ΠΟΛΩΝΙΑ: 1η Κατηγορία
Βαθμολογία διοργάνωσηςI Liga: Regular Season | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ | ||||||||||
Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | Δ | Φ | |
1 | Λέχια Γκντανσκ | 24 | 47 | 14 | 5 | 5 | 41:19 | 22 | ΝΝΝΝΝ | |
2 | Άρκα Γκντίνια | 24 | 45 | 13 | 6 | 5 | 40:24 | 16 | ΙΙΝΝΝ | |
3 | Τίχι | 24 | 41 | 13 | 2 | 9 | 31:27 | 4 | ΗΙΗΝΗ | |
4 | Βίσλα Κρακοβίας | 24 | 41 | 11 | 8 | 5 | 45:26 | 19 | ΝΙΝΗΝ | |
5 | Λούμπλιν | 24 | 40 | 12 | 4 | 8 | 32:29 | 3 | ΗΙΙΝΝ | |
6 | Κατόβιτσε | 24 | 39 | 11 | 6 | 7 | 41:25 | 16 | ΝΝΝΝΗ | |
7 | Πλοκ | 24 | 38 | 10 | 8 | 6 | 36:33 | 3 | ΙΝΙΝΗ | |
8 | Λέγκνιτσα | 24 | 36 | 9 | 9 | 6 | 35:27 | 8 | ΗΙΝΗΝ | |
9 | Όντρα Οπόλε | 24 | 36 | 10 | 6 | 8 | 28:25 | 3 | ΙΙΗΝΗ | |
10 | Λέτζνα | 24 | 36 | 8 | 12 | 4 | 24:22 | 2 | ΙΗΙΝΝ | |
11 | Προύσζκοφ | 24 | 30 | 9 | 3 | 12 | 20:28 | -8 | ΙΝΗΗΝ | |
12 | Νιετσιέτζα | 24 | 29 | 7 | 8 | 9 | 37:36 | 1 | ΗΗΙΗΙ | |
13 | Κρόμπρι Γκλόγκοου | 24 | 29 | 8 | 5 | 11 | 25:37 | -12 | ΝΝΙΗΙ | |
14 | Σ. Ρζεσζόου | 24 | 26 | 7 | 5 | 12 | 32:42 | -10 | ΝΗΗΗΗ | |
15 | Ρ. Ρζεσζόου | 24 | 25 | 7 | 4 | 13 | 26:43 | -17 | ΝΗΗΝΙ | |
16 | Πολόνια Βαρσοβίας | 24 | 22 | 5 | 7 | 12 | 29:37 | -8 | ΙΙΙΗΗ | |
17 | Ποντμπεσκίτζιε | 24 | 18 | 3 | 9 | 12 | 18:38 | -20 | ΗΗΙΗΗ | |
18 | Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιεκ | 24 | 13 | 2 | 7 | 15 | 15:37 | -22 | ΗΙΙΗΗ |
- Άνοδος
- Playoff Ανόδου
- Υποβιβασμός
ΠΡΩΤΟΙ ΣΚΟΡΕΡ | |||||
---|---|---|---|---|---|
Α/Α | ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ ΠΕΝΑΛΤΙ | |
1 | Ángel Rodado | Βίσλα Κρακοβίας | 14 | 1 | |
2 | Ł. Sekulski | Πλοκ | 14 | 5 | |
3 | K. Czubak | Άρκα Γκντίνια | 12 | 0 | |
4 | S. Bergier | Κατόβιτσε | 11 | 0 | |
5 | O. Kobacki | Άρκα Γκντίνια | 11 | 1 | |
6 | Goku Román | Βίσλα Κρακοβίας | 10 | 0 | |
7 | K. Drygas | Λέγκνιτσα | 9 | 0 | |
8 | A. Jędrych | Κατόβιτσε | 9 | 4 | |
9 | M. Lebedyński | Κρόμπρι Γκλόγκοου | 9 | 2 | |
10 | A. Da Silva | Σ. Ρζεσζόου | 8 | 1 | |
11 | P. Ceglarz | Λούμπλιν | 7 | 4 | |
12 | S. Kobusiński | Πολόνια Βαρσοβίας | 7 | 4 | |
13 | S. Nagamatsu | Προύσζκοφ | 7 | 0 | |
14 | D. Rumin | Τίχι | 7 | 1 | |
15 | W. Biedrzycki | Νιετσιέτζα | 6 | 6 |
ΑΣΣΙΣΤ | |||||
---|---|---|---|---|---|
Α/Α | ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΑΣΣΙΣΤ |
ΚΑΡΤΕΣ | |||||
---|---|---|---|---|---|
Α/Α | ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΚΟΚΚΙΝΕΣ | ΚΙΤΡΙΝΕΣ | |
1 | J. Budnicki | Τίχι | 2 | 9 | |
2 | M. Marcjanik | Άρκα Γκντίνια | 3 | 5 | |
3 | I. Zhelizko | Λέχια Γκντανσκ | 1 | 10 | |
4 | Y. Tkachuk | Προύσζκοφ | 1 | 9 | |
5 | W. Biedrzycki | Νιετσιέτζα | 2 | 5 | |
6 | A. Purzycki | Όντρα Οπόλε | 0 | 11 | |
7 | P. Stolc | Άρκα Γκντίνια | 2 | 4 | |
8 | M. Górski | Ρ. Ρζεσζόου | 2 | 4 | |
9 | A. Deja | Λέτζνα | 1 | 7 | |
10 | N. Nedić | Τίχι | 0 | 10 | |
11 | J. Szymański | Πλοκ | 1 | 6 | |
12 | J. Antczak | Όντρα Οπόλε | 0 | 9 | |
13 | M. Lehaire | Λέγκνιτσα | 0 | 9 | |
14 | A. Najemski | Λούμπλιν | 1 | 5 | |
15 | S. Rudol | Λούμπλιν | 1 | 5 |
ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ | ||||
---|---|---|---|---|
Regular Season, Group Stage | ||||
Παρασκευή 31 Μαρτίου 2023 | ||||
Σαντέτσια | 1 - 2 | Σκρα | ||
Νιετσιέτζα | 2 - 1 | Ρούχ Χορζόφ | ||
Σάββατο 1 Απριλίου 2023 | ||||
Όντρα Οπόλε | 0 - 1 | Λέτζνα | ||
Βίσλα Κρακοβίας | 4 - 1 | Κρόμπρι Γκλόγκοου | ||
Άρκα Γκντίνια | 2 - 2 | Κατόβιτσε | ||
Κυριακή 2 Απριλίου 2023 | ||||
LKS Λόντζ | 2 - 1 | Τσοΐνιτσε | ||
Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιεκ | 1 - 1 | Πούσζτζα | ||
Ποντμπεσκίτζιε | 2 - 2 | Σ. Ρζεσζόου | ||
Δευτέρα 3 Απριλίου 2023 | ||||
Ρ. Ρζεσζόου | 0 - 1 | Τίχι | ||
Πέμπτη 6 Απριλίου 2023 | ||||
Τσοΐνιτσε | 0 - 0 | Νιετσιέτζα | ||
Κρόμπρι Γκλόγκοου | 0 - 0 | Σαντέτσια | ||
Ρούχ Χορζόφ | 2 - 2 | Ποντμπεσκίτζιε | ||
Σάββατο 8 Απριλίου 2023 | ||||
Σκρα | 0 - 5 | Ρ. Ρζεσζόου | ||
Τίχι | 2 - 2 | Άρκα Γκντίνια | ||
Πούσζτζα | 2 - 1 | Βίσλα Κρακοβίας | ||
Σ. Ρζεσζόου | 6 - 0 | Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιεκ | ||
Τρίτη 11 Απριλίου 2023 | ||||
Κατόβιτσε | 0 - 2 | Όντρα Οπόλε | ||
Λέτζνα | 1 - 1 | LKS Λόντζ | ||
Τετάρτη 12 Απριλίου 2023 | ||||
Νιετσιέτζα | 2 - 1 | Πούσζτζα | ||
Παρασκευή 14 Απριλίου 2023 | ||||
Ρ. Ρζεσζόου | 1 - 1 | Κρόμπρι Γκλόγκοου | ||
Βίσλα Κρακοβίας | 3 - 1 | Σ. Ρζεσζόου | ||
Σάββατο 15 Απριλίου 2023 | ||||
Όντρα Οπόλε | 3 - 0 | Τίχι | ||
Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιεκ | 2 - 0 | Ρούχ Χορζόφ | ||
Κατόβιτσε | 2 - 0 | Λέτζνα | ||
Κυριακή 16 Απριλίου 2023 | ||||
Νιετσιέτζα | 2 - 2 | LKS Λόντζ | ||
Άρκα Γκντίνια | 0 - 1 | Σκρα | ||
Ποντμπεσκίτζιε | 4 - 1 | Τσοΐνιτσε | ||
Δευτέρα 17 Απριλίου 2023 | ||||
Σαντέτσια | 2 - 3 | Πούσζτζα | ||
Παρασκευή 21 Απριλίου 2023 | ||||
Κρόμπρι Γκλόγκοου | 0 - 3 | Άρκα Γκντίνια | ||
LKS Λόντζ | 2 - 1 | Ποντμπεσκίτζιε | ||
Σάββατο 22 Απριλίου 2023 | ||||
Σκρα | 1 - 1 | Όντρα Οπόλε | ||
Ρούχ Χορζόφ | 2 - 0 | Βίσλα Κρακοβίας | ||
Πούσζτζα | 0 - 0 | Ρ. Ρζεσζόου | ||
Κυριακή 23 Απριλίου 2023 | ||||
Τίχι | 0 - 3 | Κατόβιτσε | ||
Τσοΐνιτσε | 0 - 0 | Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιεκ | ||
Λέτζνα | 2 - 1 | Νιετσιέτζα | ||
Δευτέρα 24 Απριλίου 2023 | ||||
Σ. Ρζεσζόου | 3 - 0 | Σαντέτσια | ||
Παρασκευή 28 Απριλίου 2023 | ||||
Κατόβιτσε | 0 - 1 | Σκρα | ||
Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιεκ | 1 - 0 | LKS Λόντζ | ||
Σάββατο 29 Απριλίου 2023 | ||||
Τίχι | 2 - 1 | Λέτζνα | ||
Βίσλα Κρακοβίας | 3 - 0 | Τσοΐνιτσε | ||
Ρ. Ρζεσζόου | 1 - 2 | Σ. Ρζεσζόου | ||
Κυριακή 30 Απριλίου 2023 | ||||
Σαντέτσια | 0 - 1 | Ρούχ Χορζόφ | ||
Ποντμπεσκίτζιε | 2 - 2 | Νιετσιέτζα | ||
Άρκα Γκντίνια | 1 - 1 | Πούσζτζα | ||
Δευτέρα 1 Μαΐου 2023 | ||||
Όντρα Οπόλε | 1 - 0 | Κρόμπρι Γκλόγκοου | ||
Παρασκευή 5 Μαΐου 2023 | ||||
Τσοΐνιτσε | 2 - 0 | Σαντέτσια | ||
LKS Λόντζ | 3 - 2 | Βίσλα Κρακοβίας | ||
Σάββατο 6 Μαΐου 2023 | ||||
Πούσζτζα | 1 - 0 | Όντρα Οπόλε | ||
Ρούχ Χορζόφ | 1 - 3 | Ρ. Ρζεσζόου | ||
Λέτζνα | 3 - 3 | Ποντμπεσκίτζιε | ||
Κυριακή 7 Μαΐου 2023 | ||||
Σ. Ρζεσζόου | 2 - 1 | Άρκα Γκντίνια | ||
Σκρα | 0 - 1 | Τίχι | ||
Κρόμπρι Γκλόγκοου | 0 - 0 | Κατόβιτσε | ||
Δευτέρα 8 Μαΐου 2023 | ||||
Νιετσιέτζα | 2 - 0 | Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιεκ | ||
Παρασκευή 12 Μαΐου 2023 | ||||
Σκρα | 0 - 1 | Λέτζνα | ||
Βίσλα Κρακοβίας | 2 - 1 | Νιετσιέτζα | ||
Σάββατο 13 Μαΐου 2023 | ||||
Κατόβιτσε | 2 - 2 | Πούσζτζα | ||
Άρκα Γκντίνια | 0 - 2 | Ρούχ Χορζόφ | ||
Όντρα Οπόλε | 2 - 0 | Σ. Ρζεσζόου | ||
Κυριακή 14 Μαΐου 2023 | ||||
Σαντέτσια | 1 - 0 | LKS Λόντζ | ||
Τίχι | 2 - 2 | Κρόμπρι Γκλόγκοου | ||
Ρ. Ρζεσζόου | 3 - 1 | Τσοΐνιτσε | ||
Δευτέρα 15 Μαΐου 2023 | ||||
Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιεκ | 1 - 0 | Ποντμπεσκίτζιε | ||
Παρασκευή 19 Μαΐου 2023 | ||||
Τσοΐνιτσε | 1 - 3 | Άρκα Γκντίνια | ||
Ρούχ Χορζόφ | 3 - 0 | Όντρα Οπόλε | ||
Σάββατο 20 Μαΐου 2023 | ||||
Νιετσιέτζα | 3 - 0 | Σαντέτσια | ||
Ποντμπεσκίτζιε | 0 - 3 | Βίσλα Κρακοβίας | ||
Σ. Ρζεσζόου | 1 - 1 | Κατόβιτσε | ||
Κυριακή 21 Μαΐου 2023 | ||||
LKS Λόντζ | 2 - 1 | Ρ. Ρζεσζόου | ||
Λέτζνα | 0 - 0 | Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιεκ | ||
Πούσζτζα | 2 - 1 | Τίχι | ||
Δευτέρα 22 Μαΐου 2023 | ||||
Κρόμπρι Γκλόγκοου | 1 - 0 | Σκρα | ||
Παρασκευή 26 Μαΐου 2023 | ||||
Σαντέτσια | 0 - 3 | Ποντμπεσκίτζιε | ||
Άρκα Γκντίνια | 1 - 1 | LKS Λόντζ | ||
Σάββατο 27 Μαΐου 2023 | ||||
Ρ. Ρζεσζόου | 1 - 2 | Νιετσιέτζα | ||
Κατόβιτσε | 2 - 1 | Ρούχ Χορζόφ | ||
Κρόμπρι Γκλόγκοου | 1 - 1 | Λέτζνα | ||
Κυριακή 28 Μαΐου 2023 | ||||
Βίσλα Κρακοβίας | 1 - 2 | Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιεκ | ||
Όντρα Οπόλε | 1 - 1 | Τσοΐνιτσε | ||
Τίχι | 0 - 0 | Σ. Ρζεσζόου | ||
Δευτέρα 29 Μαΐου 2023 | ||||
Σκρα | 0 - 3 | Πούσζτζα | ||
Σάββατο 3 Ιουνίου 2023 | ||||
Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιεκ | 1 - 1 | Σαντέτσια | ||
Σ. Ρζεσζόου | 2 - 1 | Σκρα | ||
Ρούχ Χορζόφ | 1 - 0 | Τίχι | ||
Ποντμπεσκίτζιε | 4 - 3 | Ρ. Ρζεσζόου | ||
Πούσζτζα | 0 - 1 | Κρόμπρι Γκλόγκοου | ||
Τσοΐνιτσε | 3 - 3 | Κατόβιτσε | ||
Λέτζνα | 0 - 3 | Βίσλα Κρακοβίας | ||
LKS Λόντζ | 1 - 0 | Όντρα Οπόλε | ||
Νιετσιέτζα | 2 - 1 | Άρκα Γκντίνια | ||
Παρασκευή 21 Ιουλίου 2023 | ||||
Άρκα Γκντίνια | 2 - 2 | Νιετσιέτζα | ||
Λούμπλιν | 3 - 2 | Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιεκ | ||
Σάββατο 22 Ιουλίου 2023 | ||||
Κρόμπρι Γκλόγκοου | 2 - 4 | Λέχια Γκντανσκ | ||
Λέτζνα | 2 - 2 | Βίσλα Κρακοβίας | ||
Πολόνια Βαρσοβίας | 2 - 3 | Τίχι | ||
Κυριακή 23 Ιουλίου 2023 | ||||
Ποντμπεσκίτζιε | 1 - 1 | Πλοκ | ||
Προύσζκοφ | 2 - 0 | Ρ. Ρζεσζόου | ||
Λέγκνιτσα | 1 - 0 | Κατόβιτσε | ||
Δευτέρα 24 Ιουλίου 2023 | ||||
Σ. Ρζεσζόου | 2 - 5 | Όντρα Οπόλε | ||
Παρασκευή 28 Ιουλίου 2023 | ||||
Λέτζνα | 0 - 0 | Άρκα Γκντίνια | ||
Λέχια Γκντανσκ | 0 - 1 | Λούμπλιν | ||
Σάββατο 29 Ιουλίου 2023 | ||||
Ποντμπεσκίτζιε | 1 - 1 | Προύσζκοφ | ||
Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιεκ | 1 - 1 | Πλοκ | ||
Νιετσιέτζα | 1 - 4 | Λέγκνιτσα | ||
Κυριακή 30 Ιουλίου 2023 | ||||
Πολόνια Βαρσοβίας | 2 - 3 | Βίσλα Κρακοβίας | ||
Όντρα Οπόλε | 3 - 0 | Ρ. Ρζεσζόου | ||
Σ. Ρζεσζόου | 1 - 2 | Τίχι | ||
Δευτέρα 31 Ιουλίου 2023 | ||||
Κατόβιτσε | 3 - 1 | Κρόμπρι Γκλόγκοου | ||
Παρασκευή 4 Αυγούστου 2023 | ||||
Προύσζκοφ | 1 - 0 | Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιεκ | ||
Πλοκ | 1 - 1 | Λέχια Γκντανσκ | ||
Σάββατο 5 Αυγούστου 2023 | ||||
Λέγκνιτσα | 0 - 0 | Λέτζνα | ||
Βίσλα Κρακοβίας | 0 - 0 | Σ. Ρζεσζόου | ||
Κρόμπρι Γκλόγκοου | 0 - 5 | Νιετσιέτζα | ||
Κυριακή 6 Αυγούστου 2023 | ||||
Λούμπλιν | 1 - 1 | Κατόβιτσε | ||
Όντρα Οπόλε | 0 - 2 | Τίχι | ||
Δευτέρα 7 Αυγούστου 2023 | ||||
Άρκα Γκντίνια | 2 - 3 | Πολόνια Βαρσοβίας | ||
Ρ. Ρζεσζόου | 1 - 1 | Ποντμπεσκίτζιε | ||
Παρασκευή 11 Αυγούστου 2023 | ||||
Λέτζνα | 3 - 1 | Κρόμπρι Γκλόγκοου | ||
Κατόβιτσε | 4 - 1 | Πλοκ | ||
Σάββατο 12 Αυγούστου 2023 | ||||
Όντρα Οπόλε | 1 - 0 | Ποντμπεσκίτζιε | ||
Τίχι | 1 - 0 | Βίσλα Κρακοβίας | ||
Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιεκ | 0 - 1 | Ρ. Ρζεσζόου | ||
Κυριακή 13 Αυγούστου 2023 | ||||
Λέχια Γκντανσκ | 1 - 0 | Προύσζκοφ | ||
Σ. Ρζεσζόου | 2 - 3 | Άρκα Γκντίνια | ||
Νιετσιέτζα | 0 - 2 | Λούμπλιν | ||
Δευτέρα 14 Αυγούστου 2023 | ||||
Πολόνια Βαρσοβίας | 3 - 4 | Λέγκνιτσα | ||
Παρασκευή 18 Αυγούστου 2023 | ||||
Ποντμπεσκίτζιε | 2 - 1 | Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιεκ | ||
Βίσλα Κρακοβίας | 1 - 3 | Όντρα Οπόλε | ||
Σάββατο 19 Αυγούστου 2023 | ||||
Πλοκ | 3 - 1 | Νιετσιέτζα | ||
Λούμπλιν | 0 - 1 | Λέτζνα | ||
Κρόμπρι Γκλόγκοου | 0 - 3 | Πολόνια Βαρσοβίας | ||
Κυριακή 20 Αυγούστου 2023 | ||||
Άρκα Γκντίνια | 2 - 0 | Τίχι | ||
Λέγκνιτσα | 2 - 1 | Σ. Ρζεσζόου | ||
Ρ. Ρζεσζόου | 2 - 0 | Λέχια Γκντανσκ | ||
Δευτέρα 21 Αυγούστου 2023 | ||||
Προύσζκοφ | 0 - 2 | Κατόβιτσε | ||
Παρασκευή 25 Αυγούστου 2023 | ||||
Τίχι | 0 - 0 | Λέγκνιτσα | ||
Λέχια Γκντανσκ | 3 - 0 | Ποντμπεσκίτζιε | ||
Σάββατο 26 Αυγούστου 2023 | ||||
Κατόβιτσε | 3 - 0 | Ρ. Ρζεσζόου | ||
Πολόνια Βαρσοβίας | 0 - 1 | Λούμπλιν | ||
Λέτζνα | 1 - 0 | Πλοκ | ||
Κυριακή 27 Αυγούστου 2023 | ||||
Βίσλα Κρακοβίας | 5 - 1 | Άρκα Γκντίνια | ||
Σ. Ρζεσζόου | 2 - 1 | Κρόμπρι Γκλόγκοου | ||
Νιετσιέτζα | 1 - 0 | Προύσζκοφ | ||
Δευτέρα 28 Αυγούστου 2023 | ||||
Όντρα Οπόλε | 0 - 0 | Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιεκ | ||
Παρασκευή 1 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Ρ. Ρζεσζόου | 0 - 4 | Νιετσιέτζα | ||
Λέγκνιτσα | 1 - 1 | Βίσλα Κρακοβίας | ||
Σάββατο 2 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Όντρα Οπόλε | 1 - 0 | Άρκα Γκντίνια | ||
Πλοκ | 3 - 0 | Πολόνια Βαρσοβίας | ||
Προύσζκοφ | 0 - 1 | Λέτζνα | ||
Κυριακή 3 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιεκ | 5 - 2 | Λέχια Γκντανσκ | ||
Ποντμπεσκίτζιε | 1 - 1 | Κατόβιτσε | ||
Κρόμπρι Γκλόγκοου | 2 - 1 | Τίχι | ||
Λούμπλιν | 3 - 2 | Σ. Ρζεσζόου | ||
Παρασκευή 15 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Σ. Ρζεσζόου | 0 - 1 | Πλοκ | ||
Κατόβιτσε | 0 - 1 | Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιεκ | ||
Σάββατο 16 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Πολόνια Βαρσοβίας | 0 - 1 | Προύσζκοφ | ||
Βίσλα Κρακοβίας | 1 - 1 | Κρόμπρι Γκλόγκοου | ||
Όντρα Οπόλε | 0 - 0 | Λέχια Γκντανσκ | ||
Κυριακή 17 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Τίχι | 2 - 0 | Λούμπλιν | ||
Νιετσιέτζα | 2 - 2 | Ποντμπεσκίτζιε | ||
Άρκα Γκντίνια | 2 - 1 | Λέγκνιτσα | ||
Δευτέρα 18 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Λέτζνα | 3 - 1 | Ρ. Ρζεσζόου | ||
Παρασκευή 22 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Λέγκνιτσα | 1 - 2 | Όντρα Οπόλε | ||
Ποντμπεσκίτζιε | 1 - 1 | Λέτζνα | ||
Λέχια Γκντανσκ | 5 - 1 | Κατόβιτσε | ||
Σάββατο 23 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Ρ. Ρζεσζόου | 1 - 1 | Πολόνια Βαρσοβίας | ||
Λούμπλιν | 1 - 4 | Βίσλα Κρακοβίας | ||
Κρόμπρι Γκλόγκοου | 1 - 0 | Άρκα Γκντίνια | ||
Κυριακή 24 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Πλοκ | 4 - 1 | Τίχι | ||
Προύσζκοφ | 1 - 2 | Σ. Ρζεσζόου | ||
Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιεκ | 1 - 3 | Νιετσιέτζα | ||
Παρασκευή 29 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Πολόνια Βαρσοβίας | 2 - 0 | Ποντμπεσκίτζιε | ||
Άρκα Γκντίνια | 2 - 0 | Λούμπλιν | ||
Σάββατο 30 Σεπτεμβρίου 2023 | ||||
Λέγκνιτσα | 1 - 1 | Κρόμπρι Γκλόγκοου | ||
Όντρα Οπόλε | 1 - 0 | Κατόβιτσε | ||
Σ. Ρζεσζόου | 2 - 1 | Ρ. Ρζεσζόου | ||
Κυριακή 1 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Βίσλα Κρακοβίας | 0 - 0 | Πλοκ | ||
Νιετσιέτζα | 0 - 0 | Λέχια Γκντανσκ | ||
Τίχι | 2 - 1 | Προύσζκοφ | ||
Δευτέρα 2 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Λέτζνα | 1 - 1 | Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιεκ | ||
Παρασκευή 6 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Κρόμπρι Γκλόγκοου | 0 - 0 | Όντρα Οπόλε | ||
Λέχια Γκντανσκ | 1 - 1 | Λέτζνα | ||
Σάββατο 7 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Ποντμπεσκίτζιε | 0 - 1 | Σ. Ρζεσζόου | ||
Βίσλα Κρακοβίας | 6 - 2 | Προύσζκοφ | ||
Πλοκ | 0 - 3 | Άρκα Γκντίνια | ||
Κυριακή 8 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Λούμπλιν | 1 - 3 | Λέγκνιτσα | ||
Ρ. Ρζεσζόου | 2 - 0 | Τίχι | ||
Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιεκ | 0 - 2 | Πολόνια Βαρσοβίας | ||
Κατόβιτσε | 0 - 0 | Νιετσιέτζα | ||
Παρασκευή 20 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Κρόμπρι Γκλόγκοου | 0 - 1 | Λούμπλιν | ||
Βίσλα Κρακοβίας | 4 - 1 | Ρ. Ρζεσζόου | ||
Σάββατο 21 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Σ. Ρζεσζόου | 0 - 0 | Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιεκ | ||
Τίχι | 3 - 0 | Ποντμπεσκίτζιε | ||
Λέγκνιτσα | 4 - 0 | Πλοκ | ||
Κυριακή 22 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Όντρα Οπόλε | 2 - 1 | Νιετσιέτζα | ||
Λέτζνα | 1 - 1 | Κατόβιτσε | ||
Δευτέρα 23 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Άρκα Γκντίνια | 2 - 0 | Προύσζκοφ | ||
Παρασκευή 27 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Πλοκ | 2 - 1 | Κρόμπρι Γκλόγκοου | ||
Κατόβιτσε | 0 - 2 | Πολόνια Βαρσοβίας | ||
Ποντμπεσκίτζιε | 2 - 1 | Βίσλα Κρακοβίας | ||
Σάββατο 28 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Λέχια Γκντανσκ | 2 - 1 | Σ. Ρζεσζόου | ||
Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιεκ | 0 - 1 | Τίχι | ||
Νιετσιέτζα | 3 - 0 | Λέτζνα | ||
Κυριακή 29 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Λούμπλιν | 2 - 0 | Όντρα Οπόλε | ||
Ρ. Ρζεσζόου | 1 - 2 | Άρκα Γκντίνια | ||
Δευτέρα 30 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Προύσζκοφ | 1 - 1 | Λέγκνιτσα | ||
Τρίτη 31 Οκτωβρίου 2023 | ||||
Πολόνια Βαρσοβίας | 0 - 1 | Λέχια Γκντανσκ | ||
Παρασκευή 3 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Λέγκνιτσα | 1 - 2 | Ρ. Ρζεσζόου | ||
Βίσλα Κρακοβίας | 0 - 0 | Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιεκ | ||
Σάββατο 4 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Άρκα Γκντίνια | 1 - 0 | Ποντμπεσκίτζιε | ||
Όντρα Οπόλε | 0 - 3 | Λέτζνα | ||
Πολόνια Βαρσοβίας | 1 - 1 | Νιετσιέτζα | ||
Κυριακή 5 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Τίχι | 1 - 3 | Λέχια Γκντανσκ | ||
Σ. Ρζεσζόου | 2 - 2 | Κατόβιτσε | ||
Λούμπλιν | 2 - 2 | Πλοκ | ||
Δευτέρα 6 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Κρόμπρι Γκλόγκοου | 1 - 0 | Προύσζκοφ | ||
Παρασκευή 10 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Προύσζκοφ | 1 - 0 | Λούμπλιν | ||
Λέχια Γκντανσκ | 0 - 0 | Βίσλα Κρακοβίας | ||
Σάββατο 11 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Λέτζνα | 0 - 0 | Πολόνια Βαρσοβίας | ||
Πλοκ | 2 - 0 | Όντρα Οπόλε | ||
Νιετσιέτζα | 1 - 2 | Σ. Ρζεσζόου | ||
Κυριακή 12 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Κατόβιτσε | 1 - 0 | Τίχι | ||
Ρ. Ρζεσζόου | 0 - 1 | Κρόμπρι Γκλόγκοου | ||
Ποντμπεσκίτζιε | 0 - 0 | Λέγκνιτσα | ||
Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιεκ | 1 - 3 | Άρκα Γκντίνια | ||
Παρασκευή 24 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Κρόμπρι Γκλόγκοου | 3 - 0 | Ποντμπεσκίτζιε | ||
Άρκα Γκντίνια | 1 - 0 | Λέχια Γκντανσκ | ||
Σάββατο 25 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Σ. Ρζεσζόου | 3 - 0 | Λέτζνα | ||
Βίσλα Κρακοβίας | 3 - 2 | Κατόβιτσε | ||
Λούμπλιν | 3 - 2 | Ρ. Ρζεσζόου | ||
Κυριακή 26 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Όντρα Οπόλε | 3 - 0 | Πολόνια Βαρσοβίας | ||
Πλοκ | 0 - 1 | Προύσζκοφ | ||
Λέγκνιτσα | 2 - 0 | Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιεκ | ||
Δευτέρα 27 Νοεμβρίου 2023 | ||||
Τίχι | 3 - 2 | Νιετσιέτζα | ||
Παρασκευή 1 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Πολόνια Βαρσοβίας | 2 - 2 | Σ. Ρζεσζόου | ||
Νιετσιέτζα | 2 - 1 | Βίσλα Κρακοβίας | ||
Σάββατο 2 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Κατόβιτσε | 1 - 1 | Άρκα Γκντίνια | ||
Κυριακή 3 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Λέχια Γκντανσκ | 2 - 0 | Λέγκνιτσα | ||
Προύσζκοφ | 1 - 0 | Όντρα Οπόλε | ||
Παρασκευή 8 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Τίχι | 1 - 0 | Πολόνια Βαρσοβίας | ||
Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιεκ | 0 - 4 | Λούμπλιν | ||
Σάββατο 9 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Πλοκ | 2 - 1 | Ποντμπεσκίτζιε | ||
Λέχια Γκντανσκ | 1 - 0 | Κρόμπρι Γκλόγκοου | ||
Ρ. Ρζεσζόου | 1 - 2 | Προύσζκοφ | ||
Κυριακή 10 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Όντρα Οπόλε | 1 - 1 | Σ. Ρζεσζόου | ||
Βίσλα Κρακοβίας | 4 - 0 | Λέτζνα | ||
Δευτέρα 11 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Νιετσιέτζα | 2 - 1 | Άρκα Γκντίνια | ||
Παρασκευή 15 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Ρ. Ρζεσζόου | 1 - 0 | Όντρα Οπόλε | ||
Πλοκ | 2 - 0 | Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιεκ | ||
Σάββατο 16 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Κρόμπρι Γκλόγκοου | 1 - 4 | Κατόβιτσε | ||
Άρκα Γκντίνια | 0 - 0 | Λέτζνα | ||
Λούμπλιν | 1 - 0 | Λέχια Γκντανσκ | ||
Κυριακή 17 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Βίσλα Κρακοβίας | 2 - 1 | Πολόνια Βαρσοβίας | ||
Προύσζκοφ | 0 - 1 | Ποντμπεσκίτζιε | ||
Τίχι | 2 - 0 | Σ. Ρζεσζόου | ||
Δευτέρα 18 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Λέγκνιτσα | 2 - 2 | Νιετσιέτζα | ||
Τρίτη 19 Δεκεμβρίου 2023 | ||||
Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιεκ | 1 - 2 | Κρόμπρι Γκλόγκοου | ||
Σάββατο 10 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Ρ. Ρζεσζόου | 2 - 2 | Πλοκ | ||
Παρασκευή 16 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Λέτζνα | 0 - 0 | Λέγκνιτσα | ||
Τίχι | 2 - 0 | Όντρα Οπόλε | ||
Σάββατο 17 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Ποντμπεσκίτζιε | 2 - 2 | Ρ. Ρζεσζόου | ||
Πολόνια Βαρσοβίας | 0 - 3 | Άρκα Γκντίνια | ||
Λέχια Γκντανσκ | 3 - 1 | Πλοκ | ||
Κυριακή 18 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Σ. Ρζεσζόου | 1 - 2 | Βίσλα Κρακοβίας | ||
Νιετσιέτζα | 1 - 1 | Κρόμπρι Γκλόγκοου | ||
Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιεκ | 0 - 1 | Προύσζκοφ | ||
Δευτέρα 19 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Κατόβιτσε | 2 - 0 | Λούμπλιν | ||
Τρίτη 20 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Λέτζνα | 2 - 0 | Τίχι | ||
Παρασκευή 23 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Λέγκνιτσα | 2 - 1 | Πολόνια Βαρσοβίας | ||
Βίσλα Κρακοβίας | 0 - 1 | Τίχι | ||
Σάββατο 24 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Ποντμπεσκίτζιε | 1 - 2 | Όντρα Οπόλε | ||
Πλοκ | 2 - 1 | Κατόβιτσε | ||
Λούμπλιν | 1 - 0 | Νιετσιέτζα | ||
Κυριακή 25 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Άρκα Γκντίνια | 5 - 1 | Σ. Ρζεσζόου | ||
Προύσζκοφ | 0 - 2 | Λέχια Γκντανσκ | ||
Ρ. Ρζεσζόου | 1 - 0 | Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιεκ | ||
Δευτέρα 26 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Κρόμπρι Γκλόγκοου | 0 - 1 | Λέτζνα | ||
Τρίτη 27 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Κατόβιτσε | 2 - 0 | Λέγκνιτσα | ||
Τετάρτη 28 Φεβρουαρίου 2024 | ||||
Ποντμπεσκίτζιε | 1 - 2 | Λούμπλιν | ||
Παρασκευή 1 Μαρτίου 2024 | ||||
Σ. Ρζεσζόου | 1 - 3 | Λέγκνιτσα | ||
Τίχι | 0 - 1 | Άρκα Γκντίνια | ||
Σάββατο 2 Μαρτίου 2024 | ||||
Κατόβιτσε | 3 - 1 | Προύσζκοφ | ||
Νιετσιέτζα | 2 - 2 | Πλοκ | ||
Όντρα Οπόλε | 1 - 2 | Βίσλα Κρακοβίας | ||
Κυριακή 3 Μαρτίου 2024 | ||||
Λέτζνα | 1 - 1 | Λούμπλιν | ||
Πολόνια Βαρσοβίας | 1 - 1 | Κρόμπρι Γκλόγκοου | ||
Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιεκ | 0 - 0 | Ποντμπεσκίτζιε | ||
Δευτέρα 4 Μαρτίου 2024 | ||||
Λέχια Γκντανσκ | 4 - 0 | Ρ. Ρζεσζόου | ||
Παρασκευή 8 Μαρτίου 2024 | ||||
Προύσζκοφ | 2 - 0 | Νιετσιέτζα | ||
Άρκα Γκντίνια | 1 - 1 | Βίσλα Κρακοβίας | ||
Σάββατο 9 Μαρτίου 2024 | ||||
Κρόμπρι Γκλόγκοου | 2 - 1 | Σ. Ρζεσζόου | ||
Λούμπλιν | 1 - 1 | Πολόνια Βαρσοβίας | ||
Λέγκνιτσα | 2 - 2 | Τίχι | ||
Κυριακή 10 Μαρτίου 2024 | ||||
Ποντμπεσκίτζιε | 1 - 2 | Λέχια Γκντανσκ | ||
Ρ. Ρζεσζόου | 0 - 2 | Κατόβιτσε | ||
Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιεκ | 1 - 1 | Όντρα Οπόλε | ||
Δευτέρα 11 Μαρτίου 2024 | ||||
Πλοκ | 2 - 1 | Λέτζνα | ||
Παρασκευή 15 Μαρτίου 2024 | ||||
Πολόνια Βαρσοβίας | 2 - 2 | Πλοκ | ||
Λέχια Γκντανσκ | 4 - 0 | Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιεκ | ||
Βίσλα Κρακοβίας | 2 - 0 | Λέγκνιτσα | ||
Σάββατο 16 Μαρτίου 2024 | ||||
Νιετσιέτζα | 1 - 4 | Ρ. Ρζεσζόου | ||
Τίχι | 1 - 2 | Κρόμπρι Γκλόγκοου | ||
Σ. Ρζεσζόου | 2 - 1 | Λούμπλιν | ||
Κυριακή 17 Μαρτίου 2024 | ||||
Άρκα Γκντίνια | 2 - 2 | Όντρα Οπόλε | ||
Λέτζνα | 1 - 1 | Προύσζκοφ | ||
Κατόβιτσε | 5 - 0 | Ποντμπεσκίτζιε | ||
Promotion Play-offs - Semi-finals, Knock Out | ||||
Τρίτη 6 Ιουνίου 2023 | ||||
Βίσλα Κρακοβίας | 1 - 4 | Πούσζτζα | ||
Νιετσιέτζα | 2 - 0 | Σ. Ρζεσζόου | ||
Promotion Play-offs - Final, Knock Out | ||||
Κυριακή 11 Ιουνίου 2023 | ||||
Νιετσιέτζα | 2 - 3 | Πούσζτζα |
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ | ||||
---|---|---|---|---|
Regular Season, Group Stage | ||||
Σάββατο 30 Μαρτίου 2024 | ||||
Ρ. Ρζεσζόου | 13:40 | Λέτζνα | ||
Λέγκνιτσα | 16:00 | Άρκα Γκντίνια | ||
Κρόμπρι Γκλόγκοου | 18:30 | Βίσλα Κρακοβίας | ||
Ποντμπεσκίτζιε | 21:00 | Νιετσιέτζα | ||
Δευτέρα 1 Απριλίου 2024 | ||||
Προύσζκοφ | 13:40 | Πολόνια Βαρσοβίας | ||
Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιεκ | 16:00 | Κατόβιτσε | ||
Λούμπλιν | 18:30 | Τίχι | ||
Τρίτη 2 Απριλίου 2024 | ||||
Πλοκ | 19:00 | Σ. Ρζεσζόου | ||
Λέχια Γκντανσκ | 21:30 | Όντρα Οπόλε | ||
Παρασκευή 5 Απριλίου 2024 | ||||
Λέτζνα | 19:00 | Ποντμπεσκίτζιε | ||
Άρκα Γκντίνια | 21:30 | Κρόμπρι Γκλόγκοου | ||
Σάββατο 6 Απριλίου 2024 | ||||
Νιετσιέτζα | 16:00 | Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιεκ | ||
Τίχι | 18:30 | Πλοκ | ||
Όντρα Οπόλε | 21:00 | Λέγκνιτσα | ||
Κυριακή 7 Απριλίου 2024 | ||||
Βίσλα Κρακοβίας | 13:40 | Λούμπλιν | ||
Κατόβιτσε | 16:00 | Λέχια Γκντανσκ | ||
Σ. Ρζεσζόου | 19:00 | Προύσζκοφ | ||
Δευτέρα 8 Απριλίου 2024 | ||||
Πολόνια Βαρσοβίας | 19:00 | Ρ. Ρζεσζόου | ||
Παρασκευή 12 Απριλίου 2024 | ||||
Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιεκ | 19:00 | Λέτζνα | ||
Ρ. Ρζεσζόου | 21:30 | Σ. Ρζεσζόου | ||
Λούμπλιν | 21:30 | Άρκα Γκντίνια | ||
Σάββατο 13 Απριλίου 2024 | ||||
Κατόβιτσε | 16:00 | Όντρα Οπόλε | ||
Πλοκ | 18:30 | Βίσλα Κρακοβίας | ||
Κρόμπρι Γκλόγκοου | 21:00 | Λέγκνιτσα | ||
Κυριακή 14 Απριλίου 2024 | ||||
Λέχια Γκντανσκ | 13:40 | Νιετσιέτζα | ||
Προύσζκοφ | 16:00 | Τίχι | ||
Ποντμπεσκίτζιε | 19:00 | Πολόνια Βαρσοβίας | ||
Παρασκευή 19 Απριλίου 2024 | ||||
Πολόνια Βαρσοβίας | 19:00 | Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιεκ | ||
Σ. Ρζεσζόου | 19:00 | Ποντμπεσκίτζιε | ||
Προύσζκοφ | 21:30 | Βίσλα Κρακοβίας | ||
Σάββατο 20 Απριλίου 2024 | ||||
Τίχι | 16:00 | Ρ. Ρζεσζόου | ||
Λέτζνα | 18:30 | Λέχια Γκντανσκ | ||
Όντρα Οπόλε | 21:00 | Κρόμπρι Γκλόγκοου | ||
Κυριακή 21 Απριλίου 2024 | ||||
Άρκα Γκντίνια | 13:40 | Πλοκ | ||
Λέγκνιτσα | 16:00 | Λούμπλιν | ||
Νιετσιέτζα | 19:00 | Κατόβιτσε | ||
Τρίτη 23 Απριλίου 2024 | ||||
Ποντμπεσκίτζιε | 19:00 | Τίχι | ||
Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιεκ | 19:00 | Σ. Ρζεσζόου | ||
Ρ. Ρζεσζόου | 21:30 | Βίσλα Κρακοβίας | ||
Τετάρτη 24 Απριλίου 2024 | ||||
Πλοκ | 19:00 | Λέγκνιτσα | ||
Προύσζκοφ | 19:00 | Άρκα Γκντίνια | ||
Λέχια Γκντανσκ | 21:30 | Πολόνια Βαρσοβίας | ||
Πέμπτη 25 Απριλίου 2024 | ||||
Νιετσιέτζα | 19:00 | Όντρα Οπόλε | ||
Λούμπλιν | 19:00 | Κρόμπρι Γκλόγκοου | ||
Κατόβιτσε | 21:30 | Λέτζνα |