 - 1 Χαμ-Καμ
Κόνγκσβίνγκερ 3 - 2 Στιόρνταλς Μπλινκ
Κυριακή 22 Νοεμβρίου 2020
Ράουφος 1 - 1 Τρόμσο
Σάββατο 28 Νοεμβρίου 2020
Τρόμσο 3 - 0 Ρανχάιμ
Τετάρτη 2 Δεκεμβρίου 2020
Λίλεστρομ 2 - 0 Κ. Όσλο
Πέμπτη 3 Δεκεμβρίου 2020
Γιερβ 2 - 0 Γκρορούντ
Κυριακή 6 Δεκεμβρίου 2020
Χαμ-Καμ 1 - 1 Λίλεστρομ
Δευτέρα 7 Δεκεμβρίου 2020
Ασάνε 1 - 4 Στρόμμεν
Κ. Όσλο 6 - 0 Oygarden
Σάντνεσουλφ 3 - 1 Γιερβ
Γκρορούντ 4 - 0 Κόνγκσβίνγκερ
Ούλ/Κίσα 2 - 0 Σόγκνταλ
Στιόρνταλς Μπλινκ 0 - 2 Ράουφος
Πέμπτη 10 Δεκεμβρίου 2020
Στρόμμεν 1 - 1 Στιόρνταλς Μπλινκ
Γιερβ 0 - 2 Ασάνε
Κυριακή 13 Δεκεμβρίου 2020
Γιερβ 1 - 1 Στιόρνταλς Μπλινκ
Oygarden 1 - 3 Χαμ-Καμ
Στρόμμεν 1 - 4 Τρόμσο
Σόγκνταλ 2 - 2 Ασάνε
Ράουφος 5 - 4 Κ. Όσλο
Λίλεστρομ 1 - 1 Γκρορούντ
Ρανχάιμ 1 - 1 Σάντνεσουλφ
Κόνγκσβίνγκερ 3 - 0 Ούλ/Κίσα
Τρίτη 6 Απριλίου 2021
Στρόμμεν - Ράουφος
Γιερβ - Κ. Όσλο
Ρανχάιμ - Γκρορούντ
Σόγκνταλ - Ούλ/Κίσα
Ασάνε - Φρέντρικσταντ
Αάλεσουντ - Μπρίνε
Χαμ-Καμ - Στιόρνταλς Μπλινκ
Σάντνεσουλφ - Σταρτ
Κυριακή 11 Απριλίου 2021
Σταρτ - Γιερβ
Δευτέρα 12 Απριλίου 2021
Ούλ/Κίσα - Ασάνε
Γκρορούντ - Στρόμμεν
Στιόρνταλς Μπλινκ - Σόγκνταλ
Ράουφος - Αάλεσουντ
Κ. Όσλο - Χαμ-Καμ
Μπρίνε - Ρανχάιμ
Φρέντρικσταντ - Σάντνεσουλφ
Promotion Play-offs - 1st Round, Knock Out
Τετάρτη 16 Δεκεμβρίου 2020
Ασάνε 3 - 1 Ράουφος
Promotion Play-offs - Semi-finals, Knock Out
Σάββατο 19 Δεκεμβρίου 2020
Ρανχάιμ 4 - 1 Ασάνε
Promotion Play-offs - Final, Knock Out
Τρίτη 22 Δεκεμβρίου 2020
Σόγκνταλ 3 - 1 Ρανχάιμ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
Regular Season, Group Stage
Κυριακή 18 Απριλίου 2021
Στρόμμεν 16:00 Μπρίνε
Δευτέρα 19 Απριλίου 2021
Γιερβ 19:00 Στιόρνταλς Μπλινκ
Χαμ-Καμ 19:00 Γκρορούντ
Αάλεσουντ 19:00 Κ. Όσλο
Ασάνε 19:00 Ράουφος
Σάντνεσουλφ 19:00 Ούλ/Κίσα
Ρανχάιμ 19:00 Σταρτ
Σόγκνταλ 21:00 Φρέντρικσταντ
Κυριακή 25 Απριλίου 2021
Στρόμμεν 16:00 Ρανχάιμ
Δευτέρα 26 Απριλίου 2021
Σόγκνταλ 19:00 Σάντνεσουλφ
Στιόρνταλς Μπλινκ 19:00 Ασάνε
Ράουφος 19:00 Γκρορούντ
Φρέντρικσταντ 19:00 Γιερβ
Μπρίνε 19:00 Χαμ-Καμ
Κ. Όσλο 19:00 Ούλ/Κίσα
Σταρτ 21:00 Αάλεσουντ
Παρασκευή 30 Απριλίου 2021
Ούλ/Κίσα 19:00 Στιόρνταλς Μπλινκ
Γκρορούντ 19:00 Κ. Όσλο
Γιερβ 19:00 Μπρίνε
Χαμ-Καμ 19:00 Στρόμμεν
Ασάνε 19:00 Σταρτ
Σάντνεσουλφ 19:00 Ράουφος
Ρανχάιμ 19:00 Σόγκνταλ
Αάλεσουντ 21:00 Φρέντρικσταντ
Δευτέρα 3 Μαΐου 2021
Μπρίνε 19:00 Γκρορούντ
Κ. Όσλο 19:00 Ρανχάιμ
Ράουφος 19:00 Γιερβ
Στιόρνταλς Μπλινκ 19:00 Σάντνεσουλφ
Σταρτ 19:00 Ούλ/Κίσα
Σόγκνταλ 19:00 Αάλεσουντ
Στρόμμεν 19:00 Ασάνε
Φρέντρικσταντ 21:00 Χαμ-Καμ
Κυριακή 9 Μαΐου 2021
Ούλ/Κίσα 16:00 Φρέντρικσταντ
Δευτέρα 10 Μαΐου 2021
Γιερβ 19:00 Στρόμμεν
Γκρορούντ 19:00 Σταρτ
Μπρίνε 19:00 Κ. Όσλο
Αάλεσουντ 19:00 Στιόρνταλς Μπλινκ
Ασάνε 19:00 Σάντνεσουλφ
Ρανχάιμ 19:00 Ράουφος
Χαμ-Καμ 21:00 Σόγκνταλ
Σάββατο 15 Μαΐου 2021
Σταρτ 16:30 Μπρίνε
Σόγκνταλ 19:00 Ασάνε
Ούλ/Κίσα 19:00 Αάλεσουντ
Στιόρνταλς Μπλινκ 19:00 Ρανχάιμ
Κ. Όσλο 19:00 Στρόμμεν
Φρέντρικσταντ 19:00 Γκρορούντ
Σάντνεσουλφ 19:00 Γιερβ
Ράουφος 21:00 Χαμ-Καμ
Τρίτη 25 Μαΐου 2021
Μπρίνε 19:00 Στιόρνταλς Μπλινκ
Αάλεσουντ 19:00 Ασάνε
Χαμ-Καμ 19:00 Ούλ/Κίσα
Κ. Όσλο 19:00 Ράουφος
Στρόμμεν 19:00 Σταρτ
Γκρορούντ 19:00 Σάντνεσουλφ
Γιερβ 19:00 Σόγκνταλ
Ρανχάιμ 21:00 Φρέντρικσταντ
Κυριακή 30 Μαΐου 2021
Σταρτ 16:00 Χαμ-Καμ
Δευτέρα 31 Μαΐου 2021
Ούλ/Κίσα 19:00 Ρανχάιμ
Στιόρνταλς Μπλινκ 19:00 Γκρορούντ
Ράουφος 19:00 Μπρίνε
Σόγκνταλ 19:00 Στρόμμεν
Ασάνε 19:00 Γιερβ
Φρέντρικσταντ 19:00 Κ. Όσλο
Σάντνεσουλφ 21:00 Αάλεσουντ