ΕΥΡΩΠΗ: Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου

Βαθμολογία διοργάνωσης
ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ
Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ Β Ν Ι Η Γ Δ Φ
Group A
1 Πορτογαλία 3 7 2 1 0 6:3 3 ΝΙΝ
2 Σερβία 3 7 2 1 0 7:5 2 ΝΙΝ
3 Λουξεμβούργο 2 3 1 0 1 2:3 -1 ΗΝ
4 Ιρλανδία 2 0 0 0 2 2:4 -2 ΗΗ
5 Αζερμπαϊτζάν 2 0 0 0 2 1:3 -2 ΗΗ
Group B
1 Ισπανία 3 7 2 1 0 6:3 3 ΝΝΙ
2 Σουηδία 2 6 2 0 0 4:0 4 ΝΝ
3 Ελλάδα 2 2 0 2 0 2:2 0 ΙΙ
4 Γεωργία 3 1 0 1 2 2:4 -2 ΙΗΗ
5 Κόσοβο 2 0 0 0 2 1:6 -5 ΗΗ
Group C
1 Ιταλία 3 9 3 0 0 6:0 6 ΝΝΝ
2 Ελβετία 2 6 2 0 0 4:1 3 ΝΝ
3 Βόρεια Ιρλανδία 2 1 0 1 1 0:2 -2 ΙΗ
4 Βουλγαρία 3 1 0 1 2 1:5 -4 ΙΗΗ
5 Λιθουανία 2 0 0 0 2 0:3 -3 ΗΗ
Group D
1 Γαλλία 3 7 2 1 0 4:1 3 ΝΝΙ
2 Ουκρανία 3 3 0 3 0 3:3 0 ΙΙΙ
3 Φινλανδία 2 2 0 2 0 3:3 0 ΙΙ
4 Βοσνία και Ερζεγοβίνη 2 1 0 1 1 2:3 -1 ΗΙ
5 Καζακστάν 2 1 0 1 1 1:3 -2 ΙΗ
Group E
1 Βέλγιο 3 7 2 1 0 12:2 10 ΝΙΝ
2 Τσεχία 3 4 1 1 1 7:4 3 ΗΙΝ
3 Ουαλία 2 3 1 0 1 2:3 -1 ΝΗ
4 Λευκορωσία 2 3 1 0 1 4:10 -6 ΗΝ
5 Εσθονία 2 0 0 0 2 4:10 -6 ΗΗ
Group F
1 Δανία 3 9 3 0 0 14:0 14 ΝΝΝ
2 Σκωτία 3 5 1 2 0 7:3 4 ΝΙΙ
3 Ισραήλ 3 4 1 1 1 5:4 1 ΝΙΗ
4 Αυστρία 3 4 1 1 1 5:7 -2 ΗΝΙ
5 Νήσοι Φερόε 3 1 0 1 2 2:8 -6 ΗΗΙ
6 Μολδαβία 3 1 0 1 2 2:13 -11 ΗΗΙ
Group G
1 Τουρκία 3 7 2 1 0 10:5 5 ΙΝΝ
2 Ολλανδία 3 6 2 0 1 11:4 7 ΝΝΗ
3 Μαυροβούνιο 3 6 2 0 1 6:3 3 ΗΝΝ
4 Νορβηγία 3 6 2 0 1 4:3 1 ΝΗΝ
5 Λετονία 3 1 0 1 2 4:7 -3 ΙΗΗ
6 Γιβραλτάρ 3 0 0 0 3 1:14 -13 ΗΗΗ
Group H
1 Κροατία 3 6 2 0 1 4:1 3 ΝΝΗ
2 Ρωσία 3 6 2 0 1 6:4 2 ΗΝΝ
3 Σλοβακία 3 5 1 2 0 4:3 1 ΝΙΙ
4 Κύπρος 3 4 1 1 1 1:1 0 ΝΗΙ
5 Σλοβενία 3 3 1 0 2 2:3 -1 ΗΗΝ
6 Μάλτα 3 1 0 1 2 3:8 -5 ΗΙΗ
Group I
1 Αγγλία 3 9 3 0 0 9:1 8 ΝΝΝ
2 Ουγγαρία 3 7 2 1 0 10:4 6 ΝΝΙ
3 Αλβανία 3 6 2 0 1 3:2 1 ΝΗΝ
4 Πολωνία 3 4 1 1 1 7:5 2 ΗΝΙ
5 Ανδόρα 3 0 0 0 3 1:8 -7 ΗΗΗ
6 Σαν Μαρίνο 3 0 0 0 3 0:10 -10 ΗΗΗ
Group J
1 Αρμενία 3 9 3 0 0 6:2 4 ΝΝΝ
2 Βόρεια Μακεδονία 3 6 2 0 1 9:4 5 ΝΝΗ
3 Γερμανία 3 6 2 0 1 5:2 3 ΗΝΝ
4 Ρουμανία 3 3 1 0 2 5:6 -1 ΗΗΝ
5 Ισλανδία 3 3 1 0 2 4:6 -2 ΝΗΗ
6 Λιχτενστάιν 3 0 0 0 3 1:10 -9 ΗΗΗ
  • Άνοδος
ΤΕΛΙΚΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ
ΟΜΑΔΑ ΑΓ O 0.5 U 0.5 Γκολ υπέρ Δεν δέχθηκε γκολ
Πορτογαλία 3 3 0 2 1 αγώνας
Σερβία 3 3 0 2.3 0 αγώνες
Ισπανία 3 3 0 2 0 αγώνες
Γεωργία 3 3 0 0.7 0 αγώνες
Ιταλία 3 3 0 2 3 αγώνες
Γαλλία 3 3 0 1.3 2 αγώνες
Ουκρανία 3 3 0 1 0 αγώνες
Βέλγιο 3 3 0 4 1 αγώνας
Τσεχία 3 3 0 2.3 0 αγώνες
Δανία 3 3 0 4.7 3 αγώνες
Σκωτία 3 3 0 2.3 1 αγώνας
Ισραήλ 3 3 0 1.7 0 αγώνες
Αυστρία 3 3 0 1.7 0 αγώνες
Νήσοι Φερόε 3 3 0 0.7 0 αγώνες
Μολδαβία 3 3 0 0.7 0 αγώνες
Τουρκία 3 3 0 3.3 1 αγώνας
Ολλανδία 3 3 0 3.7 2 αγώνες
Μαυροβούνιο 3 3 0 2 0 αγώνες
Νορβηγία 3 3 0 1.3 2 αγώνες
Λετονία 3 3 0 1.3 0 αγώνες
Γιβραλτάρ 3 3 0 0.3 0 αγώνες
Κροατία 3 3 0 1.3 2 αγώνες
Ρωσία 3 3 0 2 0 αγώνες
Σλοβενία 3 3 0 0.7 1 αγώνας
Μάλτα 3 3 0 1 0 αγώνες
Αγγλία 3 3 0 3 2 αγώνες
Ουγγαρία 3 3 0 3.3 1 αγώνας
Αλβανία 3 3 0 1 2 αγώνες
Πολωνία 3 3 0 2.3 1 αγώνας
Ανδόρα 3 3 0 0.3 0 αγώνες
Σαν Μαρίνο 3 3 0 0 0 αγώνες
Αρμενία 3 3 0 2 2 αγώνες
Βόρεια Μακεδονία 3 3 0 3 1 αγώνας
Γερμανία 3 3 0 1.7 2 αγώνες
Ρουμανία 3 3 0 1.7 0 αγώνες
Ισλανδία 3 3 0 1.3 0 αγώνες
Λιχτενστάιν 3 3 0 0.3 0 αγώνες
Λουξεμβούργο 2 2 0 1 1 αγώνας
Ιρλανδία 2 2 0 1 0 αγώνες
Αζερμπαϊτζάν 2 2 0 0.5 0 αγώνες
Σουηδία 2 2 0 2 2 αγώνες
Ελλάδα 2 2 0 1 0 αγώνες
Κόσοβο 2 2 0 0.5 0 αγώνες
Ελβετία 2 2 0 2 1 αγώνας
Βουλγαρία 3 2 1 0.3 1 αγώνας
Λιθουανία 2 2 0 0 0 αγώνες
Φινλανδία 2 2 0 1.5 0 αγώνες
Βοσνία και Ερζεγοβίνη 2 2 0 1 0 αγώνες
Καζακστάν 2 2 0 0.5 0 αγώνες
Ουαλία 2 2 0 1 1 αγώνας
Λευκορωσία 2 2 0 2 0 αγώνες
Εσθονία 2 2 0 2 0 αγώνες
Σλοβακία 3 2 1 1.3 1 αγώνας
Κύπρος 3 2 1 0.3 2 αγώνες
Βόρεια Ιρλανδία 2 1 1 0 1 αγώνας
ΤΕΛΙΚΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ
ΟΜΑΔΑ ΑΓ O 1.5 U 1.5 Γκολ υπέρ Δεν δέχθηκε γκολ
Σερβία 3 3 0 2.3 0 αγώνες
Ισπανία 3 3 0 2 0 αγώνες
Ιταλία 3 3 0 2 3 αγώνες
Ουκρανία 3 3 0 1 0 αγώνες
Βέλγιο 3 3 0 4 1 αγώνας
Δανία 3 3 0 4.7 3 αγώνες
Σκωτία 3 3 0 2.3 1 αγώνας
Ισραήλ 3 3 0 1.7 0 αγώνες
Αυστρία 3 3 0 1.7 0 αγώνες
Νήσοι Φερόε 3 3 0 0.7 0 αγώνες
Μολδαβία 3 3 0 0.7 0 αγώνες
Τουρκία 3 3 0 3.3 1 αγώνας
Ολλανδία 3 3 0 3.7 2 αγώνες
Λετονία 3 3 0 1.3 0 αγώνες
Γιβραλτάρ 3 3 0 0.3 0 αγώνες
Ρωσία 3 3 0 2 0 αγώνες
Μάλτα 3 3 0 1 0 αγώνες
Αγγλία 3 3 0 3 2 αγώνες
Ουγγαρία 3 3 0 3.3 1 αγώνας
Πολωνία 3 3 0 2.3 1 αγώνας
Σαν Μαρίνο 3 3 0 0 0 αγώνες
Βόρεια Μακεδονία 3 3 0 3 1 αγώνας
Ισλανδία 3 3 0 1.3 0 αγώνες
Πορτογαλία 3 2 1 2 1 αγώνας
Ελλάδα 2 2 0 1 0 αγώνες
Γεωργία 3 2 1 0.7 0 αγώνες
Κόσοβο 2 2 0 0.5 0 αγώνες
Βουλγαρία 3 2 1 0.3 1 αγώνας
Γαλλία 3 2 1 1.3 2 αγώνες
Φινλανδία 2 2 0 1.5 0 αγώνες
Καζακστάν 2 2 0 0.5 0 αγώνες
Τσεχία 3 2 1 2.3 0 αγώνες
Λευκορωσία 2 2 0 2 0 αγώνες
Εσθονία 2 2 0 2 0 αγώνες
Μαυροβούνιο 3 2 1 2 0 αγώνες
Νορβηγία 3 2 1 1.3 2 αγώνες
Σλοβακία 3 2 1 1.3 1 αγώνας
Αλβανία 3 2 1 1 2 αγώνες
Ανδόρα 3 2 1 0.3 0 αγώνες
Αρμενία 3 2 1 2 2 αγώνες
Γερμανία 3 2 1 1.7 2 αγώνες
Ρουμανία 3 2 1 1.7 0 αγώνες
Λιχτενστάιν 3 2 1 0.3 0 αγώνες
Λουξεμβούργο 2 1 1 1 1 αγώνας
Ιρλανδία 2 1 1 1 0 αγώνες
Αζερμπαϊτζάν 2 1 1 0.5 0 αγώνες
Σουηδία 2 1 1 2 2 αγώνες
Ελβετία 2 1 1 2 1 αγώνας
Βόρεια Ιρλανδία 2 1 1 0 1 αγώνας
Λιθουανία 2 1 1 0 0 αγώνες
Βοσνία και Ερζεγοβίνη 2 1 1 1 0 αγώνες
Ουαλία 2 1 1 1 1 αγώνας
Κροατία 3 1 2 1.3 2 αγώνες
Σλοβενία 3 1 2 0.7 1 αγώνας
Κύπρος 3 0 3 0.3 2 αγώνες
ΤΕΛΙΚΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ
ΟΜΑΔΑ ΑΓ O 2.5 U 2.5 Γκολ υπέρ Δεν δέχθηκε γκολ
Σερβία 3 3 0 2.3 0 αγώνες
Αυστρία 3 3 0 1.7 0 αγώνες
Τουρκία 3 3 0 3.3 1 αγώνας
Γιβραλτάρ 3 3 0 0.3 0 αγώνες
Ρωσία 3 3 0 2 0 αγώνες
Μάλτα 3 3 0 1 0 αγώνες
Ουγγαρία 3 3 0 3.3 1 αγώνας
Πολωνία 3 3 0 2.3 1 αγώνας
Βόρεια Μακεδονία 3 3 0 3 1 αγώνας
Πορτογαλία 3 2 1 2 1 αγώνας
Ισπανία 3 2 1 2 0 αγώνες
Κόσοβο 2 2 0 0.5 0 αγώνες
Βέλγιο 3 2 1 4 1 αγώνας
Λευκορωσία 2 2 0 2 0 αγώνες
Εσθονία 2 2 0 2 0 αγώνες
Δανία 3 2 1 4.7 3 αγώνες
Σκωτία 3 2 1 2.3 1 αγώνας
Νήσοι Φερόε 3 2 1 0.7 0 αγώνες
Μολδαβία 3 2 1 0.7 0 αγώνες
Ολλανδία 3 2 1 3.7 2 αγώνες
Μαυροβούνιο 3 2 1 2 0 αγώνες
Νορβηγία 3 2 1 1.3 2 αγώνες
Λετονία 3 2 1 1.3 0 αγώνες
Σλοβακία 3 2 1 1.3 1 αγώνας
Αγγλία 3 2 1 3 2 αγώνες
Ανδόρα 3 2 1 0.3 0 αγώνες
Σαν Μαρίνο 3 2 1 0 0 αγώνες
Γερμανία 3 2 1 1.7 2 αγώνες
Ρουμανία 3 2 1 1.7 0 αγώνες
Ισλανδία 3 2 1 1.3 0 αγώνες
Λιχτενστάιν 3 2 1 0.3 0 αγώνες
Λουξεμβούργο 2 1 1 1 1 αγώνας
Ιρλανδία 2 1 1 1 0 αγώνες
Αζερμπαϊτζάν 2 1 1 0.5 0 αγώνες
Σουηδία 2 1 1 2 2 αγώνες
Γεωργία 3 1 2 0.7 0 αγώνες
Ελβετία 2 1 1 2 1 αγώνας
Βουλγαρία 3 1 2 0.3 1 αγώνας
Φινλανδία 2 1 1 1.5 0 αγώνες
Βοσνία και Ερζεγοβίνη 2 1 1 1 0 αγώνες
Τσεχία 3 1 2 2.3 0 αγώνες
Ουαλία 2 1 1 1 1 αγώνας
Ισραήλ 3 1 2 1.7 0 αγώνες
Κροατία 3 1 2 1.3 2 αγώνες
Σλοβενία 3 1 2 0.7 1 αγώνας
Αρμενία 3 1 2 2 2 αγώνες
Ελλάδα 2 0 2 1 0 αγώνες
Ιταλία 3 0 3 2 3 αγώνες
Βόρεια Ιρλανδία 2 0 2 0 1 αγώνας
Λιθουανία 2 0 2 0 0 αγώνες
Γαλλία 3 0 3 1.3 2 αγώνες
Ουκρανία 3 0 3 1 0 αγώνες
Καζακστάν 2 0 2 0.5 0 αγώνες
Κύπρος 3 0 3 0.3 2 αγώνες
Αλβανία 3 0 3 1 2 αγώνες
ΤΕΛΙΚΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ
ΟΜΑΔΑ ΑΓ O 3.5 U 3.5 Γκολ υπέρ Δεν δέχθηκε γκολ
Αυστρία 3 3 0 1.7 0 αγώνες
Πορτογαλία 3 2 1 2 1 αγώνας
Σερβία 3 2 1 2.3 0 αγώνες
Βέλγιο 3 2 1 4 1 αγώνας
Λευκορωσία 2 2 0 2 0 αγώνες
Εσθονία 2 2 0 2 0 αγώνες
Δανία 3 2 1 4.7 3 αγώνες
Σκωτία 3 2 1 2.3 1 αγώνας
Νήσοι Φερόε 3 2 1 0.7 0 αγώνες
Μολδαβία 3 2 1 0.7 0 αγώνες
Τουρκία 3 2 1 3.3 1 αγώνας
Ολλανδία 3 2 1 3.7 2 αγώνες
Γιβραλτάρ 3 2 1 0.3 0 αγώνες
Μάλτα 3 2 1 1 0 αγώνες
Ουγγαρία 3 2 1 3.3 1 αγώνας
Βόρεια Μακεδονία 3 2 1 3 1 αγώνας
Ρουμανία 3 2 1 1.7 0 αγώνες
Λιχτενστάιν 3 2 1 0.3 0 αγώνες
Λουξεμβούργο 2 1 1 1 1 αγώνας
Ιρλανδία 2 1 1 1 0 αγώνες
Ισπανία 3 1 2 2 0 αγώνες
Κόσοβο 2 1 1 0.5 0 αγώνες
Ελβετία 2 1 1 2 1 αγώνας
Βουλγαρία 3 1 2 0.3 1 αγώνας
Φινλανδία 2 1 1 1.5 0 αγώνες
Βοσνία και Ερζεγοβίνη 2 1 1 1 0 αγώνες
Τσεχία 3 1 2 2.3 0 αγώνες
Ουαλία 2 1 1 1 1 αγώνας
Ισραήλ 3 1 2 1.7 0 αγώνες
Μαυροβούνιο 3 1 2 2 0 αγώνες
Λετονία 3 1 2 1.3 0 αγώνες
Ρωσία 3 1 2 2 0 αγώνες
Σλοβακία 3 1 2 1.3 1 αγώνας
Αγγλία 3 1 2 3 2 αγώνες
Πολωνία 3 1 2 2.3 1 αγώνας
Ανδόρα 3 1 2 0.3 0 αγώνες
Σαν Μαρίνο 3 1 2 0 0 αγώνες
Αρμενία 3 1 2 2 2 αγώνες
Ισλανδία 3 1 2 1.3 0 αγώνες
Αζερμπαϊτζάν 2 0 2 0.5 0 αγώνες
Σουηδία 2 0 2 2 2 αγώνες
Ελλάδα 2 0 2 1 0 αγώνες
Γεωργία 3 0 3 0.7 0 αγώνες
Ιταλία 3 0 3 2 3 αγώνες
Βόρεια Ιρλανδία 2 0 2 0 1 αγώνας
Λιθουανία 2 0 2 0 0 αγώνες
Γαλλία 3 0 3 1.3 2 αγώνες
Ουκρανία 3 0 3 1 0 αγώνες
Καζακστάν 2 0 2 0.5 0 αγώνες
Νορβηγία 3 0 3 1.3 2 αγώνες
Κροατία 3 0 3 1.3 2 αγώνες
Κύπρος 3 0 3 0.3 2 αγώνες
Σλοβενία 3 0 3 0.7 1 αγώνας
Αλβανία 3 0 3 1 2 αγώνες
Γερμανία 3 0 3 1.7 2 αγώνες
ΤΕΛΙΚΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ
ΟΜΑΔΑ ΑΓ O 4.5 U 4.5 Γκολ υπέρ Δεν δέχθηκε γκολ
Λευκορωσία 2 2 0 2 0 αγώνες
Εσθονία 2 2 0 2 0 αγώνες
Μολδαβία 3 2 1 0.7 0 αγώνες
Τουρκία 3 2 1 3.3 1 αγώνας
Ολλανδία 3 2 1 3.7 2 αγώνες
Γιβραλτάρ 3 2 1 0.3 0 αγώνες
Ουγγαρία 3 2 1 3.3 1 αγώνας
Βόρεια Μακεδονία 3 2 1 3 1 αγώνας
Ρουμανία 3 2 1 1.7 0 αγώνες
Λιχτενστάιν 3 2 1 0.3 0 αγώνες
Σερβία 3 1 2 2.3 0 αγώνες
Ιρλανδία 2 1 1 1 0 αγώνες
Βέλγιο 3 1 2 4 1 αγώνας
Τσεχία 3 1 2 2.3 0 αγώνες
Δανία 3 1 2 4.7 3 αγώνες
Ισραήλ 3 1 2 1.7 0 αγώνες
Μαυροβούνιο 3 1 2 2 0 αγώνες
Λετονία 3 1 2 1.3 0 αγώνες
Αγγλία 3 1 2 3 2 αγώνες
Πολωνία 3 1 2 2.3 1 αγώνας
Ανδόρα 3 1 2 0.3 0 αγώνες
Σαν Μαρίνο 3 1 2 0 0 αγώνες
Αρμενία 3 1 2 2 2 αγώνες
Ισλανδία 3 1 2 1.3 0 αγώνες
Πορτογαλία 3 0 3 2 1 αγώνας
Λουξεμβούργο 2 0 2 1 1 αγώνας
Αζερμπαϊτζάν 2 0 2 0.5 0 αγώνες
Ισπανία 3 0 3 2 0 αγώνες
Σουηδία 2 0 2 2 2 αγώνες
Ελλάδα 2 0 2 1 0 αγώνες
Γεωργία 3 0 3 0.7 0 αγώνες
Κόσοβο 2 0 2 0.5 0 αγώνες
Ιταλία 3 0 3 2 3 αγώνες
Ελβετία 2 0 2 2 1 αγώνας
Βόρεια Ιρλανδία 2 0 2 0 1 αγώνας
Βουλγαρία 3 0 3 0.3 1 αγώνας
Λιθουανία 2 0 2 0 0 αγώνες
Γαλλία 3 0 3 1.3 2 αγώνες
Ουκρανία 3 0 3 1 0 αγώνες
Φινλανδία 2 0 2 1.5 0 αγώνες
Βοσνία και Ερζεγοβίνη 2 0 2 1 0 αγώνες
Καζακστάν 2 0 2 0.5 0 αγώνες
Ουαλία 2 0 2 1 1 αγώνας
Σκωτία 3 0 3 2.3 1 αγώνας
Αυστρία 3 0 3 1.7 0 αγώνες
Νήσοι Φερόε 3 0 3 0.7 0 αγώνες
Νορβηγία 3 0 3 1.3 2 αγώνες
Κροατία 3 0 3 1.3 2 αγώνες
Ρωσία 3 0 3 2 0 αγώνες
Σλοβακία 3 0 3 1.3 1 αγώνας
Κύπρος 3 0 3 0.3 2 αγώνες
Σλοβενία 3 0 3 0.7 1 αγώνας
Μάλτα 3 0 3 1 0 αγώνες
Αλβανία 3 0 3 1 2 αγώνες
Γερμανία 3 0 3 1.7 2 αγώνες
ΤΕΛΙΚΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ
ΟΜΑΔΑ ΑΓ O 5.5 U 5.5 Γκολ υπέρ Δεν δέχθηκε γκολ
Λευκορωσία 2 2 0 2 0 αγώνες
Εσθονία 2 2 0 2 0 αγώνες
Τουρκία 3 2 1 3.3 1 αγώνας
Ολλανδία 3 2 1 3.7 2 αγώνες
Βέλγιο 3 1 2 4 1 αγώνας
Τσεχία 3 1 2 2.3 0 αγώνες
Δανία 3 1 2 4.7 3 αγώνες
Μολδαβία 3 1 2 0.7 0 αγώνες
Λετονία 3 1 2 1.3 0 αγώνες
Γιβραλτάρ 3 1 2 0.3 0 αγώνες
Ουγγαρία 3 1 2 3.3 1 αγώνας
Πολωνία 3 1 2 2.3 1 αγώνας
Πορτογαλία 3 0 3 2 1 αγώνας
Σερβία 3 0 3 2.3 0 αγώνες
Λουξεμβούργο 2 0 2 1 1 αγώνας
Ιρλανδία 2 0 2 1 0 αγώνες
Αζερμπαϊτζάν 2 0 2 0.5 0 αγώνες
Ισπανία 3 0 3 2 0 αγώνες
Σουηδία 2 0 2 2 2 αγώνες
Ελλάδα 2 0 2 1 0 αγώνες
Γεωργία 3 0 3 0.7 0 αγώνες
Κόσοβο 2 0 2 0.5 0 αγώνες
Ιταλία 3 0 3 2 3 αγώνες
Ελβετία 2 0 2 2 1 αγώνας
Βόρεια Ιρλανδία 2 0 2 0 1 αγώνας
Βουλγαρία 3 0 3 0.3 1 αγώνας
Λιθουανία 2 0 2 0 0 αγώνες
Γαλλία 3 0 3 1.3 2 αγώνες
Ουκρανία 3 0 3 1 0 αγώνες
Φινλανδία 2 0 2 1.5 0 αγώνες
Βοσνία και Ερζεγοβίνη 2 0 2 1 0 αγώνες
Καζακστάν 2 0 2 0.5 0 αγώνες
Ουαλία 2 0 2 1 1 αγώνας
Σκωτία 3 0 3 2.3 1 αγώνας
Ισραήλ 3 0 3 1.7 0 αγώνες
Αυστρία 3 0 3 1.7 0 αγώνες
Νήσοι Φερόε 3 0 3 0.7 0 αγώνες
Μαυροβούνιο 3 0 3 2 0 αγώνες
Νορβηγία 3 0 3 1.3 2 αγώνες
Κροατία 3 0 3 1.3 2 αγώνες
Ρωσία 3 0 3 2 0 αγώνες
Σλοβακία 3 0 3 1.3 1 αγώνας
Κύπρος 3 0 3 0.3 2 αγώνες
Σλοβενία 3 0 3 0.7 1 αγώνας
Μάλτα 3 0 3 1 0 αγώνες
Αγγλία 3 0 3 3 2 αγώνες
Αλβανία 3 0 3 1 2 αγώνες
Ανδόρα 3 0 3 0.3 0 αγώνες
Σαν Μαρίνο 3 0 3 0 0 αγώνες
Αρμενία 3 0 3 2 2 αγώνες
Βόρεια Μακεδονία 3 0 3 3 1 αγώνας
Γερμανία 3 0 3 1.7 2 αγώνες
Ρουμανία 3 0 3 1.7 0 αγώνες
Ισλανδία 3 0 3 1.3 0 αγώνες
Λιχτενστάιν 3 0 3 0.3 0 αγώνες
ΠΡΩΤΟΙ ΣΚΟΡΕΡ
Α/Α ΠΑΙΚΤΗΣ ΟΜΑΔΑ ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΠΕΝΑΛΤΙ
ΑΣΣΙΣΤ
Α/Α ΠΑΙΚΤΗΣ ΟΜΑΔΑ ΑΣΣΙΣΤ
ΚΑΡΤΕΣ
Α/Α ΠΑΙΚΤΗΣ ΟΜΑΔΑ ΚΟΚΚΙΝΕΣ ΚΙΤΡΙΝΕΣ
ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
Group Stage, Group Stage
Τετάρτη 24 Μαρτίου 2021
Τουρκία 4 - 2 Ολλανδία
Σλοβενία 1 - 0 Κροατία
Μάλτα 1 - 3 Ρωσία
Πορτογαλία 1 - 0 Αζερμπαϊτζάν
Σερβία 3 - 2 Ιρλανδία
Βέλγιο 3 - 1 Ουαλία
Κύπρος 0 - 0 Σλοβακία
Εσθονία 2 - 6 Τσεχία
Φινλανδία 2 - 2 Βοσνία και Ερζεγοβίνη
Γαλλία 1 - 1 Ουκρανία
Γιβραλτάρ 0 - 3 Νορβηγία
Λετονία 1 - 2 Μαυροβούνιο
Πέμπτη 25 Μαρτίου 2021
Ισραήλ 0 - 2 Δανία
Βουλγαρία 1 - 3 Ελβετία
Αγγλία 5 - 0 Σαν Μαρίνο
Ανδόρα 0 - 1 Αλβανία
Ιταλία 2 - 0 Βόρεια Ιρλανδία
Λιχτενστάιν 0 - 1 Αρμενία
Ουγγαρία 3 - 3 Πολωνία
Γερμανία 3 - 0 Ισλανδία
Σκωτία 2 - 2 Αυστρία
Ρουμανία 3 - 2 Βόρεια Μακεδονία
Μολδαβία 1 - 1 Νήσοι Φερόε
Ισπανία 1 - 1 Ελλάδα
Σουηδία 1 - 0 Γεωργία
Σάββατο 27 Μαρτίου 2021
Μαυροβούνιο 4 - 1 Γιβραλτάρ
Ρωσία 2 - 1 Σλοβενία
Ολλανδία 2 - 0 Λετονία
Νορβηγία 0 - 3 Τουρκία
Λευκορωσία 4 - 2 Εσθονία
Κροατία 1 - 0 Κύπρος
Τσεχία 1 - 1 Βέλγιο
Ιρλανδία 0 - 1 Λουξεμβούργο
Σερβία 2 - 2 Πορτογαλία
Σλοβακία 2 - 2 Μάλτα
Κυριακή 28 Μαρτίου 2021
Καζακστάν 0 - 2 Γαλλία
Γεωργία 1 - 2 Ισπανία
Δανία 8 - 0 Μολδαβία
Αρμενία 2 - 0 Ισλανδία
Αλβανία 0 - 2 Αγγλία
Αυστρία 3 - 1 Νήσοι Φερόε
Βουλγαρία 0 - 2 Ιταλία
Ισραήλ 1 - 1 Σκωτία
Ελβετία 1 - 0 Λιθουανία
Ουκρανία 1 - 1 Φινλανδία
Κόσοβο 0 - 3 Σουηδία
Σαν Μαρίνο 0 - 3 Ουγγαρία
Πολωνία 3 - 0 Ανδόρα
Ρουμανία 0 - 1 Γερμανία
Βόρεια Μακεδονία 5 - 0 Λιχτενστάιν
Τρίτη 30 Μαρτίου 2021
Αζερμπαϊτζάν 1 - 2 Σερβία
Κύπρος 1 - 0 Σλοβενία
Κροατία 3 - 0 Μάλτα
Βέλγιο 8 - 0 Λευκορωσία
Λουξεμβούργο 1 - 3 Πορτογαλία
Γιβραλτάρ 0 - 7 Ολλανδία
Μαυροβούνιο 0 - 1 Νορβηγία
Ουαλία 1 - 0 Τσεχία
Τουρκία 3 - 3 Λετονία
Σλοβακία 2 - 1 Ρωσία
Τετάρτη 31 Μαρτίου 2021
Αρμενία 3 - 2 Ρουμανία
Αυστρία 0 - 4 Δανία
Ανδόρα 1 - 4 Ουγγαρία
Βοσνία και Ερζεγοβίνη 0 - 1 Γαλλία
Αγγλία 2 - 1 Πολωνία
Ελλάδα 1 - 1 Γεωργία
Γερμανία 1 - 2 Βόρεια Μακεδονία
Λιθουανία 0 - 2 Ιταλία
Ισπανία 3 - 1 Κόσοβο
Ουκρανία 1 - 1 Καζακστάν
Βόρεια Ιρλανδία 0 - 0 Βουλγαρία
Λιχτενστάιν 1 - 4 Ισλανδία
Μολδαβία 1 - 4 Ισραήλ
Σαν Μαρίνο 0 - 2 Αλβανία
Σκωτία 4 - 0 Νήσοι Φερόε
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
Group Stage, Group Stage
Τετάρτη 1 Σεπτεμβρίου 2021
Καζακστάν 17:00 Ουκρανία
Λετονία 21:45 Γιβραλτάρ
Γαλλία 21:45 Βοσνία και Ερζεγοβίνη
Νήσοι Φερόε 21:45 Ισραήλ
Δανία 21:45 Σκωτία
Ρωσία 21:45 Κροατία
Πορτογαλία 21:45 Ιρλανδία
Μάλτα 21:45 Κύπρος
Λουξεμβούργο 21:45 Αζερμπαϊτζάν
Νορβηγία 21:45 Ολλανδία
Μολδαβία 21:45 Αυστρία
Τουρκία 21:45 Μαυροβούνιο
Σλοβενία 21:45 Σλοβακία
Πέμπτη 2 Σεπτεμβρίου 2021
Γεωργία 19:00 Κόσοβο
Ουγγαρία 21:45 Αγγλία
Ισλανδία 21:45 Ρουμανία
Λιθουανία 21:45 Βόρεια Ιρλανδία
Λιχτενστάιν 21:45 Γερμανία
Ιταλία 21:45 Βουλγαρία
Εσθονία 21:45 Βέλγιο
Τσεχία 21:45 Λευκορωσία
Ανδόρα 21:45 Σαν Μαρίνο
Σουηδία 21:45 Ισπανία
Βόρεια Μακεδονία 21:45 Αρμενία
Πολωνία 21:45 Αλβανία
Σάββατο 4 Σεπτεμβρίου 2021
Κύπρος 16:00 Ρωσία
Ιρλανδία 19:00 Αζερμπαϊτζάν
Λετονία 19:00 Νορβηγία
Φινλανδία 19:00 Καζακστάν
Σλοβενία 19:00 Μάλτα
Σερβία 19:00 Λουξεμβούργο
Σλοβακία 21:45 Κροατία
Ουκρανία 21:45 Γαλλία
Σκωτία 21:45 Μολδαβία
Ολλανδία 21:45 Μαυροβούνιο
Γιβραλτάρ 21:45 Τουρκία
Ισραήλ 21:45 Αυστρία
Νήσοι Φερόε 21:45 Δανία
Κυριακή 5 Σεπτεμβρίου 2021
Λευκορωσία 16:00 Ουαλία
Βουλγαρία 19:00 Λιθουανία
Αλβανία 19:00 Ουγγαρία
Αγγλία 19:00 Ανδόρα
Ισλανδία 19:00 Βόρεια Μακεδονία
Γερμανία 21:45 Αρμενία
Βέλγιο 21:45 Τσεχία
Σαν Μαρίνο 21:45 Πολωνία
Ρουμανία 21:45 Λιχτενστάιν
Ελβετία 21:45 Ιταλία
Ισπανία 21:45 Γεωργία
Κόσοβο 21:45 Ελλάδα
Τρίτη 7 Σεπτεμβρίου 2021
Αζερμπαϊτζάν 19:00 Πορτογαλία
Βοσνία και Ερζεγοβίνη 21:45 Καζακστάν
Αυστρία 21:45 Σκωτία
Δανία 21:45 Ισραήλ
Κροατία 21:45 Σλοβενία
Γαλλία 21:45 Φινλανδία
Νήσοι Φερόε 21:45 Μολδαβία
Ιρλανδία 21:45 Σερβία
Νορβηγία 21:45 Γιβραλτάρ
Ρωσία 21:45 Μάλτα
Σλοβακία 21:45 Κύπρος
Μαυροβούνιο 21:45 Λετονία
Ολλανδία 21:45 Τουρκία
Τετάρτη 8 Σεπτεμβρίου 2021
Αρμενία 19:00 Λιχτενστάιν
Αλβανία 21:45 Σαν Μαρίνο
Λευκορωσία 21:45 Βέλγιο
Ισλανδία 21:45 Γερμανία
Ιταλία 21:45 Λιθουανία
Ελλάδα 21:45 Σουηδία
Ουγγαρία 21:45 Ανδόρα
Βόρεια Ιρλανδία 21:45 Ελβετία
Βόρεια Μακεδονία 21:45 Ρουμανία
Πολωνία 21:45 Αγγλία
Κόσοβο 21:45 Ισπανία
Ουαλία 21:45 Εσθονία
Παρασκευή 8 Οκτωβρίου 2021
Τουρκία 21:45 Νορβηγία
Ρωσία 21:45 Σλοβακία
Μάλτα 21:45 Σλοβενία
Ισλανδία 21:45 Αρμενία
Γιβραλτάρ 21:45 Μαυροβούνιο
Γερμανία 21:45 Ρουμανία
Λετονία 21:45 Ολλανδία
Λιχτενστάιν 21:45 Βόρεια Μακεδονία
Κύπρος 21:45 Κροατία
Εσθονία 21:45 Λευκορωσία
Τσεχία 21:45 Ουαλία
Σάββατο 9 Οκτωβρίου 2021
Καζακστάν 16:00 Βοσνία και Ερζεγοβίνη
Λιθουανία 16:00 Βουλγαρία
Γεωργία 19:00 Ελλάδα
Φινλανδία 19:00 Ουκρανία
Αζερμπαϊτζάν 19:00 Ιρλανδία
Σκωτία 19:00 Ισραήλ
Σουηδία 19:00 Κόσοβο
Ελβετία 21:45 Βόρεια Ιρλανδία
Πολωνία 21:45 Σαν Μαρίνο
Μολδαβία 21:45 Δανία
Ανδόρα 21:45 Αγγλία
Νήσοι Φερόε 21:45 Αυστρία
Ουγγαρία 21:45 Αλβανία
Λουξεμβούργο 21:45 Σερβία
Δευτέρα 11 Οκτωβρίου 2021
Λετονία 21:45 Τουρκία
Ισλανδία 21:45 Λιχτενστάιν
Εσθονία 21:45 Ουαλία
Κροατία 21:45 Σλοβακία
Κύπρος 21:45 Μάλτα
Λευκορωσία 21:45 Τσεχία
Βόρεια Μακεδονία 21:45 Γερμανία
Νορβηγία 21:45 Μαυροβούνιο
Ολλανδία 21:45 Γιβραλτάρ
Ρουμανία 21:45 Αρμενία
Σλοβενία 21:45 Ρωσία
Τρίτη 12 Οκτωβρίου 2021
Καζακστάν 17:00 Φινλανδία
Λιθουανία 21:45 Ελβετία
Ισραήλ 21:45 Μολδαβία
Αλβανία 21:45 Πολωνία
Δανία 21:45 Αυστρία
Βουλγαρία 21:45 Βόρεια Ιρλανδία
Νήσοι Φερόε 21:45 Σκωτία
Αγγλία 21:45 Ουγγαρία
Σουηδία 21:45 Ελλάδα
Ουκρανία 21:45 Βοσνία και Ερζεγοβίνη
Κόσοβο 21:45 Γεωργία
Πορτογαλία 21:45 Λουξεμβούργο
Σαν Μαρίνο 21:45 Ανδόρα
Σερβία 21:45 Αζερμπαϊτζάν
Πέμπτη 11 Νοεμβρίου 2021
Ρωσία 19:00 Κύπρος
Αρμενία 19:00 Βόρεια Μακεδονία
Αζερμπαϊτζάν 19:00 Λουξεμβούργο
Γεωργία 19:00 Σουηδία
Γερμανία 21:45 Λιχτενστάιν
Ελλάδα 21:45 Ισπανία
Ιρλανδία 21:45 Πορτογαλία
Ρουμανία 21:45 Ισλανδία
Μάλτα 21:45 Κροατία
Σλοβακία 21:45 Σλοβενία
Παρασκευή 12 Νοεμβρίου 2021
Μολδαβία 21:45 Σκωτία
Βόρεια Ιρλανδία 21:45 Λιθουανία
Ιταλία 21:45 Ελβετία
Ουγγαρία 21:45 Σαν Μαρίνο
Αυστρία 21:45 Ισραήλ
Ανδόρα 21:45 Πολωνία
Αγγλία 21:45 Αλβανία
Δανία 21:45 Νήσοι Φερόε
Σάββατο 13 Νοεμβρίου 2021
Βοσνία και Ερζεγοβίνη 16:00 Φινλανδία
Νορβηγία 19:00 Λετονία
Τουρκία 19:00 Γιβραλτάρ
Ουαλία 21:45 Λευκορωσία
Μαυροβούνιο 21:45 Ολλανδία
Βέλγιο 21:45 Εσθονία
Γαλλία 21:45 Καζακστάν
Κυριακή 14 Νοεμβρίου 2021
Κροατία 16:00 Ρωσία
Μάλτα 16:00 Σλοβακία
Σλοβενία 16:00 Κύπρος
Βόρεια Μακεδονία 19:00 Ισλανδία
Αρμενία 19:00 Γερμανία
Λιχτενστάιν 19:00 Ρουμανία
Λουξεμβούργο 21:45 Ιρλανδία
Ελλάδα 21:45 Κόσοβο
Πορτογαλία 21:45 Σερβία
Ισπανία 21:45 Σουηδία
Δευτέρα 15 Νοεμβρίου 2021
Ελβετία 21:45 Βουλγαρία
Πολωνία 21:45 Ουγγαρία
Σκωτία 21:45 Δανία
Σαν Μαρίνο 21:45 Αγγλία
Βόρεια Ιρλανδία 21:45 Ιταλία
Ισραήλ 21:45 Νήσοι Φερόε
Αυστρία 21:45 Μολδαβία
Αλβανία 21:45 Ανδόρα
Τρίτη 16 Νοεμβρίου 2021
Βοσνία και Ερζεγοβίνη 21:45 Ουκρανία
Τσεχία 21:45 Εσθονία
Γιβραλτάρ 21:45 Λετονία
Φινλανδία 21:45 Γαλλία
Ολλανδία 21:45 Νορβηγία
Μαυροβούνιο 21:45 Τουρκία
Ουαλία 21:45 Βέλγιο