ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: K Λιγκ
Βαθμολογία διοργάνωσηςK League 1: Regular Season | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ | ||||||||||
Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | Δ | Φ | |
1 | Ούλσαν | 3 | 7 | 2 | 1 | 0 | 7:5 | 2 | ΙΝΝ | |
2 | Γκουάνγκτζου | 3 | 6 | 2 | 0 | 1 | 6:3 | 3 | ΗΝΝ | |
3 | Ποάνγκ Στίλερς | 3 | 6 | 2 | 0 | 1 | 4:2 | 2 | ΝΝΗ | |
4 | Σάνγκγιου Σανγκμού | 3 | 6 | 2 | 0 | 1 | 4:3 | 1 | ΝΗΝ | |
5 | Σουόν Σίτι | 3 | 5 | 1 | 2 | 0 | 3:2 | 1 | ΙΙΝ | |
6 | Γιέγιου | 3 | 4 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | ΗΝΙ | |
7 | Σεούλ | 3 | 4 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 | ΝΙΗ | |
8 | Γκανγκβόν | 3 | 2 | 0 | 2 | 1 | 4:6 | -2 | ΙΗΙ | |
9 | Ίντσεον | 3 | 2 | 0 | 2 | 1 | 3:4 | -1 | ΙΙΗ | |
10 | Νταέτζεον | 3 | 2 | 0 | 2 | 1 | 3:5 | -2 | ΙΗΙ | |
11 | Γιεονμπούκ | 3 | 2 | 0 | 2 | 1 | 2:3 | -1 | ΗΙΙ | |
12 | Νταεγκού | 3 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | -3 | ΙΗΗ |
- Τελικός Γύρος
- Playoff Υποβιβασμού
ΠΡΩΤΟΙ ΣΚΟΡΕΡ | |||||
---|---|---|---|---|---|
Α/Α | ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ ΠΕΝΑΛΤΙ | |
1 | Edgar | Νταεγκού | 3 | 0 | |
1 | Gabriel Tigrão | Γκουάνγκτζου | 3 | 0 | |
2 | Kim Hyeon-Ug | Σάνγκγιου Σανγκμού | 3 | 1 | |
2 | Gustavo | Γιεονμπούκ | 2 | 2 | |
3 | Zeca | Ποάνγκ Στίλερς | 2 | 2 | |
3 | Lee Dong-Gyeong | Ούλσαν | 3 | 0 | |
4 | M. Ádám | Ούλσαν | 2 | 0 | |
4 | Joo Min-Kyu | Ούλσαν | 2 | 1 | |
5 | Lee Ho-Jae | Ποάνγκ Στίλερς | 2 | 2 | |
5 | Yuri | Γιέγιου | 2 | 2 | |
6 | Lee Sang-Heon | Γκανγκβόν | 2 | 1 | |
6 | Seol Young-Woo | Ούλσαν | 2 | 0 | |
7 | Ahn Hyun-Beom | Γιεονμπούκ | 1 | 0 | |
7 | Lee Seung-Woo | Σουόν Σίτι | 2 | 1 | |
8 | S. Mugoša | Ίντσεον | 2 | 1 | |
8 | Choi Woo-Jin | Ίντσεον | 1 | 0 | |
9 | A. Esaka | Ούλσαν | 1 | 0 | |
9 | Ahn Hyun-Beom | Γιεονμπούκ | 1 | 0 | |
10 | Choi Kyoung-Rok | Γκουάνγκτζου | 1 | 1 | |
10 | Gerso | Ίντσεον | 1 | 0 | |
11 | Han Kyo-Won | Γιεονμπούκ | 1 | 0 | |
11 | A. Esaka | Ούλσαν | 1 | 0 | |
12 | V. Gutkovskis | Νταέτζεον | 1 | 0 | |
12 | Hong Si-Hoo | Ίντσεον | 1 | 0 | |
13 | Jang Si-Young | Ούλσαν | 1 | 0 | |
13 | Hong Chul | Νταεγκού | 1 | 0 | |
14 | S. Iljutcenko | Σεούλ | 1 | 1 | |
14 | Kang Hyeon-Je | Ποάνγκ Στίλερς | 1 | 0 | |
15 | Kim Do-Hyeok | Ίντσεον | 1 | 0 | |
15 | Jang Si-Young | Ούλσαν | 1 | 0 |
ΑΣΣΙΣΤ | |||||
---|---|---|---|---|---|
Α/Α | ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΑΣΣΙΣΤ | ||
1 | Hong Chul | Νταεγκού | 3 | ||
1 | Jorge Teixeira | Ποάνγκ Στίλερς | 2 | ||
2 | Lee Dong-Gyeong | Ούλσαν | 2 | ||
2 | Lucas Barcelos | Νταεγκού | 1 | ||
3 | Choi Chul-Soon | Γιεονμπούκ | 1 | ||
3 | Eom Ji-Sung | Γκουάνγκτζου | 1 | ||
4 | Gerso | Ίντσεον | 1 | ||
4 | Choi Woo-Jin | Ίντσεον | 1 | ||
5 | A. Esaka | Ούλσαν | 1 | ||
5 | Han Kyo-Won | Γιεονμπούκ | 1 | ||
6 | Jeong Ho-Yeon | Γκουάνγκτζου | 1 | ||
6 | Hong Si-Hoo | Ίντσεον | 1 | ||
7 | Joo Min-Kyu | Ούλσαν | 1 | ||
7 | Leandro Ribeiro | Νταέτζεον | 1 | ||
8 | Kang Sang-Woo | Σεούλ | 1 | ||
8 | Kim Sung-Joon | Ούλσαν | 1 | ||
9 | Kim Tae-Hwan | Ούλσαν | 1 | ||
9 | Kang Hyun-Muk | Σάνγκγιου Σανγκμού | 1 | ||
10 | Kim Jin-Gyu | Σάνγκγιου Σανγκμού | 1 | ||
10 | Kim Dong-Min | Ίντσεον | 1 | ||
11 | Kim Bo-Sub | Ίντσεον | 1 | ||
11 | Kim Jun-Bum | Νταέτζεον | 1 | ||
12 | Kim Min-Jun | Σάνγκγιου Σανγκμού | 1 | ||
12 | Kim Dong-Heon | Ίντσεον | 1 | ||
13 | Lee Hui-Gyun | Γκουάνγκτζου | 1 | ||
13 | Kim Han-Seo | Νταέτζεον | 1 | ||
14 | Lee Kun-Hee | Γκουάνγκτζου | 1 | ||
14 | Lee Kang-Hyun | Γκουάνγκτζου | 1 | ||
15 | Lee Jun-Ho | Γιεονμπούκ | 1 | ||
15 | Lee Ho-Jae | Ποάνγκ Στίλερς | 1 |
ΚΑΡΤΕΣ | |||||
---|---|---|---|---|---|
Α/Α | ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΚΟΚΚΙΝΕΣ | ΚΙΤΡΙΝΕΣ | |
1 | Lee Ho-Jae | Ποάνγκ Στίλερς | 1 | 0 | |
1 | Lim Chai-Min | Γιέγιου | 1 | 1 | |
2 | N. Boateng | Γιεονμπούκ | 1 | 0 | |
2 | Kim Jin-Su | Γιεονμπούκ | 0 | 3 | |
3 | Victor Bobsin | Νταεγκού | 0 | 2 | |
3 | J. Aspropotamitis | Ποάνγκ Στίλερς | 1 | 0 | |
4 | J. Lingard | Σεούλ | 0 | 2 | |
4 | Thomás Bedinelli | Γκουάνγκτζου | 0 | 2 | |
5 | Lee Soon-Min | Γκουάνγκτζου | 0 | 2 | |
5 | Yoon Min-Ho | Ποάνγκ Στίλερς | 0 | 2 | |
6 | Jeong Ho-Yeon | Γκουάνγκτζου | 0 | 2 | |
6 | Kim Min-Hyeok | Ούλσαν | 0 | 2 | |
7 | T. Letschert | Γκουάνγκτζου | 0 | 2 | |
7 | Lee Hyun-Sik | Νταέτζεον | 0 | 2 | |
8 | Yu In-Soo | Γκανγκβόν | 0 | 2 | |
8 | Oh Seung-Hoon | Νταεγκού | 0 | 2 | |
9 | Hong Si-Hoo | Ίντσεον | 0 | 2 | |
9 | Park Dong-Jin | Σεούλ | 0 | 2 | |
10 | Kim Han-Seo | Νταέτζεον | 0 | 2 | |
10 | Ku Ja-Ryong | Γιεονμπούκ | 0 | 2 | |
11 | Kim Young-Gwon | Ούλσαν | 0 | 1 | |
11 | Ko Myeong-Seok | Νταεγκού | 0 | 1 | |
12 | Lim Sang-Hyub | Σεούλ | 0 | 1 | |
12 | Shin Chang-Moo | Γκουάνγκτζου | 0 | 1 | |
13 | Lee Chung-Yong | Ούλσαν | 0 | 1 | |
13 | Kim Gyeong-Min | Σεούλ | 0 | 1 | |
14 | Hong Si-Hoo | Ίντσεον | 0 | 1 | |
14 | Um Won-Sang | Ούλσαν | 0 | 1 | |
15 | Hernandes | Ίντσεον | 0 | 1 | |
15 | Jorge Teixeira | Ποάνγκ Στίλερς | 0 | 1 |
ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ | ||||
---|---|---|---|---|
Regular Season, Group Stage | ||||
Σάββατο 1 Απριλίου 2023 | ||||
Γιεονμπούκ | 1 - 2 | Ποάνγκ Στίλερς | ||
Γκουάνγκτζου | 2 - 0 | Σουόν Σίτι | ||
Ίντσεον | 0 - 0 | Νταεγκού | ||
Νταέτζεον | 3 - 2 | Σεούλ | ||
Κυριακή 2 Απριλίου 2023 | ||||
Γιέγιου | 1 - 3 | Ούλσαν | ||
Σουβόν | 1 - 1 | Γκανγκβόν | ||
Σάββατο 8 Απριλίου 2023 | ||||
Ούλσαν | 2 - 1 | Σουβόν | ||
Σεούλ | 3 - 0 | Νταεγκού | ||
Ποάνγκ Στίλερς | 2 - 0 | Γκουάνγκτζου | ||
Κυριακή 9 Απριλίου 2023 | ||||
Σουόν Σίτι | 5 - 3 | Νταέτζεον | ||
Γιεονμπούκ | 2 - 0 | Ίντσεον | ||
Γκανγκβόν | 0 - 1 | Γιέγιου | ||
Σάββατο 15 Απριλίου 2023 | ||||
Σουβόν | 2 - 3 | Γιέγιου | ||
Ποάνγκ Στίλερς | 1 - 1 | Σεούλ | ||
Σουόν Σίτι | 1 - 0 | Γιεονμπούκ | ||
Κυριακή 16 Απριλίου 2023 | ||||
Γκανγκβόν | 0 - 2 | Ίντσεον | ||
Νταέτζεον | 2 - 1 | Ούλσαν | ||
Νταεγκού | 3 - 4 | Γκουάνγκτζου | ||
Σάββατο 22 Απριλίου 2023 | ||||
Σεούλ | 3 - 1 | Σουβόν | ||
Νταεγκού | 1 - 0 | Νταέτζεον | ||
Ούλσαν | 2 - 2 | Ποάνγκ Στίλερς | ||
Ίντσεον | 2 - 2 | Σουόν Σίτι | ||
Κυριακή 23 Απριλίου 2023 | ||||
Γκουάνγκτζου | 0 - 0 | Γκανγκβόν | ||
Γιέγιου | 0 - 2 | Γιεονμπούκ | ||
Τρίτη 25 Απριλίου 2023 | ||||
Ίντσεον | 0 - 1 | Ούλσαν | ||
Ποάνγκ Στίλερς | 1 - 0 | Σουβόν | ||
Τετάρτη 26 Απριλίου 2023 | ||||
Γκουάνγκτζου | 0 - 1 | Γιέγιου | ||
Γκανγκβόν | 3 - 2 | Σεούλ | ||
Γιεονμπούκ | 1 - 2 | Νταέτζεον | ||
Σουόν Σίτι | 1 - 1 | Νταεγκού | ||
Σάββατο 29 Απριλίου 2023 | ||||
Σουόν Σίτι | 0 - 3 | Σεούλ | ||
Γιεονμπούκ | 0 - 1 | Γκανγκβόν | ||
Κυριακή 30 Απριλίου 2023 | ||||
Νταέτζεον | 0 - 3 | Γιέγιου | ||
Ποάνγκ Στίλερς | 0 - 2 | Ίντσεον | ||
Σουβόν | 0 - 1 | Νταεγκού | ||
Ούλσαν | 2 - 1 | Γκουάνγκτζου | ||
Παρασκευή 5 Μαΐου 2023 | ||||
Νταεγκού | 0 - 3 | Ούλσαν | ||
Σεούλ | 1 - 1 | Γιεονμπούκ | ||
Ίντσεον | 0 - 1 | Σουβόν | ||
Σάββατο 6 Μαΐου 2023 | ||||
Γιέγιου | 2 - 1 | Ποάνγκ Στίλερς | ||
Σουόν Σίτι | 2 - 0 | Γκανγκβόν | ||
Γκουάνγκτζου | 0 - 0 | Νταέτζεον | ||
Τρίτη 9 Μαΐου 2023 | ||||
Ούλσαν | 1 - 0 | Γκανγκβόν | ||
Σεούλ | 3 - 1 | Γκουάνγκτζου | ||
Νταεγκού | 1 - 1 | Ποάνγκ Στίλερς | ||
Τετάρτη 10 Μαΐου 2023 | ||||
Νταέτζεον | 2 - 1 | Σουόν Σίτι | ||
Γιέγιου | 2 - 0 | Ίντσεον | ||
Σουβόν | 0 - 3 | Γιεονμπούκ | ||
Σάββατο 13 Μαΐου 2023 | ||||
Ποάνγκ Στίλερς | 3 - 2 | Νταέτζεον | ||
Γκουάνγκτζου | 0 - 2 | Νταεγκού | ||
Γκανγκβόν | 0 - 2 | Σουβόν | ||
Κυριακή 14 Μαΐου 2023 | ||||
Ούλσαν | 3 - 2 | Σεούλ | ||
Ίντσεον | 0 - 0 | Γιεονμπούκ | ||
Σουόν Σίτι | 0 - 5 | Γιέγιου | ||
Σάββατο 20 Μαΐου 2023 | ||||
Ίντσεον | 1 - 1 | Γκουάνγκτζου | ||
Σεούλ | 1 - 1 | Γιέγιου | ||
Νταέτζεον | 0 - 1 | Νταεγκού | ||
Κυριακή 21 Μαΐου 2023 | ||||
Γκανγκβόν | 0 - 0 | Ποάνγκ Στίλερς | ||
Σουβόν | 2 - 3 | Ούλσαν | ||
Γιεονμπούκ | 3 - 1 | Σουόν Σίτι | ||
Σάββατο 27 Μαΐου 2023 | ||||
Γιέγιου | 2 - 1 | Σουβόν | ||
Νταεγκού | 2 - 2 | Ίντσεον | ||
Κυριακή 28 Μαΐου 2023 | ||||
Σεούλ | 1 - 0 | Γκανγκβόν | ||
Σουόν Σίτι | 0 - 2 | Γκουάνγκτζου | ||
Ούλσαν | 3 - 3 | Νταέτζεον | ||
Δευτέρα 29 Μαΐου 2023 | ||||
Ποάνγκ Στίλερς | 1 - 0 | Γιεονμπούκ | ||
Σάββατο 3 Ιουνίου 2023 | ||||
Γιεονμπούκ | 2 - 0 | Ούλσαν | ||
Σουβόν | 1 - 2 | Σουόν Σίτι | ||
Γιέγιου | 2 - 2 | Γκανγκβόν | ||
Γκουάνγκτζου | 4 - 2 | Ποάνγκ Στίλερς | ||
Κυριακή 4 Ιουνίου 2023 | ||||
Νταέτζεον | 1 - 3 | Ίντσεον | ||
Νταεγκού | 1 - 0 | Σεούλ | ||
Τρίτη 6 Ιουνίου 2023 | ||||
Σουόν Σίτι | 1 - 3 | Ούλσαν | ||
Ποάνγκ Στίλερς | 2 - 1 | Γιέγιου | ||
Τετάρτη 7 Ιουνίου 2023 | ||||
Γκουάνγκτζου | 2 - 1 | Σουβόν | ||
Γιεονμπούκ | 1 - 0 | Νταεγκού | ||
Ίντσεον | 1 - 1 | Σεούλ | ||
Γκανγκβόν | 1 - 2 | Νταέτζεον | ||
Σάββατο 10 Ιουνίου 2023 | ||||
Νταεγκού | 3 - 1 | Σουόν Σίτι | ||
Ούλσαν | 5 - 1 | Γιέγιου | ||
Νταέτζεον | 1 - 1 | Γκουάνγκτζου | ||
Κυριακή 11 Ιουνίου 2023 | ||||
Γκανγκβόν | 1 - 2 | Γιεονμπούκ | ||
Σεούλ | 1 - 1 | Ποάνγκ Στίλερς | ||
Σουβόν | 0 - 0 | Ίντσεον | ||
Σάββατο 24 Ιουνίου 2023 | ||||
Σουβόν | 0 - 1 | Σεούλ | ||
Γιέγιου | 1 - 1 | Νταέτζεον | ||
Γκουάνγκτζου | 2 - 0 | Γιεονμπούκ | ||
Ούλσαν | 3 - 1 | Νταεγκού | ||
Κυριακή 25 Ιουνίου 2023 | ||||
Ίντσεον | 0 - 1 | Ποάνγκ Στίλερς | ||
Σουόν Σίτι | 1 - 1 | Γκανγκβόν | ||
Σάββατο 1 Ιουλίου 2023 | ||||
Γιεονμπούκ | 2 - 0 | Γιέγιου | ||
Νταεγκού | 1 - 1 | Σουβόν | ||
Σεούλ | 0 - 0 | Νταέτζεον | ||
Κυριακή 2 Ιουλίου 2023 | ||||
Γκουάνγκτζου | 0 - 1 | Ούλσαν | ||
Ποάνγκ Στίλερς | 3 - 1 | Σουόν Σίτι | ||
Ίντσεον | 1 - 0 | Γκανγκβόν | ||
Παρασκευή 7 Ιουλίου 2023 | ||||
Γιέγιου | 1 - 2 | Νταεγκού | ||
Γκανγκβόν | 1 - 1 | Γκουάνγκτζου | ||
Σάββατο 8 Ιουλίου 2023 | ||||
Ποάνγκ Στίλερς | 0 - 1 | Ούλσαν | ||
Σουόν Σίτι | 2 - 2 | Ίντσεον | ||
Γιεονμπούκ | 2 - 1 | Σεούλ | ||
Κυριακή 9 Ιουλίου 2023 | ||||
Νταέτζεον | 2 - 2 | Σουβόν | ||
Τρίτη 11 Ιουλίου 2023 | ||||
Νταεγκού | 0 - 0 | Γκανγκβόν | ||
Γιέγιου | 0 - 0 | Γκουάνγκτζου | ||
Τετάρτη 12 Ιουλίου 2023 | ||||
Ούλσαν | 1 - 2 | Ίντσεον | ||
Σουβόν | 1 - 1 | Ποάνγκ Στίλερς | ||
Νταέτζεον | 2 - 2 | Γιεονμπούκ | ||
Σεούλ | 7 - 2 | Σουόν Σίτι | ||
Σάββατο 15 Ιουλίου 2023 | ||||
Σουβόν | 3 - 1 | Ούλσαν | ||
Γκανγκβόν | 1 - 1 | Σεούλ | ||
Γκουάνγκτζου | 1 - 1 | Νταεγκού | ||
Κυριακή 16 Ιουλίου 2023 | ||||
Γιεονμπούκ | 1 - 0 | Σουόν Σίτι | ||
Ποάνγκ Στίλερς | 4 - 2 | Γιέγιου | ||
Ίντσεον | 2 - 0 | Νταέτζεον | ||
Παρασκευή 21 Ιουλίου 2023 | ||||
Ποάνγκ Στίλερς | 2 - 1 | Γιεονμπούκ | ||
Ούλσαν | 2 - 1 | Γιέγιου | ||
Σάββατο 22 Ιουλίου 2023 | ||||
Σουόν Σίτι | 0 - 1 | Γκουάνγκτζου | ||
Γκανγκβόν | 1 - 2 | Σουβόν | ||
Σεούλ | 0 - 1 | Ίντσεον | ||
Νταέτζεον | 1 - 0 | Νταεγκού | ||
Παρασκευή 4 Αυγούστου 2023 | ||||
Σεούλ | 2 - 2 | Ποάνγκ Στίλερς | ||
Γκουάνγκτζου | 3 - 0 | Νταέτζεον | ||
Σάββατο 5 Αυγούστου 2023 | ||||
Σουβόν | 0 - 2 | Σουόν Σίτι | ||
Νταεγκού | 0 - 0 | Ούλσαν | ||
Κυριακή 6 Αυγούστου 2023 | ||||
Γιεονμπούκ | 2 - 0 | Ίντσεον | ||
Γιέγιου | 1 - 1 | Γκανγκβόν | ||
Σάββατο 12 Αυγούστου 2023 | ||||
Γιεονμπούκ | 1 - 1 | Σουβόν | ||
Γκανγκβόν | 2 - 0 | Ούλσαν | ||
Γιέγιου | 3 - 0 | Σουόν Σίτι | ||
Κυριακή 13 Αυγούστου 2023 | ||||
Νταέτζεον | 4 - 3 | Σεούλ | ||
Ίντσεον | 3 - 1 | Νταεγκού | ||
Ποάνγκ Στίλερς | 1 - 1 | Γκουάνγκτζου | ||
Παρασκευή 18 Αυγούστου 2023 | ||||
Σουβόν | 1 - 0 | Γιέγιου | ||
Ίντσεον | 2 - 2 | Γκουάνγκτζου | ||
Σάββατο 19 Αυγούστου 2023 | ||||
Γκανγκβόν | 1 - 2 | Σουόν Σίτι | ||
Ούλσαν | 1 - 0 | Γιεονμπούκ | ||
Σεούλ | 2 - 2 | Νταεγκού | ||
Κυριακή 20 Αυγούστου 2023 | ||||
Ποάνγκ Στίλερς | 4 - 3 | Νταέτζεον | ||
Παρασκευή 25 Αυγούστου 2023 | ||||
Σουόν Σίτι | 1 - 2 | Ίντσεον | ||
Γιεονμπούκ | 1 - 1 | Νταέτζεον | ||
Σάββατο 26 Αυγούστου 2023 | ||||
Νταεγκού | 1 - 0 | Γιέγιου | ||
Γκανγκβόν | 1 - 1 | Ποάνγκ Στίλερς | ||
Κυριακή 27 Αυγούστου 2023 | ||||
Σεούλ | 2 - 2 | Ούλσαν | ||
Γκουάνγκτζου | 4 - 0 | Σουβόν | ||
Παρασκευή 1 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Νταέτζεον | 0 - 1 | Σουόν Σίτι | ||
Νταεγκού | 1 - 0 | Γκανγκβόν | ||
Σάββατο 2 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Σουβόν | 0 - 1 | Σεούλ | ||
Ίντσεον | 0 - 2 | Ποάνγκ Στίλερς | ||
Κυριακή 3 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Ούλσαν | 0 - 2 | Γκουάνγκτζου | ||
Γιέγιου | 0 - 0 | Γιεονμπούκ | ||
Σάββατο 16 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Γιεονμπούκ | 1 - 3 | Γκανγκβόν | ||
Ίντσεον | 2 - 1 | Γιέγιου | ||
Ποάνγκ Στίλερς | 2 - 0 | Σουόν Σίτι | ||
Ούλσαν | 1 - 1 | Νταέτζεον | ||
Κυριακή 17 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Σεούλ | 0 - 1 | Γκουάνγκτζου | ||
Σουβόν | 0 - 1 | Νταεγκού | ||
Σάββατο 23 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Νταέτζεον | 3 - 1 | Σουβόν | ||
Γιέγιου | 1 - 3 | Σεούλ | ||
Κυριακή 24 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Γκουάνγκτζου | 0 - 1 | Γιεονμπούκ | ||
Σουόν Σίτι | 2 - 3 | Ούλσαν | ||
Γκανγκβόν | 1 - 1 | Ίντσεον | ||
Νταεγκού | 0 - 0 | Ποάνγκ Στίλερς | ||
Σάββατο 30 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Ποάνγκ Στίλερς | 0 - 0 | Ούλσαν | ||
Σουόν Σίτι | 1 - 1 | Σεούλ | ||
Γιεονμπούκ | 1 - 3 | Νταεγκού | ||
Ίντσεον | 2 - 0 | Σουβόν | ||
Κυριακή 1 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Γκανγκβόν | 1 - 1 | Νταέτζεον | ||
Γιέγιου | 1 - 2 | Γκουάνγκτζου | ||
Κυριακή 8 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Γκουάνγκτζου | 1 - 0 | Γκανγκβόν | ||
Σεούλ | 0 - 2 | Γιεονμπούκ | ||
Νταεγκού | 2 - 2 | Σουόν Σίτι | ||
Νταέτζεον | 1 - 0 | Γιέγιου | ||
Σουβόν | 1 - 0 | Ποάνγκ Στίλερς | ||
Ούλσαν | 0 - 0 | Ίντσεον | ||
Παρασκευή 1 Μαρτίου 2024 | ||||
Ούλσαν | 1 - 0 | Ποάνγκ Στίλερς | ||
Γιεονμπούκ | 1 - 1 | Νταέτζεον | ||
Σάββατο 2 Μαρτίου 2024 | ||||
Γκουάνγκτζου | 2 - 0 | Σεούλ | ||
Γκανγκβόν | 1 - 1 | Γιέγιου | ||
Ίντσεον | 0 - 1 | Σουόν Σίτι | ||
Κυριακή 3 Μαρτίου 2024 | ||||
Νταεγκού | 0 - 1 | Σάνγκγιου Σανγκμού | ||
Σάββατο 9 Μαρτίου 2024 | ||||
Σουόν Σίτι | 1 - 1 | Γιεονμπούκ | ||
Ποάνγκ Στίλερς | 3 - 1 | Νταεγκού | ||
Σάνγκγιου Σανγκμού | 2 - 3 | Ούλσαν | ||
Κυριακή 10 Μαρτίου 2024 | ||||
Γιέγιου | 3 - 1 | Νταέτζεον | ||
Σεούλ | 0 - 0 | Ίντσεον | ||
Γκουάνγκτζου | 4 - 2 | Γκανγκβόν | ||
Σάββατο 16 Μαρτίου 2024 | ||||
Νταέτζεον | 1 - 1 | Γκανγκβόν | ||
Νταεγκού | 1 - 1 | Σουόν Σίτι | ||
Σεούλ | 2 - 0 | Γιέγιου | ||
Κυριακή 17 Μαρτίου 2024 | ||||
Σάνγκγιου Σανγκμού | 1 - 0 | Γιεονμπούκ | ||
Ποάνγκ Στίλερς | 1 - 0 | Γκουάνγκτζου | ||
Ούλσαν | 3 - 3 | Ίντσεον | ||
Championship Round, Group Stage | ||||
Παρασκευή 20 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Ποάνγκ Στίλερς | 1 - 1 | Ίντσεον | ||
Σάββατο 21 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Γκουάνγκτζου | 1 - 0 | Ούλσαν | ||
Νταεγκού | 1 - 2 | Γιεονμπούκ | ||
Σάββατο 28 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Γιεονμπούκ | 1 - 1 | Ποάνγκ Στίλερς | ||
Γκουάνγκτζου | 0 - 2 | Ίντσεον | ||
Κυριακή 29 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Ούλσαν | 2 - 0 | Νταεγκού | ||
Σάββατο 11 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Νταεγκού | 1 - 1 | Γκουάνγκτζου | ||
Κυριακή 12 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Ίντσεον | 1 - 1 | Γιεονμπούκ | ||
Ούλσαν | 3 - 2 | Ποάνγκ Στίλερς | ||
Παρασκευή 24 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Ίντσεον | 3 - 1 | Ούλσαν | ||
Σάββατο 25 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Γιεονμπούκ | 2 - 0 | Γκουάνγκτζου | ||
Ποάνγκ Στίλερς | 1 - 0 | Νταεγκού | ||
Κυριακή 3 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Νταεγκού | 2 - 1 | Ίντσεον | ||
Γκουάνγκτζου | 0 - 0 | Ποάνγκ Στίλερς | ||
Ούλσαν | 1 - 0 | Γιεονμπούκ | ||
Relegation Round, Group Stage | ||||
Κυριακή 22 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Σεούλ | 2 - 1 | Γκανγκβόν | ||
Γιέγιου | 2 - 0 | Σουβόν | ||
Νταέτζεον | 1 - 1 | Σουόν Σίτι | ||
Σάββατο 28 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Γκανγκβόν | 1 - 1 | Γιέγιου | ||
Κυριακή 29 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Σουβόν | 2 - 2 | Νταέτζεον | ||
Σουόν Σίτι | 3 - 4 | Σεούλ | ||
Σάββατο 11 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Νταέτζεον | 0 - 1 | Γκανγκβόν | ||
Γιέγιου | 0 - 0 | Σεούλ | ||
Κυριακή 12 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Σουόν Σίτι | 2 - 3 | Σουβόν | ||
Σάββατο 25 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Γιέγιου | 0 - 2 | Νταέτζεον | ||
Γκανγκβόν | 2 - 0 | Σουόν Σίτι | ||
Σεούλ | 0 - 1 | Σουβόν | ||
Σάββατο 2 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Σουβόν | 0 - 0 | Γκανγκβόν | ||
Σουόν Σίτι | 1 - 1 | Γιέγιου | ||
Νταέτζεον | 2 - 2 | Σεούλ |
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ | ||||
---|---|---|---|---|
Regular Season, Group Stage | ||||
Σάββατο 30 Μαρτίου 2024 | ||||
Ίντσεον | 07:00 | Νταέτζεον | ||
Γιεονμπούκ | 07:00 | Ούλσαν | ||
Γιέγιου | 09:30 | Ποάνγκ Στίλερς | ||
Σουόν Σίτι | 09:30 | Σάνγκγιου Σανγκμού | ||
Κυριακή 31 Μαρτίου 2024 | ||||
Γκανγκβόν | 08:00 | Σεούλ | ||
Γκουάνγκτζου | 10:30 | Νταεγκού | ||
Τρίτη 2 Απριλίου 2024 | ||||
Νταέτζεον | 13:30 | Ούλσαν | ||
Ποάνγκ Στίλερς | 13:30 | Σουόν Σίτι | ||
Τετάρτη 3 Απριλίου 2024 | ||||
Σεούλ | 13:30 | Σάνγκγιου Σανγκμού | ||
Γιέγιου | 13:30 | Γιεονμπούκ | ||
Γκανγκβόν | 13:30 | Νταεγκού | ||
Γκουάνγκτζου | 13:30 | Ίντσεον | ||
Σάββατο 6 Απριλίου 2024 | ||||
Ούλσαν | 08:00 | Σουόν Σίτι | ||
Σάνγκγιου Σανγκμού | 10:30 | Γκουάνγκτζου | ||
Ίντσεον | 10:30 | Γιέγιου | ||
Κυριακή 7 Απριλίου 2024 | ||||
Γιεονμπούκ | 08:00 | Γκανγκβόν | ||
Νταεγκού | 08:00 | Σεούλ | ||
Νταέτζεον | 10:30 | Ποάνγκ Στίλερς | ||
Σάββατο 13 Απριλίου 2024 | ||||
Σεούλ | 08:00 | Ποάνγκ Στίλερς | ||
Γιεονμπούκ | 08:00 | Γκουάνγκτζου | ||
Γιέγιου | 10:30 | Σάνγκγιου Σανγκμού | ||
Ούλσαν | 10:30 | Γκανγκβόν | ||
Κυριακή 14 Απριλίου 2024 | ||||
Σουόν Σίτι | 08:00 | Νταέτζεον | ||
Ίντσεον | 10:30 | Νταεγκού | ||
Σάββατο 20 Απριλίου 2024 | ||||
Γκουάνγκτζου | 08:00 | Ούλσαν | ||
Σουόν Σίτι | 08:00 | Γιέγιου | ||
Ποάνγκ Στίλερς | 10:30 | Σάνγκγιου Σανγκμού | ||
Σεούλ | 10:30 | Γιεονμπούκ | ||
Κυριακή 21 Απριλίου 2024 | ||||
Γκανγκβόν | 08:00 | Ίντσεον | ||
Νταεγκού | 10:30 | Νταέτζεον | ||
Σάββατο 27 Απριλίου 2024 | ||||
Νταέτζεον | 08:00 | Σεούλ | ||
Γκουάνγκτζου | 10:30 | Σουόν Σίτι | ||
Σάνγκγιου Σανγκμού | 10:30 | Γκανγκβόν | ||
Κυριακή 28 Απριλίου 2024 | ||||
Γιεονμπούκ | 08:00 | Νταεγκού | ||
Ποάνγκ Στίλερς | 08:00 | Ίντσεον | ||
Ούλσαν | 10:30 | Γιέγιου | ||
Τρίτη 30 Απριλίου 2024 | ||||
Σουόν Σίτι | 13:30 | Σεούλ | ||
Νταέτζεον | 13:30 | Σάνγκγιου Σανγκμού | ||
Τετάρτη 1 Μαΐου 2024 | ||||
Νταεγκού | 13:00 | Ούλσαν | ||
Γκανγκβόν | 13:00 | Ποάνγκ Στίλερς | ||
Ίντσεον | 13:00 | Γιεονμπούκ | ||
Γιέγιου | 13:00 | Γκουάνγκτζου | ||
Σάββατο 4 Μαΐου 2024 | ||||
Σεούλ | 08:00 | Ούλσαν | ||
Ποάνγκ Στίλερς | 10:30 | Γιεονμπούκ | ||
Κυριακή 5 Μαΐου 2024 | ||||
Σουόν Σίτι | 08:00 | Γκανγκβόν | ||
Σάνγκγιου Σανγκμού | 10:30 | Ίντσεον | ||
Δευτέρα 6 Μαΐου 2024 | ||||
Γιέγιου | 08:00 | Νταεγκού | ||
Γκουάνγκτζου | 10:30 | Νταέτζεον | ||
Σάββατο 11 Μαΐου 2024 | ||||
Ίντσεον | 10:30 | Σεούλ | ||
Γκανγκβόν | 13:00 | Νταέτζεον | ||
Νταεγκού | 13:00 | Γκουάνγκτζου | ||
Κυριακή 12 Μαΐου 2024 | ||||
Γιεονμπούκ | 08:00 | Σουόν Σίτι | ||
Ποάνγκ Στίλερς | 10:30 | Γιέγιου | ||
Ούλσαν | 10:30 | Σάνγκγιου Σανγκμού | ||
Σάββατο 18 Μαΐου 2024 | ||||
Νταέτζεον | 10:30 | Ίντσεον | ||
Σάνγκγιου Σανγκμού | 13:00 | Γιέγιου | ||
Γκουάνγκτζου | 13:00 | Γιεονμπούκ | ||
Κυριακή 19 Μαΐου 2024 | ||||
Σεούλ | 10:30 | Νταεγκού | ||
Γκανγκβόν | 10:30 | Ούλσαν | ||
Σουόν Σίτι | 13:00 | Ποάνγκ Στίλερς | ||
Σάββατο 25 Μαΐου 2024 | ||||
Γιεονμπούκ | 08:00 | Σάνγκγιου Σανγκμού | ||
Ούλσαν | 10:30 | Νταέτζεον | ||
Ποάνγκ Στίλερς | 13:00 | Σεούλ | ||
Ίντσεον | 13:00 | Γκουάνγκτζου | ||
Κυριακή 26 Μαΐου 2024 | ||||
Νταεγκού | 10:30 | Γκανγκβόν | ||
Γιέγιου | 13:00 | Σουόν Σίτι | ||
Τρίτη 28 Μαΐου 2024 | ||||
Σάνγκγιου Σανγκμού | 13:30 | Σεούλ | ||
Γκουάνγκτζου | 13:30 | Ποάνγκ Στίλερς | ||
Τετάρτη 29 Μαΐου 2024 | ||||
Ίντσεον | 13:30 | Ούλσαν | ||
Νταέτζεον | 13:30 | Γιέγιου | ||
Γκανγκβόν | 13:30 | Γιεονμπούκ | ||
Σουόν Σίτι | 13:30 | Νταεγκού | ||
Σάββατο 1 Ιουνίου 2024 | ||||
Ούλσαν | 10:30 | Γιεονμπούκ | ||
Σουόν Σίτι | 13:00 | Ίντσεον | ||
Σάνγκγιου Σανγκμού | 13:00 | Ποάνγκ Στίλερς | ||
Κυριακή 2 Ιουνίου 2024 | ||||
Γιέγιου | 10:30 | Γκανγκβόν | ||
Νταέτζεον | 10:30 | Νταεγκού | ||
Σεούλ | 13:00 | Γκουάνγκτζου | ||
Σάββατο 15 Ιουνίου 2024 | ||||
Ποάνγκ Στίλερς | 12:00 | Νταέτζεον | ||
Γκουάνγκτζου | 13:00 | Σάνγκγιου Σανγκμού | ||
Γκανγκβόν | 14:00 | Σουόν Σίτι | ||
Κυριακή 16 Ιουνίου 2024 | ||||
Γιεονμπούκ | 12:00 | Ίντσεον | ||
Ούλσαν | 12:00 | Σεούλ | ||
Νταεγκού | 13:00 | Γιέγιου | ||
Σάββατο 22 Ιουνίου 2024 | ||||
Νταεγκού | 12:00 | Γιεονμπούκ | ||
Νταέτζεον | 13:00 | Γκουάνγκτζου | ||
Γκανγκβόν | 13:00 | Σάνγκγιου Σανγκμού | ||
Σεούλ | 14:00 | Σουόν Σίτι | ||
Κυριακή 23 Ιουνίου 2024 | ||||
Ίντσεον | 12:00 | Ποάνγκ Στίλερς | ||
Γιέγιου | 13:00 | Ούλσαν | ||
Τρίτη 25 Ιουνίου 2024 | ||||
Σάνγκγιου Σανγκμού | 13:30 | Νταέτζεον | ||
Σουόν Σίτι | 13:30 | Γκουάνγκτζου | ||
Τετάρτη 26 Ιουνίου 2024 | ||||
Ούλσαν | 13:30 | Νταεγκού | ||
Γιέγιου | 13:30 | Ίντσεον | ||
Γιεονμπούκ | 13:30 | Ποάνγκ Στίλερς | ||
Σεούλ | 13:30 | Γκανγκβόν | ||
Σάββατο 29 Ιουνίου 2024 | ||||
Σάνγκγιου Σανγκμού | 12:00 | Νταεγκού | ||
Γιεονμπούκ | 13:00 | Σεούλ | ||
Νταέτζεον | 14:00 | Σουόν Σίτι | ||
Κυριακή 30 Ιουνίου 2024 | ||||
Ποάνγκ Στίλερς | 12:00 | Ούλσαν | ||
Ίντσεον | 13:00 | Γκανγκβόν | ||
Γκουάνγκτζου | 13:00 | Γιέγιου | ||
Παρασκευή 5 Ιουλίου 2024 | ||||
Ίντσεον | 13:30 | Σάνγκγιου Σανγκμού | ||
Σουόν Σίτι | 13:30 | Ούλσαν | ||
Σάββατο 6 Ιουλίου 2024 | ||||
Γιέγιου | 13:00 | Σεούλ | ||
Νταεγκού | 13:30 | Ποάνγκ Στίλερς | ||
Κυριακή 7 Ιουλίου 2024 | ||||
Νταέτζεον | 13:00 | Γιεονμπούκ | ||
Γκανγκβόν | 13:00 | Γκουάνγκτζου | ||
Τρίτη 9 Ιουλίου 2024 | ||||
Νταεγκού | 13:30 | Ίντσεον | ||
Σάνγκγιου Σανγκμού | 13:30 | Σουόν Σίτι | ||
Τετάρτη 10 Ιουλίου 2024 | ||||
Γιεονμπούκ | 13:30 | Γιέγιου | ||
Σεούλ | 13:30 | Νταέτζεον | ||
Ποάνγκ Στίλερς | 13:30 | Γκανγκβόν | ||
Ούλσαν | 13:30 | Γκουάνγκτζου | ||
Σάββατο 13 Ιουλίου 2024 | ||||
Ούλσαν | 13:00 | Σεούλ | ||
Νταέτζεον | 13:30 | Γκανγκβόν | ||
Γιέγιου | 13:30 | Ποάνγκ Στίλερς | ||
Κυριακή 14 Ιουλίου 2024 | ||||
Σάνγκγιου Σανγκμού | 13:00 | Γιεονμπούκ | ||
Γκουάνγκτζου | 13:00 | Ίντσεον | ||
Σουόν Σίτι | 13:00 | Νταεγκού | ||
Σάββατο 20 Ιουλίου 2024 | ||||
Γιεονμπούκ | 13:00 | Ούλσαν | ||
Γκανγκβόν | 13:30 | Γιέγιου | ||
Κυριακή 21 Ιουλίου 2024 | ||||
Σεούλ | 13:00 | Σάνγκγιου Σανγκμού | ||
Νταέτζεον | 13:00 | Ποάνγκ Στίλερς | ||
Νταεγκού | 13:00 | Γκουάνγκτζου | ||
Ίντσεον | 13:00 | Σουόν Σίτι | ||
Παρασκευή 26 Ιουλίου 2024 | ||||
Γιέγιου | 13:30 | Ούλσαν | ||
Γκανγκβόν | 13:30 | Γιεονμπούκ | ||
Σάββατο 27 Ιουλίου 2024 | ||||
Γκουάνγκτζου | 13:00 | Σουόν Σίτι | ||
Ίντσεον | 13:30 | Σεούλ | ||
Νταεγκού | 13:30 | Νταέτζεον | ||
Κυριακή 28 Ιουλίου 2024 | ||||
Ποάνγκ Στίλερς | 13:00 | Σάνγκγιου Σανγκμού | ||
Παρασκευή 9 Αυγούστου 2024 | ||||
Σάνγκγιου Σανγκμού | 13:30 | Γκανγκβόν | ||
Γιεονμπούκ | 13:30 | Γκουάνγκτζου | ||
Σάββατο 10 Αυγούστου 2024 | ||||
Ούλσαν | 13:00 | Νταεγκού | ||
Σουόν Σίτι | 13:30 | Νταέτζεον | ||
Γιέγιου | 13:30 | Ίντσεον | ||
Κυριακή 11 Αυγούστου 2024 | ||||
Ποάνγκ Στίλερς | 13:00 | Σεούλ | ||
Παρασκευή 16 Αυγούστου 2024 | ||||
Νταεγκού | 13:30 | Σάνγκγιου Σανγκμού | ||
Σεούλ | 13:30 | Γιέγιου | ||
Σάββατο 17 Αυγούστου 2024 | ||||
Γιεονμπούκ | 13:00 | Ποάνγκ Στίλερς | ||
Νταέτζεον | 13:30 | Ίντσεον | ||
Κυριακή 18 Αυγούστου 2024 | ||||
Γκανγκβόν | 13:00 | Γκουάνγκτζου | ||
Ούλσαν | 13:00 | Σουόν Σίτι | ||
Σάββατο 24 Αυγούστου 2024 | ||||
Ποάνγκ Στίλερς | 13:00 | Νταεγκού | ||
Σεούλ | 13:30 | Γκανγκβόν | ||
Ίντσεον | 13:30 | Γιεονμπούκ | ||
Κυριακή 25 Αυγούστου 2024 | ||||
Σάνγκγιου Σανγκμού | 13:00 | Νταέτζεον | ||
Γκουάνγκτζου | 13:00 | Ούλσαν | ||
Σουόν Σίτι | 13:00 | Γιέγιου | ||
Σάββατο 31 Αυγούστου 2024 | ||||
Ούλσαν | 13:00 | Ποάνγκ Στίλερς | ||
Γιέγιου | 13:30 | Σάνγκγιου Σανγκμού | ||
Νταεγκού | 13:30 | Ίντσεον | ||
Κυριακή 1 Σεπτεμβρίου 2024 | ||||
Νταέτζεον | 13:00 | Γκουάνγκτζου | ||
Γκανγκβόν | 13:00 | Σουόν Σίτι | ||
Γιεονμπούκ | 13:00 | Σεούλ | ||
Παρασκευή 13 Σεπτεμβρίου 2024 | ||||
Γκουάνγκτζου | 13:30 | Ποάνγκ Στίλερς | ||
Ούλσαν | 13:30 | Γκανγκβόν | ||
Σάββατο 14 Σεπτεμβρίου 2024 | ||||
Σεούλ | 10:30 | Νταέτζεον | ||
Γιέγιου | 13:00 | Νταεγκού | ||
Σουόν Σίτι | 13:00 | Γιεονμπούκ | ||
Κυριακή 15 Σεπτεμβρίου 2024 | ||||
Σάνγκγιου Σανγκμού | 10:30 | Ίντσεον | ||
Σάββατο 21 Σεπτεμβρίου 2024 | ||||
Σουόν Σίτι | 10:30 | Σάνγκγιου Σανγκμού | ||
Νταεγκού | 13:00 | Σεούλ | ||
Κυριακή 22 Σεπτεμβρίου 2024 | ||||
Γκουάνγκτζου | 10:30 | Γιέγιου | ||
Ποάνγκ Στίλερς | 10:30 | Γκανγκβόν | ||
Ίντσεον | 13:00 | Ούλσαν | ||
Νταέτζεον | 13:00 | Γιεονμπούκ | ||
Παρασκευή 27 Σεπτεμβρίου 2024 | ||||
Νταέτζεον | 13:30 | Ούλσαν | ||
Ποάνγκ Στίλερς | 13:30 | Ίντσεον | ||
Σάββατο 28 Σεπτεμβρίου 2024 | ||||
Γκανγκβόν | 10:30 | Νταεγκού | ||
Σάνγκγιου Σανγκμού | 13:00 | Γκουάνγκτζου | ||
Γιεονμπούκ | 13:00 | Γιέγιου | ||
Κυριακή 29 Σεπτεμβρίου 2024 | ||||
Σεούλ | 10:30 | Σουόν Σίτι | ||
Κυριακή 6 Οκτωβρίου 2024 | ||||
Γκουάνγκτζου | 09:00 | Σεούλ | ||
Νταεγκού | 09:00 | Γιεονμπούκ | ||
Γιέγιου | 09:00 | Νταέτζεον | ||
Ίντσεον | 09:00 | Γκανγκβόν | ||
Σουόν Σίτι | 09:00 | Ποάνγκ Στίλερς | ||
Ούλσαν | 09:00 | Σάνγκγιου Σανγκμού |